38447
  • SovereignXY
    #7631
    Hm... ruszkik nem kcisit lettek OP-k. Kb úgy fordulnak mitna japcsik az 1.27ben, ágyúk ütnek. Találatot meg bírják. IL-2 is egy gyilkos lett.
  • oxxi
    #7630
    Jó helyen kerestem csak kiszúrta a szemem:)
    Köszöntem :)
  • TommyRH
    #7629
    Menu-Options, ott a színét, hogy honnan jöjjön (törzs, szárnyvég)!
    Controls-Miscellaneous, ott hogy melyik gomb!
  • TommyRH
    #7628
    Nem, nem lehet panaszom, de nem érted, hogy elérek egy szintet és nem lesz pénzem a repcsire?
    Ez itt a lényeg, ha ki szeretném próbálni a La-7est akkor vagy fizetek vagy tényleg mehetek farmolni valahogy pár hónapig.
  • oxxi
    #7627
    Valaki meg tudja mondani, hogy pontosan hol lehet beállítani ezt a füsthúzós dolgot?
  • Glo
    #7626
    És mennyi XP volt az a 42 földi cél? Sztem arra nem lehetett panaszod :)
  • TommyRH
    #7625
    Jó azért nem kell jártatni a szátokat rögtön, mert alapvetően igaza van.
    Ma egy 42 földi cél és 2 repülős nyertes körért kaptam szintén 10000 liont...és 13-as szinten játszottam. A Yer2-esezés sztem már nem lion farmolgatás...1300 lion volt a hasznom rajta...na igen én sem "farmolgatom" össze két nap alatt a gépeket, de két év alatt sem...a köv orosz géphez 3000 ilyen kört kéne nyomnom, hogy crew a meglegyen.
    Szóval a srácnak igaza van...elbaszták, és CSAKIS AZÉRT, hogy pénzt keressenek...
  • gstup
    #7624
    De így nem lesz meg nekik 2 nap farm után az összes nemzet összes gépe.
  • CptYossarian
    #7623
    Nem igazán értem miért sír a szád - láthatóan lowtier meccs eredményét mutogatod, akörül a tier körül a gépek is hasonlóan vannak beárazva, egy 10k-s meccs nem számít rossznak. Tier6-7-ben nyomtam épp egy kört, vesztettünk, minden japán gépemet kilőtték, elsőként végeztem, 12k-t kaptam, 3k volt a javítás. És? Ezelőtt simán volt olyan hogy 12k-t lőttem össze és 18k volt a javítás.
  • Jacek
    #7622
    Dehogy is rosszul látod, plusz ha jól emlékszem már nem egyszer írtad tehát járna a BAN!!!!
  • bgabor
    #7621
    Nézzétek meg ezt srácok, és sírjunk, mit műveltek a kedvenc játékunkkal! :(


  • twi452
    #7620
    nem olyan szar ez :) Nagy küzdés volt az tény és 32 percig tartott de az élmény jó volt :)
    Úgy tűnik valamit babráltak a sebzéss/kill számítással, ebben a körben valami német 2 motoros csodát lőttem kb szitává, 2szer gyújtottam ki de látszólag simán ment tovább nálam elfogyott a lőszer hagytam a fenébe és mentem vissza a bázisra. Közben más elkezdte lőni a srácot végül lezuhant és meglepetésre nekem írta be a kill-t pedig már 2 km-re voltam tőle.

  • Coral Springs
    #7619
    Ejnye. Látom javították a repülő megjavítása utáni levegőbe való respawn -t. Akkor ezentúl nem tudok majd hidroplánnal javítani.
  • Coral Springs
    #7618
    Lesz abból 365 is. A játék külön díjazza ha minden nap játszol vele.
  • robi3
    #7617
    van three days in game is
  • Coral Springs
    #7616
    Akkor most hagy kérdezzem meg, megérte az egymás anyázása és a sok műbalhé itt az Sg -n ? Ez nem feltétlenül neked szól. Nem véletlenül lett írva hogy nem itt kell fejtegetni a problémákat, ide elég egyszer leírni hogy szar, meg van értve, a többire ott a hivatalos fórum. Ennek a játéknak egy nagyon jó support -ja van, a fejlesztők tényleg vevők a játékosok véleményére. Tudok néhány címet írni ahol az ordító bugok, hibák, az erős rajongói elégedetlenség ellenére is hónapokig javítatlanok voltak, vagy sose kerültek javításra. Azokhoz képest itt aranyélet van.
  • flashpointer
    #7615
    Ne legyél már ilyen pókerarc, nem kell mindent komolyan venni :D

    Az meg priceless, ha az első 2-3 lövedékes sorozatból elkapja az egyik, és elkezd osztódni .
  • vass17
    #7614
    Azért nem mindegy, hogy látod a lövedékek által húzott "függönyt", amit sokkal egyszerűbb ráirányítani a másikra, vagy nagy ritkán lőhetsz egyet, amit tényleg nagyon be kell célozni. Persze, földi célpontok ellen lehet jó az 50-es, azt nem kétlem, levegőre értettem, hogy felesleges.
  • rrally
    #7613
    ...de olyan jó érzés mikor eltalálod az 50el és utánna ott "billeg mnt szarka a dögön"........
  • bgabor
    #7612
    Elég gáz a szomszédokhoz való hozzáállásod. Kicseszel velük, és még örülsz is neki, hogy hallgatniuk kell a zajongásodat. Nem tudom minek minősítsem ezt. A kollégiumban én is "nagyra értékelem" az ilyen gyerekes, köcsög szobaszomszédokat, akik magukon kívül senki másra nincsenek tekintettem.

