38447
  • twi452
    #7191
    Szépen rámész a slotál, hogy melyik gépet akarod vinni és kiválaszod, hogy "Send to holiday"

    hopp már nincs is gép rendelve a legénységedhez és mehetsz reservezni 3-4 géppel is :)
  • foxbat88fx
    #7190
    még mindig wotozok ....
  • Para1
    #7189
    Apa kezdődik,kezdődik...........Már lőszerfajták is vannak LOOL:):):):) Hát nem adok ennek a szutyoknak fél évet és mindenki akinek kicsit is tetszett a wot az szépen megy vissza!
  • Conqvistador
    #7188
    Hát van benne valami.

    Az 5. slot megvétele után az orosz ágat cska a T1es Catalinával lehetett T1ben használni mert nincs 5 T0-T1es gép cska ha a Cata is meg van véve.
    Most T1en nem tudom az oroszokat hazsnálni az 5 hely miatt hisz a Catát áttették T3ba. Így viszont az Expertre és az Ace re húzott I15ösök a Cata és az M153 is kvázi elérhetetlen. T3ba a hülye menne reserve géppel...
    Egy biztos kivárásra fogok játszani még jó hogy nem vettem most újra goldot pedig tervbe volt egy bizonyos mennyiség de jelenleg felfüggesztem :D
  • titokminiszter
    #7187
    Én biztos nem!

    Azt reméltem, ez majd konkurencia lesz, de szerencsére tájékozódtam! S az általam várt cicik helyett is iss csak kuki van. Úgyhogy nem ülök bele!
  • foxbat88fx
    #7186
    Üdv all!
    nemrég szedtem le a pöcset!

    A kérdésem az lenne, hogy melyik a legjobb lőszer fajta? :O
    mert én nem tudok most ezen eligazódni... valaki felsötétíthetne! :)
  • Jacek
    #7185
    WOT óta ki szopja be még egyszer a brét?:D
  • Pluskast
    #7184
    Végül is jet az gép. Ráadásul nem is olyan rossz. Szóval kissé fura lett volna ha olyan olcsó marad.
  • cool 75
    #7183
    +1
  • titokminiszter
    #7182
    A szovjet elvtársakat mióta érdekelné a nép hangja?
  • Jacek
    #7181
    Nem fognak változtatni a fórum miatt:)
  • titokminiszter
    #7180
    Pfffff....

    Hétvégén akartam kipróbálni a játékot, de most, hogy visszaolvastam pár oldalt itt a fórumot, már azt is bánom, hogy az eszembe jutott!

    A készítők hozzáállása ua., sőt még undorítóbb, mint a wot-ban: oroszos, rövidtávú pénzhajhászás. Átutalsz egy rakás pénzt, aztán szépen nerfelik a gépeidet, de újabb összegekért kapsz egy másik király gépet. Amit aztán persze megint nerfelnek. Egy darabig mindig akad 1-2 új hülye beszálló, de aztán szépen elfogynak.
    Val.szeg a pl. a Ferrari is sokáig húzta volna, ha pl megvennél 25 millióért egyet, de 2 hónap múlva berendelnének a szervizbe, s raknának bele egy lada motort.
    Vagy vennél gey házat 30 m.-ért, aztán fél év múlva átraknának a fáskamrába, mondván :"Végül is ez is egy ház b+. De ha jobbat akarsz, a szomszédban árulunk egyet 50 m-ért."
    (tudom, kicsit hülye példák, de ez van)

    Mindegy. Szerintem undorító!


    És ahogy elnézem az itteni "közösséget", borzalmasabb, mint a wot-nál!
    Építő hozzászólások helyett, ha egyből b...tatják, aki szóvá teszi, hogy a szent programozók megint belenyúltak a játékba. Aztán pár hónap múlva, a korábbi imádók is elkezdik szidni az egészet, mert épp1 akkor került sok az ő kis kedvencükre! (Nem 1 ilyet láttam wot-nál!!!)

    Röhej.

