38447
  • Conqvistador
    #7151
    Hát most éreztem nagyon először, hogy tönkrevágták a játékot.
    Ez msot nagyon betalált ahogy mondani szokás.

    22 földi célpont kilőve vesztes állás 3480lion. Ez még hagyján.
    T3as tier. Catalina légvédelem 1 lövssel szétvitte a szárnyát.
    Su3as 1 lövéssel kettészedte az AAA mikro rárepültem. Su2es 2 lövésből leesett. A Lagg3ast is a légvédelem szedte le. Vicc kategória.

    Vagy a gépeket nerfelték rohadtul avyg a légvédelem lett expert.
    Így élvezhetetlen a játék.
  • twi452
    #7150
    Kipróbáltam ezt a pici He 112-őt historical-ban így hogy nem pakol össze nagy dögökkel.
    Jó kis gép ez de úgy megrudizott a saját légvédelem miközben kergettem a su-2est, hogy az nem igaz :( Egymás után háromszor telibevert a harmadikra szét is robbantam :)
    Úgyhogy így üldözzetek légvédelem mellett gépeket.. nem válogatnak :D
  • Slewy
    #7149
    Kivétel az A20G, ami Attacker de van bomber nézet is.
  • bgabor
    #7148
    Peshkával igen, mert bomber besorolású, az ugyanolyan funkciójú bombás 410-el nem, mert az attacker...
  • Cimbi
    #7147
    Nem mellékesen szerintem a joyt is jobban kezeli mnt előtte.
  • twi452
    #7146
    Dehogynem lehet. Bombázónézetből pl tökéletesen :)
  • Conqvistador
    #7145
    Egyébként ha nem szándékozik az ember T10 felett játszani akkor elég a jelenlegi lion is a fentartása vásárlásra és az Xp is másodlagos ha nem akartok jeteket mindneáron :D
    Bár egy picit jobban díjazhatnák a dolgokat de ez sem tragédia még.
  • Conqvistador
    #7144
    Peskával nem lehet vízszintből bombázni?
  • gstup
    #7143
    Ha ez tényleg így van,akkor már megérte ez a patch! Köszönöm a válaszod.
  • Cimbi
    #7142
    Jóval erősebb:)






  • bgabor
    #7141
    Azt is említsük meg hogy a gyorsbombázóknál (410, Pe2) most már csak zuhanóbombázásnál jelenik meg a célkereszt. Sokkal nehézkesebb bombázás, sokkal kissebb rewardok, elszaladt árak, és alig jön a pénz. Igen, mondhatjuk hogy átestek a ló túlsó oldaára. :D
  • Slewy
    #7140
    háááát, ha ez így fog menni. Mielőtt valaki beszólna, hogy sírok, nem. Megállapítok. D520 (prém) kilövök egy gépet, fasza, kírja, hogy 2250 lion. A meccs végén megnézem, hogy mennyit kaptam érte. 1510. Prémium accounttal. Első meccs, rossz benyomás. Majd meglátjuk de tartok tőle, hogy pénzéhes brigád lesz nagyon ez is :S
  • gstup
    #7139
    Engem egy dolog érdekelne.Arra az 1-2 órára amire néha felkúszok,nem igazán érdekel a rengeteg reward xp és lion.Viszont valaki említette hogy jobb lett az mg 151.Ezt más is tapasztalta?
  • cool 75
    #7138
    Nos, ha ez a lion rendszer tévedés akkor, o.k, majd javítják.
    Viszont ha marad, akkor lehet venni, valódi píízéé. Ebben az esetben rosszabbak a WG-nél!
  • vass17
    #7137
    Én is úgy látom, hogy 10 szintben maximálták a nem fizetős játékosoknak, az átlagnak, hihetetlen utána mekkora ugrás van.

    3 db 500kg-os bomba kell már egy Destroyernek és kb fele annyit ad érte, mint korábban. Tény, hogy utóbbi időben nagyon gyorsak lettek a ground attack csaták, de így meg soha nem lesz végük, az előbbi csata elhúzódott, míg a mi csapatunk el nem fogyott és mégcsak közel sem volt egyik csapat sem ahhoz, hogy elfogyjanak a földi célok... Kicsit átestek a ló túloldalára, egy idő után már nem sokan fognak bombázni, már nem sok értelmét látom ilyen rewardok mellett, főleg hogy nehezebb is lett.
  • Glo
    #7136
    Jah, oroszéknál beosztással kell lövöldözni HB-n az tuti :)
  • Conqvistador
    #7135
    Éppen ezért kérdeztem tőletek T9-T10 fölött van e értelme a játéknak?
    Jó max 1 nemzettel aminek úgyis nő az xpje ha sokáig játszol :D
    De e fölött már a gép is drága a javítás is a crew is vagyon és tuti az ellenfél is erősebb ergo jóval kevesebb lesz sikerélmény is ha egy pro orosz vagy eu-s max crewre kihúzott prémes joystickes szuperkocka kilő az első 3 percbe :D

