38447
  • vajakos21
    #7271
    Érdekes ez az új patch. Kiváncsi vagyok mikor lesz előre kiválasztással olyan HB hogy 12 bomber 3 vadász az egyik oldalon és forditva a másikon. Persze lehet figyeli az mm a típusokat.Az AA üt rendesen ha betalál.Viszont eddig az mm jól működik nálam EU szerveren is. Ha kis gépet viszek kicsit kapok ellen is. És így tovább. A DO 217 bejön. B25 van valakinek? MIlyen? És a japán bomberek?
    UI: Tegnap megvettem a TA-t hogy még mielőtt túlárazzák meglegyen. Na azzal mondjuk átb..sztak. :)Mennyibe megy most?
  • Conqvistador
    #7270
    Ezt szépen átfogalmazva lefordítva indokokkal és érvekkel el kéne küldenia fejlesztőknek.
    Hogy jól gondolják át, vágják e tovább maguk alatt a fát.
  • bgabor
    #7269
    Ez nagyon kevés lesz a kedélyek lecsillapítására.
  • bgabor
    #7268
    "Úgy tűnik sokat számít már, hogy nyerjen is a csapat..talán próbálják rávenni a népet, hogy ne saját magukért játszanak, hanem hogy a csapat nyerjen mert úgy sokkal jobban jársz még ha kevesebb gépet is szedsz le."

    Marhaság.

    Ez a jól hangzó koncepció az egyik oka a World of Tanks bukásának. Mert randomban összrakott 14 ismeretlen emberrel, text chaten nemigen lehet hatékonyan együttműködni a győzelem érdekében. Itt a WT-ben még élesebb a választóvonal az eltérő kultúrákből (EU/RU) a meccsbe érkező emberek között.

    Ez a marhaság a WoT-ban odáig fajult, hogyha veszít a csapatod, akkor gyakorlailag semmit se kapsz a játékért, se pénzt, se XP-t. Márpedig ha hülye a csapat akkor veszítetek, csinálhatsz te akármit.

    Reméljük nem terveznek a WT-ben bevezetni egy olyan megoldást, ami más helyen már látványosan elbukott.
  • vajakos21
    #7267
    Pinggel hogy álltok?
  • twi452
    #7266
    Mondjuk csinálsz egy custom battle-t és ott realistic-on meg tudod nézni mit bír a géped. Eddig ott nem kellett fizetni ha összetörted. Teszt repülésnél nem tudom milyen beállítással lehet repülni de ha ott is lehet választani realistic-et akkor nyugodtan nyúzhatod gondolom.
  • robi3
    #7265
    grafikát tuningolták? mert mintha nehézkesebben menne
  • twi452
    #7264
    Mondanám azt hogy próbáld ki mit bír a gép és akkor megtudod de lehet elküldesz a ******ba :D
    Amíg nem ráz mint az állat addig nem kell félni tőle :)
    A yak-9t 700nál szétesik simán zuhanásban is ez tuti :D
    G2-es 109-est még vígan lehet rángatni is 600-700nál, gondolom a fókák még többet bírnak ha már ilyenre tervezték őket.
  • bardocz
    #7263
    IL-2-vel, és a többi géppel zuhanva hogyan kell bombázni most? Nem jelenik meg a kör, hogy hova megy. Alacsonyan repülve nem gond, mert eltalálom amit akarok, de az nem túl biztonságos.
  • twi452
    #7262
    Na tessék új rejtély :) Ugyanaz a szakasz árkádban feleannyi kill sokkal több pénz :)


    Úgy tűnik sokat számít már, hogy nyerjen is a csapat..talán próbálják rávenni a népet, hogy ne saját magukért játszanak, hanem hogy a csapat nyerjen mert úgy sokkal jobban jársz még ha kevesebb gépet is szedsz le.


    Kiszedtem a pipát a lőszerújratöltésnél. Semmi változás, szerintem ez csak bomba/torpedó/rakétánál számít egyedül azt lehet külön meg kell venni.
  • Belkar
    #7261
    Úgy tűnik hogy minden patch-el egyre rosszabb lesz a játék.

