38447
  • SovereignXY
    #7231
    Hát jah. GG. XP-t kapsz mint a hülye de mire megszerzed így a lóvét a köv szintű mondjuk 11-12es gépre addigra kimaxolod a népet :)
  • Conqvistador
    #7230
    Ennél még én is többet kaptam délelőtt.
    Ez tényleg vicc.
  • bgabor
    #7229
    Mindent elmesélő screenshot az új peccsből:

  • SovereignXY
    #7228
    Vkinek vmi tipp mivel kéne most farmolni? Egyenlőúre úgy áll, hogy több gépet a büdös életben nem veszek. 12es gép 1,5 misi... Már a 10es is majd 1 + vagy 200k crew képzés...
  • Conqvistador
    #7227
    Konkrétan ami az én orosz oldalamat érintette az a Yer2esek megvétele volt. 190k 190k 190k, 250k 250k ezek hiányoztak. Szerencsére megvettem őket. Most 1millió körüli darabja egy haver mondta mert nálam mivel megvettem nem látszik az áruk. A reggeli kb 800k ról a mig 15 nekevesebb 3millióra ugrott fel. Volt egy csomó kedvezmény a do217re a g5n1 g8n1re az usa bombázókra minden nemzetnél jó pár gépre. Van ahol csak 8-10% de sok 50-80%on. Most nincs. 1,4millióért vásároltam be és kb 600k volt a fejlesztés crew nélkül csak a gépekre. Vagyis szerencsém volt.
    Mint ahogy azzal is, hogy csak ma frissítettek és a havas hétvégén volt elég idő 2,5millió pénzt farmolni prém nélkül.
    De legalább az az idő megadatott a gyűjtésre most kizárt... :D

  • RiCSi1234
    #7226
    ezen nincs mit kifejteni, oda le van írva. :) Reggel még olcsóbb volt egy pár gép, mostmeg ló*asz.. :D
  • twi452
    #7225
    Múltkor valaki lehet, hogy te linkelt be egy képet a teszt szerveres tech fáról és ott volt csomó gépen 50-80%os akció, na itt is voltak ilyenek. Aztán gyorsan javították a "hibát" :D
  • Ooorky
    #7224
    Ezt kifejtenéd?
    Nincs erőm visszaolvasni az egész fórumot, egész délelőtt fát pakoltam :)
  • Conqvistador
    #7223
    Amin meg eldobtam az agyam :

    reggel még 50-80% os kedvezmény volt bizonyos gépekre most megvonták mind.
    Még jó hogy bevásároltam azokat amik elérhetőek voltak.
    Több milliót spóroltam vele. De aki délután jött fel elöször az megint lemaradt egy jó akcióról. Picit fura. :D
  • Ndre77
    #7222
    Ezt most rám értetted?
  • Ndre77
    #7221
    Szerintem is itt a lehetőség, ha akarja kipróbálja, ha nem, nem. Engem mondjuk ő nem érdekel.

    Az viszont én is nehezen emésztem meg, ahogy a módosításokat kezelik. Az adott pillanatban meglévő feltételek alapján eldöntöm, hogy pénzt adok-e a játékért vagy sem. Ha viszont pénzt adok, akkor már ne változtatgasság önkényesen a feltételeket.

    Én kipróbáltam. Sok szempontból tetszik, de az ilyen hozzáállású fejlesztőknek nem vagyok hajlandó pénzt küldeni.
    Azt elismerem, hogy a munkáért jár a pénz. Ezért is veszek dobozos játékot, s ott tolom a multit. Csak sajnos most nincs számomra tetsző repülős.

    (addig inkább Bf3-ban repülgeteg)
  • twi452
    #7220
    Most annyi van, hogy nem az új "kicsiket" farmolják pénzért mert nem ad annyit a kis tier-es repülő. Szépen lehet menni nagyobb gépekkel nagyobb jutalomért töredék javítási költségért.

    Nyilván mint mindenhol itt is egy szint után lesz egy törés ahol már nem jössz ki olyan jól kb 10-12es szint felett.

    Össze kéne hasonlítani a régivel mondjuk egy T10 körüli meccset, hogy ott a nagy bevétel nagy javítás és mostani kevés bevétel kevés javítás hogyan áll egymáshoz képest.

