38447
  • Conqvistador
    #7591
    Akkor az enyémet se ha lehet kérni :D
    De nem hangzott jól a restart szó.
    Abba sok minden belefér, más játékokból okulva :D
  • Conqvistador
    #7590
    Hát pedig a Yak 9T jobb volt nála.
  • bgabor
    #7589
    Csak a te accountodat állítják vissza nullára.

    A többieknek megmondták már sokszor, sok helyen, hogy nem lesz wipe a játékban.
  • twi452
    #7588
    Na végül megvettem az La-5öt még olcsón :) 1 kört tudtam vele menni...hm úgy érzem ezzel még fogok okozni pár kellemetlen pillanatot a 109-es társaknak. El tudom képzelni milyen lehetett régen ha ez már a "butított" lecsavart változat.
  • Conqvistador
    #7587
    De nem megy.
  • gstup
    #7586
    Szerintem ez nagyon változó.Én is tegnap f-4el simán hazarepültem (arcadban) fekete bal szárnnyal.Viszont,rá két percre egy b-25-s bombázót üldöztem,mögötte voltam,erre csak azt látom hogy a pilótafülkém mögött leszakad a törzs mindennel együtt.Persze szakadt a röhögéstő a bombázó pilótája én annyira nem.Az f4 troppal visszamentem és elkaptam,akkor meg már Ő nem röhögött.
  • Nortai
    #7585
    Nem tudom, de most nekem épp frissít a kliens, tölt le pluszba 100 megát. Gondolom valamin változtattak, csak lesz valami info ez ügyben is, hogy min.
  • Conqvistador
    #7584
    De mit restartolnak?

    Tier 1 re visszabasznak mindne t vagy csak simán a szerver begőzölt és újraindítjak.
    Nem mindergy.
  • vass17
    #7583
    Nálam így jelentkezik a sokak által említett sérülékenység:
    15-20 km-t repültem vissza a bázisra ezzel a géppel, minden gond nélkül HB-ben :)
  • Nortai
    #7582
    Imént írták, hogy restart lesz.
  • Conqvistador
    #7581
    Nem is megy a játék jelenleg.
    Változttnak rajta vagy csak behalt a szeró?
  • bgabor
    #7580
    Hogyan kalkulálja be ez a nagyszerű új "rendszer" a pilóta szintjét a rewardokba?
  • bgabor
    #7579
    Bizony nem tudja lekövetni, mert bombázóromboló van szó, ehhez passzol a fegyverzete, de a mozgékonysága is. A harceljárás az vele, hogy felmész az ellenséges bombázók magasságára, és leszeded őket egyesével. Megismered a gépek manőverező képességét, és csak a nehézkesebbekre mész rá. A jól foldulózókkal nem harcolsz. Ha ilyen jön a közeledbe, mélyrepülésben távozol. Emlékszel, a bombázók miatt nagy magasságon repülsz, onnan leesve 800-ra is felgyorsulsz, azzal bármit le lehet rázni.

    A legtöbb gépénél ha nagyon nem megy, akkor nem a gép a "fostalicska", hanem te, a pilóta.
  • Glo
    #7578
    Ez nálam újabban instant Friendly Killt is szokott érni.. Valahogy a csapattárs el szokott pukkanni.. ki érti ezt..
  • oxxi
    #7577
    Tehát ha a fő szint sokkal nagyobb mint a nemzet szintje akkor annak arányában változik a reward?
    Imádom ezeket a provokáló meg kóstolgató kommenteket :DD
    Azért nem is írtam mostanában mert mindenki ugatott a másiknak.
    De ezért köszönöm a nem felesleges (karaktereket).
    Ja és belegondolva igen 100k xpvel megelégedtem volna.
  • vass17
    #7576
    Lelövök, illetve critical-ozok egy TU-2-est, ami elkezd zuhanni, csak pár méterre volt a becsapódástól, erre egy csapattárs még belelőtt....Ez egyrészt emberi szemétség, másrészt meg illene javítani, egy olyan gép, amit annyira lelövök, hogy pörögve zuhan lefele, érjen már killt, főleg historicalban...
  • rrally
    #7575
    Az a legnagyobb bajom vele hogy lomha az irányítása(és csúszkál állandóan).Rárepűlök egy ellenséges gépre az egy kicsit is manőverezik már nem tudja lekövetni még 1-2 másodpercig sem........ha korigálni szeretnék irreális dolgokat csinál......(410 A1 sorozatról beszélek)
  • Pluskast
    #7574
    Mert? 8-as szintű gép, az általános szinted meg 15-ös. Mennyit szeretnél? 100 ezer xp-t?
  • bgabor
    #7573
    Méltassuk ezt válaszra?
    Egyáltalán melyik típusról beszélünk? Három különböző feladatú kategória van a Me-410eseken belül! És azokon belül is altípusok...


    Amúgy kevés géppel van annyi killem mint a Me-410R3-al, erről ennyit.
  • oxxi
    #7572
    Ezt érdekesnek tartom, 13 killre ennyi xp :(
    http://users.atw.hu/oxxi/tez.jpg
  • vass17
    #7571
    Azért túl sok a DO-217-es, a 109-esekből az összeset használnám :)
  • rrally
    #7570
    Minél többet játszok Me-410 el annyira kezdem utálni ,egy fostalicska.irányíthatatlan kődarab semmire sem jó. akkor inkább Do-217.Csak sajnálom a liont amit ráköltöttem....
  • Glo
    #7569
    Akkor itt meglesz, az első poszt alján van:

    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/22413-economy-v129/page-0

    Vagy az elérése: War Thunder - Official Forum → Project Discussion → General Discussion -> Economy v.1.29. (Upd.)

