38447
  • twi452
    #7111
    A géplelövés jól fizet HB-ban
    Egy darab 7-8 körüli gépért 16k jött :)

    Viszont 16 puha földi célpontért kaptam 6200 lion-t a következő körben :D
  • cool 75
    #7110
    Bocs:
    T0 tier
  • Glo
    #7109
    Sodorgatják az embereket a HB felé úgy érzem :)

    Ott jóval nagyobbak a rewardok :)
  • cool 75
    #7108
    Defeat:
    4 gép
    1 ground
    1551 lion
    4193xp
    94% teljesítmény(2 géppel)
    Jó, szar eredmény, de amit fizet az is szar.
  • Jacek
    #7107
    Elején nem volt ennyi:) de beteg az tény.
  • Conqvistador
    #7106
    Ahogy elnézem Tier 9 fölé nem is érdemes erőlködni.
    Addig simán jó lehet a játék e felett horror gép/fejlesztési árak lesznek.
    Az átlag játékosoknak akik heti 3-5órát játszanak max azoknak pl felesleges.
    Mi a véleményetek?
  • Glo
    #7105
    Főleg, hogy állítólag már a La5FN nem annyira UFÓ mint eddig volt :)
  • CptYossarian
    #7104
    OMG. Nekem csak Churchillem van prémium a játékban, meg valami deszantos minimáltank, beteges összeget azért nem költök játékra. 14 rugóért már egészen más jellegű élményt is lehet vásárolni.
  • Conqvistador
    #7103
    Én 10goldot nem adnék a La5fn ért :D
    Nemhogy 5000et :D Oroszban megvan de nem nagyon használtam, viccnek tartottam. a Yak9 kenterbe verte és a fenntartása is olcsóbb volt.
  • Jacek
    #7102
    Azért még nem most 13500 a Löwe:DDDDDDDDDDDD teljesen korrekt pénz nem?:)
  • Conqvistador
    #7101
    Hát pedig én bombázásokból szereztem 2milliót a hétvégén nem a géplelővésről voltam híres :D
  • Jacek
    #7100
    Kis géppel harmada xp/credit nagyjából, lehet hogy a 0-1 tiert nerfelték szarrá:)
  • CptYossarian
    #7099
    Már így is simán Löwe-árban van a La-5FN. Még jó hogy bevásároltam prémgépekből, úgy látszik számítani fog az a kis pluszbevétel-bónusz amit adnak.
  • vass17
    #7098
    Megnézem majd dominationben, de ott amúgy is számít a szint a tapasztalataim szerint, eddig sem volt mindegy, hogy t0-1-es csatában foglalsz, vagy nagy szinten.

    Más: nem tudom eldönteni, hogy jobb-e a DO217 az ME410-nél. Papíron nagyon rosszul fordul, de arcadeban nekem nem tűnik rossznak, talán még fordulékonyabb, mint a 410-es és jó nagy tűzereje van. Most nem tudok dönteni, hogy melyik legyen a csapatomban :))
  • Jacek
    #7097
    Na mire nem lesz béta elérjük a WOT-os prem gép árakat:D
  • Glo
    #7096
    A földi célok bombázása eddig is inkább xp-t hozott, a légi célok meg liont.
  • Jacek
    #7095
    Nézd meg mennyit kapsz egy reptér foglalásért:)
  • CptYossarian
    #7094
    Hírek: Germán La-5FN 5250gold? Na hát ennyiért már nem kéne.
    Mg 151 VÉGRE reálisabban működik, 20 mm minengeschoss, HE robbanólőszer.

    Ó csak töltődne gyorsabban lefele.
  • Conqvistador
    #7093
    Most 10tank 4 repülő 14100lion.
    Mintha felértékelték volna a repülők lionjait vagy nem tudom.
  • Conqvistador
    #7092
    Nem sok. :D De még elviselhető kategória.
  • vass17
    #7091
    Ne túlozzunk már, hogy lenne harmada: 700 xp és credit környékén kaptam egy tankért, gépeknél változó, de olyan 1000 creditet adott viszonylag kis szintű bombázókért is, ez eddig se volt sokkal több.

    5 gépet lőttem le és kb 2 tankot szedtem ki: 15390 credit a vége.

  • Jacek
    #7090
    yep
  • bgabor
    #7089
    Hát igen, ez így valóban nagyon nem lesz jó.

