5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • D4v3
    #1197
    Úgy látszik kulcsosztó nap volt ma, 3 haverom is kapott :)
  • Sheltem
    #1196
    Gratula.. Kell külön jelentkezni steamen bétára?
  • donatus13
    #1195
    Végre én is megkaptam a sajátomat:)
  • Fallingstar
    #1194
    GosuGamers 2on2 béta verseny
    D2Star: újabb 6 csapat
  • Sheltem
    #1193
    Énis elfogadnék egy invet akinek van feleslegben. Köszönöm szépen előre is.
  • Nightwish006
    #1192
    Fú mekkora seggnyaló vagyok, szépen kértem valamit... Nem mindenki olyan bunkó, mint te
  • Inv1sus
    #1191
    Ez jó volt.

    Én is elfogadnék egy inv-et. Persze nem olyan odaadó szeretettel és seggnyalással, mint Nightwish006.
  • Nightwish006
    #1190
    Ha véletlen nem igérted még oda senkinek szeretettel elfogadok egy invet:D
  • Fabio Capello
    #1189
    juhuhuhuhuhuhhuuuu

  • Pio
    #1188
    Ebben a pillanatban kaptam egy behívót, szóval csekkoljátok Ti is a postát!
  • Nightwish006
    #1187
    Neked akkor véged volt, amikor megálltál a fejlődésben 5évesen
  • Inv1sus
    #1186
    Várjál, vá... Hogy mi!!!?????


    Végem van baszki
  • bceeN
    #1185
    Szeretném megkérdezni, hogy mire akadtatok ki így? Hogy szeretnék olyan emberekkel játszani, akik magas szinten űzik a játékot?

    Ha valaki játszik bétát, akkor tudok adni pár ötletet, hogy egy kicsit optimalizáljuk a játékot konzol parancsokkal, valamint elkészítettem egy custom suggested item buildet is.

    Inv1sus, ne haragudj, de HoN fórumos pályafutásod alapján nem szeretnék veled kommunikálni semmilyen formában.

  • Zomil
    #1184
    én csak 2000+-os hon játékossal vagyok hajlando játszani...oh wait ez csak egy nyamvatt béta ahol ugyis még párszor ujrainditják a számlálot...és amugy is a bugok kiszürése lenne a lényeg
  • Hugh Hefner
    #1183
    szaladok
  • TurboX
    #1182
    sajnos én sem tudom felvenni mert nem felelek meg a kritériumoknak :(
  • JSbyMSI8800
    #1181
    mennyire igaz
  • Inv1sus
    #1180
    Nagy arc CONFIRMED.
  • bceeN
    #1179
    bceeN az ingame nevem, vegyen fel, aki nem lolon nevelkedett. (mondjuk 1750+ mmr hon playerek)
  • Zomil
    #1178
    Dreamhack elég gyenge volt, megnéztem pár meccset, de a WHB mindenkit szinte könnyedén legyözött, fnatic meg nagyon amatör hibákat vétett. :S
    Ráadásul nagyon érzödik a játékon, h a játék jelenlegi legjobb carryje Anti-mage. Persze ez majd változni fog ha több hös bekerül a játékba.
  • Fallingstar
    #1177
    D2Star: Vége a 3. selejtezőnek (magyar résztvevő)
    DreamHack vége
  • sanyiiiii
    #1176
    A matchmaking hozott anyagból dolgozik :)
  • Kry
    #1175
    Elég szomorú h ilyenekkel teszteltetik a játékukat, ahelyett hogy olyanakokat hívnának meg akik "ezeken nőttek fel", mint például én, dotával kezdtem aztán lol közben bloodline champions, avalon heroes, és még mindig lol majdnem 2 éve már...

    De hát nekem mind1, ők tudják...
  • Zomil
    #1174
    hát sajnos béta, majd biztos jobb lesz a matchmaking, meg eleve kell 100+ meccs, h rendesen belöjön :)
  • Muki100
    #1173
    Érdekes módon USA easten jobbak a tapasztalataim az emberekkel eddig (lag nincs), mint EUn bár a mintavételi arányom még kicsi itt.
    EUn egészen biztos vagyok benne, hogy túlnyomó többségben vannak olyanok, akiknek eddig nem sok közük volt a dotához és ez elég rossz. Kikerülni sem lehet őket, a matchmaking semmit se ér szinte.
  • Hugh Hefner
    #1172
    yaaay. aki meg tapasztalt, az meg nem jut be...
  • Zomil
    #1171
    11k+ ember online :O
    Nemrossz...kár, h ez azt is magával hozza, h egyre több a teljesen uj ember aki még életében nem játszott a játékkal :(
  • HUmanHunter
    #1170
    nem pikkelték, az volt az első amit megnéztem.
  • Fallingstar
    #1169
    Dreamgack 2. nap képei
    Dreamhack elődöntő
  • setuh
    #1168
    Már alig várom :D.
  • Zomil
    #1167
    jövö héten meg valszeg Naix jön :)
  • lolSL
    #1166
    ja nem döntő holnap 5-kor lesz délután.
  • lolSL
    #1165
    http://www.twitch.tv/dreamhackdota

    dreamhack dota 2 verseny közvetítés
    elődöntők mennek utána döntő még ma este.
  • sonic syndicate
    #1164
    mert már kipikkelték előled?
  • Zomil
    #1163
    ??
  • HUmanHunter
    #1162
    ja igen, és hogyhogy nem tudok választani online minden kasztot, amit practiceben lehet?
  • HUmanHunter
    #1161
    bakker nem is tudtam hogy készül dota 2, tegnap írt haverom hogy érdekel e, kurvajó már a beta is :)
  • lolSL
    #1160
  • Inv1sus
    #1159
    Akkor lenne hihetetlen, ha 501 user között osztanák ki. Több ezer playernél már más a helyzet.

    Én szerencsére elvagyok addig a SKyrimmel meg a munkákkal. Addig hátha lecseng mindkettő...
  • Santata
    #1158
    Hát ha kapnék meghívót meg 2 giftet hozzá, 1et én is megosztanék fórumon. De peches vok és kész.