38447
  • Áron22
    #7031
    MM: 6 perce várok egy meccsre....
  • Glo
    #7030
    Miért lenne nehezebb? Csak a gép megvétele lett drágább, a javítási költségek sokszor tizedére estek. Szal ami eddig 10.000 lion repair volt, most meg 1000 lett, az egy 100.000-el drágábban megvett gépnél 10 halál alatt behozza a difit.
  • Jacek
    #7029
    de igy lett neki még XP csíkja:)
  • CptYossarian
    #7028
    Szerintem nem okoz problémát a prémkata feltieresítése (ejj be szép a magyar nyelv), eddig is tier3-ban nyomtam eredményesen.

  • Conqvistador
    #7027
    Hát mivel béta teszt kísérleti nyulak vagyunk.
    Egy biztos leeht sokmindenben nehezebb sokmindenben könynebb lesz a játék ugye? :D
    Így első olvasásra az jött le, hogy a lion farmolást eléggé megnehezítették nekem az orosz ágon low tieren :D Mivel tuti fix, hogy 10gépeket nem fogok leszedni és az I15össel se fogok 15-20tankokat kiszedni. Magasabb tieren 7+ meg eddigis szar volt a játék számomra kíváncsi leszek mi lesz.
  • Jacek
    #7026
    csak reserve plusz 1 darab 1-es géppel mentem hurricanok közé...
  • Jacek
    #7025
    yepp:)

    MM az csak bent van de enm úgy megy a meccs:)
  • TommyRH
    #7024
    Áron: Nem ajándék volt, már leírtam mire kaptuk!
    De leírom újra.
    Lett pár új achievement, és aki megfelelt azoknak azok meg is kapták a liont és az xpt így utólag!

    Jacek: igen üres lesz az a hely!

    Conq: Nekem van még PO-2esem :D...nektek már nincs?
  • Glo
    #7023
    Vége a medencébe hugy*zásnak asszem :/
  • Conqvistador
    #7022
    Így csak 4gép van t0-t1re míg más nemzetnél 5 esetleg 6 hát mit mondjak nem örülök.
  • Jacek
    #7021
    A "send to holiday" a gépeknél mi akar lenni? nem fordítást kérek:) ki lehet venni a gépet végre? gondolom valami ilyesmi:)
  • Áron22
    #7020
    Most nézegetem a változásokat:

    1) Kaptam rengeteg xp-t és liont ajándékba---> kárpótlás a magasabb árakért(amit még be se vezettek...) Szóval ez ajándék tisztán.

    2) Az economyt megpiszkálták, 25% helyett 140%-s bónusza van a meteornak.
  • Jacek
    #7019
    persze:)
  • Jacek
    #7018
    Jah...
  • Glo
    #7017
    Az elég szopás, most mit teszünk be helyette?
  • Conqvistador
    #7016
    Kivették T1ből?
  • TommyRH
    #7015
    Azért el kell ismerned h pofátlan nagy csalás volt tier 1-ben....
  • Glo
    #7014
    A G6 meg a Fókák már félútnál feljebb vannak. A F2P lényege, hogy egy szintnél feljebb nehezen eltartható legyen, a legfelső szinteket meg már csak prémmel tudd kihozni. Ezt állítják be épp.
  • Jacek
    #7013
    Prem Cat..... go to tier 3:((((((( faszom :)
  • TommyRH
    #7012
    Jah és ezt azért mondom, hogy sok mert 28-as szinten vagyok és eddig összesen 12,5 millió liont szedtem össze. 18 ezer földi céllal és pár ezer repcsival...szóval sok lesz az a gépenként min. 1.5 millió...előbb utóbb lion hiány lesz...majd szedik a pénzt ezért is, gondolom jól jön. Mert eddig ha elfogyott akkor hagytad megjavulni ingyen vagy tier 0-1eztél, de azzal összeszedni ennyi liont egy örökkévalóság :(
  • TommyRH
    #7011
    Cserébe nagyon drága lett minden gép. BF-109 G-6 1200.000 lion lesz, a FW is...stb. stb...Azért ez elég húzós, és ugyanennyibe kerül Expertre húzni a crewt.
  • Glo
    #7010
    Elég kellemesek, a javítási költségek sok esetben nagyot csökkentek :D
  • TommyRH
    #7009
    Felhúzáskor kevésbé éreztem a különbséget, viszont bedöntve a hegyek között rögtön látni, hogy ez nem olyan mint volt :(. Majd Bnz-ek egyet én is megnézem.

    Áron: Nincs rá utalás, hogy változott volna valami a jet rewardal stb.
  • Glo
    #7008
    Itt vannak az új árak Uraim :)

    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/22413-economy-v129/page-0
  • Áron22
    #7007
    2 szintenkénti MM?

    Ha ez igaz, akkor fogalmam sincs, hogy fogok játszani, tier 10-ig oké, sok a gép, de ha beviszek egy 17-es gépet, várhatok majd 30 percet egy meccsre, mert csak azokkal rak össze, akik 17-18-as géppel mennek?
    Vagy magasabb szinten másképp van?

    Meg arra lesz kíváncsi, hogy a jet vs jet economyval mit kezdtek.

