38447
  • Conqvistador
    #7751
    Elképzelni sem tudom hogyan csinálod :D De grat hozzá.
    Nekem eleve nem is esik kézre az F4F de az más tészta.
    Nincs fent véletlen youtuben videód amin harcolsz?
    Megnézném.

    És másokét is mert nekem magas hogy a fenébe tudnak mások 1-2 lövéssel eltakarítani egy ellenfelet akár rárepülésből is...
  • robi3
    #7750
    f4f-el 10 gépet szedtem le 11k lion-ért és 35k xp-ért. Olyan büszke vagyok magamra :)
  • Glo
    #7749
    Update without restart of gaming servers


    Fixed shadows in cockpits with telescopic sights
    Further improvements for bombing crosshairs
    Fixed saves for autopilot settings
    Improved “New rank” window
  • Conqvistador
    #7748
    Már megint milyen 20 megás frissítés volt?
  • Conqvistador
    #7747
    Általában vesztes csatában kb a harmadát max felét kapom mintha győztünk volna.
  • Conqvistador
    #7746
    Dehogy kell 20at lelőni :D
    Ezért érdemes bombázókat is bevetni 10-12 földi célpont és 1-2-3 repülő már T7 körül adhat 10-15k liont főleg ha győzöl. :D
  • Amaymon
    #7745
    Kivétel mindig van, ha látszik a tuti nyerő.
  • Amaymon
    #7744
    Inkább a lényeg, hogy én kettőnél nem viszek be többet. Pazarlás, mert ha annyi gépet kilőttek nem érdemes bele ölni többet abba a menetbe, vagy ne WT-zzek aznap.
  • SovereignXY
    #7743
    Prémmel vagy nélkül? Ha néélkül mivel?
    Mert én aki nem egy sztár repülős, hogy össze jöjjön 20k nyereség ahhoz le kell lőni 7+os géppekkel 20 repülőt. 23-4et ha a javítást levonom.
  • Amaymon
    #7742
    Nem fogok gépet venni mostanság. 2000-3000 javítás kontra átlag ~20k bevétel az ++.
  • Conqvistador
    #7741
    És mióta is játszol a játékkal?

    Én febr 22. és március első hetében szerváltam a catalinát amivel a pénz jelentős részét farmoltam. Ha 2-3 hónap lett volna rá nem igazán érdekelne a drágább gépár.
  • bgabor
    #7740
    Na majd nézd meg az egyenlegedet 2-3 hét múlva. :)
  • Amaymon
    #7739
    Na jó ez nem igaz, az előző érában igen, amíg több nemzetet húztam és gépeket kellett venni. De az megváltozott, most pár milla mindig van tartalékban, ha venni kellene valamit. Mondjuk akkor abnormális gyorsan lehetett fejlődni.
  • Conqvistador
    #7738
    Hétfőig én is azt hittem :D
    De most hogy 2,5milla elment gépekre fejelsztésre nagyon látszik, hogy nem úgy nő a bevétel, mint előtte.
  • Amaymon
    #7737
    Valahogy soha nem voltam lion hiányban, persze a jet-eket kerülöm.
  • Conqvistador
    #7736
    Ugyan így a 3as egyensúly fennáll a játékban is.

    Erő (motorerő, teljesítmény, sebesség, mozgékonyság)
    Tűzerő (gun, cannon, nagy kaliber, rakéta/bombák ahol kell)
    Pilóta (célzás, helyzetfelismerés, taktika, kivitelezés)

    Hiába van erős géped jó fegyverzeted ha szar a pilóta vagy hiába vagy jó pilóta ha csak egy vacak 7,62es turreted van vagy pl hiába vagy 37milis ágyúval 4gépfegyverrel felszerelve ha éppen 250km es sebességnél rossz pillanatban csap le rád egy szintén jó pilóta...

    Nyilván a háromszög sose fog 3*60 fokot bezárni de mindig 180 fok lesz a belső szögek összege. valahol valami ki fog emelkedni de nem mindegy mennyire. Talán a pilóta a legfontosabb de a többi 2 rész se hanyagolható el.

    Ahogy a gépfejlesztésnél sem a pénz és xp arány.
  • Conqvistador
    #7735
    Mert miért?
    Főleg magasabb tiereknél?
    Miből veszed meg és szereled fel a következő gépeket ha nincs lé?
    Ha nincs egyensúlyban akkor nem jó.

    Pl Tier 10 nél 20M lion vagy Tier 18nál 100k lion.
    Az elsőnél nem tudod elkölteni mert nincs még szinted a 2. nál meg hiába van 2-3 jó géped is amit megvehetnél sőtkarnyújtásnyira van a szubszónikus Jet de hetekig nézheted ha nem veszel liont sok ezer goldért :D
  • Amaymon
    #7734
    Szerintem az xp most sokkal értékesebb, mint a lion. Mármint ha nincs valami event.
  • Conqvistador
    #7733
    Mi mást? Új cipőt vagy kabátot, táskát bármit :D
  • Glo
    #7732
    Neked semmi se jó :)

    Ha megcsókol az asszony akkor is azon merengsz hogy "Megint mit akarhat?" :D
  • Conqvistador
    #7731
    Az a gondom, hogy ahogy elnézegettem a lion Xp arányt sok helyen 1a 3 hoz sőt 1az 5 höz aránylott az Xp javára.