    Jó lenne ha a Gaijin nem menne végig azon az úton mint a WG de eléggé úgy tűnik ez a helyzet...
  • vass17
    #7260
    HB-ban hogy kell rendesen bnz-olni? Bevittem az FW 190-et és nagyjából követtem a többiek taktikáját, mindenki felment, én is 6000 m-en voltam, amikor megjelent lent az ellenfél. Az a kérdés, hogy lehet innen gyorsan, de biztonságosan lejönni, mennyit bír ki a gép, hogy ne szakadjon szét?
    Nem mertem egyből lejönni, mert 0 gázzal is nagyon felgyorsult, viszont így elvesztem a sebesség előnyt... Arcadeban nem kell emiatt aggódni, ott 5000-ről is mehetek lefele merőlegesen wep-el, még akkor sincs veszély :)
  • Rue East
    #7259
    az FW-190D-13-nál és a Typhoon Mk1b-nél a 80%-os leárazás mit jelent? mert hogy csak starter pack-ben lehet kapni ezeket kapni, pénzért
  • Conqvistador
    #7258
    Hát ez meg mi?

    És most úgy nézzétek, hogy ezzel az eredménnyel a 2. legjobb voltam a csapatunkba. Szerintetek a többiek mit kaphattak vazze???
  • CptYossarian
    #7257
    Csupa meglepi ez a nap. A(z általam) oly sokat fikázott prémium japó F4U-val 7 gépet szedtem le zsinórban, aztán még egyet a szintén prémjapó Emillel. 28k lion, ugyanannyi XP. Javítási költség? 827 az összetört Corsair-ért. Jó ez.
  • twi452
    #7256
    Előtte nem kellett fizetni a lőszerért?
    Nálam azt auto-ra volt pipálva kezdetektől úgyhogy nem tudom sosem figyeltem. Most sem látom sehol feltűntetve, hogy mennyibe került vagy csak én vagyok vak és nem találom :)
  • oxxi
    #7255
    Lessétek meg az előző linkemet, főleg azok akik vásárlás előtt állnak.
    (-80%)
  • Conqvistador
    #7254
    A refill ammot is beleszámolod? Az is 1000+
  • Zsoltee20
    #7253
    Erre csak annyit mondanék,hogy arra ösztönözik az embert,hogy minnél többet játszon vele,ergo nem tudsz oly gyorsan szintet lépni(gépet venni)...ha meg akarsz akkor fizess,minden felett a pénz áll a mai világban..ezt mindenki tudja ők sem kivételek...és itt senkinek a pártját sem fogom,sem az övékét,se senkiét..ezek pusztán tények,főleg a mai játékiparban...vagy megszokjuk,vagy uninstall ennyi:)
  • twi452
    #7252
    Nah tegnap ide be is linkeltem a 8 killes árkád bnz-s ökörködésem ahol nyertünk is.
    visszakerestem a játékban 17670 kreditet hozott az a kör.

    Ez a mostani ugyanilyen árkád, ugyanúgy 8 kill csak vesztettünk.
    2 gépet vesztettem és az il-2be belelőttek párat azt nem is számolom bele.

    Kinéztem a táblázatból mibe került volna nekem ez a 2 vesztett gép tegnap:
    yak-9t: 4700
    yak-3 : 3600

    összesen: 8300 kredit
    17670-8300=9370 profit

    a mai csatában meg ugye 8500-2500=6000 profit és ez bukott vesztes csata volt.

  • Conqvistador
    #7251
    Ahogy mondod...
  • oxxi
    #7250
    https://warthunder.com/en/news/100/current/
  • vass17
    #7249
    Csak az a gond, hogy eddig mindenki azt hitte, hogy a javítási költségek csökkentése a gépek árának megugrását ellensúlyozná. Erre levitték a bevételt is...
    Ugyanez a bombázásnál is: levitték a rewardot, jóval több bomba kell ugyanannak a célpontnak, mint régen és nem lehet csak akárhogy célozni...Alapvetően nem zavarna, hogy egy destroyert a korábbi 1db bomba helyett csak 3-al tudok kiszedni, mert nem fogynak olyan hamar el a célpontok, de ennek megfelelő jutalmat is várnék el, nemhogy még csökkentik is...
  • Zsoltee20
    #7248
    Bocsi a link nem müködik itt a jobbik:)javitások
  • Zsoltee20
    #7247
    Akit érdekel itt vannak az új és a régi javitási költségek..lebontva Arcade,HB,FRB-re...S innentöl kell elgondolkozni rajta,hogy amit most keresel abból mennyi vonódik le a javításra,tehát mennyi a tiszta haszon, és ugyanez a pacht elött..Szerintem kb ugyan ott vagy mind a kettöben...Javitások

    Jah és ne a kis tier-t nézzük,azt persze hogy változtatták,hisz sokan tizes szintig ki sem mentek T0-ból,hisz az milyen jól kereső volt...persze hogy ezen változtattak,már megbocsát de ők sem hülye emberekböl vannak:)
  • Conqvistador
    #7246
    Szerencsére az Orosz ág T12ig megvan teljesen.
    Igaz utána már nem is nagyon vannak gépek.
    IL10 a TU2 generáció a LA7 amit meg se veszek és van a 3 Mig azt csókolom. Az az új elképzelésem valahogy felvinni 9es szintig a többi nemzetet is aztán jó is lesz a dolog. Feljebb nem is vágyok nagyon.
  • twi452
    #7245
    Az utóbbi pár napban toltam árkádot ugyanígy a yak9 yak3 il2 kombókkal
    Szerintem ha kevesebb is lett a bevétel összeségben akkor sem sokkal ezen a tier-en.

