38447
  • Conqvistador
    #7711
    köszi.
  • f24sg
    #7710
    én egyetértek azzal, hogy az ugráló "célzás-segítő-karika" csak bezavar.
    így kapcsold ki: options--> interface--> "show lead", na ez utóbit tedd "No"-ra!
    Ezután pár napig/óráig gyakorolhatsz tracerrel, és érezni fogod, hogy adott távról/szögből kb. mennyire kell elé tartani.
    Utána a stealh ammo belt segítségével lehet megtréfálni az ellent, emrt ilyenkor tényleg nem tudják rögtön, honnan is jön az eső.
  • Áron22
    #7709
    Na végre megvan a 18-ason nyíló meteor.

    F3-as meteorok: vízszintben 670 körül elfogynak
    F4-es meteor: vízszintben 940 (wep nélküli értékeke árkádban)

    Mondjuk írja is a leírás, hogy a f4-esekbe fejlesztett motorok lettek rakva, de hogy ennyivel jobb az durva:) Kíváncsi vagyok mennyit fog rá dobni a 2 fejlesztés.

    Más: akinek van 19-es meteorja(másik f4-es): az ugyanazt tudja, mint a 18-as, vagy jobb?

    A 2 db f3-as között nem látok különbséget, de azok ugyanazon a szinten nyíltak fel:)
  • Conqvistador
    #7708
    Jaja. De vissza is mentek az árak :D
    Nem mindegy hogy egy gépet 190k ért veszel vagy 1M ért..
  • gstup
    #7707
    Hehe :) Akkor passz.2.65 millióból maradt 100K.Az sem rossz.Seggére vertél a pénznek!
  • Conqvistador
    #7706
    Én most ezt a két nemzetet "húzom". Bár botorság már így nevezni, hiszen az új költségvétés és árképzés okán csak alacsony tierben lehet boldogulni főleg prém nélkül.
    A Patch behozatalának reggelén 2,65Millió lionom volt és azért húztam ki a németeket 7ig hogy olcsóbban meglegyenek a gépek. Még így is hogy átlag 50-83% al olcsóbban vettem meg a fentmaradó Orosz , Német, Amerikai gépeket amik még elérhetőek voltak a megvétellel és a felszreléssel (sokaknál a crew sincs kihúzva) maradt 100k lionom. :D
  • SovereignXY
    #7705
    Orosz lőszerek ahogy eddig is nagyon hatékonyan szedi kle az ellent. A Németekkel sincs gond. A patch óta jobbak lettek és mintha jobban is menővereznének.
  • Conqvistador
    #7704
    Na de ugyan azzal a német géppel a squad társam 5 ellenséges repülőt leszedett.
  • gstup
    #7703
    Szerintem lehet mindkettő.Opok a ruszkik és gyenguszok a németek.
  • Conqvistador
    #7702
    Ez elég furcsa.

    Éhgyomorra :D T% ön orosz gépekkel Peleliu-n 1 Destroyer és 5 gép kilőve.
    Igaz abból 2 rakétával, de a hétfői patch óta még nem lőttem le 5 gépet semmilyen tierben semmiylen nemzettel. Most vagy annyira OP T5ön az orosz hogy tényleg kevés találattal is leszedi az ellent, vagy T7en a németek annyira gyengék, hogy hiába lövök vagy valamit másképp csináltam a tegnapihoz képest? :D
  • oxxi
    #7701
    Pedig már örültem :) azért köszi :)
  • twi452
    #7700
    Jaj bocsi.. meg kéne már tanulnom ezeket a pénzneveket :D

    szóval az orosz az pénzes gép az amcsi az sima :)
    jól gondoltad nem tudod megvenni játékbeli pénzzel :)
  • oxxi
    #7699
    És hogy tudom megvenni? mert nekem sast kér hozzá :O
  • SovereignXY
    #7698
    Had ne keressem vissza de úgy látszik nem csak nekem van bajom az angolokkal. Fordulásuk hát... lehet nem változott de a lőszerek... a 2 20mmes spitik nagyon nem szedik le az enemyt. Ráadás az a 2x 60 lőszer is gyorsan kifogy.
    Ellenben az oroszok. puty puty és zuhan is le az ellen.
  • twi452
    #7697
    Az orosz prémium kobrát azt igen.

    A sima amerikait azt természetesen nem de hát az olyan is.., én legalábbis nem szerettem.
  • SovereignXY
    #7696
    Hát... sztem ha azt kikapcsolod csak magadat szopatod hisz csak a tracerre hagyatkozhatsz. A kört én sem úgy használom, hogy bele lövök pont. De jó támpont hogy kb hova kéne lőni aztán a tracert követve korrigálok.
  • oxxi
    #7695
    Az Airacobra P-39N-et lionért lehet megvenni?
  • CptYossarian
    #7694
    Látom hogy kedvezményes, azért vettem. Japán F4U-m kb. azóta van mióta játszom de csak most kapott játszható modellt.

    Egyébként bizonyosan lesznek hasonlóan kedvezményes akciók, arra mindig tartani kell talonban némi liont, és akkor kell megvenni a gépeket.