    Kis szintű gépek kilövik egymást, mindenki fizet átlag 1-2K liont, jetek kilövik egymást, mindenki fizet 20-50K liont, szóval vagy jet kill rewardot kellene emelni, vagy a jetkill általi halál javítását csökkenteni, remélem valamelyiket megcsinálták.
    Főleg ha az új MM-ben jet csak jet ellen mehet.
  • Torzonborz
    #7006
    jaok így már érthető , köszi . na ez érdekes lesz főleg bnz-s gépeknél.
  • TommyRH
    #7005
    Magassági kormány!! A vízszintes vezérsíkon :) Arra gondoltam, ha nem lett volna egyértelmű, tudod húzod-nyomod, felmegy a gép orra, lemegy a gép orra :P!
  • TommyRH
    #7004
    Nem tudom, hogy lehet érteni...de megmagyarázom.
    Ugyanakkora kitéréssel kevesebbet mozdul a gép, így érthető? :)
    Az első meccs biztos most, azt nem írja, hogy naponta újulna.
  • Torzonborz
    #7003
    Ezt én sem értem , gondolom kihagyott valamit :)
  • TommyRH
    #7002
    A 37 mm-s lövéseknél remeg a képernyő :)
    A matchmaker egy rakás szar még mindig :S...simán betett 1-2 13 a szintűt a 9-10 es meccbe.
    Jobban csillognak a gépek..
    Ahol találatot ér a gép, ott kap egy lökést is a gép.
    Nagy sebességnél az oldalkormánnyal való célzás finomabb lett, jobb!

    Bocs, hogy ennyi írogatok csak gondoltam leírom a tapasztalatokat! :)
  • Coral Springs
    #7001
    Az irányítás mennyire változott meg arcade -ban ? Szarabb lett vagy jobb ? Vagy megváltozott-e egyáltalán ?
  • Glo
    #7000
    Jaja, asszem 30 fokos szöget mondtak. Ezzel fognak eltűnni a Stuka szerűen játszó B17-esek, amik zuhanásban leelőzik a saját bombájukat is :)
  • csonttika72
    #6999
    Bátyuska biztos eltűnik a bombázó célkereszt? Bombázókkal már csakis vízszinteshez közel engedi a bombavetést.
  • Áron22
    #6998
    Hogy érted hogy a magassági kevésbé hatékony?
    És az első meccs, azt naponta, vagy hogy nézik?
  • TommyRH
    #6997
    Ha kigyullad egy gép, már nem biztos h felrobban, van h kialszik a tűz!
    A magassági minden gépen kevésbé hatékony, már elég komoly sírás megy miatta!
    Nemzetenként az első meccsen 2x xp szorzó van!
    Szemből sokkal könnyebb kilőni valakit!

    Én vagy a Air targetre való lőszert tettem be, vagy ahol nincs oda az Omni-purpose-t. Nem láttam eddig különbséget.
  • Áron22
    #6996
    Remélem 2-3 napig még lehet "olcsón" venni, fájna, ha pl 3 millát kéne összekaparni, onnantól tényle lényegtelen lesz az xp, és a lion lesz a szűk keresztmetszet magasabb szinten....
  • stork13
    #6995
    Március 12-ei állapot.

    A lényeg:

    Japanese Bombs – What are the difference between Mod—Marks and Type---Mods Bombs? Well… Currently.... Nothing! These are designations are just that. How to tell what bomb does what… well that’s easy… first… all the bombs are High Explosive… that’s a given… now, special properties? Look at the nose tip, and for the fuse. Armour Piercing Bombs have their fuses on the tail section-tail fins and have a pointy nose. … Lets go through the list…


    Type 97 Mod 6 (50kg) Naval Bomb – Land Targets – Armour Piercing *No effect ingame* ***Proper name: Type 97 Number 6
    Mod 25 Mark 2 (250kg) Naval Bomb – Ordinary ***Proper name: Number 25 Model 2
    Type 98 Mod 25 (250kg) Naval Bomb – Land Targets ***Proper name: Type 98 Number 25
    Mod 50 Mark 2 (500kg) Naval Bomb – Ordinary ***Proper name: Number 50 Model 2
    Type 92 Mod 50 (500kg) - Army Bomb ***Proper name: Type 92 Number 50
    Mod 80 Mark 1 (1000kg) - Naval Bomb – Ordinary ***Proper Name: Number 80 Model 1
    Type 99 Mod 80 (1000kg) - Naval Bomb - Ordinary - Use for capital ships. Armour Piercing/Ships *current has no effect in game ***Proper name: Type 99 Number 80
  • TommyRH
    #6994
    Még olcsó mert kedvezmény van rá, de nem tudom meddig...de 3-4x-ese lesz majd!
    A lion annyi mint eddig kp, csak variáltak picit azon is!
  • Áron22
    #6993
    Nekem még tölt a patch, a vásárlási költségeket megbabrálták végül?

    Mert 1 milla XP re vagyok a 18-tól, és így is drága 770K-t összekaparni , vagy megemelték a szerezhető lion-t is/meccs?
  • TommyRH
    #6992
    Egy hatalmas bughalmazt sikerült patchelniük egyenlőre az biztos!
    Random eltűnik a bombázó célkereszt,
    P39-es cannon hamarabb tölt vissza mint mielőtt 0:00 lenne
    Yer-2 es ha már kellően szét van lőve akkor nem dobja el a bombáit
    Egyéb:
    A gépek hamarabb hullanak szét, változó Liont kapsz érte...
    A double strike és a ground winning streakek is változtak, gyakorlatilag minden szarra kapsz + xpt.
    Figyeljetek majd a földközeli manővereknél...Mintha megint az lenne mint fél éve, hogy föld közelben olyan mintha mágnes húzna le