38447
  • twi452
    #7471
    Ja nem úgy.. értem én, hogy mi micsoda ott csak eddig lusta voltam meg ugye minek csináljam meg.
    Amúgy nekem is a rudder érzékenységgel van igazán bajom.
    Most kicsit jobban belenézek mert igen ahogy mondják lehet finomítani az alap érzékenységen belül is ha belekattintasz.
  • Para1
    #7470
    Azt értse meg mindenki h nem keres jobban magasabb tierben hanem ugyanannyit mint patch előtt csak sokkal nehezebb azt az ugyanannyit megkeresnie! Ha még mindig nem látják be az emberek itt bizony nem lesz változás! Legalább ha nem csökken a felére játékosok létszáma nem fogják érzékelni a baromarcúak h nem az arcadot kell tönkrebasszák.........
  • Jacek
    #7469
    Hahaha mondja ezt nekem egy alreg:DDDDDDDDDD nézd már meg mikor reggeltem ide:) Megszülettél már akkor?:)
  • TommyRH
    #7468
    Rákattintasz az Axisra és ott lehet mókolni még!
  • Coral Springs
    #7467
    Barátom megmondtad a tutit, írj amit akarsz.
  • Jacek
    #7466
    Ja érdekes módon kb minden második hozzá szólás azóta is sírás! Őket is oktasd ki légy oly kedves hogy mit lehet itt és mit nem....
  • Coral Springs
    #7465
    Inkább túl fiatal azt most éli a lázadókorszakát. Minden esetre a személyemben vitapartnerre nem fog találni.
  • Jacek
    #7464
    Nincs mit puffogni.. mivel mindent elmondtál magadról hogy meg akarod valakinek szabni mit írhat és mit nem a játék fórumán... off topic voltam talán? nem hinnem.. talán ennyit meg rólad...
  • Glo
    #7463
    Na majd rálesek, mikor utoljára néztem még nem találkoztam vele, pedig direkt a full sim funkcióban állítgattam :)
  • TommyRH
    #7462
    Itt is van fizikai meg logikai érzékenység!!
  • Glo
    #7461
    Ha hazaértem elküldöm a blk fájlomat, írd meg a címed privben. Amúgy nekem a magassági van levéve kb harmadra, a csűrő maxon, az oldalkormány is kb maxon, de az sztem kicsit erős, nem igazán lehet finoman kitéríteni oldalra.

    Kéne olyan mint il2-ben, hogy kitéréshez lehessen megadni %-os érzékenységet.
  • Glo
    #7460
    Ne etesd már a házi trollunkat :)
  • Coral Springs
    #7459
    Szerintem egy teljesen korrekt hozzászólást írtam neked, de úgy tűnik nem jutott el hozzád. Barátom neked valami nincs rendben a séróddal, aztán most lehet puffogni nekem is jogosan. Majd valaki biztosan elolvassa.
  • twi452
    #7458
    Épp most próbálok egy új esélyt adni annak, hogy beállítsam a joy-t olyanra amivel nem csak fel***om az agyam :D
    A Freetrack már kiváló csak ezzel a joy érzékenységgel vannak még gondjaim.
  • TommyRH
    #7457
    Azért arra kiváncs lennék, hogy a PE-2-t hogy merték arra kényszeríteni, hogy ne zuhanó bombázó legyen.Épp bombafüggő, hogy lehet arra használni amire való...mert a 6x100 kg-val nem hajlandó zuhanóbombázásnál célkeresztet adni...
  • BaleniX
    #7456
    Vagy mégse :/ a link meg nem jó, nem jeleníti meg :/ inkább privi!
  • Glo
    #7455
    Üdv a Klubban :)
  • BaleniX
    #7454
    oké megvan köszi
  • twi452
    #7453
    Van ilyen :D

    Én már nem nagyon foglalkozom ezzel, lassan haladok is viszont HB-ben megtaláltam ami nekem tetszik és élvezem a játékot. A térkép lehet, hogy ugyanaz viszont minden csata más és más. Tegnap is T4-en játszottam csomót a német oldalon és jól éreztem magam még akkor is amikor sikerült nekimennem az AI gépnek végül..:D
  • Conqvistador
    #7452
    Ezek szerint akkor van halvány esély a komoylabb pénz szerzésre ha 10-11es Tieren folyamatosan 4fős csapattal játszunk, hogy növeljük a győzelem esélyét. :D

    Mivel csak 20meccset látok arról tudok beszélni.
    6 alkalommal voltam győztes csapatban és 14szer kikaptunk.
    Hát ez mi ez? :D Jó lenne egyszer a 14/6os oldalon lenni :D
    Na talán ha többen összeállunk akkor...
  • twi452
    #7451
    Ezt is említettem, hogy sokat számít már, hogy nyerjen a csapatod de le lettem üvöltve kb, hogy ez így szar és csődbe fog menni a cég :)

    Sajnos ez csapatjáték és nem deathmatch.. nem tudsz mit csinálni a hülyékkel.. a gajin sem tud mit csinálni velük :)


    Amúgy ha rámentek a csataválasztós ablakban a villogó kérdőjelre ott utal rá, hogy az mm számításba veszi a játékos hatékonyságát is azzal a szakasszal amivel akar épp menni és úgy sorol be.
  • Glo
    #7450
    http://forum.warthunder.com/index.php?/forum/189-foreign-language-sub-forums/

    Legalsó a magyar.
  • BaleniX
    #7449
    a Magyar alfórumot nem találtam.... Az ugyan ott lenne?
  • Conqvistador
    #7448
    Ugyan az a szitu.

