38447
  • Glo
    #7351
    Én max azt szoktam észrevenni mikor nem értem hogy hogy szakadt a nyakamba 5 gép is. Aztán egy gyors statisztika nézés után kdierül, hogy a csapatom elfogyott :D

    Mondjuk megfordítani nem szoktam 5v1-ből, de még 2v1-ből se nagyon :)
  • CptYossarian
    #7350
    Kettő dolgot lehet tenni ha azt tapasztalod hogy bekönyökölt a retarder a csapatodban:

    - Kilépsz. Ez csúnyán hangzik de nevelő hatással bír: a csillámpöcslámák nyígni fognak a fórumon hogy kilépkednek mellőlük a játékosok, Gazsiék csináljanak már valamit. Azt fogják csinálni hogy lehetőleg azonos tapasztalati szintű játékosokat fognak elosztani az adott tier MM-ben, tovább erősítve azt az utat amin elindultak. Azt fogod ugyanis majd tapasztalni hogy 23-as szintű játékosként nem igazán jutsz már be tier2-3-as meccsekbe, mert ott 6-os szintű játékosok vannak. Hacsak nem párosával nyomtok battle-re, mert akkor ellenkező oldalon játszhat - hangsúlyozom - majd két magas szintű játékos alacsony tierű meccsben. Ez még nincs implementálva, nincs róla hír sem, spekulációnak tűnhet, de a GUI már kész van hozzá, látható.

    - Vagy olyan jó hogy fordítasz a játékon és nyersz, mindennek ellenére. Igen, megoldható ha elkerülöd a rizikós helyzeteket maximum kósza szórástól sérülhetsz meg.

    Más: nem tudom nektek is feltűnt-e, a research ablakban felül vannak már Arcade / HB / FRB rádiógombok. Ez pedig azt jelenti hogy lesznek olyan repülők amik KIZÁRÓLAG a saját játékkategóriájukban fognak játszhatók lenni. Lehet hogy csak bónuszgépek, lehet hogy csak sasért vásárolható gépek, de ez is elő van készítve, különben a GUI-t tervező grafikustól nem kérték volna hogy ott legyen a három gomb.

    Lesznek itt faja változások, csak győzzük majd megszokni. :)
  • oxxi
    #7349
    Sokkal élvezhetőbb a játék az biztos, még az is jól néz ki mikor engem lőnek le :)
    A reward más téma, de nem hiszem hogy az a céljuk hogy ellehetetlenítsék a játékosokat.
  • gstup
    #7348
  • gstup
    #7347
    Tegnap volt egy kis időm kipróbálni az új javítást és be kell ismernem,hogy nagyon jó lett.
  • oxxi
    #7346
    Meglepődtem:
    http://users.atw.hu/oxxi/2x_3.jpg
  • Pluskast
    #7345
    Alacsony tierben igen kevesebb. Magasabb - 12-től felfele - viszont nem. Ha már hasonlítgatunk. A tudjuk melyik játékban pont mindenkinek az a baja, hogy a nagy 10-es tierü szörnyetegekkel nem lehet keresni és, hogy ez milyen szar már. Itt meg most azért megy a sírás, hogy az alap alacsony tierü gépekkel már nem tudsz 20k-t megkeresni. Pedig ez sokkal reálisabb.
  • Glo
    #7344
    Nyilvánvaló, hogy nem érted, de hagyjuk :)
  • Jacek
    #7343
    Értem:) valaki kis kedvencét bántotta a csúnya bácsi
  • BaleniX
    #7342
    Nekem a peccs letöltésnél 4GB-nál megáll és a letöltési adat is nulla.
    Mi lehet a baj? (nem a netnek van baja, a gépen van hely)
  • Glo
    #7341
    Nem azzal volt baj amit mondtál, hanem azzal ahogyan mondtad ;)
  • Jacek
    #7340
    Írtam oda is nyugodj meg:) de mellékesen megkérdezném hogy ez a War Thunder topic? mert ha nem elnézést hogy negatív kritikát fogalmaztam meg egy 3.3 gigás patch után ami alapvetően változtatta meg a játékot:) Legközelebb a Fifa 13 topicjában írok erről....
  • Jacek
    #7339
    Nem... ne büntessen azért mert az ő MM rendszerük össze rakott 14 segghülyével:) ezen mit nem lehet érteni?
    Ezt meg lehet ám oldani! Más cégnek sikerült! És nem, nem a wargaming az:D
  • TommyRH
    #7338
    Coral, most 6 db 845 kg-s torpedó nem vitte ki...
    és valahogy nem adódnak össze, mert jelenleg egy Pe2 és egy p47 szórja de még él, már vagy 5 perce csak az a cél van és mindenki dobálja...én a H6Kval kaptam 6x hitet és semmi...valamit csináltak vele :S
  • TommyRH
    #7337
    Ok, értem, hogy így hitelesebb, de gyakorlatilag így használhatatlan...

