Might & Magic: Heroes VI
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#7948
Ja azon én is csodálkoztam hogy nem használja a gép. S nem használja a barbár ork Álomjáró egység és fejlesztettje képességét se a gyökereztetõ képességet pedig hasznos. 😊
Megcsináltam az epilógus 1. pályáját, vér hõssel. A vége érdekes volt sztorilag, de rohadt könnyen legyõztem ezt a valószínûleg egy 6. néphez köthetõ bosst. Könnyebben mint az elõtte lévõ bossokat a kampányban.
A pálya zárásaként volt egy levezetõ videó ás ott feltûnt egy Heroes V-ös régi ismerõs karakter/hõs. Jó sokáig élt akkor ha 400 évvel korábban is már dühös volt. 😊 Az elsõ kiegészítõbe akkor várható ez a nép az tuti, ellenfélként tudnék még egy új népet, ami jól passzolna hozzájuk.
Megcsináltam az epilógus 1. pályáját, vér hõssel. A vége érdekes volt sztorilag, de rohadt könnyen legyõztem ezt a valószínûleg egy 6. néphez köthetõ bosst. Könnyebben mint az elõtte lévõ bossokat a kampányban.
A pálya zárásaként volt egy levezetõ videó ás ott feltûnt egy Heroes V-ös régi ismerõs karakter/hõs. Jó sokáig élt akkor ha 400 évvel korábban is már dühös volt. 😊 Az elsõ kiegészítõbe akkor várható ez a nép az tuti, ellenfélként tudnék még egy új népet, ami jól passzolna hozzájuk.
#7947
A gép szerintem nem szerzett tudomást a patch kiadásáról 😊
#7946
Viszont végre javítva lett a felirat a gombon, mikor megtámadok egy szörnycsoportot, és el akarnak menekülni. Végre "Futni hagyod" szöveg van a "Távozol tõlük" helyett. Engem az annyira irritált! 😄
Amúgy mi a baj a bányafoglalósdival? Az ellen elég volt egy másodlagos hõs némi kis sereggel... Vagy mondjuk a bányákba is ki lehetett telepíteni lényeket. Én azt is használtam... Kitettél a fontosabb bányákba 4-5 lvl 6-os lényt, és az ilyen kis ganyé hõsök 1 db lvl 1-es szörnnyel már nem tudtak szemtelenkedni! 😊
Amúgy mi a baj a bányafoglalósdival? Az ellen elég volt egy másodlagos hõs némi kis sereggel... Vagy mondjuk a bányákba is ki lehetett telepíteni lényeket. Én azt is használtam... Kitettél a fontosabb bányákba 4-5 lvl 6-os lényt, és az ilyen kis ganyé hõsök 1 db lvl 1-es szörnnyel már nem tudtak szemtelenkedni! 😊
#7945
Akkor a gép hogyhogy nem használja? Ezek szerint elkerülte a figyelmem az a sor a patch note-ban, sorry.
#7944
A Birodalmi Griff képesség már rég javítva lett az 1.2-es patchben.
Abban különbözik a sima griffétõl, hogy nem egyetlen célpontot támad, hanem egy sávot.
a Haven kampányban nagyon szerettem.
Abban különbözik a sima griffétõl, hogy nem egyetlen célpontot támad, hanem egy sávot.
a Haven kampányban nagyon szerettem.
#7942
Vajon a fejlesztett griff képessége mûködni fog valaha is?