    És azért lássuk be pofátlanul könnyen össze lehetett szedni a pénzt mindenre eddig és a gépek sem voltak drágák ehhez viszonyítva sőt.
  • Ooorky
    #7219
    A múlt heti beszélgetésnek volt egy sarkalatos pontja:
    A játék központi eleme a Battlefield lesz.
    Ezen lesznek a tankosok, hajósok és repülősök. Egyszerre.
    Mivel most még nem játékosok ülnek a tankokban és nem játékosok irányítják a légvédelmet, ezért le voltak/vannak gyengítve, de ez fokozatosan változni fog.
    Egy Ostwind-ek által védett Panther menetoszlopot nem fogsz röhögve kirakétázni az Il-2-eseddel, mert egyrészt szét fognak szóródni amint feltűnsz a láthatáron, másrészt egy veterán légvédelmis úgy szarrá fog lőni, hogy köpni-nyelni nem tudsz majd.
  • vass17
    #7218
    Miután egy P-39-et és egy Yak-9T-t is túléltem, így nézett ki a gép:
    majdnem minden fekete volt a gépen és még így is hazarepült, a 37-esek ütöttek néhány lyukat :)
  • Pluskast
    #7217
    Bér troll? Ezt még nem hallottam :DD
  • Conqvistador
    #7216
    Nem csináltak a fejlesztők semmi jóvátehetetlent.
    Csak sokunk véleménye szerint picit túlhúzták a dolgokat.
    Egy kicsit kevesebb pénz, a gépek könyebben szétesnek, a bombázás jelentősen nehezült. Még nehezebb elmenekülni az üldözők elől.
    Tehát a balansz picit elcsúszott.
    Ha tegyük fel egy 20as skálán a 10es érték lenne az ideális akkor az eddigi 6-7es érték most felszaladt 15-16ra :D
    Ha rövid időn belül picit javítanának vagy finomhangolnának a játékon nagyon is játszható lenne a tömegeknek is. De jelenleg többen panaszkodnak, mint repesnének az örömtől :D
  • Ooorky
    #7215
    Hagyjad, agyatlan bértroll, egyre több ilyen lesz (bevett szokás manapság a használatuk, mivel olcsók).
  • Conqvistador
    #7214
    A kredit farmolás volt az elsődleges. És nem a gépeik lelövése.
    Elhiheted direktbe nem mentem rájuk a Catával hogy na most kilövöm azt a Ki10est mert útban van :D

    Sebaj a lényeg összegyűjtöttem annyi pénzt ami bőven elég lesz egy időre az tuti.
  • gstup
    #7213
    Majd 2-3 kommenten belül a válasz.
  • CptYossarian
    #7212
    Ugyan nem nekem írtad de sokba van ám egy ilyen játék fejlesztése és fenntartása. A programozók, a grafikusok, az IT-sek NEM egy tál rizsért dolgoznak, és a Gaijinnál több tucat ember dolgozik most csak ezen a projecten. A fizetésüket befektetők állják, egészen addig amíg a játék elkezdi fenntartani magát prémium előfizetésből és alkalmi/rendszeres sasvásárlásból.

    Biztos van (vagy remélhetőleg lesz) itt mindenkinek szakmája (nekem is van, több), és el lehet rajta töprengeni hogy milyen eredményt tennél le az asztalra a saját szakmádban ha nem lenne belőle bevétel.

    Ez egy jó játék. Eddig ajándékba kaptunk nagyon sok mindent amiért semmit nem tettünk, ezután is lehet ingyen játszani, tiszteljük meg a fejlesztőket azzal hogy legalább hiszti nélkül játszunk a játékukkal ha már nem fizetünk bele egy vasat sem.

    Életemben ennyit nem költöttem még játékra mint a War Thunder-re és nem bántam meg. Hiszem hogy ügyesen be fog állni az economy, nagyon sokat és sokan dolgoznak rajta, felesleges pánikhangulatot kelteni. Meg kell tanulni jól repülni és kész. Mentem az új peccsel már 10 kört, különböző nemzetekkel, egyetlen veszteséges meccsem sem volt, mindig az első ötben végeztem. Tessék szépen játszani.
  • Pluskast
    #7211
    Még egyszer mondom. Mivel a játék ingyenes ez nem kerül semmibe max tárhelyet foglal. Ha nem tetszik letörlöd. Jelen esetben nem arról van szó, hogy keveset keresel vagy sokat, prémiumod van vagy nincs, hanem arról hogy tetszik e vagy sem egy olyan játék amiről úgy próbál valaki véleményt alkotni, hogy azt még ki sem próbálta. Ráadásul eléggé érdekes stílusban. Kicsit ez is olyan mint egy film. Pl egy élő példa. Nekem mondát egy jó páran, hogy hű de vacak a Hobbit című film. Ennek ellenére elmentem megnéztem és tetszett. De véletlenül sem kezdtem véleményt alkotni róla úgy hogy előtte nem láttam.
  • Conqvistador
    #7210
    Ott egy kérdés volt :D
  • twi452
    #7209
    De ettől nem lesz senkinek semmi baja ha kipróbálja :)
    Max elfecsérelt az idejéből egy keveset ha nem tetszik neki, ha meg mégis mert talán vagyunk így páran akkor meg miért ne játsszon vele az ember :)
  • Ndre77
    #7208
    Neme akarok belefolyni a parttalan vitába, de ha neked sokan mondják, hogy romlott az a bizonyos puding, te akkor is megveszed azt a drága, prémium pudingot, s belekóstolsz egy leveses kanállal?

