38447
  • Glo
    #7511
    Vannak itt érdekes dolgok. Crit-re sebzek egy gépet, elszáll a fele, leesik: Crashed.

    A saját légvédelmünk lövi agyon szerencsétlen csávót, aki mögött ott megy 5 enemy.. Vicces :) Még jó, hogy csak 3500 volt a javítás :) Egy gépet se lőttem a crashed miatt, de így is -200 volt a kör T9-en. Szal minuszolni már nem nagyon lehet.
  • vass17
    #7510
    Sajnos nem, nekem is kicsit rosszul sikerült a leszállás, úgyhogy nem elég hogy 17000-s javításom lett miatta, de mégcsak nem is folytathattam, pedig a kifutón igazán összerakhatnák a gépet :D
  • Ooorky
    #7509
    Ha nem írtad volna csupa nagybetűvel akkor is nettó hülyeség lenne amit írtál.
    Gazdasági rendszert nem lehet nerfelni.
    Gépet lehet.
    Bevételt lehet.
    De komplett rendszert?
  • Áron22
    #7508
    Patch előtt 1 óra(tier 10 felett prémiummal):

    100K lion NYERESÉG(bevétel minusz javítások)
    150-200K XP

    Most

    40K lion NYERESÉG
    80-100K XP

    Szóval közel lefelezték az adott idő alatt szerezhető XP-t, és pénzt, a gépek árát pedig 2,5-szörözték.

    Ha XP-t nem is nézzük, akkor is a 18-as meteor lett volna:

    770K+770Kfejleszteni

    Most lesz tökéletesítéssel 3,5 milla.

    Tehát konkrétan azért az 1 repülőért 15 órát kellett tolni, a patch után ez az 1 gép 80 óra.


    Konklúzió:

    Ezzel a patchal jelenlegi formájában 1/5-ödére vették vissza a fejlődési ütemet, vagyis AZ ÚJ GAZDASÁGI RENDSZER 80%-OS NERFELÉSE A RÉGINEK. (Csak szép köntösben tálalva, olcsóbb javítási költségeknek álcázva, a mi érdekünkben, na ez a nagy büdös igazság.
  • Conqvistador
    #7507
    Kalap szar ez a játék nem is idegesítm magam miatta.
  • vajakos21
    #7506
    Tegnap kérdeztem már de nem volt válasz. Ping?
  • Glo
    #7505
    Valamit berheltek HB-n, mert ha odavered leszállásnál a gépet van, hogy nem javítják meg. Lusta szerelők..
  • Glo
    #7504
    Én az API-seket szoktam betenni, azok a páncéltörő-gyújtók. Magyarul elvileg átviszi és ott robban belül :)
  • robi3
    #7503
    igazad lehet :) visszatérve lőszerekre, először úgy gondoltam hogy drágább az jobb de elolvasva a lőszertípusokat valszeg nem így van.
  • vass17
    #7502
    Gondolom a patch óta számolja, ami tegnap volt, rejtély megoldva :D
  • robi3
    #7501
    1 halál 0 földi de 1 reptér foglalás 10 lelőtt gép abból 8 streeken volt 8300 lyon
  • Glo
    #7500
    Én is mentem 6-os tierrel He51-esekkel. Gondoltam is, hogy biztos mind ACE pilóta lehet :D
  • robi3
    #7499
    én is kaptam szerintem a játékban eltöltött összidőt méri mert én béta óta benn vagyok bár ez is hülyeség mert azóta azért jóval többet játszottam 2 napnál szóval passz
  • Glo
    #7498
    Jah, mi is megkaptuk. Gondolom díjazza, hogy minden nap játszol. Ez ilyen streak lehet. Ha nem játszol újraindul. Mint a Zombie Frontier-ben :D
  • robi3
    #7497
    melyik a legjobb lőszer? ti már biztos többet próbáltatok mint én. amikkal és németekkel játszok.
  • Conqvistador
    #7496
    Az kemény vazze :D
  • Madi92
    #7495
    Two days in game?:D Ezt mindenki megkapta? Már lassan 1,5 hete vagyok bent, ez így most mi?:D

    Amúgy, hogy értitek, hogy legénységet átképezni? Ezt hol, mire?
  • Áron22
    #7494
    MM szerint 16-17-es meccsre oszt be, eddig ma 10 ből 10 körben volt bent mig 15, vagy me 262:)

    Viszont miután kilőnek szoktam nézni a mi oldalunkon repülő jeteket, és rengeteget leeht belőle tanulni, láttam egy srácot, az adatlapokon már lekérhető a repülők listája, 3 néppel is 20-as, és több száz jetes meccse alapján:

    Meteor a legbénább 1 halálra 5 killje jut
    KI 200, me 163, mig9 1:8 hoz az arány.
    Mig15: 1:14-hez:)

  • vass17
    #7493
    Az más kérdés, hogy patch előtt 20e xp-s átlagot produkáltam, amivel lényegesen gyorsabban fejlődtem..
  • vass17
    #7492
    Ez azért egész jó, most már elég sok csata alapján mondhatom, hogy hb-ban átlagban olyan 10e profitot össze lehet hozni, ami azért nem annyira szörnyű...
    Nyilván így is 100 csata egy 1 milliós gép + az átképzés, viszont ha utánaszámolok: 1223000 xp kell nekem a 12-es szinthez a németeknél, ha számolok 10 e xp és 10 e credit meccsenkénti átlaggal, akkor kb mire kigyűlne az xp, meglenne a pénz is a 12-es FW-re... Tény, hogy ez nem fedezi más nemzetek fejlődését, de azokkal is ugyanúgy össze lehet szedni a fejlődéshez szükséges pénzt..
  • Ooorky
    #7491
    Lolz, eltűnt szerverek közül az Any, viszont van Usa...
  • Kollati
    #7490
    lv 50 ért is kapsz aszem 1m-t
  • Glo
    #7489
    Azok az achievementek amikhez nem csak Lion járt, hanem Xp is, azt az xp-t hova tette? a Free-be? :)
  • twi452
    #7488
    Lvl 25ös "acsi" 500k lion ajándék
    sajnos a következő ilyen "acsi" lvl 100-nál van..:)
  • Conqvistador
    #7487
    Nálad érthető a dolog :D

