38447
  • twi452
    #7671
    Igen tudom azért sem akartam válaszban elküldeni :)

    Nálam a tapasztalat, hogy AP-nál nem látom a kis robbanásokat HE-nél meg igen.. kb ennyit fedeztem fel :D
  • TommyRH
    #7670
    Köszi, de jelentésével tisztában vagyok.
    A kérdés az lenne, hogy gyakorlatban kinek mi a tapasztalata eddig.
  • vass17
    #7669
    Nem, EU-n volt, ahogy mostanság mindig. Azért is csodálkoztam, mert általában összerakja 9+os szinteket, 109G2-esek, FW-k, egészen 13-14-es szintig és kipótolja AI-val a többit... Most, hogy mi történt, az kérdés, de ezen a képen látszódik, hogy itt minden volt, kezdő géptől egészen 19-ig...
  • SovereignXY
    #7668
    Any-n van a szerver? Lehet berakott US-re. Ott tegnap volt iylen. Egyik csapatban ahol cimborám volt 5 légcsavaros. Másikban 3 mig egy m262 he 162 meg 1-2 hagyományos.
  • vass17
    #7667
    Óriási MM hiba, a patch óta még ilyennel nem találkoztam. Beviszem a 11-es szintű FW190-et, erre 2 db ME262 a mi oldalunkon, gondolkoztam, hogy kilépjek, de a túloldalon a gépek ikonjaira hagyatkoztam, ahol nem láttam jet formát... Erre 5500 méteren a semmiből kilyukaszt egy MIG-9-es, így -16200-as kör lett...
  • SovereignXY
    #7666
    ÚJ bombázós bónusz hát... BETEG :)

  • twi452
    #7665
    Hopp ezt nem válaszban akartam most már mindegy..:D

    Amúgy én su-2esbe AP-t pakoltam úgyis földi célokra megyek vele de ahogy néztem simán le lehet vele radírozni gépeket is. Lehet HE-vel gyorsabb vagy nem kell annyi bele..
    nem tudom erről nehéz lenne jó tesztet csinálni mert macerás lenne pontosan célozni légi harcban :)
  • twi452
    #7664
    itt leteszteltek néhány változtatást a repülőknél sebesség/fordulás
    illetve fel van sorolva az összes lőszer rövidítés, hogy mi micsoda ha valaki nem tudta megfejteni :)

    http://www.reddit.com/r/Warthunder/comments/1aiclg/129_fm_comparisons_new_gun_ammo_types

  • TommyRH
    #7663
    Na erről beszélhetnénk kicsit, hogy kinek mi a tapasztalat a lőszer típusokkal, mert én sem tudom melyik a jobb...

    Tudja valaki, hogy repülő ellen melyik a leghatásosabb? HEI? Az gyújtó-repesz...
  • twi452
    #7662
    Ez igaz azt a gajin rontotta el, a prém catát alapból nem szabadott volna belerakniuk trollkodni :) Vagy ez lesz a divat, hogy időközönként kidobnak egy troll prémiumot aztán egy ideig agyatlanul farmolhat vele aki megveszi majd lecsavarják/átteszik/stb. Majd kiderül.
    Mondjuk az az összeg amibe akkor került a cata nem hiszem, hogy valakit is agyonvágott volna mert kb ajándék volt. Amíg tartott ki lehetett használni és ennyi :)
  • Áron22
    #7661
    Addig nem akarok lőszerre költeni, amíg ki nem derül repcsik ellen mi a jobb, gondolom nem az eredeti, hanem valamelyik fizetős, de h stealth vagy a légi az nekem passz:)
  • vajakos21
    #7660
    Lehet a löszertipus más volt.Ill.melyik részét találtad el.
  • Áron22
    #7659
    Az angoloknál az mk1-es hispanók neveit lecserélték mk 2-re ileltve mk 5-re, ami azt gondoltam naívan, hogy erősítést jelent, de nem, nerfelték a hispanokat, yak 9 2 másodpercig tüzel rám, és meghalok, én 6 másodpercig sorozom telibe 2 hispanoval, és tölthetek után, mert vígan repül tovább....
  • TommyRH
    #7658
    Jó mindegy is...sztem zárjuk le ezt...mert nem vezet sehova!

    Más, csak én érzem úgy h levették a 37 mm-s erejét?
  • Jacek
    #7657
    Másik csapat a nagyokosok:D
  • TommyRH
    #7656
    twi :) Most írtál egy véleményt általánosan, de úgy látom nem az enyémre válaszoltál. Vagy akkor nem értetted meg a lényeget...

