38447
  • azember
    #7871
    En is sorozatban megyek 10v10-es mecsseket ugy hogy abbol 3-4 ai...
  • azember
    #7870
    Neki nem kell vedekezni ugyanis ha van 1 kis szerencseje akkor addig kibirja amig eler a repterig es ha csak 1x tud bombazni mar az is jo, vadaszkiseretrol meg szo sincs. Probald ki aztan varom a velemenyed hogy hogy tetszett foleg amikor sorozatban annak a bizonyosnaka rossz vegen allsz ;)
  • Áron22
    #7869
    Azért az igen dúrva, hogy 16-os szint felett még 1 meccset se tudok játszani már 40 perce, hogy a napi első 2X-es XP-t megkapjam legalább....

    Az új gazdasági rendszer a magas szintű gépeknél: Sokkal drágább vételár, kevesebb bevétel körönként, változatlan, vagy megemelt javítási költség, ráadásul úgy, hogy patch előtt sem tudták magukat még prémiummal sem ellátni a jetek.... Az ő javítási költségüket le kéne vinni arcadban 10-15K környékére, mert jelen állás szerint egyszerűen kihalt a játék 16-os szint felett, és ez azért nagyon komoly gond.
  • Conqvistador
    #7868
    Ez mondjuk jó hír :D
    De csak Squadban van némi előnye és azt se feledd akkor tud a Yer is védekezni ha megfelelő a Gunnerszám amit Prémium élkül kihúzni több mint durva. És akkor is 3 Yer2 esre 1 squados vadászkíséret még elkél és ezt nem tudja egy átlagos játékos összedolgozás nélkül abszolválni.
  • azember
    #7867
    Azoknak a kollegaknak uzennem akik azt mondjak hogy a Yer-ek mekkor fostalicskak, hogy probaljanak meg ellenuk jatszani magasabb tierekben amikor 2-3 yer jatekos masra sem megy csak arra hogy szetcsapjak az ellen bazisat. Egyszeruen nem lehet oket eleh gyorsan irtani es mint tudjuk 5t bombanak azert van huzasa ami meg is latszik a bazison eleg hamar.
  • Conqvistador
    #7866
    Én azt vettem észre a 7es Peskák jobban felszerelhetőek és többet érnek a harcban pl a Yak 1B nél. Nagyon tetszik a variálhatóságuk is hiszen
    100as 250es és 500as bombákat is tud vinni nem beszélve a 10db RS 132 es rakétákról. Pl a Stalingrad pályákon nem tud senki beelőzni ha célra repülök hiszen 2500m ről indulva -10fokos vagy -20fokos szögben rárepülve a célra akár 650-750 km/h s sebességgel lehet besüvíteni a célpontok fölé és ledobva a bombát felrántva a gépet 1800-2200méterig is felszalad egy lendületből.
  • Conqvistador
    #7865
    Nekem megvan az összes Yer :D
    Hátha egyszer ki is lesz húzva. Igen hatalmas kődarab de ha eljut a célig akkor bumm. Kérdés eljut e?
  • CptYossarian
    #7864
    Üdv! Féltonnás az a két malac, és ha két lőszer van a sorban akkor egyenlő arányban osztja, 50-50%.

    Japánokkal megint volt tegnap egy harmincezer lionos köröm (ennyit számít hogy az F4U-1A-nak végre tisztességesebb a FM-je), és beálltam a sorba, megvettem az első B-25-öt, bár inkább roleplay alapont mint meggyőződésből. Nem rossz amúgy és nagyon betyár módon aláz hátrafelé. Úgy érzem tegnap rollbackeltek az "első" 1.29 damage modelre, ami nem is baj mert nagyon frusztráló volt a túlpáncélozottság.

