22963
Shepard végső küldetése a Föld megmentéséért

extended_cut-p.jpgWIRÁGBOLT
FOV állítása
A játékmenettel kapcsolatban használjátok a SPOILER! gombot!

  • penge96
    #280
    "Itt van nesze bazmeg" Óriási xDxD
  • Sir Quno Jedi
    #279
    Mondtam, hogy neked elhiszem, hiába erőlködsz tovább.
  • Pares
    #278
    Itt van nesze bazmeg. Ez az egy gépem van. Ezzel játszottam. Az, hogy nem hiszed el, hogy max. grafikán vitte, leszarom. Tény és kész.



    Lassan 3 éves gép. Sőt amikor a ME1-el, ME2-vel és DA:O-val játszottam nagyban, akkor csak 2GB RAMom volt, és akkor is probléma nélkül futott mind a három játék, maximum beállításokon, 1440x900-as felbontás mellett.
  • penge96
    #277
    Akkor a Gamestar és a Gamekapocs megvan, haladás
  • sanya200
    #276
    Hát akkor sajnos nem jutott eszünkbe hogy írjunk egy peticiót pedig eszünkbe juthatott volna, már a dlc megjelenése előtt tudni lehetett hogy nem lesz magyar.Na majd a következőnél ha esetleg az se lenne az:)
    Írtam a gamestarnak egy levelet remélem megtudtam őket győzni, bár a bandát ismerve biztos segítenek csak kiteszik online-ra vagy az újságba vagy akárhova csak hatásos legyen.Még az öcsémnek is írtam hogy reklámozza az egyetemen:)
  • motyodlee
    #275
    azt nyilatkozták, hogy a 2höz készítenek dlc-t.

    ebből akármi lehet
  • bendáj17
    #274
    értem köszi a gyors választ :D
  • penge96
    #273
    Hát sztem egy 2-3
  • bendáj17
    #272
    tényleg hány dlc lesz még arról nem lehet valamit tudni?
  • penge96
    #271
    Egyébként nem kéne egy nagyobb petíciós oldalon csinálni az akciót? Mert a 24-en a legnépszerűbb petició is csak 8000 aláírással büszkélkedhet:/ Bár mindegy, ha linkeljük, úgyis megtalálják.
  • motyodlee
    #270
    egy ember hagyná abba, máris meg lenne oldva
  • Coolfire
    #269
    Akkor röhögnék,ha lokalizálnák petíció nélkül is.:)
    Bár már a ME 2-höz az Árnybrókert sem csinálták meg.És ahhoz még jön ki DLC igaz?
  • Pares
    #268
    Tudod mit, a Te kedvedért kifényképezem a gépem tulajdonságait...
  • penge96
    #267
    Ti ketten (Pares és Jedi) miért balhéztok "állandóan"? :)
  • Sir Quno Jedi
    #266
    Elhiszem neked, még ha tökéletes hazugság akkor is.
  • bendáj17
    #265
    igaz még lesz sokkal több is :D
  • penge96
    #264
    Nah, írtam a Gamekapocsnak, egy elég hatásos levelet. (Szerintem)
    Meglátjuk, hogy segítenek-e! :)
  • Pares
    #263
    172 ember valóban nem sok. De gondolj arra is, hogy tegnap indult a petíció, és még majd' egy év van a megjelenésig (vagy nem?)...
  • bendáj17
    #262
    reméljük sikeres lesz.
  • Coolfire
    #261
    Ja,mehet online oldalra is.Minél több helyen van,annál hamarabb érjük el a szükséges mennyiséget.:))
  • penge96
    #260
    Én írok a gamekapocsnak, szerintem tuti segítenek!
  • penge96
    #259
    Sőt, sztem a Gamekapocs lenne a legnagyobb vevő!
  • Coolfire
    #258
    Valószínű,hogy vevő lenne a GS és a PC GURU is.
  • penge96
    #257
    Jó lenne! Sanya neked van valami elérthetőséged? Ha van, és szeretnéd, megírhatnád nekem privátban! (MSN vagy valami hasonló)
  • sanya200
    #256
    a gamestarnak kéne írni hogy segítsenek, írjak nekik?Nekik kicsit nagyobb az olvasóbázisuk mint ennek a fórumnak.
  • Coolfire
    #255
    172 emberke nem sok.:(
    Viszont írni kellene azt is,ha adatok nélkül küldik el,érvénytelen.
  • penge96
    #254
    Nagyobb számot úgy lehet legkönyebben, hogy naponta legalább 3x linkelni a petíciót, vagy mint ahogy előttem is mondták bannerba tenni. Akkor a legnagyobb ME oldalakon linkelgetni. Nem hiszem, hogy megszólnának érte. Én Facebookra kiraktam, hogy mindenki írja alá, még azok is akik nem tudják, hogy mi az a Mass Effect :D
  • Coolfire
    #253
    Címet berakni a bannerba.
  • Coolfire
    #252
    Kösz,hogy jelentkeztél a Mass Effect 3 magyar nyelvű lokalizáció peticióhoz.
    Ha megerősíted,v. törlöd az alábbi link..
  • Barnez
    #251
    Megköszönték, hogy aláírtad a petíciót (én is köszönöm!).
    Aztán a következő linkre kattintva megerősítheted ezt a petíciót, vagy éppen törölheted.
    Srácok, amúgy szerintetek mivel lehetne még nagyobb számot elérni? Kb. 5-10 ezer aláírást már komolyan vennének.
  • sanya200
    #250
    Gyerekek kaptam egy mailt a me3 lokalizációval kapcsolatban valaki fordítana:) sorry
    Hello!

