5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • petecz
    #716
    Fallingstarral mi a baj amúgy most?
    Én nem szavazok senkire hisz egyik tagot se ismerem eléggé, egy kép vagy pár hozzászólás alapján meg nem tudok objektív véleményt alkotni.

    Csak érdekel mi a szitu.
  • Ariakus
    #715
    Ha lehet még szavazni akkor Zomilra szavazok. Semmiképp se Fallingstar.
  • ToCsEk
    #714
    már rájöttem :D magától eltűnt, biztos törölték :( nah mind1 :D
  • Zomil
    #713
    mi? semmit nem töröltem :D
  • ToCsEk
    #712
    törölted az imba gif-et :(
  • Zomil
    #711
    szép, igényes banner grat :)
  • Zomil
    #710
    23multam szoval nem hiszem, h olyan fiatalnak számitanék :)
  • Különc
    #709
    Zomil legyen ne a 12 meg 14 éves kora óta szerkesztő gyerekek
  • ToCsEk
    #708
    sry a tripláért mehet bannerba ez is :D

  • ToCsEk
    #707


  • ToCsEk
    #706
    csíter

    én meg csaj hülyéskedtem :)

    zomilra +1
  • Inv1sus
    #705
    Na Zomil vezet két Frodo + 2 ember vote-jával. Ha jól számolom, az már négy.

    Én Fallingstarra szavaznék négy szavazattal, eggyel pedig Tocsek-re.
  • zsakosfrodo2
    #704
    Én is Zomilt támogatom, mégegyszer.
  • Muki100
    #703
    Konkrétan a hozzászólásai és a hozzáállása alapján tartom alkalmasabbnak.
  • Hegi90
    #702
    setuh csak poénkodott az indokkal, ha nem esett volna le.


    Egyébként nem nagy tehetség kell ahhoz, hogy ne alacsony felbontású képet rakjon be valaki bannerba.
  • Inv1sus
    #701
    Tehát aki nem ért annyira photoshophoz, az már igénytelen.

    Tehát ebben a forumban csak én vagyok igényes meg photox. Ide nekem az admint.
  • setuh
    #700
    Az igenyesseg sokat elmond valakirol,es ha mar mast nem,akkor igenis a kinezetet fogom nezni es nem a kort,zomg.
    Jah es akkor a gyengebbek kedveert Zomil-ra teszem le a voksom ;).
  • ToCsEk
    #699
    :D

    én magamra szavazok
  • Inv1sus
    #698
    Murisak vagytok:

    1) Nem írjátok le kire szavaztok. Elvileg TurboX csinálta a bannert, akkor most rá szavaztatok vagy mi?

    2) Azért mert valaki jobban tudd valamit designolni, annak miért kellene feltétlenül adminnak is lenni? Szép képecskéket vártok tőle vagy mi?

    3) Zomil nem tudom hány éves lehet, de az idősebbekben jobban meglehet bízni.
  • Santata
    #697
    Szintúgy.
  • Muki100
    #696
    Én is.
  • setuh
    #695
    Mivel az elozo banner csunya volt en erre a hazigazdara szavazok :).
  • Efreet
    #694
    Mivel ketten is pályáztok a házigazdai szerepre, így vagy hozzatok egymás között egy egyezséget, vagy bízzátok a fórumlakókra, és a döntést mindketten fogadjátok el (az nem nagyon járja, hogy egy később jelentkezőt ugyanúgy támogattok, mint a korábban érkezőt). Házigazda az lehet, aki mögé a túlnyomó többség felsorakozik, és ezt egyértelműen kinyilvánítja.

    Köszönöm a figyelmet, ha megvan a döntés jelentkezzetek privát üzenetben van a moderátori topicban/emailcímen. Nem szeretném hetente cserélgetni a házigazdai címet.
  • Hegi90
    #693
    nice
  • TurboX
    #692


    bár most még kevés a média anyag amivel lehetne variálni, de ha gondoljátok..
  • Zomil
    #691
    Kicsit alakitottam a banneren, beraktam 2 fontos linket, és bennthagytam a dota2.hu cimet mivel másik magyar dota2-es oldal még nincs, ha lesz berakom azt is.
    Továbbá, ha valaki elég ügyesnek érzi magát szivesen fogadnék pár szép bannert a topicnak. Aztán vagy berakjuk azt amelyik a legtöbb embernek tetszik vagy ha több szép munka készül akkor azok is be lesznek rakva és váltogatva lesz.
  • donatus13
    #690
    Én szerintem szeptember közepe táján amúgy simán elindulhat a béta, legalábbis amilyen állapotban van most a játék szerintem nem kizárt , bár biztos nagyon sok mindent kell még csiszolni meg pár új pálya is jó volna.
  • petecz
    #689
    Az biztos hogy Puppey chen játéka sokáig fórumtéma lesz még ggneten.
  • petecz
    #688
    A csapatok aug. 1.-én kaptak béta elérését, nem nagy hónappal ezelőtt. Hyhy a táj gyerek azt mondta egy interjúba hogy ők 5 nappal a verseny előtt kezdtek el játszani a cuccal.
  • setuh
    #687
    Jah nekem is ez jutott eszembe egybol,hogy milyen jo lenne egy interju vagy vmi felvetelek most a teremrol.
  • Aradebil2
    #686
    4hét az a 4hónap:)
  • Aradebil2
    #685
    nemtom egy kamerát már nem bírtak venni?
  • ToCsEk
    #684
    gz bár ez nem gamesconos kép :(
  • Zomil
    #683
  • donatus13
    #682
    Csak kerüljünk be:D
  • donatus13
    #681
    Én is így gondolom 4 hónap alatt szerintem megcsináltak még egy jó 10-15 hőst csak már féltek bele tenni a balance miatt és egy ilyen versenyen most kb csak ez számított.
  • Zomil
    #680
    azt mondták interjuban, h pár hét és kezdödik a béta, szvsz 2-3hét :)
  • Santata
    #679
    Szerintem nem a legfrissebb verzióval játszottak, mármint balance ügyileg tuti. 4 hónapja készültek erre, nem hiszem h közben változtattak volna. Ugye a leakelt képek is 4 hónaposak voltak, és pont ugyanazok a karakterek voltak benne most.
  • Inv1sus
    #678
    Nyilván a meccs közben esetleg találtak hibákat, amiket javítaniuk kell. Ha ez megvolt, akkor utána lehet valami.
  • donatus13
    #677
    Szerintem most egy bő 1-2 hétig nem sok információ lesz.