5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • JSbyMSI8800
    #997
    pedig 64-bites rendszeren fut a HoN :)
  • donatus13
    #996
    Nem megy el a kedvem :) azóta csak lollal játszom meg sc 2 néha napján csak mivel most sulizok kevesebb rá az idő de főként lolozok ha játszok mert itt van csapat és mióta 64 bites rendszeren vagyok valamiért nem fut a HoN így most már teljesen kimarad:)
  • lolSL
    #995



  • RaSzTaH
    #994
    egy pár bukta után elmegy majd a kedve, ismerjük donit:)
  • Inv1sus
    #993
    Te aztán nagyon fel vagy spanolva a játékra :D
  • donatus13
    #992
    bocsi végét valahogy nem írtam , elég combos hero az 1 ben :) főleg ez a passiv illu csinálás elég erősnek látszik :D elég sok jó hős van azért főleg még a broodmother egy valamit nem értek ,hogy omniknight miért nem került egyből be a 2 be.
  • RaSzTaH
    #991
    akkor ezt most újra?:P
  • donatus13
    #990
    Amire még nagyon kíváncsi vagyok az az ,hogy hogy fog kinézni Phantom lancer a dota 2 ben elég combos hero :D
  • donatus13
    #989
    én is erre vagyok kíváncsi :S
  • Inv1sus
    #988
    Hullának aztán adhatnak már fegyvert, hogy védekezzen a támadója ellen.
  • Inv1sus
    #987
    Meg egy announce bejelentés előtt reggelt acc. Szóval ha jól fordítottam le, akkor már nekem mind1. Vagy még az announce nem kezdődött el?
  • Zomil
    #986
    könnyü kulcs szerzési lehetöség a playdota-n, csak egy kis szerencse kell :)
  • Zomil
    #985
    Az a baj nem csak a leaverekkel van gond, hanem ugy magával a közösséggel, azon meg a játék nem nagyon tud változtatni :)
  • donatus13
    #984
    Hát valami elég komoly büntetés kéne , nyilván az ,hogy megszakad a net azzal nem lehet mit csinálni 1 2 szer előfordul de ilyen 10+ leave mondjuk 100 meccsnél az már marhára nem nethiba szokott lenni szóval valami nagyon jó rendszer kéne ,hogy működő képes legyen a dolog:D
  • ToCsEk
    #983
    nah az odabaszna :D

    minden leave után 100al többe kerülne minden a shopban mi? :D
  • lolSL
    #982
    pl. drágábbak lesznek az ingame boltban a cuccok azoknak akiket sokan faszkalap viselkedésért jelölnek a meccsek után
  • Inv1sus
    #981
    Nem fog semmi változni ezen a téren a hon-hoz képest a játék. Max annyiban, hogy esetleg kitalálnak valami jó kis büntető rendszert.
  • Anthrax
    #980
    steamen lehetett látni,hogy a játékosoknak is van szintjük,ez miért lényeges dotaban, mit kapsz magasabb szinteken?
  • donatus13
    #979
    Így van , én ugyan ezt csinálom lolban, első noobozás után ignore és többet a játék alatt nem zavar az ignore a legfontosabb funkció.
  • Zomil
    #978
    ja hát az alap :D

    Dota-s közösség...sokat ne várj tölük :D
  • Hugh Hefner
    #977
    és? én már amióta létezik a hon, azonnal mindenkit ignorera rakok, aki picsog. egyszerűen többet nyerek azzal hogy nem idegesítem magam, mint amennyit veszítek, hogy akár kiesik a taktikázásból.

    problem solved : )
  • ToCsEk
    #976
    azt hogy ugyan úgy oltják nobozzák egymást
  • Zomil
    #975
    nyugi én sem jöttem rá mit kell nézni :D
  • Inv1sus
    #974
    ?
  • ToCsEk
    #973


    :D:D:D:D:D

    itt
  • donatus13
    #972
    :S ott végülis a feltöltés a fontos.
  • Zomil
    #971
    2,6ghz core2duo proci, 4gb ram, 8800gts, win7,
    maxon fut 1680x1050-es felbontáson mindenféle akadás nélkül, viszont a proci nem nagyon birja a stream-et(probáltam) és a 8megás net is kevéske neki.
  • lolSL
    #970
    gondolom így
  • donatus13
    #969
    Tényleg azt leírhatnád ,hogy milyen konfigod van és milyen beállításokon ,hogy megy a játék :D
  • sonic syndicate
    #968
    vaaaagy odaadod másnak az accot
  • Zomil
    #967
    ha veszel nekem uj gépet/jobb netet akkor lehet rola szo :D
  • donatus13
    #966
    De jó lenne ha csinálnál zomil egy streamet :D én akarok majd csak kikell várni a kulcsot:D
  • donatus13
    #965
    Hát köszi a sok választ :D igazából dota 1 el nem sokat nyomtam csak a hősöket ismerem nagyjából de sok nagyon tetszik és jó lenne vele játszani , nagyon várom a dota 2 őt :D remélem idén még lesz valami open béta.Remélem itt sikerül majd csapatot találnom mert honban is ahogy belejöttem szét hullott a dolog aztán pubon meg megint lesüllyedtem mert mindig kaptunk leavert meg olyan játékost aki nem azzal a hőssel játszott amivel akart és direkt feedelt remélem valve kitalál valami használhatót legalább a leave ellen , hiába mondta mindenki mekkora előrelépés a hon rendszere a dota 1 hez képest akkor is marha szar volt ,hogy mindenki a stat buzulásra ment remélem ezt itt kikerülik.
  • RaSzTaH
    #964
    sw honban is jó hero, néha előfordul comp gamekben is, pubba szerintem pont hogy nem ajánlott mert kell neki a farm, dotában <3...
    morphling meg szerintem sokszor alappick dotában, főleg annak aki tud is vele játszani..
  • Santata
    #963
    Spectre DOTA-ban sokkal erősebb, egyrészt nincs nerfelve mint HON-ban, másrészt a gankerek se olyan erősek itt---> több idő farmolni---> jobb itemek--->hard carry tud lenni.
  • donatus13
    #962
    Nagyon remélem ,hogy idővel bejutok a bétába :D remélem lesz personal recommended item , meg amit minden honnan hiányolok az a ward slot , kár ,hogy itemek helyét foglalja ez lolban is honban is rossz:S
  • Zomil
    #961
    pedig dota-ban sincs másképp...ott is kb. fix hösök közül választanak :)
    Amugy spectre olyan, mint a bétás sw szoval elég jo, sw se volt rossz, csak késöbb le lett nerfelve
    morphling-ot is szivesen használják sztem :)
  • donatus13
    #960
    Spectre -ről mi a véleményetek? azt tudom , hogy honban egy kalap szar lett sand wraith néven, de ha mondjuk a teljes dotat nézzük morphling meg spectre mennyit fordult elő nevesebb eseményeken vagy ezek is tipikus pub herok? Azt sajnálom sokszor honban is ,hogy sok hős van de mindig ugyan az a 15 hős váltja egymást a meccseken:S
  • Hugh Hefner
    #959
    őt imádtam, annyira jól lehetett vadászni vele, féltek tőled : ) nyilvan pubban
  • donatus13
    #958
    ez most így elég elszomorító :S