    "Nem fog elveszni semmi amit eddig beleöltél szóval ezen az alapon el is lehet felejteni, hogy beta..nézd úgy, hogy kész van csak sorra fejlesztik tovább ahogy haladnak :)"

    De azok akik vettek (én nem) pl. egy lion farmolos prém Catát, azok most rábasztak...na ezt egy kész játéknál nem csinálják...ért a lényeget?
    Azért vették meg, hogy farmoljanak...így érted meg nekik...de ez így színtiszta kibaszás, hogy megveszed és másnap már nem tudod arra használni amire úgy gondolod h megérte az árát.
  • twi452
    #7655
    Nekem ezzel a "fizetős béta" dologgal van gondom..

    Nem fog elveszni semmi amit eddig beleöltél szóval ezen az alapon el is lehet felejteni, hogy beta..nézd úgy, hogy kész van csak sorra fejlesztik tovább ahogy haladnak :)
    Ha lesz nagy nullázás és mindent elvesznek akkor lehet mondani h fizetős béta volt és rohadjanak meg :D

    És amiért fizettél azért kaptál ellenszolgáltatást is, jobban haladsz mint akik nem fizetnek, vehetsz olyan gépet amit a többiek nem tudnak megvenni stb.
    Viszont nem tart senki fegyvert a fejedhez, hogy öld bele a pénzed.

    Nem tetszik ami történik akkor nem támogatod őket tovább.
  • vajakos21
    #7654
    Nem értem ezt a nagy hajtást a 20 as szintért.Hogy majd mondhassátok " Nehogymá eltérö véleményed legyen k*cs*g. Én már 20 as vagyok!"(WOT szint) Majd lesz sírás hogy de drága a javitás és nem enged be tier0 ba trollkodni.
    Ugy látszik már az én birkatürelmem is kezd elfogyni a sirástòl.
    Ha nem tetszik lehet menni!!!
    A fòrum lényege egymás segìtése lenne.Problémákat kéretik hivatalos forumra tenni.Értem ez alatt amit nyilvánvalóan nem mi és itt tudunk megoldani
    Na...
  • TommyRH
    #7653
    "nagyokosoknak"?
    Azért ez kicsit bántó volt...

    Azt az elvet vallom, hogy a pénz azért van, hogy élményre váltsuk, de bevallom nem fizettem játékért még sosem, és nem is akarok...jobb helye is van annak.

    Csak és kizárólag az zavar, hogy béta teszten kerül ennyibe ez a szar...
    mert ha kijön a játék akkor tegyék fizetőssé, akkor korrekt is lenne... és mindenki eldönti, hogy rászánja a pénzt vagy nem. Ha fizetős lesz majd nem játszok ilyen egyszerű, de pofátlanság itt elkérni a pénzt úgy, hogy nyilván átgondolod h megéri-e ezek között a körülmények között stb.
    és másnap hoznak egy patchet, amivel úgy érzed, hogy kidobott pénz volt.
    Megértem a Catalyna rank emelés miatt siránkozókat...nem volt korrekt!!
  • Para1
    #7652
    Csatlakozom.
  • Jacek
    #7651
    Pont az ellenkezőjét érték el:DDD Én aki mindenhol fizetek mint a katonatiszt.. na itt rendesen behúztam a kéziféket:9 és valszeg ki sem engedem!!! Hogy megérte nekik:D Biztos azoknak a nagyokosoknak fejlesztik a cuccot akik az életben nem vesznek premet se semmit... lol
  • Para1
    #7650
    Te normális vagy? Figyelembe veszik a véleményeket? Nem tudom te melyik földön élsz de én is odaszeretnék menni!:)
  • Para1
    #7649
    Mindenkinek meg volt adva a lehetőség vagy nem? Akkor meg mi az hogy túlzás??? Saját magad ellen vagy ember?
  • Coral Springs
    #7648
    Van ennél rosszabb is. Amikor fellélegzel hogy elérted a repteret egy szanaszét lőtt géppel, majd a javítás közben a semmiből megjelenik valami paraszt, és a nyakadba zúdít pár tonna bombát. Vannak akik direkt erre mennek, én meg rendesen allergiás vagyok rájuk. Ha működik még a motor ki lehet cseszni velük, ha meg nem akkor csak nézel. Ezek az emberkék előnyt élveznek nálam, amikor célpontot választok.
  • bgabor
    #7647
    Jó, ha neked ez a véglet annyira tetszik, akkor robotoljál éveket a huszas gépek megvételéhez. Nem vagyunk kínaiak, bakker. Tényleg nem érzed úgy hogy egy "lehelletnyit" átestek a ló tulsó oldalára?

