5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • TurboX
    #36
    játék még meg sem jelent de már szidják egymás anyját.. bíztató
  • RaSzTaH
    #35
    pszt.
  • RaSzTaH
    #34
    majd te fogod megmondani, hogy hova menjek, a kis cigány hefnerrel együtt, IGEN:D egy ilyen kis szarfaszú hülyegyerek nem fog nekem mondani semmit akinek heteken/hónapokon keresztül csak a sírását lehetett olvasni fórumon, mikor meg értelmes dolgot írt neki az ember elgondolkodott, aztán rá 2 napra megint előadta a sírását, az ilyet fejbe kéne lőni aki csak erre képes.
    nevezhetsz trollnak, kurvára leszarom, majd ha megtanul értelmeset is írni akkor majd én is úgy szólok hozzá, addigis gtfo
    aztán most mehetsz reklamálni kitiltásért, akkor is egy patkány maradsz a buzi haveroddal együtt. :)
  • lolSL
    #33
    plz ne válaszolj neki és menj innen
  • Hegi90
    #32
    kuss legyen már
    raszta neked is.
  • Hugh Hefner
    #31
    de hogy le süllyedjek le a te szintedre, és reagáljak is érdemben rá (minek, néha megkérdezem magamtól), szerinted az nem ötlet, hogy a matchmaking rendzser színvonalát emelni kéne a legnagyobb versenytársához képest?

    akkor vegyük szemben eddig te mit tettél a topichoz. hm, trollkodtál? egyes, leülhetsz
  • Hugh Hefner
    #30
    sokszor kell még elmondani a kiöregedett trolloknak, hogy hol van a határ, vagy úgy ha már olyan büszke vagy a bankszakmádra, akkor megérted magadtól is? néha olyan elkeserítően ostobaságokat tudsz leírni, hogy már nekem fáj.

    távozhatsz, megengedem
  • Rage47
    #29
    a Pyro legalább jó:D
  • RaSzTaH
    #28
    "itt ötletekkel dolgozunk, nem trollkodással " ne sírj! mit dolgozol te ötletekkel?:DDD l2p nethuszár
  • Hegi90
    #27
    Bloodskeer pedig röhejesen néz ki...
  • Hegi90
    #26
    Mindegyiknek szürkehályogja van?
  • Hugh Hefner
    #25
    mondhatnám hogy pofád lapos és takarodj, de nem mondom, ez nem hon topic, itt ötletekkel dolgozunk, nem trollkodással (egyelőre), és nem solo matchmakinget játszom, kösziszia
  • RaSzTaH
    #24
    aki solo-matchmakinget játszik ott az hülye, ahogy Te is ezek szerint, nem kell a cry itt is, köszi
  • Zomil
    #23
    Amugy aki nem tudná az announcer hangját John S. John adja(duke nukem hangja) ugyhogy arra sem lesz panasz :D
  • Hugh Hefner
    #22
    remélem hogy a matchmaking rendszer értelmesebb lesz mint a honban, ahol ugyanoda van eresztve a totál balfasz és a közepes játékos
  • lolSL
    #21
    :)
  • lolSL
    #20
    ez csak egy frissen futó belső infót szivárogtató viccsorozat része, nem kell komolyan venni..
    tegnap a bioware-ről, ma meg az epic games-ről is jött hasonló :)
  • Lammer
    #19
    +fav!
  • Zomil
    #18
    leginkább csak trollkodás, ami egy blogon megjelent...
    azért a dota-hoz elég sokat hozzátett, miután pendragon-ék otthagyták
  • Muki100
    #17
    Vagy lehet mégsem:
    "Icefrog eredeti neve Abdul Ismail. A diploma megszerzése után volt egy nagy lyuk az önéletrajzában, amikor a Valvehoz került. Valójában a Riot Gamestől és az S2-től (a LoL és a HoN cégei) is kapott pénzt ezen idő alatt. A munkatársai szerint Abdul kiállhatatlan és mindenkit átvert."

    Kb. ez a lényege a most terjengő E-drámának amit pár blogról indítottak el...szerintem mindegy, hogy igaz-e. Azon a tényen nem változtat, hogy a mapot pár év alatt nagyon rendberakta Guinsoohoz képest. Én azt se bánom ha átvert mindenkit és szemét ember, a DotA fejlesztéséhez van érzéke, az biztos.
  • Masakari
    #16
    Esélyes a jövő év eleji megjelenés mert már több mint 1 éve dolgozik rajta a csapat:O
  • F1re
    #15
  • Muki100
    #14
    Icefrog egy isten...
  • Zomil
    #13
    Remélem nem sokat kell várni 1-2 ingame képre/video-ra. Persze azt nem tudom hogy áll a fejlesztés.
    Mindenesetre már alien swarm-on is látszik, h felülnézetben is szép ez a source motor.
  • VRSDM
    #12
    "a játékaikat mennyire részletesen kidolgozzák és sokat foglalkoznak vele."

    ezért késik az EP3/HL3 is. jól ki kell dolgozni :CCC :D

    erre meg kiváncsi leszek. bár nemszeretem ha nemlehet építeni valamiben.
    warcraftosat pl. utáltam.
  • TurboX
    #11
    FAVoffkorsz!
  • watto
    #10
    Sejtettem :D Amugy morphling képe nagyon adja :D
  • Zomil
    #9
    Köszi!