#7941
Azért ez csak a 6 fényében tûnik rossznak. Azért amikor megjelent és nem volt még kitalálva így a bányavédelem, akkor az volt az alap, hogy védeni kellett õket. Most, hogy a 6-ban van már egy jobb megoldás rá, persze hogy rosszabbnak tûnik az 5-nek és az elõzõ részeknek a bányák tulajdonjogára vonatkozó szabály. :-) A grafika meg azért illet, hogy fejlõdjön a kettõ közt eltelt idõben. A bug az meg bug votl akkor is és most is. :-)
Crome
Elkezdtem a Heroes 5-öt így a 6 után ,hogy megnézzem, mi az amit annyira szeretnek meg ajánalanak. Hát nem kellett volna. Így a 6 után abszolút visszafejlõdés az egész. Ott akadtam ki, amikor elfoglaltam a bányákat és azon ment a játék, hogy a gép mindig kihozott egy minimális szintu hõst és azzal visszafoglalgatta a bányákat, persze olyankor kimentem levertem 1 mp alatt és foglalhattam vissza a bányákat. És ezt játszotta az egész pálya alatt. Van ennek valami értelme? Csak azért kellett 3 hõs ki küldenem hogy a bányákat, bevigyázzam. Ilyen egy idiótaságot. A heroes 6-ban nagyon bölcsen megoldották, hogy ha enyém a fort vagy a vár, akkor ne játszogassunk már ilyen idióta "be-be enyém a bánya" hülyeséget az 1 fõs seregével. LOL.
Ráadásul úgy tûnik a heroes 5-ot se tudták kijavítani így 3 év távlatlában sem, mert amikor agraellel bemegyek a sanctuaryba és end turnre megyek megáll a játék :S. Steamrõl vettem meg szal updatelnie kellett volna, de ezek szerint ez ilyen. Na mind1 Heroes 5-rõl ennyit. A 6 évszázadokkal kiegyensúlyozottabb, jobb a sztori szebb a grafika és nincs idióta bányafoglalósdi.
Ráadásul úgy tûnik a heroes 5-ot se tudták kijavítani így 3 év távlatlában sem, mert amikor agraellel bemegyek a sanctuaryba és end turnre megyek megáll a játék :S. Steamrõl vettem meg szal updatelnie kellett volna, de ezek szerint ez ilyen. Na mind1 Heroes 5-rõl ennyit. A 6 évszázadokkal kiegyensúlyozottabb, jobb a sztori szebb a grafika és nincs idióta bányafoglalósdi.
#7939
Ész osztás helyett én csak kijelentettem, hogy a Heroes 6 kampánya nevetségesen könnyû a korábbi részekhez képest. Végigvittem az 5-öt és a 3-at , sõt a 4-et is, és szerintem a korábbiak jóval durvábbak voltak. Igaz, ott bevallottan csalt is a gép, mint a szemét.
Lehet az a baj, hogy túlságosan megedzõdtünk a korábbi részekkel.. Szvsz aki végigjátszotta a H3 kampányait, fõleg az Armageddon's Bladet vagy a H5 kampányokat, az a H6-ban semmi megerõltetõt nem fog találni még hardban sem. Ahogy én sem. Szóval, ha valakinek ez easy-n ekkora kihívást jelent, akkor ne nagyon kezdjen neki a H3 AB kampánynak szerintem.
Kíváncsi vagyok a Haven 4-es pályára, mert attól sokan rettegtek. Hát majd kiderül mennyire veszélyes. Remélem az lesz, és tényleg órákig kell majd malmozni, mire a hadiszerencse megfordul, és nem unalmas klattyingatás lesz, hogy még egy légió Cápaõr --> mégegy veszteség nélküli gyõzelem. Mégegy Horda szent kirin, meg hadsereg hószûz --> mégegy vesztedég nélküli gyõzelem.. Mert így hamar unalomba fonnyad a játék.
Egyébként Inferno 3-as pályán miért nem csinál semmit a gép? A barbárok csak ott állnak a váraikban, és várnak. Néha elõjön egy gyenge csapattal, amit elverek, vagy még hazateleportál, mielõtt elkapom, de ennyi. Még az üres hõseimre se ront ki, hogy elkapja azokat.
Lehet az a baj, hogy túlságosan megedzõdtünk a korábbi részekkel.. Szvsz aki végigjátszotta a H3 kampányait, fõleg az Armageddon's Bladet vagy a H5 kampányokat, az a H6-ban semmi megerõltetõt nem fog találni még hardban sem. Ahogy én sem. Szóval, ha valakinek ez easy-n ekkora kihívást jelent, akkor ne nagyon kezdjen neki a H3 AB kampánynak szerintem.