    Majd ha 500 B 17-es 200 vadászgép kíséretében játszik akkor azt mondom h bombázzak csak 3 fokos szögben, de így halálra van ítélve a szerencsétlen bombázó, mert vagy nem bombázok és megpróbálok védekezni, vagy pedig bombázok és biztos h belehalok...most lőttem ki egyet...szegény próbált bombázni cserébe meg sem moccan, 800 méterről rakétáztam ki....
  • Coral Springs
    #7336
    Conqvistador (#7043) > Ilyen, és ehhez hasonló lehetőséggel nem hogy itt, hanem semmilyen játékban nem találkoztam még.

    Jacek (#7124) > A probléma azzal van (volt), hogy a felháborodásodat itt fejtegeted, de a hivatalos fórumra gondolom azóta se írtál egy szót se.

    vass17 (#7137) > A rombolóhoz idáig is 3db ötszázas bomba kellett. Másrészt én a PBY -vel 2db ezrest dobtam rá általában, mert 1db sose vitte ki.

    Conqvistador (#7151) > Az új patch keltett némi placebohatást is néhány embernél. Kis magasságban az AAA idáig is könnyedén leszedett egy lassan mozgó bombázót, ráadásul ahogy elnéztem a bombázási stílusodat, te bemész a PBY -vel akár a rombolók közé is zuhanóbombázó módon. Ez utóbbi pedig öngyilkosság volt a patch előtt is, de az AAA is mindig nagy rizikófaktor volt a lassú bombázók számára.

    Ám az is megesett pont 2-3 napja, hogy közel 5km magasan repült a bázis környékén egy ellenséges bombázó amit ráadásul pont én üldöztem, azt egyszer csak arra lettem figyelmes hogy spontán lángba borul. Rá pár másodpercre íródott is ki jobb alul hogy kilőtte a légvédelem.
  • Glo
    #7335
    Itt meg tudjátok nézni, hogy melyik gépnek mennyi lett a javítása az egyes játék típusokban.

    http://forum.warthunder.com/index.php?app=core&module=attach§ion=attach&attach_id=6663
  • Glo
    #7334
    Többek között a zuhanóbombázó, majd vadászgépesdit játszó B17-esek miatt lett ez a bombadobási korlátozás :)

    Mondjátok, hogy fekete szárnnyal is ugyanúgy tudtok repülni. Nemtom, nekem ha fekete lett akkor egyrészt rosszabb lett az irányítás, másrészt elkezdett a sérült szárny felé tekeredni a gépem. Bár ehhez a vörös szint is elég volt.
  • Glo
    #7333
    HB-n nem annyi :)
  • TommyRH
    #7332
    8600 a H6K4 javítása!

