38447
  • CptYossarian
    #7311
    Ezért vannak momentán baromi nagy előnyben a BnZ gépek, pillanatokat töltenek csak veszélyben. Ki hitte volna pár napja, ugye.
  • Conqvistador
    #7310
    Van egy sanda gyanum, hogy nem véletlen lettek ennyire relatíve könynen sérűlékenyek ezek a gépcsodák.
    Vajon mivel lehet rávezetni az embereket a goldok használatára?
    7-8 Slotot beaktiválsz a játékba ugyebár ez a Back up cucc ha majd működik is leehtővé teszi hogy az adott gépet újra felhazsnáld mégegyszer akkor akár 14-16 gépet is bevihetsz egy csatába ha úgy alakul.
    Na akkor tényleg ki lehet tölteni a 30-60percet is egy egy nagyobb pályán :D
  • rrally
    #7309
    PL: Omni-purpose mit takar??
  • rrally
    #7308
    Tud valaki valami táblázatot hogy melyik lőszer micsoda??
  • Conqvistador
    #7307
    Na de 3-5fok vízszintnél ki se tudod oldani?
    Egy nagyobb szél megbillentheti vazze :D
  • Glo
    #7306
    Nemtom, nekem tetszik az új peccs. Az, hogy nem lehet zuhanóbombázni a level bomberekkel végülis az életben is így volt. Nem tett jót a törzsnek mikor zuhanásban találkozott a bombákkal útközben :)

    A Reward tényleg szar lett, de még tudom hozni a 10K-s köröket a kicsi bomberekkel (4-6) is.

    Ja, HB-ban, árkádot nem nyomok :)
  • Conqvistador
    #7305
    Jó de te ki is tudsz lőni 7gépet T3 felett is :D
    Neked nyilván nem vágta keresztbe a játékod a patch.
    Én mondjuk nehezményezem pl a t3as 6 gép lelövésnél a baromi kevés 2500-3000pénzt.
  • bgabor
    #7304
    Ahogy megfigyeltem, még annyi hogy picit optimalizáltabb a futás, de a mi a legjobb az új peccsben:
    Új hangja van az amerikai .50-es géppuskának (is, többek között), és durván jó hangja lett.
  • robi3
    #7303
    ja 1 pozitívum változtatható lőszer de ez csak egy + a tengernyi --al szemben
  • robi3
    #7302
    nekem is a legsűrűbben gépfarkát lőtték el. ez mondjuk a kisebbik gond de nekem nem tetszenek ezek az új hangok és lövés effektek, és szörnyen szarul fizet, egyet játszottam visszanéztem az eredményeket és azért eddig kb 15-20k fizetett volna most kaptam érte 3,5k. bombázásról annyit hogy zavartalan környezetben egyenesen repülve catalinával egy pillboxot szórtam meg 6-7 bombával de nem volt találatom illetve hogy arcade-ban zuhanóbombázásról elvették a célkeresztet szerintem nagy baromság volt.
    Összességében eddig egy nagy kalap sz... fele olyan hangulata sincs így a csatáknak és gyakorlatilag a semmiért játszol mert nem fizet.
  • CptYossarian
    #7301
    Saját reptéren javít csak, domination reptéren nem.
    Amúgy az a félbetört Izsák még tegnapról van, csak gondoltam felteszem a "Soft Landing" sorozatba. :)

    Lőszerből az AP-API-API-HEI-HEI van F4U-n és P-39N-0SU-n (tracermentes, "stealth"), 20mm-re HE, 37mm-re APT, 50mm-re HE. Ökölszabály szerintem hogy a drágább jobb, nyilván azért drágább.
  • bardocz
    #7300
    Én hiába szálltam le a repterünkön, nem javított semmit. Viszont ma a gép farkát folyamatosan ellövik, és akkor össze vissza repülök, irányíthatatlan.
  • stork13
    #7299
    Ja és a legelső S79-nél már nincs WEP.
  • CptYossarian
    #7298
    "Csak egy kis karcolás, 7 másodpercen belül felszállhat!"


