22963
Shepard végső küldetése a Föld megmentéséért

extended_cut-p.jpgWIRÁGBOLT
FOV állítása
A játékmenettel kapcsolatban használjátok a SPOILER! gombot!

  • wedge31
    #360
    Ez most mi ez ?
  • Evoluti0N
    #359
    Az, h nem tudod importálni a mentést annyit jelent, h új játékot kell kezdened. Az-az úgy fogsz játszani, mintha nem játszottad volna az előző két részt és megkapod ugyanazt a Bioware által kitalált előzményeket, mint azok, akik csak a 3. részt fogják játszani. A főszereplő természetesen továbbra is Shepard lesz.
  • sanya200
    #358
    Hát mikor néz ki az ablakon az mondjuk nem biztos hogy shepard mert nem látni az arcát meg nem szólal meg de miért ne lehetne ő ez csak 1 teaser videó a 2. részé eléggé nagy riadalmat okozott mert ugye az volt hogy killed in action és legiont mutatták, aztán mi lett a játékban a geth a csapattársunk a fene se gondolta volna azt hittem hogy ez a geth ölte meg shepard-öt de hát az volt ugye az első videó akkor még nem lehetett tudni semmit.Szóval ezt a videót se kell 100%-ra venni lehet teljesen más a jelentése mint amit mutat ahogy a 2-ben:)
  • sanya200
    #357
    Az über-gyűjtői kiadást veszek meg ha 20-ba kerül is ez az egy játék megéri, remélem tényleg valami nagyon fasza coccut adnak hozzá nem úgy mint a 2-höz mert szépnek szép a ce kiadás de semmi eget verő nem volt benne.Még egy szaros poszter se csak 1 artbook egy cerberus kártya meg a doboz amiben volt és ennyi.Remélem a 3. hoz adnak egy n7 sisakot vagy egy normandy modellt vagy hasonlót de akciófigura nem kell nem vagyok már gyerek.Amúgy a neve kíváncsi vagyok hogy mi lesz a 2-ben elég vicces hogy collectors edition az ellen meg a collector volt úgye:)
    A 3. részé lehetne reaper edition, vagy pusztító kiadás(remélem jól forfítottam:)
  • Prince23
    #356
    Lásd a teaser karakterét, mert ő nem a modell shepardünk.

    de fura, hogy nem a főkarakterrel reklámozzák a me3-at nem?
  • sanya200
    #355
    Köszönöm szépen a fordítást, de itt egy kérdés ha a me2 végén meghal shepard akkor ugye nem lehet importálni eddig okés a dolog.De ki a rák lesz akkor a főhős a 3. részben, csinálok egy totál noname karaktert akivel megmentjük a galaxist, mert ez így elég gát a történet szempontjából.Mikor shep tud legtöbbet az egészről ő az aki eddig megmentett mindent akkor őt nem lehet olyan könnyen helyettesíteni nem?ha lehetne akkor nem hozták volna vissza a 2.rész elején, egy egész vagyonért.
  • Slashice
    #354
    Csináltam egy magyar fordítást hozzá, aki nem értené (ha valamit elírtam, nyugodtan javítsátok ki).

    Megerősített tények:

    * ME3-ban véget ér Shepard kalandja.
    * ME3 világa sötétebb lesz, ugyanakkor vicces is.
    * A bányászási mini játék nem szűnik meg teljesen.
    * Az importálási funkcióban több variáció lesz, mint az ME2-ben volt.
    * ME1-es szerelmed megcsalása negatív visszahatással lehet rád az ME3-ban
    * Shepard összegyűjti a galaxis különböző fajait a kaszások ellen.
    * A kaszások megszállták a Földet, és Shepard parancsnoknak vissza kell szereznie.
    * London benne lesz a játékban.
    * ME3 a 2011-es évvégi ünnepek során várható.
    * ME3 egyszerre jelenik meg PC-n, X360-n és PS3-n.
    * Ha Shepardöd meghalt az ME2-ben, nem fogod tudni importálni a mentésed a ME3-ba.

    Ígéretek:

    * ME3 maximalizálni fogja mind a minőségi és mind az eladási sikereket.
    * Über-gyűjtői kiadás lesz, egy speciális bónusz tárggyal.
    * Több RPG elem és összetettebb ellenségekd.
    * A beszélgetések sokkal filmszerűbbek lesznek.
    * Jármű alapú bolygófelfedezés várhatóan visszatér az ME3-ban.