    Most ezzel az új rendszerrel szerintem érdemes átgondolni az egy-két nemzetet húzok elgondolást. Mindenre xp-t meg liont ad, húzni kell az összes nemzetet, egyszerűen azért mert jobban megéri.
  • Coral Springs
    #7693
    Para1 (#7650) > Teljes mértékben normális vagyok, se nem élek másik bolygón, köszönöm az érdeklődést. A tegnapi patch is biztosan a játékosok véleményének figyelembe nemvételének köszönhető, ugye ? Inkább rakd félre a rögeszméidet, és próbálj gondolkozni mielőtt kommunikálsz.

    TommyRH (#7658) > Tényleg ? Csak két gépet szakítottam ketté a 37 milissel egy lövésből az utóbbi csatában.

    TommyRH (#7670) > Tegnap tesztelgettem őket, és amire jutottam: A listában az első az kb egyenértékű a default -al, legalábbis a légi célok ellen nem vettem észre különösebb változást. A második az előzőtől valamivel nagyobbat sebez. Ami pedig számomra leginkább bejött az a harmadik, kb akkora a sebzése mint a másodiknak, viszont a sűrűbb lövedékek által hatékonyabb célzást tesz lehetővé. A negyedik légi célok ellen ám egy kalap szart nem ér, egy-két tár mire lekönyörögsz vele egy ellenséges gépet. Persze ezek személyes tapasztalatok, ráadásul csak egy géppel teszteltem.
  • rrally
    #7692
    Nekem abból van elegem,hogy folyamatosan vesztünk megnyert csatákat elveszítjük az utolsó percekben.mikor végeztem nézem az utolsókat,hihetetlen 0 killes emberek repkednek 50-60 pontokkal(tehát nem sokat csinált eddig)hogy a faszomba élte túl eddig ???Ém meg vért izzadok mert már csak az utolsó destroyer van ki kéne szedni torpedóval de egyik se védi seggem......sóval nem tudom hol élnek ezek az emberek vagy milyen a lelkiviláguk de hogy nem sok értelem szorult beléjük az is biztos.... (Ez a mai tanulság)
  • TommyRH
    #7691
    Ha ezt szombaton sikerül csinálnod, akkor most itt sírnál, hogy 1000000 a gép és a crew is a corsairre, mert annyi lesz...nem látod h csak most kedvezményes a gép?
  • vass17
    #7690
    Érdekes, nem minden szituáció egyforma:
    3 (de lehet hogy 4) légi kill és semmi más: 8600 credit és 17800 xp.
    Arcade volt, mivel nem vesztettem gépet, ezért javítás nem volt :)

  • Conqvistador
    #7689
    Én nem tudom mit csinálok rosszul igaz ma egész napa németekkel voltam level 3ról level 7ig húztam fel Őket de nem tudok lelőni gépet szinte.
    Nagy ritkán 1 esetleg fényévente 2 gép leesik valamit nagyon rosszul csinálok és nem étem mit.
    Mások 1 lövésből leszednek engem én meg még 100méterről is ráküldtem BF 109 F4 el egy teljes sorozatot a csávóra és semmi. Pedig állítólag az már nem fostalicska gép. Egyszerűen ki vagyok akadva.
    Holnap megint orosz kör lesz de némettel felváltva hátha kiderül mit csinálok rosszul. Ha nem menne a földi célpont kilövés akkor nem is tudtam volna szinteket lépni.

    Ja és nem tudom kikapcsoltatni azt a célzó karikát. Hiába van NO -n meg a vertical cucc is. Ahogy X méterre kerl a repülő megjelenik.
    Pedig a nélkül akarok játszani végre lehet az a hülye karika visz félre.
    Valami ötlet?
  • stork13
    #7688
    13 meccs HB-n, 12 win (mind orosz :D) 1 bukta (német). Pár kör Yak-7, Lagg-3 és IL-2 de fele BB-1-gyel. Átlag 4400 pénz (ez már a haszon) és 7904 xp / kör, prém nélkül.
    Cirka 30 meccs és meg van a T6 pénze és Xp-je úgy, hogy T2-essel grindelem ennek a felét.
    Nagy tiert passzolom, de lent olvasható, hogy az sem hoz rosszul. Ezen a szinten ez nem vészes még. Magasabb tierről meg nyilatkozik majd aki ott játszik. :)
  • CptYossarian
    #7687
    27k-t kaptam az imént 20 földi célért (két Pe-2 és az IL-2M), meg a legvégén kilőttem az uccsó bomberüket Yak 9T-vel. 8-9-es tier, prém nélkül, arcade. Egyetlen pillboxot sem forgattam ki. Ma egyetlen meccsem sem volt 14k lion bevétel alatt, és max 4k volt a repair, de nyilván másik nemzettel repültem addig míg megjavítják. 400k liont jött össze ma, US-szintlépés, vettem F4U-t mert jó. Teljesen rendben van ez az új eco, szerintem valamit nem jól csináltok.
  • bgabor
    #7686
    Nem nem, ez az ideális.
    Többen megmondták már itt, hogy túl gyors volt a fejlődés, hogy néhány nap alatt ki lehetett húzni a top gépeket(na ilyet is csak az mond akinek sose volt). Ezért most mínuszosak a bombázós körök, így a top gépek kifarmolása eltart az örökkévalóságig.


