5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Zomil
    #797
    itt a francia nyelvü interju forditása angolra :)
  • JSbyMSI8800
    #796
    Olyan nagy valami nem változott, hogy a kiadást ennyivel megrövidítse.
    Itt még nem lehet tudni mikor fog kijönni. Szerintem még ők sem tudják csak halandzsáznak össze-vissza.
  • Zomil
    #795
    nem arrol beszélek amit lehoztatok hirt :)
    juliusban volt interju az egyik voice actorral ö azt mondta, h idén öszre tervezik, aztán gamescon elején volt Gabe-el egy intreju ott azt mondta vagy 2011 vége v. 2012 eleje, aztán jött egy interju amiben azt mondta, h 2012-ig már nem jelenik meg most meg megint azt mondta, h lehet idén kijön...sztem a valve se tudja még mikor lesz 100%-os a játék :)
  • Fallingstar
    #794
    Szó szerint akkor azt mondta, hogy "nem hiszem, hogy 2012-ig megérkezik". Lehet azóta változott valami
  • Zomil
    #793
    Az egyik interjuban azt mondta, h 2011vége v 2012eleje, aztán egy másik interjuban már 2012-öt mondott...
    Szvsz azon mulik, h milyen gyorsan sikerül a beta-ban kiküszöbölni a hibákat.
  • Fallingstar
    #792
    Lehet mégis idén jön a DotA2, Gabe biztos benne legalábbis, de hát a Valve az Valve.
  • Zomil
    #791
    És ezt miböl szürted le? :)

    szerk.: amugy meg egy teljesen uj embernek igenis bonyolult a dota én is mikor elöször megláttam nem igazán értettem, h mi folyik és bizony idöbe telik, mire az ember belejön.
  • Inv1sus
    #790
    Akiknek a dota túl komplex volt, azok menjenek a jó büdös pics@ba. Miért kell az okosabbaknak mindig hozzáigazodni a hülyékhez. Attól élvezetes pont a játék, hogy gondolkodni kell.
  • Fallingstar
    #789
    Erik Johnson interjú

    bocs, hogy nem egy hsz-be írom
  • Fallingstar
    #788
    Gabe Newell interjú, szeptember 13 a béta?
  • Fallingstar
    #787
    Blizzard DOTA Csapó2
    Gamescom bakik
    Best of Gamescom meccsek
  • Zomil
    #786
    Ennél jobbat nem is csinálhattak volna :)
    Ha mindenféle egyéb hirdetésre költenek szvsz több pénzbe került volna, mint amit igy nyertek vele.
  • Inv1sus
    #785
    Jó reklám volt ez nekik.
  • Fallingstar
    #784
    DOTA2 az IGN győztes
  • donatus13
    #783
    fárasztó vagy.
  • TurboX
    #782
    emlékszem az 5:05-ös jelenetre(csen eszkép), perceken keresztül kamilláztam oO
  • ToCsEk
    #781
    AMAZING GENIUS !!44
  • Fpocok
    #780
    Legközelebb linkeld be a keylogger oldalt is, hogy tudjuk, hogy a kékre nem szabad klikkelni...
  • Zomil
    #779
    Nah nyugi van, belinkelte, jot akart. A videot töröltem a linket meg meghagytam. Bár elég egyértelmü, h kamu a dolog :)
  • Fallingstar
    #778
    Ez elég hülye feltételezés. Ennyi erővel az úton a hatalmas lyukat se kerítsük el és táblázzuk ki, mert csak még többen esnek bele.
  • zsakosfrodo2
    #777
    Sajnos igen.
  • Fpocok
    #776
    Nyugodjál már. Az ilyen átverős dolgokat NEM TERJESZTÜNK, mert akkor csak még többen esnek bele. Ennyi.
  • Különc
    #775
    Mi a gond? Ebben nincs is dota2.hu reklám
  • Fallingstar
    #774
    Mert? Ha belinkelem akkor mi van? Mit kell kötekedni egyfolytában? Vagy ennyire retardáltnak feltételezel másokat, hogy még a felhívás után is végignézik, felmennek az oldalra, letöltik és felrakják?
  • Fpocok
    #773
    Ne dőljön be senki, de azért belinkeled? nc...
  • Fallingstar
    #771
    Ne dőljön be senki, ha csak nem akar vírust törölgetni
  • Zomil
    #770
  • Muki100
    #769
    Ha nem a honnal kezdte hanem dotázott már előtte akkor
  • Fallingstar
    #768
    Logikus az érvelésed, de én abból indultam ki amit az sg.hu ír: "A pozitív elbírálást jelentős mértékben gyorsítja, ha a felhasználó kompetens tekintély a szakterületen/témában (például írt FAQ-t, van honlapja a játékról,egyszóval letett valamit az asztalra), sok éve regisztrált és nincs rá panasz, vagy ha más topikokban már van házigazda joga, és a topiklakók elégedettségére végzi muködését. "
  • RaSzTaH
    #767
    én f2pöcökre szavazok!
  • donatus13
    #766
    én is tocsek
  • petecz
    #765
    Ezt mókás volt végig olvasni. Az én véleményemet ha még szabad hozzáfűzném.
    Nem vagyok annyira benne a dologba, nem is tudom milyen topicnak ki a házigazdája amit nézegetek. Nincs rá szükségem. Kivéve talán swtor, ott Jeff, aki elég jó példa az itt kialakult vitára. Hisz ő maga alig ír, legalábbis nem sokat, nem hírezik, nem prő swtoros vagy mmos vagymiaszösz (aztán lehet az, nem ismerem). De ha kell moderálni értelmesen ott van és megteszi. Ergo erről szólna az egész. Kit érdekel milyen oldalad van vagy hogy tudod minden dota hős háttérsztoriját attól az még nem azt jelenti hogy jó házigazda vagy/leszel.

