38447
  • Conqvistador
    #7791
    Hát nekem nem csak a Hello Kitty ilyen. A Cobrákkal is nehezen boldogulok főleg Orosz és Japán gépek ellen. A T7es Corsair meg harmatgyenge fegyverzetűnek tűnik.
    De jelen pillanatban nem találok erősebb tűzerejű gépeket T7es szinten az Oroszoknál. Az a nagycsomó rakéta nagyon jó szolgálatot tesz.
  • robi3
    #7790
    és a kittyhawk? az jól fordul csak célozni nem lehet vele, se így se úgy.
  • Conqvistador
    #7789
    Ezek szerint BnZ re.
  • Madi92
    #7788
    Elértem birttekkel a T7-es szintet, ezzel a Typhoonal, hogy kék játszani?
    Eléggé lefordul minden... ezért gyanítom, nem fordulós harcra lett kitalálva.. de akkor, mire?
  • robi3
    #7787
    csini reptér én még nem találkoztam olyannal. mindig csak fapados földes utakra szállok le :(
  • Conqvistador
    #7786
    Hát én Hb-re nem viszek be olyan gépet ami 3000felett javítható :D
  • twi452
    #7785
    Na eddig örültem az amcsi hb-nek... nekimentem az ai mc 202-nek 13ezerért..pff a rohadt életbe :D
  • Conqvistador
    #7784
    Engem jelenleg cska a kevés lion aggaszt a játékban.
    A bombázás úgy ahogy elmegy. Azt vettem észre jobb a sok kicis bomba mint a nagyok de azok meg a pillboxokat nem viszik ki :D
    Én megtaláltam végre a játéknak azt a jáétszható szegmenség tier ét és nemzetét amivel jól el fogok lenni mellé van 2 nemzet még amikkel talán jól elfogok lenni :D És a japánokat majd megnézem javultak vagy romlottak e? A Brittek perpillanat pihenőpályán vannak még nálam.
  • twi452
    #7783
    na ez már rendes reptér :)
  • bgabor
    #7782
    Teljesen mindegy, addig nem teszek egy vasat sem a játékba amíg nem javítják az 1.29ben behozott csodűs új fícsöröket. Például hogy most a régi 1/3-át sebzem az .50-es géppuskákkal, meg a bombákkal is. És az új economyról még nem is szóltam.
  • bgabor
    #7781
    Visszavonom. B-25össel kidobom a nehezen kiszenvedett 500 fontos bombákat, mind a négyet egy konvojra, eredmény egy kill. Következő sorozat, négy bomba, egyetlen kill. Idióták ezek a Gaijinnál.
  • Conqvistador
    #7780
    New Gun Ammo Types
    I = Incendiary
    T = Tracer
    IT = Incendiary Tracer
    AP = Armour Piercing
    HE = High Explosive
    API = Armour Piercing Incendiary
    APT = Armour Piercing Tracer
    HEI = High Explosive Incendiary
    HET = High Explosive Tracer
    APIT = Armour Piercing Incendiary Tracer
    APRC = Armor Piercing Reduced Caliber
    APCR = Armor Piercing Composite Rigid
    HEIT = High Explosive Incendiary Tracer
    SAPI = Semi Armour Piercing Incendiary
    APIHC = Armour Piercing Incendiary Hollow Core
  • Conqvistador
    #7779
    Ha van APIT lőszered szerintem próbáld ki.
    Nekem nagyon bejött.
  • RiCSi1234
    #7778
    Tényleg ha már lőszer típusok, valaki tud leírást, hogy a lőszer tipusoknál mik azok a rövidításek HE-AP, és hogy melyik jobb.. ?! Ha már volt róla szó, akkor a komment számát. Köszi. :)
  • Conqvistador
    #7777
    Semmit nem ér kb :D
    Így is drága.
    Ha a 9,5 millió xp met beváltanám még így is majdnem 5000gold lenne. hát pff...
  • Para1
    #7776
    20%-os akció van xp átváltásra siessetek ne hogy lekéssetek erről a vissza nem térő akcióról hű gamereim!- by Gaijin
  • Conqvistador
    #7775
    Ja és amúgy az APIT lőszerek nagyon jók.
    Ahol lehet azt fogom használni.
  • Conqvistador
    #7774
    Húú de durva meccs volt.

