5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Hugh Hefner
    #596
    ha a wc3 támogatná a 16:9-et még mindig dotáznék, csillivilli ide vagy oda
  • Hugh Hefner
    #595
    hámert mindenki tudja, hogy a dota volt az ős. a lolnál a játék a buta, honnál az emberek akik játszák. jó lenne vmi arany középút, és ez pont a dota : )
  • Fpocok
    #594
    LOL meg HONosokat ne feledd... sokan megunták és várják az újat.
  • petecz
    #593
    Azért az a jó régi w3as motor sok embert rögtön elrettentett. Szerintem ez a fő ok.
  • RedDevilsza
    #592
    Azért érdekes hogy az itteniek 90%-a látszik hogy nem dotázott, és mégis ekkora az érdeklődés, mikor ez egy 1:1 wc3as dota lesz mai szintre hozva. Mi fogott meg ennyire titeket?
  • zsakosfrodo2
    #591
    Tessék, akkor ezt lehet. :D
  • zsakosfrodo2
    #590
    Mert vannak olyan hősök, amiknek egy képessége olyan, ami több felhasználású. Jó példa erre (bocs a HoN-os példáért, de csak az ottani nevét tudom) Soulstealer (benne van DotA2-ben is, csak az eredeti nevén), akinek a QWE helyeken (HoN-ben QWE) az első skilljének van 3 felhasználása, ezen felül van 2 passive skillje, és 1 ultija. Ez összesen 4 skill, de az első skilljét 3 különböző range-re tudja ellőni. Doombringer képességeit nem vágom, de gondolom neki meg valami olyasmi lehet, hogy Stance-et tud talán váltani? Nem tudom biztosan.
  • Muki100
    #589
    Doom (régebben Lucy) ha megeszik egy neutralt akkor megkapja annak a skilljét és tudja használni, pl. a kentaurok stunját vagy a kis szatír lassítását.
  • Aradebil2
    #588
    playdotán nem írja h tobbféle skillje lenne :S
  • Fpocok
    #587
    Azt én sem értettem, hogy valamelyiknek több volt.
  • Aradebil2
    #586
    doombringernek miért mutat 5 skillt?
  • Hugh Hefner
    #585
    Zomil for president
  • Zomil
    #584
    képek az eseményröl :)

    itt meg lehet szavazni a játékra
  • zsakosfrodo2
    #583
    Alap.
  • Zomil
    #582
    Szeretném megkérdezni, h lehetnék-e a házigazda? Mert nem érzem fair dolognak, hogy Fallingstar beelözött...szvsz elég sok hirt és uj informáciot kiraktam ide(topicot is én nyitottam), amit Fallingstar át is másolt dota2.hu-ra.
    Ezért szeretném megkérdezni, h támogatnátok-e házigazdának?
  • zsakosfrodo2
    #581
    Azok csak extra gold annak, aki lerombolja őlet. Ha jól tudom, ha a creepek szedik le, az nem ad goldot elosztva, de ezt nem tudom.
  • Anthrax
    #580
    Kíváncsi leszek mennyire lesz kezdő barát game, honba is az nem tetszett,hogy nem vágtam milyen hősnek mi jó :D
  • Zomil
    #579
    Nah látom nekem már esélyem se maradt házigazda jogot kérni, pedig szorgosan rakosgattam mindig az uj hireket :(
  • Anthrax
    #578
    és a többi épület ,pl nexus nál tornyok mellett vannak másak is
  • petecz
    #577
    Jézus azok az enigma ultik tökéletesek voltak.
  • zsakosfrodo2
    #576
    A lane utolsó tornyai mögötti 2-2 épületnek van olyan szerepe majdnem, mint lolban az inhibitornak. Csak itt külön van ranged és meele egységekre is egy épület, amit ha lerombolsz, akkor erősebbek jönnek abból. Tehát ha leszeik az egyik lane meele barakkját, akkor erősebb meele egységek jönnek. Ha minden barakkot leszednek minden lane-en, akkor megacreepek jönnek, amik annyira erősek, hogy lehetetlen szinte visszajönni egy olyan helyzetből.

    U.i.: meele vagy melee? Lehet, hogy rosszul írtam.
  • Anthrax
    #575
    És ez a Na'vi team tetszik, durván aláztak még ezen a szinten is, az ember szorosabb meccsekre számitana
  • Anthrax
    #574
    Nem dotaztam csak loloztam, a tornyok mögött lévő épületeknek valami szerepük is ,vagy max annyi,hogy szűk hely és nehéz mozogni ?:P
  • Inv1sus
    #573
    Köszi, akkor holnap jövök.

    Ui: A mostani meccset szegények csúnyán benézték most. Pedig jobban álltak,ahogy néztem. Ezért nem szabad sose feladni.
  • zsakosfrodo2
    #572
    http://www.dota2.com/tournaments/international/schedule/Sunday/
  • Inv1sus
    #571
    Ez a commentár idegesítő. Szerintem ki is kapcsolom. A hon-os csávó jobb :)
  • Inv1sus
    #570
    35.000 Usd az jó pénz :S

    A végső döntő kb mikorra várható? Azt szeretném mindenképp végignézni.
  • Aradebil2
    #569
    hmm.ok ösz,honban nincs ilyen azért nem vágtam:)
  • Muki100
    #568
    Smoke of deceit
  • ToCsEk
    #567
    már lvl1en is mentek invisben gankolni 5en valamelyik gém elején
  • Aradebil2
    #566
    ez mi,hogy MYM állandóan invis(game első percében is?!),miközben potm el sem nyomta az ultiját?
  • Fpocok
    #565
    Jaja... le kell írnod, hogy támogatod. Ő összegyűjti a kommenteket és ír a moderátoroknak.

  • Inv1sus
    #564
    És ezt hogy kell megszavazni? Ezzel?
  • Fpocok
    #563
    Egy helyben futottak, azt eltűnt megint... látom még mindig szar az egész
  • Fpocok
    #562
    Na msot mivan? Előbb láttam valamit, azt eltűnt.
  • Aradebil2
    #561
    most van egy elvileg:D
  • Különc
    #560
    Lesz ma még mérkőzés?
  • Muki100
    #559
    A szárnyai furán állnak de szerintem még menthető.
  • TurboX
    #558
    Ez a viper model annyira csúnya hogy már botrány:/
  • cybermester
    #557
    támogatom!