    Ez már 1.29-es csata végeredménye, Japán tier6-7, Corsair-rel 7 és Emil-lel 1 frag:


    Hasonlóan nyolc kill, csak itt most a két Friedrichhel, tropival 7, vaníliással 1:


    Hab a tortán, nem 10k a javítás hanem 2000 összesen:


    Jó ez a patch. Repüljetek okosan, óvatosan, bátran és nem ész nélkül.
  • stork13
    #7297
    Amúgy E-3-al 1 kill HB-n és pár hit, erre adott 9700 XP-t és 10,5k pénzt. Javítás: 11 pénz, több, mint 10k haszon, prém nélkül. :D
  • Conqvistador
    #7296
    A mai nap el is ment a kedvem a játéktól :D
    Tönkrevágták a teljes bombázó szekciót.
    Nekem ne meséljék, hogy akár arcade ba akár HB ben ne lehessen rendesen bombázni 10fokos függőleges és 4-5 fokos vízszintes eltérés esetén. Még a végén elhiszem.
  • stork13
    #7295
    A lőszerek rövidítését mát sikerült megfejtenem.
    Mit érdemes tárazni? AP mellé valami gyújtót vagy 4-es kombó vagy...?
  • bgabor
    #7294
    Próbálnak néhány csepp mézet csepegtetni abba a nagy bögre keserű lébe, ami ma elénk tettek. :(
  • vajakos21
    #7293
    Szép bug volt FRB-n. Utolsó gép is kilőve. Egy p40es darabja meg ott pörgött a levegőben hihetetlen manővereket bemutatva.A gép úgy érzékelte hogy él még. Szegény srác aki megmaradt meg nem tudott mit tenni az oldalunkon. Leszáll kilép mint írta. A győzelem meg az ellené úgy hogy már rég elfogytak. Hiába ölt 4 ellent.
  • Glo
    #7292
    Mindjárt meglesem a He111-es mit tud :)
  • Conqvistador
    #7291
    Hát ez a bombázás egy kalap szar. Nem tudom szebben leírni.
    HB ban a Yer2 vel még a bombát se tudtam kioldani mikor a célon voltam mert kb 3-4 fokos szögebn eltért a gép a vízszintestől.
    Ezt uyge nem gondolják komolyan? Vicc kategória.
  • Conqvistador
    #7290
    Biztos fájt nekik, hogy össze lehetett prém nélkül tarhálni 2,5 milliót 3 nap alatt. :D
    Sőt van egy olyan sanda gyanum, hogy az African Canyon beli 52földi célpont rekordom sosem fogom már megdönteni. De hogy szinte semmitől széthulljanak a gépek az megér egy külön fejezetet :D

    Igazából egyik ágat se érdemes kihúzni. Eddig még azt mondtam cö cö cö 40k a javítása egy Jetnek na és? 30-50perc :D Most ugyan ez akár 1-3-5 óra az már nagyon nem mindegy. Ilyen feltételek mellett ki se merném hozni. le tudok zuhanni ellenség nélkül is nem kelelne ahhoz másik Jet :D És megvenni összesen kb 9Mért cska azért, hogy utána nézzem milyen szép a hangárban...
  • Para1
    #7289
    A legtöbb RETARDÁLT KULÁK KÖCSÖG SZÓVAL MINDEGY H FREE TO PLAY VAGY SEM!
  • CptYossarian
    #7288
    Amíg nem robban darabjaira vagy nem zuhan le addig ellenség.
  • Glo
    #7287
    Jah, úgy fest mostantól mindenki meggondolja melyik ágra gyűjtsön :)
  • Conqvistador
    #7286
    Ja és az előtte lévő 2 Miget is meg kell venni 2* 2200000ért :D
    Hát nem kell az a béna gép :D
  • Conqvistador
    #7285
    Gyönyörű 3. voltam 4 lelőtt géppel 3kill assistal győztes csatában és 1450lion.
    Ha ezen múlna 2016ban se jönne össze a Mig 15re az a kb 4,5-5 Millió (Gép 3M , Fejesztés kb 700k Crew elvileg 1M körül tuti várható és még a qualification Expertre is lesz vagy 600-900k ahogy kinéznek az árak.)