    Rizsföldön nyomtuk T7 en. 14földi és 6 légi cél semmisült meg általam.
    1 pillboxunk maradt mi kivittük az utolsót.
    Készült a meccsről egy 23perces videó.
    Fraps-al 17fps re lement a képfrissítés végig akadt picit a játék és a gépek folyton sebességhiányba voltak rongyá lőve.
    Ha a B17 repülő erőd akkor ez a meccs a vánszorgó erőd címmel aposztrofálható. Sokszor még 200al se döcögtem de a rakéták azért tették a dolgukat, 1-2 gépet kivittek simán.
  • bgabor
    #7773
    Én is csak lestem. Kidobom a három 500 kilós orosz bombát három négyes légvédelmi állásra, aztán írja, hogy 11 kill. Mondom mi a fene, 11 a 12-ből? Azért gondolom hogy variáltak. Kellett is mondjuk.
  • Conqvistador
    #7772
    Na akkor ideje lesz kipróbálnom a Catát újra :D
    Ha kiviszi megint a 4es célt akkor tényleg.
    Ha enm akkor csak flasheltél :D
  • bgabor
    #7771
    Nemtudom ti hogy látjátok, de én úgy érzem, hogy a délutáni peccsben jelentősen javítottak a bombák sebzésén. SB-2vel gond nélkül csináltam 18 killt, ilyen nem volt az 1.29 óta, nyertünk is. Persze a bevételekhez nem nyúltak, kaptam érte 2500 bevételt. :)
  • twi452
    #7770
    Ha megkarcolódik is levonja, nem csak akkor ha kilőnek belőle :)
  • Áron22
    #7769
    Úristen mekkora bug, még 1-szer sem lőttek ki az új meteoromból, de a free repairsnál már csak 8-at ír....
  • bardocz
    #7768
    De a másik géppuskában azért van 200. Ami persze szintén kevésnek tűnik nekem.
  • Conqvistador
    #7767
    De az Üt is mint Tyson :D
  • Amaymon
    #7766
    Relatív, lesz ott olyan ru fighter aminek csak 30 db van.
  • Conqvistador
    #7765
    Én azt a gépet nem is használom csak nagy ritkán.
    nem sokra mész vele. Még a 7B is jobb.
  • vajakos21
    #7764
    Teljesen màs mint a 410es. Jòval lassabb.Tüzerö nagyon jò, de bombázòként kezelik ( 4 db 50kg- bomba) így nincs belsö nézet.Persze van akit ez nem zavar de én nem élvezem ìgy.Jò helyen kell lenni jò idöben mert sebessége miatt nem érsz utol senkit. Arkadban gondolom használhatòbb mert kicsi a térkép és könnyebb célt találni.
  • bardocz
    #7763
    Oroszoknál ma lett meg a T6. Yak-1B-n az a 200 lőszer nem nagyon kevés?
  • rrally
    #7762
    Valakinek van Hs-129-e??Milyen és mennyiben tér el az Me-410-től?Érdemes kihúzni??
  • Conqvistador
    #7761
    Aztaa.
    Az első kör nem sikerült rosszul.

    31földi és 1 légi cél africa canyon ba. és épphogy de nyertünk.
    29172 lion és 52900Xp prém nélkül de 1,5X ös szorzót rátett még+ ba.
  • Conqvistador
    #7760
    Na Tier 7 ben sikerült felszerelnem egy 6 slotos rakékás egységet.
    Érdekes lesz kíváncsi vagyok hatékony is lesz e valamennyire?

    Slot 1: Pe-2-21 (T7) Rs 132es 10db
    Slot 2: IL-2M (T7) Rs 132es 8db
    Slot 3: IL-2 (T5) Rs 132es 8db
    Slot 4: Pe3/E (T3) Rs 132es 10db
    Slot 5: Yak 7B (T5) Rs 82es 6db
    Slot 6: Pe-2-83 (T7) Rs 132es 10db

    Ergo 50db rakéta elérhető van ahol 1 de általában 2 perc az újratöltés.
  • robi3
    #7759
    én is hiányolom a rakétákat a német g-6-ról
  • Conqvistador
    #7758
    Még van 8 gép az Orosz részen ami nincs megvéve röpke 15M lion csak :D
    10000es átlagon röpke 1500 kör és meg is lehet :D
  • robi3
    #7757
    ez nem összefüggés inkább megszokás kérdése az utóbbi meg a német gépek gyengesége miatt amik szerintem a kevés fegyver és ezekhez is kevés lőszer. tényleg nem rossz gépek csak egyediek újra kell tanulnod a játékot ha jó akarsz lenni a németekkel, szerintem.
    p40-el ért el valaki jelentősebb sikereket? mert a manőverezési tulajdonságai borzasztóak, nem lehet vele jobbra vagy balra korrigálni vadászat közben mert egyből oldalra dől és megemeli az orrát és ez szerintem végzetes dolog
  • Conqvistador
    #7756
    Úgy fest én rakéta párti vagyok.
    De csak főleg T5 T7 ig leeht használni azokat az orosz gépeket.
    Most is volt 4 lelőtt gépem abból 2 vel rakéta végzett.
    Kár hogy nem lehet a németekére is szerelni legalább egy RS 82est vagy Rs 132est :D
  • Amaymon
    #7755
    Én csak yak 9 és egy valag mázlival tudok 1-2 lövésből leszedni valakit. Bár mostanában a bomberek elég nehéz falatok. Kicsit megemelkedik vagy bezuhan mikor közelebb érek és besebez. Lehet nem üt ki azonnal, de végzetes sérülést okoz hosszabb távon.
  • Conqvistador
    #7754
    Akkor lehet olyan összefüggés szerinted, hogy a T5ös orosz gépekkel akár 5 gépet esetleg néha fölötte is kilövők viszont a T7es 109es Németekkel jó ha 1et meccsenként? De szerintem a német se olyan rossz mert tényleg hamar felmegy magasra csak még nem szoktam meg. A fene tudja :D
  • robi3
    #7753
    nekem nem változott semmi.
    nincs videóm. nekem egyszerűen csak nagyon passzolnak az amcsi gépek, németekkel kezdtem 8-as szintig mába belel se nyúltam és ahogy elkezdtem az amcsikat mintha hónapok óta azokkal mentem volna. am ez a 10 kill-es ez kicsit defensive jellegű csata volt a részemről de 94%-os aktivitást írt be f2a3-as buffalo-t szoktam még nyomatni és azzal sokkal többet támadok. visszatérve a németekkel nem nagyon értem el sikereket és próbáltam a bf-ekkel diszkózni is ami ugyen nem nagyon jött össze és én arra gondoltam hogy talán azért tudok ezekkel ennyire menni mert hozzászoktam a nehezen forduló kevés lőszeres gépekhez most meg jól forduló sok lőszeressel megyek talán ez lehet az oka.
  • Coral Springs
    #7752
    Nektek is elállítódtak az irányítás beállítások a tegnapi patchel, vagy csak engem szopatott meg ily módon a játék ?