    Komolyra fordítva a szót, biztosan javítani fognak majd a bevételeken, mert azt minden komolyabb ember látja, hogy ez így nem fog működni. A bombázó célzókeresztes ostobaság is csak két napig tartott ki.
  • TommyRH
    #7685
    Na ez most durva volt...bugos szar!

    Yer-2, Fjords, még betanulós szóval 20x100 kgval kiírtottam 18 tankot, békén hagytak gondoltam hazarepülöm...meg is volt...leszálltam...megjavítottam, és ilyenkor el lehet rakni a gépet (csak most ha megint azt választod nem a levegőbe rak)...szóval kész lett...nyomok egy J-t...erre amikor lejár akkor egy pillanatra feltett bomber spawn pontra a levegőbe...így fizethettem 7200 lion a javításért...és 4600 kaptam a körért...azért ez már nevetséges...
  • rrally
    #7684
    Nah most már nekem is kezd tele lenni a púpom ezzel a lion osztással.Tier 7-8nál tartok igaz,de szeretnék játszani "esetleg" kipróbálni a T20 gépeket mielőtt a meg nem született fiam leérettségizik......(5 kill,kill asist 13 ground kill 6700 lion-1000 löszer - 2972 javítás)......(nem sírok csak megjegyzem).
  • stork13
    #7683
    Kis tierben azért érdekesen oszt az mm HB-n. Orosz oldalon Yak-7 szemben a vadász max Folgore. Illetve Il-2 vs Bf-110. Kb az esélytelenek nyugalma van német oldalon. Nem 1-2 meccsen, hanem már a 6-7.-en Tierek pedig 1 (de inkább 2)-től 5-ig.
  • cool 75
    #7682
    Bocsi benézted, nem neked írtam.A tied látszik.
    7569-re ment az enyém.
  • CptYossarian
    #7681
    Nekem látszik, sebaj, itt vannak direktlinkek, csak sikerül:
    http://kepkezelo.com/images/lhxy54vo3eljqk3eilt9.jpg
    http://kepkezelo.com/images/tpkcl04qp8duz4fuh02d.jpg
  • cool 75
    #7680
    Szia.
    Lehet, hogy csak én vagyok béna vagy valami gáz van nálam, de innen semmi sem él. Erorr stb.....
    Nem sikerült meglesnem.
  • CptYossarian
    #7679
    Bocsi, itt vannak a linkek, stat a pilóta festésével:

    Meg egy másikkal amivel én jobban szeretek repülni:
  • CptYossarian
    #7678
    Március havi ászpilóta, gépestől:
    http://warthunder.com/en/news/104/current/
    Tier89-ben igen kiváló repülő, lehet nyálcsorgatni a statjain.
    [IMG]http://kepkezelo.com/images/lhxy54vo3eljqk3eilt9_thumb.jpg[/IMG][/URL]]SPOILER!
    «White 100» Skin is megvan hozzá, de jobb szeretem A.K. Sultan festését a kigyóval, eztet-e: [IMG]http://kepkezelo.com/images/tpkcl04qp8duz4fuh02d_thumb.jpg[/IMG][/URL]]SPOILER!.
  • rrally
    #7677
    A HEIT mivan ha nem viszi át a jobban páncélozott gépeket?API vagy APIT lesz a nyerő.De nem értem miért nincs ilyen opció,hogy mi rakhatjuk össze a lőszert a hevederbe??PL megadnák hogy melyik nemzetnek milyen lőszerei voltak és mi állítjuk össze a sorrendet.(UI bocs előbb elírtam a 20 mm-ben ground lőszer van.)
  • TommyRH
    #7676
    Nyílván sebzésre nem, de nem is lényeg...akkor azt kéne eldönteni, hogy alapből HE vagy AP sebez jobban egy repülőt, most az incendiery vagy tracer, az lényegtelen mert majd mindegyik övön van tehát HEIT vagy APIT lesz..

    De f4en is ott van egy drágább, APT öv...na kérdés, hogy az mire való pl?
  • rrally
    #7675
    Nekem így van F-4en 7.92 ben Omni lőszer a 20mmben meg a legdrágább a nyomjelző nélküli..
  • rrally
    #7674
    A tracer lövedék felejtős semmire nem jó.
  • rrally
    #7673
    Nekem az a tapasztalatom (német T7es gépek)hogy vadász gép ellen nagyon jó a ground lőszer azonnal criticalt lő,de nagy gépek ellen már annyira nem jó...Havocba majdnem 3 tár kellet..
  • TommyRH
    #7672
    Amit nem értek az az, hogy az AP, hogy van ahol külön van légi és földi célra való...és van olyan, hogy APIT csak...és ez drágább is...szóval ez jobb lehet légi célra? Kipróbálnám csak drága :) 29 000 most nagy pénz :P, de hátha valaki próbálta már.