38447
  • Conqvistador
    #7431
    Hát nekem a következő két gép az IL10es és a TU2 cirka 1-1 millióba kerülne. A La7 meg 1,5m és hiába megyek át más vonalra ott se lesz töb bpénz mert jó sokat játszottam az orosz ággal és a crew is ki van húzva egész jól. Míg low tierben a géppuska más nemzeteknél 18mp alatt töltődik újra addig az orosz ágon 8mp ami rohadtul nem mindegy.
  • twi452
    #7430
    Nem vitattam sehol, hogy szopóág lett a bombázás az eddigiekhez képest mert az lett, én is kiszedtem elsőre 16 földi célt hb-ben 5k kreditért és csak néztem utána, hogy hopp :)

    Én repülő lelövésről beszéltem hiszen azzal tudtam összehasonlítani egyszerűen, ott nem tapasztaltam különbséget ugyanazon csapattal .27-ben és .29-ben :)

    Viszont nem volt tömeges bombázóinvázió gondolom a meccseden. Amiért sírtak eddig azt "megjavították" végül..csak "picit" túllőttek a célon és nem éri meg túlságosan bombázni.

    Nem védem őket 10 körömmel (és nem,nem is fizetnek meg érte :D )ne értsetek félre de azért kicsit több a hiszti mint kéne ezzel a patch-el kapcsolatban.
    Kicsit feljebb tolják a bombázásért a jutalmakat akkor nem lenne azzal sem igazán sok gond.
  • bgabor
    #7429
    Erről beszélek én is. Számoljuk már ki hogy 2-3000 profitból mikorra termeli ki az ember a 10-20as gépek árát.
  • Conqvistador
    #7428
    Na fussunk neki mégegyszer :D
    Ne T1 T3ba játszunk igaz?
    Jó T7es csatában 7földi célpontot és 4 gépet lelőttem azért mondhatni átlagos szint hiszen itt is 2. lettem a pontlistánkon.

    6648pénzt adott prém nélkül vesztes csatára.
    A javítási költség 2800 a refill ammo 1750 volt. az 4550

    Ha jól számolom 2100lionért játszottam :D
  • twi452
    #7427
    Én azt mondtam, hogy a peccs utáni csatában 3000-rel kaptam kevesebbet mint a peccs előttiben. És ebben a csatában vesztettünk. A következő körben 4 kill-t lőttem és nyertünk 10k felett volt a haszon rajta.

    T9-ben ugyanannyit kapsz a gépekért mint előtte is. Csak nem 20k-8k javításra hanem 13k-2.5k a vége.

    A bombázásért kevés jár ez igaz.
    De előtte meg az volt a gond és mindenki sírt, hogy közepes/nagyobb tierben mindenki 2 perc alatt leradírozza a pályáról a földi célokat és vége.
    Persze kis tierben kezdő játékosok mellett bombázgathatott az ember talicskányi pénzért.. ezt akarják elkerülni szerintem érthető dolog.

    Összegezve. Drágák lettek a top gépek, nem lehet farmolni alacsony szinten mint az állat, megnehezítették a bombázást viszont közepes (T9) szinten simán lehet játszani nem kell aggódni, hogy mínuszos kört mész mert nem tudsz olyat menni.

    Befejeztem, jó játékot nektek :)

    És fognak még változtatni nyugodjatok meg, persze ki tudja milyen irányba ugye :)
  • stork13
    #7426
    Fog még ez változni, remélem felfelé. :D
  • bgabor
    #7425
    Ő akarja, az ő baja. Majd rájön idővel.

    A gond az, hogy nem látja át a helyzetet, de persze kiforrott véleménye van ennek ellenére. :D
  • csonttika72
    #7424
    Hmmmm, a képet nem töltötte fel...!
  • csonttika72
    #7423

    Nem egy nagy szám a Catalinával, de ha FRB-n ennyit össze tudok bombázni, akkor arcade-ban sem lehet lehetetlen. Mondjuk itt nem tudom miért csak a hit-et adta meg az utolsó Bf109 leszedéséért, de nyertünk, ez a lényeg. Szerintem sem lett rossz így, nem is értettem az eddigi credit zuhatagot, aztán majd úgyis változtatnak ezen is.
  • Glo
    #7422
    Ennek mondjuk alapfeltétele, hogy vagy olyan hülye, hogy a Mig15-öst egy 4-es tierű bombázóval akarod kifarmolni :D
  • bgabor
    #7421
    Ha tegyük fel most a kilences tierű Yak-3 a legnagyobb géped az oroszoknál, akkor a jenlegi rendszerben a MiG-15-ös (és ugye a szükséges előtte lévő gépek) árát (9 millió pénz) pontosan 3000 kör alatt fogod kifarmolni kis tierű bombázókkal, az általad megadott 3000 kredites körönkénti haszonnal számolva.

    Szerintem jobb lesz ha neki is állsz most rögtön.
  • Conqvistador
    #7420
    Nem tudtok egy árlistát valahonnan betenni?
    Ahol látszanak a gépek árai?