Kíváncsi vagyok a Haven 4-es pályára, mert attól sokan rettegtek. Hát majd kiderül mennyire veszélyes. Remélem az lesz, és tényleg órákig kell majd malmozni, mire a hadiszerencse megfordul, és nem unalmas klattyingatás lesz, hogy még egy légió Cápaõr --> mégegy veszteség nélküli gyõzelem. Mégegy Horda szent kirin, meg hadsereg hószûz --> mégegy vesztedég nélküli gyõzelem.. Mert így hamar unalomba fonnyad a játék.
Egyébként Inferno 3-as pályán miért nem csinál semmit a gép? A barbárok csak ott állnak a váraikban, és várnak. Néha elõjön egy gyenge csapattal, amit elverek, vagy még hazateleportál, mielõtt elkapom, de ennyi. Még az üres hõseimre se ront ki, hogy elkapja azokat.
#7938
Szerencsére, amikor akaratlanul elindítasz egy scriptet, a játék mutatni is szokta, hogy kinyílik egy kapu vagy ilyesmi. Én ilyenkor mindig visszatöltöm az elõzõ kört, és tápolok még.
Ilyenkor is jó dolog, hogy a játék magátol is csinál vagy 10 mentést.
Ilyenkor is jó dolog, hogy a játék magátol is csinál vagy 10 mentést.
Semmi gond az easy-vel, egy jó HoMM játékot többször is ki kell játszani...nem azért mert mert, hanem mert jó dolog, én teszem azt a HoMM2 kampányt már a jóég tudja hányszor tekertem ki...tehát az aki most easy-n játsza, a következõ alkalommal már hard-n áll neki...azaz szvsz nincs jelentõsége.
Sõt még csak az sem baj, ha valaki kesereg...ha közben játszik...attól még simán 'hírozos',...aki játszik azzal nincs baj, ezért készül.
mindig lesz akinek jobban és akinek kevésbé megy, utóbbiak segítenek az elõbbieknek (ha kérik).
Sokszor az a baj a kampánybansztem hogy óvatlanul indít be a játékos scripteket...és olyankor megnehezedik a játék, vagy mert többfrontos harcokra kényszerül, vagy mert túl erõs az ellenfél már.
...egyébként sokszor néztem seregeket a végcsatáknál...amik sztem egyszerûen túl nagyok....ami magában nem probléma...faxa a nagy csata, csak valszeg sok idõ ment el közben, és nem kizárt hogy az egyik 'beindított' ellenfél túl erõs lett.
Ez nagyrészt lemérhetõ azon is, hogy pl. nálam a semleges lények szaporulata van felhúzva...és ezen frankón le tudom mérni hogy fejlõdök, persze ez miatt elõfordul hogy a térkép háromnegyedénél már max szinten vagyok.
Szal mindegy sztem is ki milyen szinten játszik, amíg játszik. Mert addig arra használja a játékot amire készült...nem biztos hogy a legjobban de használja.
Ellenben ha valaki észt oszt játék helyett, ott már gubanc van szvsz, mert ott a játék csak az 'észt osztást' szolgálja.
Aki okosabbnak érzi magát a játék készítõinél az helyezkedjen el ilyesmi foglakozásban, neki is jobb, meg akkor még az is lehet hogy nekünk is 😊
Sõt még csak az sem baj, ha valaki kesereg...ha közben játszik...attól még simán 'hírozos',...aki játszik azzal nincs baj, ezért készül.
mindig lesz akinek jobban és akinek kevésbé megy, utóbbiak segítenek az elõbbieknek (ha kérik).
Sokszor az a baj a kampánybansztem hogy óvatlanul indít be a játékos scripteket...és olyankor megnehezedik a játék, vagy mert többfrontos harcokra kényszerül, vagy mert túl erõs az ellenfél már.
...egyébként sokszor néztem seregeket a végcsatáknál...amik sztem egyszerûen túl nagyok....ami magában nem probléma...faxa a nagy csata, csak valszeg sok idõ ment el közben, és nem kizárt hogy az egyik 'beindított' ellenfél túl erõs lett.
Ez nagyrészt lemérhetõ azon is, hogy pl. nálam a semleges lények szaporulata van felhúzva...és ezen frankón le tudom mérni hogy fejlõdök, persze ez miatt elõfordul hogy a térkép háromnegyedénél már max szinten vagyok.