    Domintaion stalingrad, SB-2vel 15 ground, 1 air kill, victory. 6000 kredit, a gépek kijavítása után 2000 kredit plusz. Tier3-on.
  • oxxi
    #7088
    Első köröm:
    http://oxxi.atw.hu/2x.jpg
    http://users.atw.hu/oxxi/2x_2.jpg
    Tapasztalataim:
    Nagyon durván számítanak a crittek.
    Nehezebb eltalálni 1 targetet viszont pár találat után még ha nem is crit nehezebben tudja irányítani a gépet.
    Tetszik hogy minden (egymás utáni) killért +500 xp achivement miatt.
    A typhoon nagyon kemény lett, eddig is tetszett csak irányíthatatlannak éreztem most akár még fordulózni is lehet vele ha úgy van :)
    Nem vagyok benne biztos, de az orosz gépek (tier 6-7-8) mintha még erősebbeket lőnének.
    Mindent összevetve eddig tetszik a dolog főleg a javítási költségek.
  • Slewy
    #7087
    azért 22 tank és 2 repülő 11700 Lion-ért, az nem sok... sajna
  • bgabor
    #7086
    El van nézve.
  • bgabor
    #7085
    Bocsi, de a 65-70 fokos videókártya már erősen indokolja, hogy 100%-on menjen a hűtője. Milyen kártya amúgy? Az utóbbi években komoly gyártástechnológai változások voltak, a mai kártyák fele olyan forróak és negyedannyi áramot igényelnek mint a négy-öt évvel ezelőttiek.
  • Slewy
    #7084
    De talán azon is segíthetnének, hogy ne repüljön fel a videókártya a marsre tőle. Az egyetlen játék, amitől a ventilátor úgy pörög, hogy tényleg kiszakad a kártya lassan és elindul fölfele és ha hideg van, csak oda kell mellé bújni. Everest szerint a GPU csak 65-70 fok max de mégis úgy érzem, hogy szétgyilkolja, antisotropy-t kicsit visszavettem hátha.
  • Slewy
    #7083
    Ajjaj, én még csak most szedem le de tegnap vettem meg az 1-es katát, hogy majd jól farmolok vele, erre kiderül, hogy no more lion king? :D

    Remélem legalább a többi módosítás pozitív lett...mindjárt meglátom! :D
  • Jacek
    #7082
    ? mi is volt a dühöngés? elnézést hogy leírtam a tapasztalataimat...
  • Conqvistador
    #7081
    t3as szinten 22tank 2 repülő 11700lion 17000xp. És győztünk.
    Elviselhető.
  • bgabor
    #7080
    Reméljük attól hogy itt az SG-n dühöngesz, megváltozik a dolog.
  • Jacek
    #7079
    most mentem megint 10 földi célpont 3 gép(tom fos:D)
    Win! 6990 lion 11400xp duplán ááá tényleg nem vették vissza mint a szart:D szépen menetelünk a WOt irányába...
  • bgabor
    #7078
    Reméljük nem mennek el ebbe az irányba, én a WoT-ot éppen azért hagytam abba, mert ha veszítettünk, gyakorlatilag semmit se kaptam a részvételért, teljesítményemtől függetlenül. Ez meg az artyk tették tönkre azt a játékot.
  • Jacek
    #7077
    Nem érted, nem mindegy mik az arányok!!
  • twi452
    #7076
    Engem még nem köteleztek arra, hogy fizessek nem tudom ti hogy vagytok vele :)

    Ha akarjátok támogatni őket akkor fizettek.. kaptok érte ellenszolgáltatást? kaptok..
    aki nem fizet nem kap, neki nehezebb az előrejutás stb.. ennyi :)
  • Conqvistador
    #7075
    Ennek én se örülnék.
    Szerintem nem szabadna kihangsúlyozni a pénz xp arányt csak győztesre.
    Teljesítmény alapon osszanak ki 60%ot. A maradék 40et meg ha győz az illető. A legnagyobb szemétségnek tartottam azt pl hogy a napokban 36tankos stalingrd pályá 32tank/arty és 4 kilőtt gép mellett a vesztes oldal miatt jelentősen kevesebbet kaptam, mint amikor győztünk.
    Ezzel az erővel akkor idő és költséghatékony lenne ha bemennék leszornáma bombát 2-3perc max 1 fordulóval és kilépek jön a következő.
    10ből legalább 4szer csak győznénk és beszedném a zsíros pénzeket xpt 2perc melóért. De ha ilyen lesz szívbaj nélkül ezt fogom tenni.
    Amilyen a mosdó...
  • Torzonborz
    #7074
    Fizetős béta :D Manapság már ez a divat a F2P játékoknál.
    Egyébként a többinél is függsz a random társaktól. Mindenhol ez van hogy a pug az vagy jó vagy nem vagy kész horror. Leginkább az utóbbi. :D
  • bgabor
    #7073
    És mik ezek a komoly leárazások? Akció van a hétvégén?
  • SovereignXY
    #7072
    Hát igen. Reserv gépekkel 160 pénz egy másik. Hm... AHa pérm a dupláját hozza se nagyon lehet pénzt keresni.