    Amugy végre bejött az oldal és a véleményem:
    Ez egy Dota Valve Edition :D
    Ami persze nem baj, látva h a játékaikat mennyire részletesen kidolgozzák és sokat foglalkoznak vele. Szeretem a valve termékeket szoval ezt is várom :)
  • Mr_no_NaMe
    #8
    csak látszólagos xD
  • FSpofon
    #7
    itt vannak magyar oldalról az infók:

    "IceFrog, a DotA jelenlegi fejleszője több mint egy éve csatlakozott a Valve csapatához, hogy a warcraft engine megkötései nélkül, egy saját fejlesztőcsapat vezetésével továbbvihesse korábbi úttörő ötleteit.

    A Dota 2-be át lesz ültetve az ismert 100+ hős mindegyike. A Source engine ezúttal új megvilágítási rendszert kap, és a hősök ruhájának anyagát fogja élethűbben szimulálni.
    A Valve legfontosabb célkitűzése, hogy a játék közössége maga befolyásolhassa a játékot. A játékmenet gyakorlatilag változatlan marad, minden hős, és az ismert tárgyak a helyükön lesznek. A beépített voice-chat segíti a kommunikációt. Az eddigi meccseket tönkretevő szituációkat, mint egy játékos kiesése/kilépése megoldja a botok érkezése, bármikor egy ember helyébe léphet az AI. Akár gyakorló meccseket is lehet gép ellen játszani, de hagyományos single player játékra nem érdemes számítani.

    Megjelenésében a játék megtartja egyedi stílusát, a TF2-höz hasonlóan jól megkülönböztethetőek lesznek a karakterek már távolról is. A hangjuk szintén egyedi lesz, még apróbb háttértörténet is előkerülhet amikor 2 hős egymás mellett harcol. A játékbeli bemondó hangját a Duke Nukemként ismert Jon St. John adja.

    A játékmenet mögötti újítások a Steamworks rendszerén látszanak majd meg leginkább, a közösség tagjait játékbeli jutalmakkal díjazza majd a rendszer hasznos szolgálataikért. Ilyen egy kezdő játékos segítése, vagy hasznos hozzászólások a játék fórumában.

    A Dota legnagyobb problémáját, a kezdő játékosok profik általi ellehetetlenítését egy új, tudást felmérő matchmaking rendszerrel segtik, valamint az eddigi játékon kívüli dokumentációkat, leírásokat interaktívan beleszövik majd a játékba, hogy meccs közben tanulhasson a játékos.

    A Dota 2 játékosai a Team Fortress 2-höz hasonló hosszú távú támogatásra számíthatnak, a Valve pedig hasonló sikerre áhítozik ezzel a törekvésével, mint a legnészerűbb konzolos játékok.

    Megjelenés jövőre (2011) PC és Mac platformokon."
  • Zomil
    #6
    Néhány kép is:



  • Zomil
    #5
    Néhánx kiemelt info:
    "Dota 2 uses Valve's Source engine"
    "The sizable art team is putting a lot of work into making the shapes and animations of each hero distinct to the point that players will be able to instantly identify any hero they see and quickly gauge the threat level of any situation."
    "The game will also feature a ton of custom voice work. You'll get amusing lines from heroes as they deny the enemy team last hits on creeps, and champions who have backstory connections will trade quips when nearby."
    "At a basic level, posting useful feedback or participating in constructive discussions on the forums will contribute to your standing in the community in a visible way. "
    "Everything from unlocking new skins for your favorite hero to getting a unique title for writing a strategy guide is on the table."
    "It doesn't help that the game is so intense that Valve had to institute a "no talking about the match for an hour afterwards" rule for its internal playtests. "
    "Valve plans to allow guide-makers to tie their work back into the game by doing things like highlighting suggested item purchases or displaying useful information during a match."
    "Finally, a coaching system is being deeply integrated into the game. By logging in as a coach, veteran players can do their part to help out newer folks."
    "Of course, the pupil will be able to rate the coach's helpfulness. Being a well-regarded coach will have explicit in-game rewards, just like writing useful guides, posting constructive feedback, or engaging in interesting strategy discussions."
    "The company plans on approaching Dota 2 with the same dedication that won it the fanatical devotion of the Team Fortress 2 community, pushing out dozens of updates that do everything from adding new hats to fixing balance issues to introducing entire new match types for free."
  • watto
    #4
    FAIL!
  • Mr_no_NaMe
    #3
    már az első is szar volt, nem lehetett benne építkezni :C
  • zsakosfrodo2
    #2
    Várós! :)
  • Zomil
    #1
    Itt a Valve bejelentette az új játékukat a DoTa 2-öt. Amint megnyilik nekem az oldal több infót is írok. :D