    Egyébként a legrosszabb abban h nem tudok zuhanóbombázni az az, hogy most vagy megyek egyenes h tudjak bombázni de akkor kurvajó célpont vagyok...vagy csinálom azt mint eddig...amit a Pearl Harbor című filmből tanultunk Dollitle ezredestől :D..."ledobják a bombákat aztán úgy repülnek a bombázóval mintha vadászgép lenne" :D...na én a a bombázásig is úgy repültem és garantáltam odaértem...most megyek egyenesen h abban a pár fokban benne legyek és egy kósza Yak-1es ledarál, csak mert épp lerakta a szendvicsét a gyerek...
  • Glo
    #7331
    Már úgy várom, hogy megint Japán HB legyen. A H6K-nak nincs egy ezres a javítása, mindenki azzal fogja dobálni a hajókat :D

    És akkor jövünk mi, és szétrakétázzuk őket :)

    Amúgy a rakéta grafikája is változott, ha jól láttam, meg a nyomjelzők is mást kaptak. Végre van piros az amcsiknak is. És az .50-es hangja is nagyon odavág :) Szal a grafikai tuning nekem tetszik.

    Ez a "Goldért mégegyszer ugyanazt a gépet" meg csak egy lehetőség, oszt jónapot. Akit elsőre lenyomtak azt általában másodikra is le fogják :) Nekem tuti nem érne 100 goldokat a dolog.
  • TommyRH
    #7330
    Igen a Yer-2es valami undorító lett, de a legtöbb bomber sajna vacak lett, mondom ezt úgy, hogy 18000 földi célt vágtam ki eddig...na ha nekem sikerült elvenni a kedvemet a bombázó életmódtól az már elég rossz szerintem.

    Egyébként minden nap 2x szorzó van az első meccsen! Ennek örülök, mert pl. a Japán klasszal csak Liont farmolok és nem javítom meg, de így legalább haladok is valahova azzal a napi egy meccsel :)
  • Slewy
    #7329
    Igen, ebben igazad van és sajnos ez is lassan elkezdi hozni az azért játszom, mert farmolok érzést, ami után lassan megunod, még akkor is, ha sokkal addiktívabb, mint a wot. A bombázásról egyelőre annyit, hogy nem sikerült célpontot eltalálni, talán kettőt két meccsből és mindezt két 1000kg-s bombával. Tudom, béna vagyok de eddig nem voltam. Így egyre több vadász lesz szerintem és nem lesz ki bomberrel irtana. De majd holnap test flight-ba jól letesztelem, hogyan is kéne dobni azt a bombát. De összegezve sajnos én is úgy érzem, állnak át folyamatosan a sötét oldalra de remélem, hogy ennek megfelelően sokkal több akció meg contest és gyorsabb frissítés lesz, mint a wot-ban van. Ha már fukarkodnak a lion-nal, akkor legalább dolgozzanak érte, hogy így is nagy maradjon a tábor. Egyelőre még mindig nagyon tetszik de már látom, hogy a haladás sajnos nem lesz olyan "gyors", mint eddig.
  • Kollati
    #7328
    Hát próbáljatok kimozdulni az Arcade kellemes burkából a Hb fele. Könnyen lehet egy-egy meccsen 20k-t vagy annál is többet profitálni.
  • Para1
    #7327
    És és persze mi az már hogy egy gépet be tudsz vinni többször??? Ha ez nem az arany vásálásért van akkor nem tudom miért......Biztosan csak a játékélményt szeretnék fokozni! GJ Gaijin végre nagy nehezen átálltál a sötét oldalra.....:)
  • Para1
    #7326
    De én azért csak mondanék egy fontos dolgot ami felett mindenki átsiklik. Drágábbak lettek a gépek, kevesebb xp/ kredit éspersze nehezebb azt a kevesebbet is elérni! Ha valaki nem így látja akkor cáfoljon meg.
  • rrally
    #7325
    Nekem alapjába véve tetszik ez az egész! 6-7 tierben játszok és mindig 13-17000 kapok folyamatosan,pedig nem vagyok "über pro lézer gyilkos vadász".A bombázás tényleg nehezebb de legalább 1 kicsit realisztikusabb lett,és így tovább tart a mecs,és könnyebb megfordítani a menetét.Szerintem a "Bnz" vagy mi sokkal jobb hatásfokkal lehet használni az új löszerekkel.Pl egy rácsapással F4 trop al levittem A beaufightert.Az Attacker Do-217es(T6-os)szerintem meg Qva jó nagyon sok lövést kibírt.Javítás nagyon jó! de viszont a gépekkénti experienced pilot meg baszott drága..... nekem ennyi....
  • Slewy
    #7324
    Sok negatívum van sajnos, ezért beszéljünk a másik oldalról. Pozitív, hogy max repair cost lett és ez a Spitfire MkII és Beaufighter esetében nagyon helyes. Az Me410 jobban fordul. Egyelőre ennyi.
  • Para1
    #7323
    8-10k kredetiért kösz de kihagyom.
  • Kollati
    #7322
    Me-410 kifejezetten strapabíró lett.