    Hát Wtf?
  • Glo
    #7284
    Főleg most kell addig lőni míg rózsaszín nem lesz, mert már könnyen kialszik az égő gépben a tűz, aztán repked vígan tovább míg valaki más agyon nem lövi.
  • twi452
    #7283
    Én úgy első szándékból amikor kiderült, hogy melyik kapta meg a kill-t nevelő jelleggel elküldtem egy hármas sorozatot a 37es ágyúból a srácra úgy 700 méteren olyan ha talál ha nem gondolattal :D
    Szerencsére nem találtam el :)
  • bardocz
    #7282
    Én pont ezért lövök rá a zuhanó lángoló gépekre, nemtudom már hányszor megszoptam, hogy max assistot kaptam, holott én szedtem szét a gépet... Akkor meg miért ne legyek geci én is.
  • twi452
    #7281
    Innen nézve igaz..:D
    Nekem azért már voltak jó tapasztalataim is, persze nem árkádban. Ott csak ks megy ezerrel.. lángoló zuhanó gépre rámennek még hárman hogy övék legyen a kill.. el is küldtem az anyjába mindegyiket mert persze végül nem az enyém lett pedig én küzdöttem érte igazából :)

    De végül a 4 killes csatában majdnem annyi pontom lett a nevem mellett mint a 8asban úgyhogy lehet itt is valamit javítottak ezen.
  • Glo
    #7280
    Az a baj, hogy ez is az :)

    Free for noobs too :)
  • twi452
    #7279
    Hülyék mindenhol vannak és lesznek is.. csináljanak free for all játékot? :)
  • Jacek
    #7278
    Ja kiváncsi vagyok mit szólnál ha mondjuk egyedül tudsz csak játszani és mondjuk egy 30-40 csatában folyamatosan megkapnád ezt a platoont:D biztos jól mulatnál:D
  • Jacek
    #7277
    Igen csak egy másik MMO nem random csapattal megyek raidelni mondjuk 15-25 fős dungeonba.....
    Láttál már te xvm moddal WOT-ot? ami a játékosok képességeit mutatja?
    Csak hogy szóljak ha nem 6e játszanak szerveren ott olyan csatákat kapsz ahol agyhalott a 30 fős csapatból 26-28 player... ezzel a randommal csapattal büntetni a vereséget hát kérem azt úgy hívják hogy szopás!!
  • Áron22
    #7276
    80% engedmény nagyon komoly, az összes angol gépet meg tudom venni, kivéve a 2 uccsó meteor. Azt sajnálom, hogy oroszokkal pici vagyok, jó lett volna ott is kivenni a migeket ötöd áron, na de nem leszek telhetetlen:)
  • Glo
    #7275
    Holnap és holnap után 80% engedmény lesz egy valag gépre, akkor kell vásárolgatni :)

    https://warthunder.com/en/news/100/current/
  • twi452
    #7274
    Amúgy az orosz "t1" emberek egy része átjött historical-ba :D
    vagy mindig 30-40 ember várakozik tier 2-3ban tőlük németeknél meg 1-2..pf
    :D

    viszont a kis tier 2-es he 112-vel olyan szépen le lehet fordulni a ruszki szutykokat hogy az valami álom :D
  • vajakos21
    #7273
    +1...pedig nem is játszom clanban. De a hatásfokát elismerem
  • Ooorky
    #7272
    Ez egy MMO! Mutass egy olyan online játékot ami a Solo játékra van kihegyezve...
    Igenis játsszon mindenki csapatban.
    Már az is óriási előny ha néha-néha beírja valaki chat-be, hogy mit fog csinálni, ha pedig teamspeak-en összedolgoznak, akkor egy 3-4 fős csapat simán eldöntheti a csatát (ellentétben a WoT-tal ahol 3 fős platoon-ban játszva is simán ki lehet kapni a lemmingvonat miatt).