  • stork13
    #7568
    Nekem még bejelentkezve sem megy/ment egyik ilyen link sem.
  • twi452
    #7567
    Tetves WT fórum.. még ha be vagy jelentkezve sem lehet megnézni linkről csak ha kikeresi az ember :) Vagy én bénázok az is lehet
  • Glo
    #7566
    Itt van az árkád csaták reward számítási képlete repcsinként:

    forum.warthunder.com/index.php?app=core&module=attach§ion=attach&attach_id=6691
  • Glo
    #7565
    Péntek hajnali 5-ig.
  • rrally
    #7564
    Nálam úgy van hogy: G-2(vagy F-3),2x F-4,Ju 88,ME -410 Vagy DO-217
  • Conqvistador
    #7563
    Ti 7es német tiernél (nálam úgy tűnik majd a T7 T9 lesz rendszeresítve a nemzeteknél) milyen gépösszeállítást vinnétek magatokal a német oldalon?
    Mondjuk 6 slotra.

    mondjuk a 3 Do217es a két BF 109 F4 és a Ju 88 A megfelelő párosítás lenne?
  • twi452
    #7562
    A fenti buboréklövész meg szinte körbe tud fordulni :D Teljesen 90 fokra ki tud célozni oldalra ami ezzel a dmg modellel azért nem rossz mert 1-1 találat a szárnyra már nagyban el tudja venni az ember kedvét legalábbis Historical-ban, piros szárny sérüléssel már simán belefúródnak a túl aktív játékosok a földbe mert átfordítja a gépet és byebye :D
  • vass17
    #7561
    A kisebb szintű, nem bombázó változat van meg, nekem jobban tetszik, mint a 410-es. A nagy sebességet talán kevésbé bírja, ott lényegesen romlik a fordulékonysága, de kisebb sebességnél szerintem teljesen korrekt a fordulása, a 4db 20mm-es pedig bármit leradíroz az égről, nálam valószínűleg marad, az egyik 410-es kiváltva. Még valami, elég jól bírja a lövéseket, nem esik szét azonnal :)
  • Coral Springs
    #7560
    Az a helyzet hogy ha valósághű lenne a bombázás, te nem szednél ki egy db célpontot sem. A való életben ez nem ám úgy működött hogy csak úgy dobálóztunk, az időjárási tényezőktől kezdve a jóisten fa**áig rengeteg mindent figyelembe kellett venni. Jelenleg annyi történt hogy innentől kezdve egy bombázót arra kell használni amire való. Most vagy elkezded megtervezni a lépéseidet, vagy próbálod folytatni az eddigieket amivel csak rosszul jársz. A kisregényt nem rosszindulatból írtam, és nem is kizárólag neked, függetlenül attól hogy neked címeztem. Én csak próbálom nem lekezelő módon jó belátásra bírni az embereket, mert nem hülyeség az amit a bombázással csináltak. A pontozást viszont egyértelmű hogy elbaszták, de az nagyjából mindenkit érint. A játék még nem végleges, lesznek változások.
  • twi452
    #7559
    Controls menüpontban
    az Options-ben meg a színét meg, hogy középen vagy a szárnyvégeken füstöljön.
  • Conqvistador
    #7558
    Tegnap láttam egy lilát :D
    Ezt hogy leeht beállítani és melyik gomb aktiválja?
    Tudtok ebeb segíteni?
  • Coral Springs
    #7557
    Nem hülyeség. Én a sajátomat kékre állítottam, ugyan még nem próbáltam ki de azt feltételezem hogy az ellenséget megzavarhatja.
  • twi452
    #7556
    Kezd divat lenni hogy az üldözött ember kinyomja a füstcsíkot és így próbál menekülni :D
  • Áron22
    #7555
    Mi időnk szerint meddig tart a leárazás?
  • Coral Springs
    #7554
    Nem tudom mit tolsz, de jobb lesz ha leszoksz róla mert túl stresszes vagy, pedig nem bántott senki. Tudtommal a bombázók irányítása semmivel nem lett komplexebb, csak a bombázás módján csiszoltak. Ez még bőven belefér az arcade fogalmába. Attól hogy valami arcade, még nem jelenti azt hogy komolytalan is kell hogy legyen, ha te azt hiszed akkor erős tévedésben vagy. Ez a szinten aluli háborgásod ugyan akkora fail, mint a Jet -es kitörésed amiért nem a kicsikhez rak be a szerver. Egyelőre itt te vagy a "fasszopó csirimán" akinek nem megy a játék, azt mindenki idióta csak te nem veszed észre magad. Másnak azt hiszed hogy nem lett nehezebb a játék ? Azt hiszed hogy csak veled basztak ki ? Take it or leave it.
  • Áron22
    #7553
    Vadászni kell:

    Arcade(prémiummal):

    1 földi és 7 repcsi kilőve, nyertük a meccset: 40K lion 40K XP
  • Conqvistador
    #7552
    Nem azt írtam, hogy a zuhanóbombázást baszták el, hanem kompletten az egészet.

    3000ről se tudsz rendesen bombázni ha nem tudsz normálisan ráfordulnia célra nem? Ha a seggedben van 2 gép. Elég ha csak 3 fokban megdől a szárny és elmegy a célkereszt és nem old ki a bomba és ha nem tudod kidobni kb megint 30mp ráállni a célra amíg tuti leszednek.
    Ha tényleg valósághű szimulátort akarnak akkor abba neked is beletörne a bicskád nagyon sok játékossal együtt.
    Hol lenne 2-3 kilőtt géped sehol?