Szal mindegy sztem is ki milyen szinten játszik, amíg játszik. Mert addig arra használja a játékot amire készült...nem biztos hogy a legjobban de használja.
Ellenben ha valaki észt oszt játék helyett, ott már gubanc van szvsz, mert ott a játék csak az 'észt osztást' szolgálja.
Aki okosabbnak érzi magát a játék készítõinél az helyezkedjen el ilyesmi foglakozásban, neki is jobb, meg akkor még az is lehet hogy nekünk is 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
#7935
Húú az engem is nagyon zavar, hogy betöltõdés után még várnom kell mire minden megjelenik a pályán... Inkább akkor tartson tovább a valós betöltõdési idõ, csak ne kelljen ott malmozni.
#7934
Én pl. offline módban tolom hardon, dinasztia cuccok nélkül. így maradt a játékban annyi kihívás hogy engem is érdekeljen. Hidegen hagy hogy ki milyen szinten tólja, de örülök hogy a mai lebutítós hülyének nézõs játék világban, van egy game amiben, maradt kihívás.
Ennek ellenére nem bocsájtom meg hogy a kampány -mondjuk ki- értelmetlen élvezhetetlen túl bonyolított történetet kapott, hogy betöltés után kb. még egy percig kell várnom hogy betöltse a különbözõ pálya darabokat, és hogy 2011 nem tudnak folymatos scrollt írni egy motorba. A még mindig fennálló apró hibákról meg már nem is írok mert szégyen...
Ennek ellenére nem bocsájtom meg hogy a kampány -mondjuk ki- értelmetlen élvezhetetlen túl bonyolított történetet kapott, hogy betöltés után kb. még egy percig kell várnom hogy betöltse a különbözõ pálya darabokat, és hogy 2011 nem tudnak folymatos scrollt írni egy motorba. A még mindig fennálló apró hibákról meg már nem is írok mert szégyen...
#7933
Én meg erre írtam, hogy mindenki azon a szinten játszik amin neki megfelel. Mondjuk arra verni a mellünket, hogy én hardon nyomom biztos jó dolog, az meg, hogy ettõl több lesz e valaki már más kérdés. Persze ismét csak újra azt tudom írni, hogy akinek nem inge, ne vegye magára!
Crome
#7932
Szerintem nem rád értette.
Ha megnézed a kommenteket lejjebb, lehet látni, hogy sokaknak gondot okozott a játék normalon, de egyeseknél Easy-n is.
Mondjuk most nekem is újra kell kezdenem az Inferno 1. pályáját. Valami miatt az ellenfél nagyon gyakran nagy erõkkel támad. Talán valamit aktiváltam amit nem kellett volna ? El szoktam olvasni a Conflux gömböket, de nem mindig segítenek.
Egyébként a "Nem értem, mi ez a sipítozás." kijelentõ mondat, nem kérdõ 😊
Ha megnézed a kommenteket lejjebb, lehet látni, hogy sokaknak gondot okozott a játék normalon, de egyeseknél Easy-n is.
Mondjuk most nekem is újra kell kezdenem az Inferno 1. pályáját. Valami miatt az ellenfél nagyon gyakran nagy erõkkel támad. Talán valamit aktiváltam amit nem kellett volna ? El szoktam olvasni a Conflux gömböket, de nem mindig segítenek.
Egyébként a "Nem értem, mi ez a sipítozás." kijelentõ mondat, nem kérdõ 😊
#7931
Ha a sipítozást arra érted, hogy megkérdeztem mire értelmes rakni haven hõsnél akkor nem értelek.Ha másra, akkor bocs.
#7930
Nem értem mi ez a sipítozás?? Én az elejétõl fogva Hardban játszom, és az egyedüli kihívást a Inferno 1-es pálya okozta...
Végigvittem a Sanctuary és a Necro kamányt és egyszer se éreztem, hogy nehéz lenne, vagy ilyenek. Most az Inferno 3-ast csinálom. Illetve már vagy 3 hete bele se néztem, mert ráuntam... De most végignyomom már az infernot, és csinálom a többit.