    A HB tényleg mókás viszont :D Bementem Yak9T vel tíz fős squad, nálunk 2 yak9t 2 yak3 a többi t1es játékos. Az ellenfélnél is volt pár alacsony egyet ki is lőttem hihi de nagyon ahmar elfogytak a töltények :D
  • Ry0K3N
    #7134
    Eddig meg azért ment a sírás hogy jajj milyen nehéz fentartani a magas szintű gépeket mert nem lehet farmolni a piciket
  • oxxi
    #7133
    Sosem lesz olyan játék ami mindenkinek megfelel, és tökéletes lesz, arra hogy az ember kicsit levezesse a napi fáradalmakat és játsszon egy kicsit.Szerintem ez tökéletes(ezzel a patchel) hogy ne kelljen javításra várni hogy ne minuszolj, és lehet hogy kevés a reward, de 100x élvezhetőbb mint a wot. Nincs is értelme összehasonlítani a kettőt.
  • Jacek
    #7132
    Ne picsogj már:)
  • bgabor
    #7131
    Engem az érdekelne egyébként, hogy event van e vagy mi a fene most.
    Mert ha tényleg egymillába kerül majd egy 11-es szintű gép ilyen alacsony bevételek mellett, akkor az nagyon komoly ütés lesz.
  • Torzonborz
    #7130
    Na most meg már itt a noobozás... el is érted a WoT-os szintet.
  • Glo
    #7129
    Majd alkalomadtán ejtünk érted egy búcsúkönnyet ;)

    Adios :)
  • bgabor
    #7128
    Ha nagy lesz a felzúdulás, majd változtatnak. Értjük amit mondasz, és igazad van. De elég lesz a hisztizésből már.
  • Glo
    #7127
    Nem kell azt írni, de kussolni is lehet, mert a rinyálás tuti nem viszi előre a dolgot, max minket idegesít..
  • Jacek
    #7126
    Na mentem is a szokásos segghülye SG-s színvonalból majd felébredsz mi is történik éppen aztán picsoghatsz magadban szerencsétlen noob....
  • Torzonborz
    #7125
    Látom a szövegértelmezés nem az erősséged. :)
  • Jacek
    #7124
    Te segghülye vagy:)

    Kijön egy patch ami tönkre vágja a játékot és ha a kis kedven játékodra negatívat mer írni valaki az picsogás:DDDDDDDDDDDDD
    Grat:))))

    Akkor írjuk azt hogy éljen éljen milyen jó lett hogy mindenért a harmadát kapom jobban bünteti a vereséget de ez milyen jó nekünk:DDDD
  • Slewy
    #7123
    max repair cost lett és jóval kevesebb, azt látom... ez eddig szimpatikus
  • Torzonborz
    #7122
    Nincs ebben semmi trollkodás , erre nem nagyon lehet mást reagálni. Az ilyen picsogásra szerintem kb senki sem kíváncsi.
    Ugyan ez ment/megy WoT-ban , köszi de bőven elég volt.

    Egyébként szerintem célszerűbb lenne az észrevételeket összegyűjteni és valaki aki aktív a hivatalos fórumon posztolhatná oda.
    Ezzel szerintem többre mennénk. ;)
  • Jacek
    #7121
    Jaj valaki negatív kritikával illette a kis kedvencedet? nem baj erőlködj vele:)
  • bgabor
    #7120
    Na de HB-t alig játszik valaki.
  • Jacek
    #7119
    Grat nektek!! értelmezni kellene amit írok és nem trollkodni...
  • Glo
    #7118
    Abban eddig is 2 volt. A Krím félszigeti, meg a másik ahol középen vannak az ágyú állások és a light tankok kolbászolnak össze-vissza.
  • twi452
    #7117
    17k exp :)

    Lehet, hogy manuálisan váltottak hb térképet de most másikon megyek mint eddig ugyanúgy orosz német
    vagy ebbe is raktak most forgást :)
  • Torzonborz
    #7116
    Akkor hajrá !
  • Glo
    #7115
    Mi akadályoz meg? ;)
  • Jacek
    #7114
    Engem az uninstall felé:)
  • Glo
    #7113
    "Viszont 16 puha földi célpontért kaptam 6200 lion-t a következő körben :D"

    És mennyi Xp-t?
  • Jacek
    #7112
    Reptér foglalás 250 xp 350 lion :DDDDDDDDD