    Ha a mostani pénzbevételek mellett megtartották volna az eredeti gépárakat, már akkor is elérték volna céljukat. Minek kellett még a gépárakat is három-négyszeresére növelni?
  • bardocz
    #7646
    Ez egy vicc bazmeg, két 500kg-os bombától semmi baja a pillboxnak(eddig egytől elszállt), és mire harmadikra fordulnék eltűnik a semmiben.
  • twi452
    #7645
    Majd ha lesz sok pénz..:) Az első kettő most akciós.. három 11es gép most kicsit megcsapta a költségvetést :D
  • TommyRH
    #7644
    Érdemes a későbbieket használnod, amint 12,7 turretek vannak...ha kézzel lövöd őket elég hatékonyak!!
  • twi452
    #7643
    Akkor itt a gond... kicsi a pálya historical-on :D

    Az első konvojnál tartottam 2.2 km magasan és nyakamon a fél luftwaffe-vel :D
    De a 12 bombával 7et kiszórtam a konvojból aztán vége is volt a dalnak számomra..:(
  • TommyRH
    #7642
    Távolsági bombázó...2000 km alatt lenne időd felemelkedni :D
  • bardocz
    #7641
    Nekem most háromból háromszor fordult elő.
  • TommyRH
    #7640
    Sajnos előfordul, nekem olyan is van néha h mikor kioldom és repül felé akkor tűnik el...de nem írja ki h bárki elpusztította volna...és robbanás sincs...leesik az enyém és kiiírja h csak AAA-t öltem.
    De amit te írtál az is előfordult sokszor, főleg az Asia mapon.
  • bardocz
    #7639
    Pillboxra rádobok egy 500kg-os bombát, és nem történik semmi, majd amikor fordulok vissza,végig figyelem, hogy nem e szedi ki előlem valaki, senki sincs a környékén, és egyszercsak eltűnik. Nem is írja a kilőtt dolgok között. Ez mi a kurva isten? Csomót buktam most emiatt.
  • twi452
    #7638
    Én egyelőre 12x100-al kullogok alig bírok 2ezer méterre felmenni vele pedig 1200on vagy mennyin indul xD
  • TommyRH
    #7637
    5 tonna bomba az kevés? :D
  • twi452
    #7636
    Ezek a yer-ek mekkora tehén gépek. :D
    Külalakra azt gondoltam elsőre, hogy valamivel fürgébbek de a B-17 is jobban repül ezeknél pedig még bombateher is alig van rajta. Lehet, hogy kár volt beleölni a lion-t
  • TommyRH
    #7635
    Nem ellenségeskedésnek szántam!
    Azért jelen állás szerint több mint 25 euróba kerül egy LA-7es használatba vétele, ha aranyból kell fedeznem...azért nem gondolom, hogy egy beta teszt közben ennyibe kéne kerülnie valaminek amit épp TESZTELÜNK!...
  • csonttika72
    #7634
    És elbaszták!!!! Szánt szándékkal, hiszen azért csinálják, hogy akiknek csinálják rossz legyen! Hihetelenek vagytok néha...! Csak csatlakozni tudok gstup véleményéhez.
  • gstup
    #7633
    "nem kell jártatni a szátokat rögtön".Szerintem ezt a stílust hanyagold. Ameddig én is kultúráltam fórumozok és tisztelettel szólok a másikhoz addig ugyan ezt el is várom.Pénzt keressenek?Te nem szeretnél megélni valamiből?Vagy ingyen dolgozol?Akkor kérlek segíts már nekem egy picit.Én addig pihennék mialatt Te megcsinálod a munkám.Nem azt mondom hogy ez egy működő rendszer,de 1. béta (szóval még alakulhat) 2.azért az is túlzás volt hogy 1-2 nap alatt voltak akik milliókat grindeltek össze.
  • SovereignXY
    #7632


    Már 1 perce így repültem. Még egyig tartott - mejdnem elértem a repteret - mikor egy f4 végre ksizedett. Így nem votl nehéz dolga.