    Kíváncsi volnék level 7ig mennyibe kerülne az 5 nemzetnek a gépei.
    Szerintem elég magas ár jönne ki.
  • Conqvistador
    #7419
    Szerintem nem is azt vitatja senki, hogy low tieren 40k kat kell adni de uram bocsájts.
    Egy t0ás német vadásszal amin még bomba sincs leszenvedek 17 földi célpontot tankot AAA-t és ad rá 250 liont?
    Egy critical hitre 10et egy találatra 4 liont?
    Azért kellően alacsony.
    És most gondold meg beregisztrál egy újonc 1 hét alatt talán összekapar 100k t az meg elmegy 4 gépre :D
  • vajakos21
    #7418
    Tegnap FRB 5 k credit és 11k exp. Úgy hogy nem csináltam semmit csak kûzdöttem a ping ellen hogy le ne essek.Nekem nem cél hogy jetem legyen. Japókat már 4 estöl élvezem. De igazábol németeknél is 10 alatt megyek leggyakrabban.Pedig 16 ig minden megvan.Attòl hogy nagy tierü meg nem lesz kedvenc nálam. Ruszkiknál il 2 nagyon jò ( tier5). Dornier is tetszik.Ha lassan lesz magas gépen lassan lesz. Nem érdekel. Rengeteg jò gép van. Mivel MM kezd beállni kicsivel se kerûlök nagy ellen. Ha majd eléritek a magasay gondolom az lesz a baj hogy drága javitani....( és az artyk megõlik a játékot)
  • Conqvistador
    #7417
    Na áljunk csak meg.
    Milyen szerencsétleneken?
    A pénzfarmolások 80%a nem a gépek ellen irányult hanem a játékban lévő Tankok és AAA k Pillboxok ellen.
    Egy farmoló prémium géppel csak védekezve leeht lelőni valakit.
    Ne jöjjön oda és nem zuhan le ennyi :D
  • stork13
    #7416
    Valószínű, hogy most áll be a pénz arra a "reális" szintre amire a játék készítői gondolnak.
    Ha belegondolsz egy kicsit nonszensz, hogy 20-30 kör alatt egy lowtier bombázóval kifarmolod a csúcsgép árát. A mostani közelít a realítás felé, csak megszoktuk a jót és most szop@s van. :)
    A WoT-ban ennél jóval többet kell grindelned a csúcsgépekért.
  • Glo
    #7415
    Én annak örülök, hogy a legtöbb gép fenntartása nem lett minuszos. A 410-essel pl nem kell 3:1-es K/D arányt hoznom ahhoz, hogy 0-ra jöjjek ki.
  • twi452
    #7414
    Azt nem vitatom, hogy drágák lettek a top gépek.
    Viszont ha már így kiszámoltad látszik, hogy nevetségesen könnyű volt összeszedni a játék jelenlegi legmagasabb gépét :) 12-14 kör mi az? Egy nap legrosszabb esetben?

    És igen én vagyok a fasz amiért nem az alacsony "tanuló,kezdő" tier-ben akarom kifarmolni a szerencsétleneken a top gépekhez a pénzt :)


    A bombázást szépen lecsavarták az igaz, bár nagy tier-ben nem próbáltam még ki mennyit lehet összeszedni vele. Majd ha lesz historical akkor megyek a B-17esekkel és akkor lesz összehasonlítási alapom mert csak ott játszottam velük peccs előtt is.
  • bgabor
    #7413
    Hát nemtudom te hogy csinátad, én a peccs előtt egy jól sikerült körért (30+ földi, 5 légi cél) kaptam vagy 35.000 pénzt prémium nélkül, most a harmada sincsen meg.
  • Conqvistador
    #7412
    Az alapvető lényeget nem érted.

    1.27es patch 20tank 8 gép win prémmel 75-100k pénz. MIG 15ös 900.000
    Aránya 12-14 kör.

    1.29es patch 20tank 8gép win prémmel 20k pénz max. Mig 15ös 3.000.000
    aránya 150-180kör. Ha mindig hozod a 20k t :D
    Egy orosz példa
  • bgabor
    #7411
    Tudod, van ám egy középút a "megvan minden azonnal" és a "fél évig kell grindelni hozzá" között, azt kéne megtalálnia a játéknak. És most nem ebbe az irányba megy.
  • gstup
    #7410
    + meg legyenek,gyorsan reagáltam,sorry
  • twi452
    #7409
    Persze tudom, hogy sokba kerül ezt mondtam is tegnap.
    De a lényeg, hogy eddig sem kaptam több kreditet a csata után. Csutkára ugyanannyit kapok most is mint akkor.
    Vagy ha nem játszom és mindig megvárom míg ingyen megjavítják napok alatt a 9es gépet akkor persze megspóroltam egy csomót vele. Most nem várok mert megjavítja bagóért és játszhatok új kört.
  • gstup
    #7408
    *minél
  • gstup
    #7407
    Nekem nem az a lényeg hogy minnél hamarabb meglegyenek a gépek.Idővel meglesz.Addig bőven elvagyok a 109-el meg a társaival.Ha unom átmegyek a japó ágra a picit.Ennyi.Persze,Legyen minden úgy mint a világban,mindent egyből munka nélkül! :)
  • twi452
    #7406
    De visszanéztem mert volt a peccs előtti 8 killes köröm és tegnap peccs utáni 8 killes ugyanazzal a szakasszal annyi különbséggel, hogy tegnapi meccs vesztes volt.

    javítás után végösszegben a különbség csak annyi volt h nem kaptam bónuszt mert nem nyertünk
    és ez yak-3as T9 csata volt
  • bgabor
    #7405
    Már a 11-es tierű gépek is majdnem egymillió kreditbe kerülnek, zsenikém.
    12-es tier 1.2 milla, 15-ös 1.5 milla. Hogyan fogsz ennyi pénz kitermelni?