    Tier 11. Most 15földi célpont és 2 repülő a Port nevű pályán.
    Győztünk kivételesen és prém nélül 23019Liont és 25058Xpt szorozva 2 vel adott (első orosz győztes meccs a legjobbkor 5. orosz kőr ma)

    Lényeges eltérés a 7k és a 23k lion között. Tegyük fel az első is 15tankos lett volna akkor járna érte mondjuk 8k.

    Vesztes oldal 8K győztes oldal 23K ugyan azon a szinten. cirka 3X os :D
  • BaleniX
    #7447
    Köszi még 1x!!
  • Glo
    #7446
    forum.warthunder.com

    Regelni kell.
  • Conqvistador
    #7445
    Na tovább cifrula helyzet.

    T11 ami már minden de nem low tier.
    Mondom beviszem a La5fn t hogy megnézzük mire jó ez a magasság.
    9Tank 2Repülő és 2 critical hit. természetesen vesztes csata mert miért is ne?

    6998 lion. A javítás 3680 a refil ammo 1240 az 5120
    Ergo 1878lion volt a kereset? Tier 11 en?
    És valljuk be nem mindenki lő le 6-8gépet ott már.
    Vagyis 1el kevesebbet lövök le máris jó ha nullás a kör.
  • BaleniX
    #7444
    Köszi!
    Esetleg az oldal címét leírod?
  • Glo
    #7443
    Van magyar alfórum is :) Ha ott megkérdezed biztos utánanéz a moderátor kolléga.
  • BaleniX
    #7442
    Oké, csak az angol annyira perfektül nem megy :/
  • Glo
    #7441
    Nekünk lejött gond nélkül. Olvass utána a hivatalos fórumon.
  • TommyRH
    #7440
    Remélem akkor nem fagy ki ezentúl ha FW-ot választok, eddig mindig kifagyott :S
  • BaleniX
    #7439
    Nekem meg valamiért mindig egy pontban megáll az 1.29-es patch letöltés és a letöltési sebesség is 0..
    Valaki segítsen már, mert nem tudok így játszani!
  • Glo
    #7438
    Update without restarting servers

    Bug fixed: friends' statuses may be shown incorrectly in the contact list
    Several client shutdowns fixed
  • TommyRH
    #7437
    Tudja valaki mit hozott ez a pár megás kis patch most?
  • bgabor
    #7436
    Sehogy.
    Nem véletlenül nem használt a kutya se nehézbombázót magas tierben már a peccs előtt se. A tegnapi patch meg olyan 70%-al vágta vissza a nehézbombázók pénzhozamát a bombacélzóval való trükközés meg a bombák erejének jelentős gyengítése által. Jelen állás szerint 3000 kreditet se fogsz összebombázni, nemhogy 25.000-et, amivel nullszaldós lennél.
  • Conqvistador
    #7435
    Attól függ merre dobod :D
    lehet 8 Heavy tanknál kaszálsz vele de ha csak 4 AAA t tudsz kilőni vele mert kibillentél máris készülhetsz arra, hogy veszteséges volt a köröd.
  • Conqvistador
    #7434
    Tőlem meg is 10szerezhetik ha nem tudom ledobni rendesen azt a nyamvadt bombát. Alacsonyan nem meehtek magasan meg ha bebillen a gép egy picit is még bombanézetben is nehéz korrigálni főleg a kis bombákkal.
    Közben a nyakadon lóg 1-2 vadász és máris értelmetlen bevinni a gépeket.
    Még az IL2M és az IL2 csak csak zuhanóbombázóként BnZ be vagy hogy hívjátok lecsap dob menekül fordul ráfordul gépre és rakétáz cannonoz.
    So so működik. De a jó kis berepülő peskákat agyonvágták. A Yer2 ről vagy a B-25 Mitchell ről nem beszélve. Gondolom a Gn51 meg a G8n1 se könnyebb.
  • Áron22
    #7433
    Ami látszik, végre nem überel mindent a kis szintű gépekkel való farmolás...
    Tehát váltani kell felfelé. Ami engem érdekelne, hogy megvettem a lancastert, 16-os szintű gép, arcadeban 25K, HB-van 63K a javítása, ezt, h lehet kitermelni? Elvileg pont az lenne a feladata a magas szintű bombázónak, hogy 16-ról 20-ig segítsen eljutni.

    Arcadeban sztem tuti minuszos lesz a gép, HB-n válhat be, bár 2 db 4000-res bombája van, kíváncsi vagyok, hogy jól ledobva mennyi rewardot ad majd....
  • azember
    #7432
    Folyamatosan olvasom a forumot es tenyleg kivancsi lettem hogy nekem milyenek a csataim a patch utan credit es xp ugyileg. Az utolso 10 csatam eredmenye osszesen 108K credit es 210k xp, amibol pont ugy sikerult hogy 5-5 volt a gyoztes es vesztes csatak aranya. Tobbnyire lvl 11 es csatakat mentem, de volt koztul lvl 15-os es lvl 6-os is. 10-bol 9-et japokkal mentem arcadon. Igen premiummal jatszok, ha akartok vessetek meg e miatt. En ugy gondolom hogy persze ez jalantos visszaeses, de annyira nem rossz a helyzet.