    Na most én például ismerem magam és tudom hogy pocsék lennék benne hisz annyira nincs türelmem az emberekhez és 1-2 kommentet jogtalanul is törölnék.
    Na most felmerült itt viccből Tocsek neve mint házigazda. Ugye azért viszonylag aktív voltam HoN topicba és ott nem is tudok olyan incidensről hogy rosszul vezette volna a témát. Így én rá voksolok ha még lehet.
  • Fec papa
    #764
    Ezen ennyit vitázni azért van a HG hogy törölje a faszom hozzászólásokat mint a mostaniak köztük ezt is. :D Nem azért hogy reklámozza az oldalát meg hogy híreket rakjon, egy alap forumozó is rakhat híreket, ha meg nem megy akkor huzzatok kesztyűt azt mehet a boksz. csak toljátok livestreamen. :D
  • Fallingstar
    #763
  • Fallingstar
    #762
    Mi a DOTA?

    Régen dota-ztam, már nem emlékszem minden játékosra, de pl. SammY-vel akit még ma is látok itt-ott. Kanin toltam jó sokáig illetve Garenan. Kedvenc karim Naix volt anno:)
  • Zomil
    #761
    Nah elég lesz mostmár az off-bol, ezentul ha lehet privátban rendezzétek le egymás között, ne a topicot szemeteljük teli.
  • donatus13
    #760
    Fejezzük már be a baromságot.
  • Muki100
    #759
    Elírtam pár dolgot az előzőben

    Mindegy a lényeg ha azt akarod hogy ne kezdjék ki az oldalt akkor ideje valódi erőfeszítéseket tenni. Régen létezett nagyon is jó magyar dotás oldal és az hirdetések nélkül indult és halt is meg. Mondjuk ha elsőre annak a nyomdokaiba kéne lépni és úgy várni a Dota 2 játékosokat.
  • Muki100
    #758
    Jó akkor pl. szerinted aki odatéved mégis mihez kezdjen? Nincs is leírva mi az takar maga a játék.

    Van egy olyan érzésem hogy nem sok közöd volt a dotához eddig. Gondoltad hogy ha már a LoL oldal jó akkor megduplázod a forgalmat mert csak lemásolod azt ami ott van a dota2.hu-ra és kész.

    Az hogy felnyomok valami tartalomkezelőt meg keresek pár szerkesztőt aki megcsinálja a munkát helyettem baromi kényelmes, neked már csak reklámozni kell... valóban, látom sok időt elvesz.
  • ToCsEk
    #757
    gogo srácok :D