    Ráadásul anno nem tudtam volna t1ezni mert nem volt send holiday és 5 slot volt. Most már érdemes akár 7 slotot kihúzni pl ha T7 T9 T11 be tolja az ember. Főleg azoknak akik könnyen elhagyják a gépüket maguk alól :D Csak felmerül a kérdés ezek után 200+500 goldot +2 slotra érdemes e kiadni?
    Főleg hogy ez a Back Up dolog is mekkora pénzlehúzásnak tűnik.
    10 de sokaknál több 10 goldért behozhatod mégegyszer a gépet a harc közben. De csak 1 szer. Utána lehet megvenni újra? hát na nee :D
  • Slewy
    #7486
    Én se tenném de az 1.29 megjelenése előtt 1 nappal vettem, összesen 3 kört mentem vele, úgyhogy ettől nem érzem magam bibsinek... :)

    Megvan a helye annak a 400 Golden Eagle-nek, bár az baj, hogy sörre nem lehet beváltani! :)
  • Glo
    #7485
    De, adják vissza! Az 2 sör ára minimum! :D
  • Conqvistador
    #7484
    Nekem nincs pofám írni, hogy adják vissz a 400goldot :D
    Azalatt a 2 hét alatt amíg használtam legalább 3milliót és minimum 4000 földi célpontot hozott. És soso még T3ban ha volan kíséret még lehetne is használni átlagos hatásfokkal. :D
  • Ooorky
    #7483
    Na jó az túlzás volt.
    Pikkelek a WG-re mióta account e-mail címet akartam változtatni, és megfenyegettek, hogy ha eladom, vagy elajándékozom(!!!) az account-ot akkor azért permaban jár...

    Igaz a Gaijin is bek******* mióta szép csendesen áttolták dollárból euróba az EU-s játékosok fizetőeszközét. De legalább a játék ingyen is jól játszható + nincs az a konstans új tank-félkezű óriás effekt :)

    ++Múlt heti interjúban kiemelték a Gaijin-esek, hogy hamarosan indul a kínai szerver, ennek okára az ottani wot szerverről írt kis szösszenet elég jó felvilágosítást tud adni, érdemes elolvasni a hozzászólásokat is, van köztük olyan aki saját tapasztalataival egészíti/cáfolja a kezdő postban írtakat.
  • Coral Springs
    #7482
    Például a történelem, például hogy szeretek repülni, például hogy az ég világon nem lesz semmivel sem több ez a játék ha lesz Jet -em. Ha pedig kimondottan Jet -ekkel akarok repülni, arra ott van Tom Clancy's H.A.W.X vagy az Ace Combat: Assault Horizon és akkor tolom azokat.
  • Slewy
    #7481
    Ha vinnyognék nekik biztos azt írnák de én egy tisztességes levelet írtam nekik! ;-)

  • Para1
    #7480
    Ez a megmaradok 8-9 tierű játéknál engem mindig elgondolkoztat egy kicsit........... Miért játszol egy játékkal ha nem az a célod h meglegyen benne a legjobb gép??? Mi hajt, mi motivál hogy játszál vele?
  • Jacek
    #7479
    hogy ontopic is legyek:) másnak is sokat gyorsult a töltés idő? pályák stb.?
  • Ooorky
    #7478
    Azt fogják írni, hogy örülj inkább, mert 400 aranyért kaptál egy 880 aranyba kerülőt...
    Anno az első nerfelés előtt 1 héttel vettem meg a Type 59-et, mégse vinnyogtam utólag a pénz miatt...
  • Ooorky
    #7477
    Mondjuk én megragadtam tier 8-9-en (hiába vagyok tier 12 németekkel és amerikaiakkal...), de tök jól elvagyok.
    Igaz sose éreztem kényszert a 'grindelésre", én csak egy jót akarok játszani a Me-410-esemmel és a Corsair-rel, ezt pedig továbbra is szállítja a játék, sőt az új FM-mel a 410-es már tényleg vadászként viselkedik, lomha bombázó helyett. Közben meg szép lassan gyűlik az xp/credit, osztán majd elérek egyszer én is a jet-ekhez (bár kizártnak tartom, hogy azokkal valaha is repüljek, hacsak nem 'kényszerítenek' rá).
  • Slewy
    #7476
    Rendben, ha kapok választ megírom!
  • Glo
    #7475
    Majd feltétlen tedd közzé, hogy mit léptek, mert vagyunk itt egy páran akiket érint :)
  • Glo
    #7474
    Szerencsére nem közelítjük meg a másik fórumot, ahol egy hétvége alatt 10ezer is összejön :D
  • Slewy
    #7473
    Megírtam Gaijin-éknak, hogy legyenek tekintettel rá, hogy egy nappal az 1.29-es patch megjelenése előtt vettem meg a prém katit, amit most fölraktam 3-as szintre 1-es helyett és csökkentették a reward bonus-t, úgyhoy legyenek szívesek "visszavenni" a gépet és kérem vissza a 400 Golden Eagles-t, mert így már semmi értelme a gépnek. Kíváncsi leszek a válaszra. :)
  • Coral Springs
    #7472
    Próbálok én is sok információt begyűjteni, de munka mellett napi kb 300 hozzászólással nem egyszerű tartani a frontot.