    Tényleg hálás vagyok, hogy megkíméltetek ettől az undormánytól!
  • Conqvistador
    #7179
    És ez most jó nekünk vagy sem? :D

    Egy biztos a pénzszerzésnek annyi. De legalább a hétvégén egy jót játszottam :D jelenleg nincs túl sok kedvem hozzá.
    HB ban röpködök 1 gép 1 halál üzemmódban.
    Megnézem picivel magasabb tier-en is hogy ott hogy reagál a játék.
  • Conqvistador
    #7178
    Ugyan úgy a 3szorosa. De most ugye a könnyített verzió 3 szorosa.
    Magas tierű gépeknél szerintem ugyan úgy drága.
    Teszem azt ha 20000akkor HB n 60000 szóval. Kinek mi olcsó.
  • rrally
    #7177
    Szeretném kérdezni hogy HB ban is olcsóbb lett a javítás??mert eddig horror volt! A légvédelemtől meg nem félek eddig is kiszedet 1 lövésből főleg a havocot meg a Me-410et(engem legalább is).Zuhanó repülésben destroyer szemből 1 lövés csak azt vettem észre hogy eltűntem mint szürke szamár a ködben.
  • Áron22
    #7176
    ennyi volt, elvették az olcsó gépvásárlást, 770.000 helyett 1,9 millió a meteor, de szuper....

    Más: Végigrepültem a szinteket, tapasztalat:

    Kis szint: 0 javítási költség, de alacsony reward
    Közepes szint: Van javítási költség, de magasabb a jutalom(xp és lion is)
    Jet: Hááát XP-t adja szépen, lionba nekem nullszaldós, de ez sztem az én hibám, arcade nehezebb lett, jobban kell figyelni.

    Szóval végre vége a kis szintű farmolásnak, aki kockáztat és magasabb szinten játszik, ha ügyes több pénzhez, xp-hez jut.

  • Jacek
    #7175
    A economy topic a hivatalos fórumon végig sírás egyébként és a wargaming emlegetése....
  • CptYossarian
    #7174
    Japó gépekkel kapcsolatban eléggé csalódott vagyok így első benyomásra, nagyon kicsi az a sebességtartomány ahol kijön a fordulékonyságuk, úgy lebéenzéztek mintha épp szusit csipegetett volna a pilótám manga-képregényeket lapozgatva.
  • Conqvistador
    #7173
    Na most hogy elmentek a veszekedők repülőzni, beszéljünk a hüvelygombáról :D

    Szóval az első észrevételem az a mai update-el kapcsolatban, hogy a javítás olcsó lett az oké viszont a lőszert ugyan olyan drágán tölti újra mint régen. A bombázást mint olyat jelentősen megnehezítették. Ez se lenne tragédia. Hamarabb szétesnek a gépek, a földi légvédelem most kb olyan pontosan céloz, mint Vassilij Zaitsev ami felettébb gázos arcade módnál. Bármikor egyetlen kósza lövedék a még nem sérült gépedet kicsinálhatja. Mintha kisebbet sebeznének a bombák is illetve bizonyos helyekre több kell, ez így együtt az amúgyis a taktikai repertoárt nélkülöző népességnek a játékosok 80%a komoly problémája lesz a játékkal. Garantáltan kevesebb emebr fog hosszabb távon játszani ezáltal az MM se fog tudni boldogulni a helyzettel.
    Remélem ráébrednek időben a problémára mert komoly hanyatlást tudnak ezzel magukra zúdítani mint játékos szám, mind gold oldalról.
  • Para1
    #7172
    Bocs de a legelső válaszodat csúnyán félreértelmeztem. Nekem még korán van az ilyenekhez!:)
  • Jacek
    #7171
  • Para1
    #7170
    Sorry az imént benéztem. Majd legközelebb jobban odafigyelek. upsz
  • cool 75
    #7169
    Elgurult a gyógyszer?
    Mellesleg mellé nyomtad a választ.
  • Pluskast
    #7168
    Valaki esetleg kipróbálta az Me-262-et? Állítólag a patch-be bele került végre a gép repülési modellje. Kíváncsi lennék rá, hogy mennyiben változott. Jobb vagy rosszabb?
  • Jacek
    #7167
    Sérült a szemed világa?:))) nézd már kinek a postjára írtad..... alacsony a kerítés....
  • CptYossarian
    #7166
    Na, visszavettem kicsit az squadjaim arcából amíg összeáll a kép, minden nemzetben 6-7-es gépekkel nyomom, kivétel az orosz ahol 8-9. Tier11-esek pihenőre vannak fogva egyelőre amíg kiderül a hányadán állás.