    Amúgy, had idézzek valamit:

    ,,The general idea of the economy is to straighten the average profitability and avoid situations, when players were farming on low-tier crafts. Low-tier income (pure profit) was reduced, 8-12 levels remain mostly the same (with lowered repair costs). The most efficient way for lions farming now is not massacres newbies in the sandbox, no more, Now you may get the stable income from 8-12 levels even if you're not ace at all."

    Így talán érthető, hogy akik eddig low-tierbe trollkodtak azok szívnak, ami jó is. A másik dolog, hogy találnunk számos bugot aa rewardokkal kapcsolatban. LEhetőleg minél hamarabb javítva lesznek.

    Szóval tessék 8-10 tierbe játszani!

  • Para1
    #7321
    Miért nem a HB-t baszták szét? Tudtommal arcadot sokkal többen játszák és ezálltal több arany is fogy. Akkor meg miért áll érdekükben embereket veszíteni? De majd szerintem idővel rádöbbennek ők is.:)
  • vass17
    #7320
    Ez a sérülékenység azért elég relatív, van is rá valami bizonyíték?
    Én ma szinte csak a németekkel játszottam és semmi ilyen jellegű változást nem vettem észre, legalább annyit bírtak a gépek, mint korábban, még a messerek is, pedig azok eddig is viszonylag sérülékenyek voltak..
    Az amcsikat is kipróbáltam, a P-39-el kaptam lövéseket a szárnyba és könnyedén vadásztam vele tovább, szóval nem teljesen értem, hogy mi változott volna..
  • Conqvistador
    #7319
    Na jó de mint mondottam Arcade ba nem kell realisztikusat csinálni.
    Gondolom játszottál forma1 es játékkal vagy NFS esetleg más autóssal.
    Azoknak sincs semmi közük a valósághoz.
    Senki nem fizetne érte 10000et ha már az első kanyarba telibeverné a kocsit akármi.
    Tavaly volt Michelisz Norbert-nek DTM túraautó bajnokságán az a baleset amikor egy madár nekicsapódott a motorháztetőnek és kvázi irányíthatatlanná vált a kocsi.

    Nyilván nem kell god módot csinálni a gépeknek
    hanem valahol a kettő között.
    És némi toleranciát a bombázókkal is elviselnék. legalább egy nyamvadt 5-6 fokot már bírjanak ki vízszintbe és 8-10fokot függőlegesben a bombakioldáskor.
  • Glo
    #7318
    Látom, majd a fórum moderátor remélem leszedi :)
  • Glo
    #7317
    Feladom, mindenki lesse meg itt :D

    http://forums.ubi.com/showthread.php/588465-Damage-From-50cal-20mm-30mm-The-French-or-Hogs-Forums

    Ezek után mindenki döntse el, hogy hány találatot kéne kibírnia az ellenség, illetve a saját gépének
  • Conqvistador
    #7316
    Így se jó
  • Glo
    #7315
    Bocs, szóval az .50-esek a meszán:

  • Glo
    #7314
    Néhány .50-es találat egy messzer szárnyán:



    Egy spitfire találkozása egy 20mm HE lövedékkel



    Végül egy Blenheim és egy Mk108 30mm-es afférja


    Szóval értitek miért halnak meg a gépek néhány találattól?
  • Glo
    #7313
    30mm-es eltalálta a Spitet :)

  • Glo
    #7312
    Szerény véleményem inkább az, hogy eddig bírtak túl sokat a gépek :)