    A gépek megvásárlása az jó drága lett meg a földi célpontok kicsit keveset érnek ez tény :)
  • CptYossarian
    #7244
    Repüljetek Stukával, kicsi, olcsó jó, vicces hangja van mikor zuhanóbombázol vele, G-1/G-2 nagyon jó griefelgetésre ÉS földi célpontok ellen, dupp-dupp és AAA pukkant, dupp-dupp és a következő is. Jó kis repcsi. Ó, a D-3-hoz raklapnyi skin is van. Csekitaut pipölá.
  • Jacek
    #7243
    Kis tierben mentem igaz de nem csak nullásban hanem 3-4/5-6 na egy fos a bevétel:) ha ezt nem látod nem tudok mit tenni:D
  • Conqvistador
    #7242
    Hát éppen ezért nem éri emg játszani magas tieren :D
    8gépre kaptál 8500kreditet ez vicc.
    Ott már akár 4-5gépnél a 5000t simán elvisz a szerelés +1000-1500 az a refill ammo és alig marad pénz. Mondjuk kicisbe is ugyan ez a helyzet de még prémiummal is gyenge ha csak ilyen keveset ad.
  • robi3
    #7241
    3,5 gigás peccs... brutális.
  • twi452
    #7240
    Én most t4-5ben megyek az mc 202-vel :) Mókás és semmit nem kell várni mert az orosz oldalon annyian vannak mint a hmm oroszok :D
  • Ooorky
    #7239
    Mondjuk én szokásomhoz híven a Historical-t játszok, de ott sincs különbség tier 7-9-en...
  • twi452
    #7238
    Pont nem kis tierrel kell játszani mivel alacsony tier-es repülőért nagyon keveset fizet.
    Ezért volt álom a T0-1 eddig mert nem volt javítás és ugyanolyan pénz jött a kis gépért is mint a nagyokért.

    Most mentem egy T9-es árkádot.
    8 repülőt lőttem ki és vesztettünk 8500 kredit összesen és 2500 volt az összes javításom. Ha nyerünk ez egy sima 10-12k profitos kör. Kb ugyanilyen volt előtte is szerintem.
  • Conqvistador
    #7237
    A mai frissítés óta tolta valaki a Japánokkal mondjuk 5-7-9es tier magasságában? Ha igen mi a vélemény róla?
    Mivel eddig jól fordultak és bár könnyen szétestek nem feltétlen volt tökéletes választás de mivel szinte minden gép hamar lepotyog lehet felértékelődik a forgásuk vagy nem?
  • Jacek
    #7236
    Na ez a bajom.. credit probléma!!! tehát majd valami prem cuccal vagy kis tierrel kell játszani hogy eltartsam magam lol
  • Conqvistador
    #7235
    Szánalmas vazze.

    T1 japánnal 6tank 6 repülő igaz vesztes csata de 2148lion?
    kenjék a hajukra.
  • Jacek
    #7234
    Én ezzel tisztában vagyok, lehet hogy félre érthető voltam de egy két ember SG-s stílusa kinyitotta a bicskát a zsebemben(lehet hogy én meg nekik:D)

    Én most úgy érzem rossz az irány.. ezeknél a cuccoknál csak prem accal szoktam játszani na most a WOT-ban prem acc mellett is farmolni kell a creditet ami szerintem kurva vicces hogy nem azzal játszom amivel szeretnék(úgy hogy lényegében havi díjat fizetek) hanem vagy ksi tierrel vagy prem cuccal kell menni... na most ide tartunk jelen pillanatban....
  • Áron22
    #7233
    Az angoloknak a fegyvereit is átalakították, más a szinük, nevük, jó lenne egy teljes lista a változásokról, ilyen várható?
  • Conqvistador
    #7232
    Ja és konkrétan a játék chatjén végig mindenki szentségel és a patchet méltatja negatív előjellel :D

    Úgy potyognak le a gépek az égről, mint a falevél ősszel.