    Egyébként nem érzem tragikusnak a helyzetet, első próbaköröm az orosz gépeimmel ugyan csak nyolcezer liont hozott és négyezer volt a javítás, németekkel volt kb. ugyanez magasabb tierben patch előtt.
  • Para1
    #7165
    Te figyu nem téged kérdezetlek hanem az illetőt aki írta azt a bizonyos adatot. De ha te szereted azt hinni h körülötted forog a világ ám legyen!
  • Para1
    #7164
    Így van ezt jól látod! Csak ezek a balfaszok miért akarnak azokon a dolgokon változtatni ami már egyszer bevállt??? Változtassanak azokon amik nem annyira és persze figyeljék az emberek véleményeit! De ne azokat h jajj van két jetem aminek fejenként 10k a javítása!! Hát ki nem szarja telibe?????? Annál csak drágábbak vannak! És nem a javítási kölcségekkel volt baj csak több kreditek kapjon már a jet vs jet harcban győztesen kijövő!!!!! De ezeknek a faszopó buziknak lehet aztán beszélni............Ha elmennek a wot irányába az miért fogja megérni nekik????? Nem értem.
  • Jacek
    #7163
    1: Kisfiam anyukáddal beszéljél így ha nem érted az iróniát...

    2: sérült a rövid távú memóriád? #7157 ezt nem te írtad? "WTF?" vagy csak dísznek szoktad az írásjeleket használni? próbáld meg hogy a google mit hoz erre "?" az írásjelre?
  • Para1
    #7162
    Te meg fogd be a pofád téged nem kérdezetelek...... A WT-hez meg lesz egy-két keresetlen szavam ha kibannolnak csinálok újat és így tovább!!!!
  • Conqvistador
    #7161
    Én nem wot-oztam és nem is fogok. Nem vonzanak a tankos játékok.
    A Pocket Tankot kivéve :D Az egy király kis pc s játék volt anno :D
    De ha szétbaltázzák a bombázást akkor a goldok egy részét is elfelejthetik, mert jópáran akik nem voltunk túl jók digfightban vagy nem is érdekelt annyira, nem fogunk goldot venni a semmiért.
  • Jacek
    #7160
    Ne picsogj! megmondták itt az okosok hogy ez frankó és a te érdekeidet szolgálja ha nem tetszik ne gyere a fórumra a játékot uninstalláld.. a gépedet emg ásd el a kertben mert ez tök jó!
  • Para1
    #7159
    Tökre mint a WOTban:):):):)
  • Para1
    #7158
    Ha wotban gázok az artyk, akkor itt meg az ai-kal basznak ki a néppel? Grat WT csak így tovább!;)
  • Para1
    #7157
    WTF?
  • Conqvistador
    #7156
    Mert itt nem a saját csapat a balfék és nem csinálnak semmit hanem az AI lett túlerős és akkor minden pályán elég 1 lövés.
    Akkor minek bombázni? És mivel csak azt szeretem így még az is oda.
    Így hogy menjek nyugodt szívvel bombázni ha leeht az első bomb aledobása előtt tropára megy a gépem és nem is attól, hogy 4 en rámjönnek?
  • SovereignXY
    #7155
    Hát... a 88as az 88as. Eddig is ha eltalált az AAA végem volt.Ha tényleg eltalált és nem csak mellettem robbantak a lövedékei. A legkevesebb amit tett az az volt, hoyg szétvitte a maggasági kormányt. Szinte csak AR-2nek aminek hála az orra az égbe és le nem könyörögted onnan.
  • Para1
    #7154
    Miért nem ezt csinálod???
  • Conqvistador
    #7153
    De basszus ne egyetlen lövésből.
    Legalább legyen piros az a nyamvadt szárny vagy törzs.
    Hogy fognak majd örülni a Jet esek ha lemennek földközeli harcba és egy kósza AAA letépi a szárnyukat egyből :D
    Azért ez Arcade mód vazze FRB ben tényleg nem lehetne egy szava sem az embernek.
  • gstup
    #7152
    Érdekes ,lelőhető gépek?Mi történt....