    Na, most hogy már leesett neked is, mehet akkor a sírás rívás?
  • bgabor
    #7404
    Nagyszerű.

    Akik ennyire odavannak az új peccsért, azok kiszámolták már amúgy, hogy az új pénzügyi rendszerben, ahol kapsz 6000 pénz profitot egy jól sikerült körért(prémmel 9000-t), hány meccs alatt fogják tudni megtermelni a pénzt mondjuk egy másfélmillió kreditbe kerülő FW-190 Dórára?

    Vagy ennyire azért nem mélyedtetek el a témában a tetszésnyilvánítások előtt?
  • twi452
    #7403
    Én azt nem értem amikor azért megy a sírás rívás, hogy kis szinten kevés a pénz mert ilyen körönként jön 1-2k kredit tier 3-ban.
    És mennyibe kerül a tier 4-es repülő? Ha több százezret kéne összefarmolni hozzá akkor oké lehet mondani, hogy ezt rohadtul elkúrták de gondolom ilyen 10-20k között mozoghat igazából.

    A bombázás miatti sírást még megértem azt lehet picit túlcsavarták persze a másik oldalon emlékszem még azért ment a sírás, hogy árkádban bemegy egy rakás bombázó kezdésnek és 2 perc alatt vége a játéknak :)

    Tessék menni T7-8-9ben ott lehet pénzt szedni mert olcsó már a javítás a jutalom meg végösszegben ugyanaz mint volt. Persze ott lehet lesznek már nem kezdő játékosok.. hát ilyen az élet aki szeret kihívás nélkül pedózni annak nem jó :)

    Részemről ennyi, nem fogok többet reagálni minden "peccs" után ez lesz :)
  • Conqvistador
    #7402
    Olyan magas fokozaton nem játszottam.
    4900volt a legtöbb amire emlékszem.
    De akkor beesett 25-40k most meg 1-2k is alig :D
  • vajakos21
    #7401
    Csatlakozom az élvezökhöz :-). ( az árkádozók nem vidámak)
  • twi452
    #7400
    Huh látom volt termés ma is..

    Én is akkor abba a kis hányadban vagyok mert tegnap is tökre élveztem a játékot és gondolom majd ma is fogom ha oda jutok :D
  • Glo
    #7399
    Akkor Neked jól jött a peccs, mert 1.27-ben olyan 6,5K lion volt egy friendly kill :D
  • Conqvistador
    #7398
    Ez anynira szánalmas.
    Berepül a sok nyomorék csapattárs a lövőzónába mikor épp lövöm az ellenséges gépet és még tőlem von le 500-900pénzt frendly fire ért.
    Hát mi a jó kurva édes anyjáért áll direkt elém lövés közbe.
  • Glo
    #7397
    Tegnap lőttem 410-essel egy il2-est, úgy eltrafáltam a szárnyát hátulról, hogy a függőleges tengelye körül megpördült a levegőben.

    Rohadtul tetszett :)

    A másik játékban meg Lagg3-al pofánlőtt egy Mc202, eltrafálta a motoromat ami előbb piros volt, aztán 20 mp után feketére váltott és elhalálozott. Király kis DM lett.

    Összességében nekem tetszik. Bár én a kisebbik hányadot képviselem :)
  • BaleniX
    #7396
    Jó akkor nem kell válaszolni!!! :@
  • vass17
    #7395
    Ne enged 200 alá, a 109-esekkel nagyon könnyű leszállni még nagy sebességnél is, habár ideális szerintem 200-250 között, de ha kell, sikerül 300 felett is.
    Én meg túl hamar állítottam a flapset landingre historicalban, és sikerült leszakítani, érdekes módon elvileg javította a gépet, de a flapsnek az a része nem került fel már utána, igaz, nem sokat befolyásolt a gépen..
  • Conqvistador
    #7394
    Most épp tölt le egy 18mb os fájlt :D
    Vagy tovább cseszik a játékot vagy valamit javítani akarnak vele :D
    Majd kiderül.
  • TommyRH
    #7393
    Engem most az baszott fel, hogy miért kell ilyen butára csinálni egy flight modellt? Arcade-ban nem esik át, de valami azért történik, mert egy BF 109 leszálláskor 190-el már hullik le mint egy falevél...állásszög és fékszárny állástól függetlenül...ez akkor butaság, hogy nem igaz...egy két aerodinamika könyvet azért felcsapnék nekik!! :@
  • Glo
    #7392
    Hja, bocs :D