    Volt egy csúnya esetem, gondolom packet-loss és/vagy lag lehetett a ludas, közeledek oldalról egy épp leszálló Bf 109 G-re, gondoltam leverem mint vak a poharat, erre eltűnik a messer mintha ott se lett volna. Kanyarodok oldalra és hirtelen vált a kép, gépem elpukkan darabokra, olvasom hogy pont az a messer lőtt ki ami az imént épp leszállt. És elhúz velem szembe nagy sebességgel. WTF?
  • SovereignXY
    #7863
    YER többes számban? Gazdag lehetsz :P Egyéb iránt sztem kurvára nem éri meg őket kihúzni. Max a legelsőt. Rohadt kődarab.
  • SovereignXY
    #7862
    Hát... én úgy csináltam a 4 yak meg egy il-2m. IL-2M mert azzal szépen lehet vadászni is a Pe-3 meg azzal az 1 7.62 + 1 12.7essel hát elég fos ráadás fordulni sem bír. IL-2 meg flaps combat és még 200 alatt is levegőben van és fordul.
    YAK-ok meg mert: 7B (tier 5ös) a rakétával és a 2 12.7 + 20mm kurva jó. Ráadás jobban fordul gyorsul érzésem szerint mint a 1B(tier 6). YAK-9 magáért beszél a 37essel. YAK-3 meg egy feljavított 7B. :)
  • SovereignXY
    #7861
    én alapból nem kerülnék iylen helyzetbe mert nem menekülök fel 6k magasra hogy ott körözzek. Arcadban is ha már csak én vagyok de még 5-6-7 vagy több ellen az utolsó gépemig jövök ki már csak azért is mert hátha 1-1etlezsedek :)
  • Nortai
    #7860
    A . (pont) gombbal is tudsz hátra nézni.
  • Conqvistador
    #7859
    Yak9T Yak3 PE2 ebből 2t simán és IL2 IL2m ezek kombinációi rakétákkal és bombákkal felszerelve.
  • bgabor
    #7858
    Nincs. Nézd a radart és forgasd a nézetet C billentyű lenyomva tartásával és egérrel.
  • robi3
    #7857
    nincs valami gomb amivel rögtön hátra tudok nézni?
  • robi3
    #7856
    mármint menekülök előlük és visszafordulni balhézni? mert ha így gondolod akkor kizárt hogy visszafordulnék.
  • gstup
    #7855
    Te visszafordultál volna ha 4-en üldöznek?
  • robi3
    #7854
    filled with HEIT and APT shells in the ratio of 1 to 1.
    ez mit jelent?
  • Áron22
    #7853
    Mivel angolokkal a kis zintű gépeket kimaxoltam, a nagyokkal meg nem enged be, nekikezdtem az oroszoknak:)

    Első érzésre: Cheat mode on:)

    Viszont nem igazodok el köztük teljesen:

    2 vadászt
    3 bombázót(esetleg 2 bombázó 1 attacker) szeretnék használni, 8-9 -es szinre milyen felállást javasolnátok?

    2 uccsó yak az addig oké, de a maradék 3 helyre mi használhatóbb jelen állás szerint? 3 Pe2-őt tegyek be, vagy inkább Il2M és 2 Pe2?

    Vagy hagyjam a 8-9 es szinten való bombázást, és majd Yer 2-őkkel bombázzak csak?
  • Imter
    #7852
    http://www.facebook.com/warthunder.hu magyar facebook oldala :D találtam :D
  • robi3
    #7851
    vazze! én meg mindig vigyáztam azokra a gépekre amiken nagy volt crew level a jobb gépeket beraktam 0-ra csakhogy maradjon meg a képzettség. LOW voltam :). airacobra-nak nagyon szépen muzsikál a 37mm-se, lecseréltem erre a kittyhawk és úgy gondolom nagyon jó döntés volt. a catalinámat semmi fejlesztés nem volt rajta bombái is az alap 50 kilósok lecseréltem az f6f hellcat-re amire raktam 6 rakétát meg 2db 490 kilós bombát, és szerintem ez is jó döntés volt, mert a catára egyből rámennek ha meglátják mert azon csak bomba lehet de meglátnak egy f6f-et gondolják: ááááá ez csak lövöldözni meg messze is van, hadd repüljön. csak nem tudják hogy közbe ott a két félmázsás malac a gép alatt :)
  • SovereignXY
    #7850
    Nincs pénze az embereknek! :)
  • Áron22
    #7849
    Van aki szokott tier 16 felett repülni?