    Népszerű pletykák:

    * LotSB érzékelhető lesz az ME3-ban, mind játékélményben, mind párbeszédben.
    * ME3 tartalmazni fog egy többjátékos módot.
    * ME3 várhatóan 3d-s lesz.
  • Prince23
    #353
    Azt mondják, hogy a teaser alatt Sam Worthington beszélt....
  • mike01010101
    #352
    Több RPG elem és összetettebb ellenfelek lesznek.
    a járműves pályák, járműves felfedezés is visszatérhet a ME3-ben
  • Kindred Blades
    #351
    Nem lesz multi.
  • Sir Quno Jedi
    #350
    Mármint ezzel arra akarsz utalni, hogy angolul nem megy a dolog?!
  • sanya200
    #349
    halandzsa tudod mit jelent nem?Nekem legalábbis az mert nem értek belőle semmit:(
  • cdr74
    #348
    off-"complex enemies will be included" több allény fog alkotni egy főlényt és mindegyikük külön-külön fog Shakespeare-ből idézni miközben darálnak.
  • Sir Quno Jedi
    #347
    "angol halandzsákból", he?!??!
  • sanya200
    #346
    xD lehet elírtam biztos amiatt mert siettem:)
    Marhajó ezekből az angol halandzsákból semmit nem értek, most akkor lesz multi a 3-ban vagy nem?Mondjuk remélem nem jó lesz az egy külön játéknak is.
  • wedge31
    #345
    More RPG features and complex enemies will be included.

    Vehicle Based Exploration might return in ME3

  • cdr74
    #344
    "ME3 to maximize both quality and commercial success."- a kettő náluk alapból nem jár együtt? Csak mert eddig nem vettem észre, hogy nem.. Ezek után max az EA és/vagy BW pénzéhsége miatt jön egy MP opció, mi mással lehetne manapság a minőség növelésen kívül -leszámítva a DLC-ket - pénzt szerezni..
  • cdr74
    #343
    "ME3'suniverse is going to be darker, but funnier at the same time."-- Fekete Vipera??!!..lol
  • cdr74
    #342
    A MAKO-nak semmi baja nem volt, csak a harmadlagos küldetések terepe alatta.
    A "default" unreal-es kocsit lecserélték a "default" manta-ra kb..
    A mostani semmivel se jobb sőt.., ez főleg akkor jön ki ha vannak egységek is, nem csak terepen kell menni.. a MAKO csak rossz terepen volt bugos, de az új alapból 1000 g-vel gyorsul lassul pattog stb.. Elég árkád, ilyen NFS:Underground -nincs bajom az NFS:U-val..- jellegű, ami nem hiszem, hogy illik az ME komolyságához.
  • Fenrir
    #341
    Confirmed Features:

    * ME3 will end the Shephard story arc.
    * ME3'suniverse is going to be darker, but funnier at the same time.
    * The mining mini-game won’t be abandoned completely.
    * The import feature will be present, with more variables than ME2 had.
    * 'Cheating' on your ME1 LI might have negative repercussions in ME3
    * Shepard is going to rally the various races of the galaxy against the Reapers.
    * The Reapers have invaded Earth and Commander Shepard will have it back.
    * London will be featured.
    * ME3 has been set for a Holiday 2011 release.
    * ME3 will be released simultaneously on the PC, XBOX360 and PS3.
    * If your Shepard dies in ME2, you won't be able to import your save in ME3.

    Promises:

    * ME3 to maximize both quality and commercial success.
    * Uber-Collector’s edition will come with a special bonus item.
    * More RPG features and complex enemies will be included.
    * Conversations will be more cinematic.
    * Vehicle Based Exploration might return in ME3.

    Popular Rumours:

    * LotSB may have set the standards for ME3, gameplay and dialogue-wise.
    * ME3 will have a multiplayer component.
    * ME3 might have 3D.
  • Sir Quno Jedi
    #340
    mármint 80 fokos "emelkedőre" gondolsz?!
  • vg
    #339
    Állat, én is megveszem még a mai nap folyamán, remélhetőleg.
  • sanya200
    #338
    Sokan szidták a mako-t hogy rettenetes az irányítása de szerintem meg egyáltalán nem volt az, itt nem az irányítás volt a gond hanem a terep volt nagyon szar,főleg mikor 80 fokos lejtőn kellett felmenni vele, akkor persze hogy nehéz meg frusztráló.
  • cdr74
    #337
    Nem fogsz benne csalódni, a három közül a legjobb szerintem.
  • grebber
    #336
    Most vettem meg :D Pénteken érkezik mellé a Dragon Age könyv is!
  • vg
    #335
  • vg
    #334
    Nem is tudtam, hogy megjelent magyarul...

  • Jimmyke
    #333
    Lolz. Még illik is hozzá :D

  • bendáj17
    #332
    ja a Mako elég érdekes volt az biztos.
  • Sir Quno Jedi
    #331
    Fasza volt a trasherworm-őkre vadászni vele. Vagy ott voltak a kis majmok a gombafák között. De a Geth erődök is faszák voltak, meg a néhány normális site. :D

    Voltak benne jó dolgok, inkább tovább kellett volna fejleszteni és teli pakolni sűrűbb tartalommal, ahelyett, hogy fullra kihagyják és passz.
  • wedge31
    #330
    Igen, a Mako-ban nagy lehetöségek vannak amit ki lehetne használni mert az elsöben elég egysikuan valósitoták meg, mondjuk a scannelgetésnél még mindig jobban el voltam vele.
  • Sir Quno Jedi
    #329
    Mako-t meg lehetne csinálni rendesen. Egy Fallout3-nél nem jobb grafikájú terep, romokkal, flórával-faunával és itt-ott secret site-okkal. Lehessen rendesen szkennelni, kitelepülni, bányászni, kutatni artifact-ek után, néhány melléküldi, hajók, bázisok, barlangok, ősi ásatások, ilyesmi.