    Ergo 1millió Xpre jó ha 250-300k lion jut. Hogy lesz ebből új gép?

    Nincs több kérdésem bíró úr! :D
  • bgabor
    #7730
    Nyilvánvaló, egyszerű parasztvakítás, mint az előző event is.
  • Conqvistador
    #7729
    Sokat nem ér vele az emebr, ha a pénz nem követi.
  • twi452
    #7728
    Én historical-os beállítással mentem a küldetésben és borzalmasnak érzem ezt is mint az amcsi változatot is :)
    Számomra nem megfelelő az biztos :)
  • CptYossarian
    #7727
    Repülöm az amerikait és van ilyen prémkobrám is. 538 és 615km/h sebesség között azért van különbség, Bf 109 F-eken kívül kb. semmi sem gyorsabb nála a tierjében. Lomhának sem mondanám, olyan félig BnZ-módon repülöm, lent maradhat forgolódni de el is lehet tiplizni vele ha gebasz van. Egyébként szerintem az amerikai vonalon levő Airacobrák is jók.
  • bgabor
    #7726
    Én az eventről beszéltem.

    Új event.

    Special event from March 22nd 06:00 GMT till March 24th 06:00 GMT:


    — Airacobra P-39N available in store
    — «White 100» skin available
    — 50% experience boost for all planes of all nations
    — New historic mission «Village Krymskaya»
  • Conqvistador
    #7725
    Szerintem senki nem az Xp miatt aggódott eddig se.
    A Pénzt háromszorozzák meg. Nem? :D
  • twi452
    #7724
    Ebben az új Mission-ben ki lehet próbálni a prémium kobrát bárkinek.. háááát nekem érzésre ugyanolyan szar mint az amerikai sima változat. Lassú, lomha, "bólogotós" kacat..

    A küldetést mindenkinek ajánlom...jó "móka" kb 30-40 gép egyszerre a levegőben ebből 8 orosz kobra a többi G2es BF meg a német bombázókötelékek :) Esélytelen ezekkel a szutykokkal repülni ellenük :D
  • azember
    #7723
    En eleg sokat mentem veluk (megvan mind kiveve a prem zero) de ez brutalis lett a pecs ota. A mod22-es az nagyon jo meg a lvl12-es is sztem.
  • CptYossarian
    #7722
    Tragikusan szar a Zero, 250km/h felett irányíthatatlan, alatta meg bólogat. Még szerencse hogy lehet Hienekkel meg a Busával repülni amíg felgyógyítják. :(
  • f24sg
    #7721
    De nem tudja, épp mikor sorozol, és merre tévesztesz. A kitérőknél ezek számít(hat)nak.
    Amúgy érdekes, amit a #7717-ben írnak, erre nem is gondoltam, habár szinte mindig így lövök, 400m-nél közelebbről.
  • azember
    #7720
    Masnak is feltunk vagy csak en erzem ugy hogy a lvl 7es zero ugy mozog a levegoben mint 1 darab tegla a pecs ota? A tobbihez kepest teljesseggel iranyithatatlan.
  • CptYossarian
    #7719
    Mind jó, de én gépágyúba nem rakok tracert. Géppuskába is ritkán, akkor ha nem az a fő fegyverzet. De ha mondjuk 6-8-10-12 géppuska a fő fegyverzet akkor olyan beltet választok amiben van tracer, mert ott már nem érzem hogy számottevően gyengíti a dps-t. Szerintem.
  • Conqvistador
    #7718
    és az Apit-api-api-heit es Armoured cucc az is jó?
  • CptYossarian
    #7717
    Azoknak jó a stealth ammo akik közvetlen közelről lőnek rövid és végzetes sorozatokat, mert a sorozatnak nem gyenge traceres lőszer a 10-20%-a hanem mindben van vitamin (AP, API, HE, HEI).
  • Áron22
    #7716
    MM: 8 perce várok meccsre, magas tierben még mindig nem működik rendesen....
  • oxxi
    #7715
    http://warthunder.com/en/news/104/current/
  • Amaymon
    #7714
    Német tuti jobb lett, még nem mentem velük. Bejött egy 109 4-ünk közé és nem bírtuk arcadeban kiszedni, ott akkor.
  • bgabor
    #7713
    Nektek is 1.5X os XP-t ír az összes gépre? Újabb event lenne a kedélyek lecsillapítására?
  • bgabor
    #7712
    A radarról? :D
    Meg gondolom hogy ha sérül a gépük akkor feltételezik hogy mögülük lőnek. Sor értelmét nem látom a stelth ammonak a pénzlehúzáson kívül, de lehet hogy én tévedek.