    Igaz, kellenek az ilyenek is evolúciós szempontból. Különben honnan tudnánk, hogy egy bogyó tényleg mérgező vagy csak még éretlen volt a korábbi kóstolásokkor!
  • gstup
    #7207
    "Másodszor. te se szeretsz visszaolvasni.Nem tudtam erről a holiday baromságrról.." 7021-es hsz. Te sem szeretsz nagyon.
  • Ooorky
    #7206
    Ja beléd repült az a sok "ostoba", mert tier 0-1-en nincs olyan gép ami le tudná lőni.
    Ne magyarázd a bizonyítványod, noobbasher-eket egyetlen játékban se bírom, wot-ban is inkább szenvedtem tier 5-6-on, miközben a többiek röhögve mesélték mennyi kill-jük volt 400%-os személyzettel tier 1-en a sok 'balfasz' ellen.
    Ha credit-et akarsz farmolni vegyél egy normális prémium gépet, vagy válasz ki egy nagyobb bónuszt adó alapot és vállald be, hogy nem kezdők ellen kell játszanod.
    És végül: valószínűleg qvára váratlan volt, hogy a tier 1-ről tier 3-ra tett amerikai Catalina után a következő nagy patch-ben az orosz verziót is feljebb rakták...
  • Jacek
    #7205
    Nem oda:)
  • Jacek
    #7204
    Engem nem mozgat annyira látom a ruszki gondolkodásmódot és wargaming útját követve.. ami eleve hibás.. nem fognak éhen halni de tuti vesztenek folyamatosan fizető embereket..
  • CptYossarian
    #7203
    Annak sem szar mert már vihogva és könnyedén zsebretett olyan gépeket amiért a most kezdő játékosok vértengert fognak hugyozni míg elérik. Örüljetek neki hogy megvehettétek a magsabb tierű gépeket, én pl. örülök neki hogy van Fw-m, két különböző La-5-öm és iszonyat mennyiségű gépem minden nemzetnél. Nézőpont kérdése. Szerintem egészségesebb és hosszabb életű az akinek a pohár félig tele van és nem félig üres. :)
  • SovereignXY
    #7202
    Megosztok némi tapasztalaot. 20mm air target lőszer hát... nem arra való. Ground target lőszer. az kell ha repülőre lősz. Amennyire sejtem a leírásából HE meg HEIT vagy mi lenne a robbanó és gyújtó-robbanó. Az air lőszerrel ugyan csak YAK-3 3 tár ráment egy Beafighter mkx-re és nem akarózott sok baja lenni.
  • Conqvistador
    #7201
    Először is Ők szivatatk engem.
    A gépkilövéseim 75%a Catalinával abból állt hoyg belémrepült a sok ostoba.

    Másodszor. te se szeretsz visszaolvasni.
    Nem tudtam erről a holiday baromságrról, és nehezményeztem, hogy az Ace re kihúzott I15ösöket is buktam a Cata T3 tétel e miatt.

    Harmadszor. T3on is tökélete slenen a Cata és a többi bombázó ha nem esne szét egyetlen kósza lövedéktől.

    Negyedszer. Ha cska a pénzre menenk rohadjanak meg igen :D

    Pelevin írása úgy látszik igaz az orosz kamitalizmusról :D

    Átbasztam-Megöltem-Elástam-Kiástam-és Újra átbasztam :D
  • Ooorky
    #7200
    most már egy*
  • Ooorky
    #7199
    Most komolyan azért sírsz mert egy most már tier-3-as géppel tier 3-ban kell játszanod, így nem tudod a kezdőket szívatni 0 skill-el?
    Szerintem is rohadjanak meg a készítők, amiért megpróbálják kiballance-olni a játékot. NEM.
  • Wlanseraf
    #7198
    Értettem:) holnap felmegyek itthon vagyok:d
  • csonttika72
    #7197
    Arcade-ban elvették a javítást a reptéren? Mert nekem előbb Sztálingrádon nem akart az istennek sem elindulni a javítás.
  • Conqvistador
    #7196
    Na legalább ez a rejtély tisztázódott köszi.
    De a többi még fent áll :D
  • SovereignXY
    #7195
    FW 190At mivel kell lőni most? Azt hiszem az omni volt a YAK-3ban de 2 tár 20astól se nagyon akart leesni. Pontosabban végül crashelt de semmit nem kaptam érte. :S
  • Pluskast
    #7194
    Pontosan;)
    UI: Néha feltolhatnád a képedet ts-re :D
  • Wlanseraf
    #7193
    Az igaz hogy szar de csak annak aki tolta:) aki most kezdené annak ez a kész helyzet:)
  • Pluskast
    #7192
    Szerintem meg próbáld ki és utána mondj róla véleményt. Fizetned nem kell érte és lehet, hogy a saját tapasztalataid mást fognak mondani mint az ide író emberek véleménye. Tudod a puding próbája az evés.