    Thank you for signing petition Mass Effect 3 Hungarian Translation
    http://www.petitions24.com/mass_effect_3_hungarian_translation

    To CONFIRM Your signature or to REMOVE this signature, please open the following page:
    http://www.petitions24.com/v/4312017/U8P39P

    Please tell others about this petition because we need more signatures!

    Best regards,
    Petitions24.com
  • bendáj17
    #249
    igen túl egyszerű lenne.
  • Pares
    #248
    Látod, ezen már én is elgondolkodtam. Mondjuk nem lenne meglepő. Sőt, túl egyértelmű lenne...
  • sanya200
    #247
    Hát ki tudja, vannak a reapereknek még beépített ügynökei lehet a turian tanácsnok is az, és ezért akadályoz mindenáron minket abban hogy felfedjük az igazságot.De én is bemosnék neki egyet a másik kettő elég korrekt de a turian nem az.
  • bendáj17
    #246
    én is onnan jó lett volna.
  • Pares
    #245
    "Eleve *CSAK* egy biztonsági kockázatot jelentene csak rájuk nézve..."

    Így.
  • Pares
    #244
    Kötve hiszem, hogy lesz valamiféle Reaper bázis. Gondolj bele! Egyrészt elég nyilvánvalóvá vált a két rész alatt, hogy a Reaperek évmilliók óta léteznek, és mindig a sötét, galaxis-közi űrben parkolnak le egy-egy ciklus után. Eleve nem egy biztonsági kockázatot jelentene csak rájuk nézve, hogyha egy ilyen bázisuk létezne, aminek elpusztítása esetleg az ő létüket is fenyegeti. Másrészt az új Reaperek gyártására simán kihasználhatják az aktuálisan kiírtott/felhasznált fajok gyárait is. Egyszóval mire lenne nekik egy ilyen bázis? Az év milliók alatt senki nem fedezte volna föl? Az én véleményem szerint egyébként sem illene a történetbe még egy ilyen titkos bázis. Az első részben gyakorlatilag a Citadel szolgált ilyennek, a másodikban a Collector Base (mondjuk eléggé más jellegű volt a kettő, de mind a kettő egyfajta bázis volt).
  • Evoluti0N
    #243
    Támogat a pofán ütés ötletét. A 2. részben nagyon viszketett a tenyerem, amikor nem hittek nekem :D
  • Pares
    #242
    Könnyen lehet, hogy a Földet érő invázióhoz közünk sem lesz. Vagy legalábbis nem tudjuk majd megakadályozni, csak a végére érünk oda.
    Hogy a Bioware harmadszorra is elsütné azt, hogy a Council nem hisz nekünk? Hát nemtudom. Benne van a pakliban, de baszki, Shepard mindezek után már csak fel tud valamilyen bizonyítékot mutatni a létezésükre! :D

    Egy dolgot nagyon remélek: Lehetőséget pofán ütni a Turián Councilt a Reaper invázió közepette (persze csak ha a ME1-es Council megmaradt). XD
  • Evoluti0N
    #241
    Fene se akar meghalni. Mindent megteszek azért, h életben maradjak. Ha kell feláldozom a Földet :D. Dragon Age-ben is "nagyon sajnálkozva", krokodilkönnyeket ejtve hagytam Alistair-nek, h feláldozza magát :D