    Nodepláne ha lehetne 1xrre több járművet vinni és kis csapattal csapatni (pl. Mako + két légpárnás könnyebb 1-2 személyes cucc + valami 1 személyes felderítő repülőcske + automata szondák). Így le tudna menni szinte az egész csapat és helyben tudnánk őket cserélgetni a kommandót.

    Persze legyenek ellenfelek is jól felszerelve, de murván!!!!
  • sanya200
    #328
    Igen jobb lenne ha a 3-ban több rpg elem lenne a 2-ben annyira nem volt dominns sajnos, kár volt elmenni ennyire az akció irányába az egy tökéletes lett volna ha olyan lett volna mint a 2, mármint irányítás és játékmenet szempontjából meg persze grafikailag is.
    Amit linkeltem és ha nem a megjelenési dátum pontosan akkor elnézést de nem tudok nagyon angolul de láttam hogy meg van adva egy időpont azt hittem hogy az.Ha tévedtem akkor elnézést.
  • wedge31
    #327
    Igérték hogy lesz egy pár visszatérö ficsör az elsö rész rpg elemeiböl, majd meglátjuk.

    A harcrendszer biztos maradni fog sajnos továbbra is elég ha félholtan legugolsz egy bokorba és már gyógyultan állsz fel ennél a akármilyen gyógycsomag rendszer már ezerszer jobb szerintem.

    Remélem a mako-t vissza hozzák valamilyen formában mert a halál unalmas scannelgetés helyet bármi jobb lenne.
  • Sir Quno Jedi
    #326
    EZ igaz, de a Q-k adják a Gethez hozzá a szerves részt és fejlődést, így lesznek egy egész (és ez visszafelé is igaz). Tehát ha össze lehet őket hozni újra, akkor a Q-k tovább tudják fejleszteni a Geth-et és adhatnak egy új perspektívát a gondolkodásukhoz/értékrendjükhöz és azok is segíthetnek a Q-knak kilábalni a nagy utazásból és újra valódi szerve létformává válniuk, akik szabadon, bio/vegyvédelmi cuccok nélkül élhetnek a napfényben, mint bármelyik rendes szerves faj. Végül is a Geth a Q-k gyermeke és ideje a szülőnek végre gondoskodni a gyermekéről és tanítani is valamit a számukra (ami így semmit sem jelent nekik egyelőre, csak szavak az adatbázisban).

    Szal. én igyexem összehozni őket és lepattintani azokat, akik ezt akadályozzák.
  • Sir Quno Jedi
    #325
    Mondjuk az én ízlésemnek túl sok a lövölde (pedig azt is kedvelem benne) és kevés a mászka/dumcsizós/felfedezős rész.

    Mert még a kettőben is pl. az Arkangyalos rész az jó (értsd. elég változatos), de mikor fel kell kúszni a Kroganért, azon lefontam a lábam. Hosszú, unalmas, repetitív. Minek!?? Ezzel növelni a játékidőt, az már-már szégyen. Miért nem inkább Afterlife szintű tartalommal pakolják teli!? (tudjuk a választ sajnos)

    Remélem a háromban nem tolják el még jobban az arányt a GeoW-os lövölde felé. Ha több RPG/kaland elem lesz, engem megvettek kilóra. Ha nem,a akkor is, de nem olyan őszinte a mosolyom...
  • Pares
    #324
    Sosem bírtam igazán a Quariánokat. Legion mindig szimpatikusabb volt. Meg úgy általában, a Gethek kábé semmiről se tehetnek. Amint "észhez tértek" máris megtámadták őket, szegények meg csak pislogtak, hogy mivan. De azért nyertek. Én minden esetre a Gethek pártját fogom. Persze nem azokét, akik a Reapereket Istenítik, hanem a többséget, ami békésen viselkedik...
  • sherlock1
    #323
    Az nem a megjelenési dátum. Akkor szoktak dec. 31-t megadni, amikor nem tudják a pontos megjelenési dátumot. Csak az előrendelések miatt van odaírva. A hivatalos továbbra is Holiday 2011 (nov-dec).
  • sanya200
    #322
    Hát ezen lehetne filózni hogy melyik jobb a filmszerű élmény vagy másik befejezés,Mindkettő mellett szólnak érvek ellenérvek a filmszerű annyiban jobb hogy hatásosabb dramaturgiai szempontból a másik hogy sok lehetőség van itt említeném pl a stalkert annak vagy 8 féle volt de nem volt akkora hatása mint a me-nek.mondjuk a stalkernél csak 1 igazi van a többi kamu ha az igazságteljesítőhöz mész akkor az összes kamu az igazi az ha egy teremmel arrébb mész és utána még van 1h-nyi harc és rá jösz az egész lényegére.Nekem jobban tetszik a filmszerű igaz nincs annyi lehetőség de sokkalta nagyobb hatása van.
  • Sir Quno Jedi
    #321
    Jaja, Legion-nel beállítani a butaarcú Quarian-okhoz az odabax! :D