    Bocsi, ez kikívánkozott, gyűlölöm ezt a hozzáállást. "Hangoskodok, aztán hallgassa mindenki, aki nem tud elköltözni." Nagyon gáz.
  • rrally
    #7611
    pontosan!!!!
  • bgabor
    #7610
    A négy 20-assal felszerelt verziót használd szerintem, és ha már elérhető, a tier10est.
  • flashpointer
    #7609
    Olyan nincs hogy egy fegyver elég nagy* így akartam :)
  • flashpointer
    #7608
    Olyan nincs hogy egy fegyver nem elég nagy.
    +Még lehet gyönyörködni a hangjában, szerintem a szomszéd is szereti :)
  • vass17
    #7607
    Az 50-es teljesen felesleges. Már két darab 20-as is bármit leszed az égről annyi lőszerrel, ráadásul sokkal egyszerűbb is vele célozni, mint az 50-essel. A 4 cannonos változatról nem is beszélve, annál nagyobb kaliber nem kell..
  • csonttika72
    #7606
    Hááát, a Ju87 azért elég strapa bíró.
  • rrally
    #7605
    OK!Elismerem hamar vontam le a következtetést 410 ről,Így már használhatóbb.De az csak megint kicsit felbaszott hogy (igaz hogy alap lőszer) Ju-87 est 5vagy 6 telitalálattal szettem csak le BK-50el.(mit lől ez addig míg nem tudunk bele venni lőszert,meggymagot???).....
  • vass17
    #7604
    Igen, remélem tovább is lesz fokozatosan emelkedő reward-al, persze nem valószínű :)
  • Glo
    #7603
    Update 1.29.30.0

    Standard ammo belts are also available to equip
    Now you can see the scattering range when drop bombs from wrong angles
    Tracers visibility improved
    Summer came to the hangar
    Arcade bombing crosshair bugs fixed for dive-bombing for bombers, attackers and fighters
    Bombing sight is fixed for bombers
    Fixed repair on the airfields being taken
    Fixed fuel amount when starting a battle
    Fixed respawn after repair - no more distant respawn away from the airfield
    Slightly improved maneuverability in Arcade Battles
    Fixed excessive effects of wing damage on the aircraft steering
    Improvements in the gaming interface
    Minor optimizations in shadow drawing (less potential freezes now)
    Better mouse aiming and the Instructor reactions when the plane is damaged
  • Glo
    #7602
    Van harmadik napra is online streak? :)
  • stork13
    #7601
    Simán elképzelhető olyan megerősített állás amit csak és kizárólag telitalálattal tudsz megsemmisíteni. Szórhatsz mellé 900 tonnát is, ha egy sem találja el akkor megmarad.
    Vedd úgy, mint játéktechnikai érdekességet. :D
  • csonttika72
    #7600
    Érdekes az új célzás, azt hiszem maradok a hagyományos bombavetésnél.
  • TommyRH
    #7599
    De baj, mert egy 1000 éves dos-os játékban is megvolt már, hogy SÉRÜL valami...itt nevetséges, hogy a játék végén...2en elbaszták és kicsit mellédobták a pillboxnak az 500 kilóst, utána én is...2t is...a többiek dobálták a 250-essel...és a végén tudtam kiszedni én.

    Na ez nagy nagy hülyeség h nem sérül 3 tonna bombától.
    Nincs itt semmilyen fejlődés, ez szimplán nehezítés, de a játék nem lett jobb...nem lett élethűbb...
  • Conqvistador
    #7598
    Az nem is baj.
    Érthető hogy nehezítettek rajta de legalább most rendesen le leeht szórni a bombát. Fejlődött a rendszer végre :D
  • TommyRH
    #7597
    Igen teljesen használható most a bombázás megint...ennek örülök...viszont az 500 kg-s már nem viszi olyan jól a pillboxokat, és nem értem h miért...bár most még nem próbáltam. Többször csak úgy tudtam kiszedni ha nem piros célkereszttel dobtam, hanem elé.
  • bgabor
    #7596
    Jobb lett, az biztos.
  • csonttika72
    #7595
    Ha ez így van, akkor most már remélem senkinek nem lesz vele problémája. Nekem most frissül, mindjárt lechekolom milyen lett.
  • Conqvistador
    #7594
    IGennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!

    Úgy tűnik megcsinálták korrektre a bombázást.
    Bár eddigcska a Ju 87es Stukával tudatm egyet menni.
    De félelmetesen jó lett. Ha nincs meg a megfelelő szög akkor csak kb ra tudsz bombázni ha bedölsz az optimális szögbe akkor összeér a célkereszt.
    SZerintem jól sikerült ez a belenyúlásuk.
  • CptYossarian
    #7593
    Prémium La-5-el arcátlan sok liont lehet keresni most is, állítom hogy a lgejobb gép lionfarmolásra és még élvezetes is repülni. Nem véletlenül dúrták fel az árát ennyire arcátlanul. Ha vigyázok rá át sem kell ülnöm a fókába meccs végéig, bár ez nem egyszerű mert golyómágnes, nagyon szeretné lekaparni az ellenség az égről. :P
  • bgabor
    #7592
    Ez igaz, de szerver restartot szoktunk érteni alatta. :)