    30 perceket kell várnom 1 meccsre, nagyon idegesítő... Nem hiszem el, hogy 36000 játékosból nem lenne 2-3 perc alatt 30, aki 14-18 között repülne, és mehetne is a meccs....
  • SovereignXY
    #7848
    Ezzel tisztában vagyok de akkor is. Gyáva geci. igen is haljon meg. Tankoknak sem volt esélye mert szépen lassan szedtük ki őket.
  • Volfram42
    #7847
    Sziasztok. Szeretek repkedni ebben a játékban viszont nem egyedül, ha kell valakinek társ akkor kérem szóljon. Nem játszottam sokat, sajnos kevés az időm, de szívesen megyek kísérni vagy bármit ami csapat alapú. A hangulat a lényeg nekem. Idővel a HB érdekelne elsősorban, ha már valamennyire tudok is repülni. A nevem a játékban Volfram1. Természetesen van mikrofonom.
    Hm... Ez kicsit olyan társkeresős írás lett. :)
  • Conqvistador
    #7846
    Sajnos nem ygávasághanem taktika kérdése.
    Nyilván ha nyer baromi sok lóvét kap :D
  • Glo
    #7845
    Nyilván mert ő is tud 600-al menni 6K magasan :)

    Gondolom várta, hogy a tankok nyerjenek.
  • SovereignXY
    #7844
    DE gyűlölöm az iylen gyáva rohadt geciket. HB. Utolsó P-51e az enemynek aki semmti nem csinált csak felment vagy 6k magasra már vagy 20 perce menekül. előlem meg másik 3 emberünk elől. És én megyek 600+al és alig csökkena táv kettőnk közt...
  • Glo
    #7843
    Igen, a crew level megmarad.
  • Conqvistador
    #7842
    Ha pl az első Slot od 250es crew szintű a második mondjuk csak 110 de te neked van egy új géped bombázód bármid amit rögtön szeretnél expertre húzni akkor az egyes slotba beteszed egyszer megveszed rá a fejlesztéseket és cserélgetheted azokat a gépeket amik azon vannak.
  • robi3
    #7841
    tehát ha az buffalo-val van egy magas szintű legénységem és lecserélem f6f-re akkor az nem 0-ról kezd?
  • Conqvistador
    #7840
    Slotfüggő.
  • Califa
    #7839
    köszönöm a kimeritő válaszokat,lenne még egy ami utolag felmerült:
    minden gépbe uj személyzetet kell fejleszteni vagy át lehet vinni a soron következő gépre?
  • vass17
    #7838
    Az érdekes, mert egyre többet kellene adnia még azzal a géppel is. Tény, hogy a következő HE111 vagy S79B lényegesen magasabb reward-al rendelkezik.
  • csonttika72
    #7837
    Nos hb-ban már nem árt használni a trim-et, vagy folyamatosan korrigálni kell, de az meg árt a bombázásnak.
  • Conqvistador
    #7836
    Na jah.
    De ez a Ju 88as borzalmasan irányítható.
    Képtelen voltam rendesen célra állni miközben még lőttek is a repcsik.
    Viszont 3 tankra 1100xpt adott csak T5ös Hb n.
    Nme túl sok...
  • Glo
    #7835
    2000 Xp egy tankért megéri azt a 3 perc unalmat :)
  • Conqvistador
    #7834
    Az elöbb megpróbáltam arcoskodni a BF 109 F4 emmel egy B17es ellen HB ben.
    Belenyomtam egy sorozatot de túl közel mehettem mert kilőtte egy gunnerje a szárnyam... Nagyon lol
    De kisebb géppel megyek inkább ahol van sok bomba mondjk egy Ju 88 assal :D
    Amúgy tényleg nem rossz a HB ha az odaút unalmán túllendül az ember.
  • Glo
    #7833
    Annyi, hogy az h 100 vagy 300 pont kell az a gép szintjétől függ. A képlet: 100 + 10*tier. Azaz a Reserve experthez 100, a level 1-hez 110 és így tovább.
  • Glo
    #7832
    Most ilyen Ruhr vidékes event van, ahhoz meg Ruhr vidékes map jár. Ami USA-német :)