Az ork és a haven még hátra van... Hátha ott lesz valami kihívás. 😊
Végigvittem a Sanctuary és a Necro kamányt és egyszer se éreztem, hogy nehéz lenne, vagy ilyenek. Most az Inferno 3-ast csinálom. Illetve már vagy 3 hete bele se néztem, mert ráuntam... De most végignyomom már az infernot, és csinálom a többit.
Az ork és a haven még hátra van... Hátha ott lesz valami kihívás. 😊
#7929
Gondolom Farferi a Havennél Magices és Fénymágiás hõst indított és a fénymágiára érti hogy gyenge. Mondjuk ha jól használod én nem mondanám gyengének a gyógyítás elég erõs ha a Könnyre gyúr a hõsöd. De ott a védelmet erõsítõ és egészségnövelõ skillek ereje is hozzá.
#7928
Újraraktam a Steamrõl a játékot és most jó. 😊
#7927
Én csak Easy-ben játszom, tehát a tanácsom csak ott lett kipróbálva.
Antont én Might-ra és Könny útjára képeztem, a végefelé nagyon erõs lett.
Fejleszd ki az Ellencsapás képesség mindhárom szintjét. Ha Könnyes vagy, akkor az elsõ 3 körre vonatkozik a hatása.
Ezenkivül - sajnos nem jut eszembe a neve - van egy olyan képesség a 3.-ik sorban valahol, ami azt csinálja ,hogy az elsõ lénycsoportod, aki megöl egy ellenséges lénycsoportot, az kap egy újabb támadást, szerintem ez brutális képesség.
Egyébként nem teljesen értem, ami írtál, hogy a nekróhoz képest gyengébbnek tûnnek a képességek. Hisz mindenkinek ugyanaz a képességfája.
Ne felejts el választani valamilyen dinasztiafegyvert is, én a Griffek kardjával játszottam végig a Havent.
Jah, és szerintem kelleni fog (még ha Mightos is) a tömeges regeneráció képesség is.
De szerintem annyira nem bonyolult a rendszer, én viszonylag hamar kiismertem magam, csak elsõ ránézésre tûnik komplikáltnak.
Szerintem fejleszd ki a Szerencsét és a Vezetõi képességet is. Szerintem tök jó dolog, amikor a lényeid gyakran ütnek kritikust és többször lépnek egy körben.
Antont én Might-ra és Könny útjára képeztem, a végefelé nagyon erõs lett.
Fejleszd ki az Ellencsapás képesség mindhárom szintjét. Ha Könnyes vagy, akkor az elsõ 3 körre vonatkozik a hatása.
Ezenkivül - sajnos nem jut eszembe a neve - van egy olyan képesség a 3.-ik sorban valahol, ami azt csinálja ,hogy az elsõ lénycsoportod, aki megöl egy ellenséges lénycsoportot, az kap egy újabb támadást, szerintem ez brutális képesség.
Egyébként nem teljesen értem, ami írtál, hogy a nekróhoz képest gyengébbnek tûnnek a képességek. Hisz mindenkinek ugyanaz a képességfája.
Ne felejts el választani valamilyen dinasztiafegyvert is, én a Griffek kardjával játszottam végig a Havent.
Jah, és szerintem kelleni fog (még ha Mightos is) a tömeges regeneráció képesség is.
De szerintem annyira nem bonyolult a rendszer, én viszonylag hamar kiismertem magam, csak elsõ ránézésre tûnik komplikáltnak.
Szerintem fejleszd ki a Szerencsét és a Vezetõi képességet is. Szerintem tök jó dolog, amikor a lényeid gyakran ütnek kritikust és többször lépnek egy körben.
#7926
Elkezdtem a heaven kampányt, hááát egyelõre nem igazán tetszenek a képzettségek.A necróhoz képest sokkal gyengébbnek tûnnek, nem is nagyon tudom mire gyúrjak.Jótanácsok jöhetnek.
#7925
a lényegen nem változtat😛
#7924
Csak ezt már nem HoMM6-nak hívják, hanem M&MH6-nak 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Én a 3-mal és 4-el játszottam, az 5-el csak most kezdtem el. És a 6-ban nekem semmi nem csendült fel a 3 és 4-bõl.
????!
ez volt az elsõ ami feltûnt a HoMM6-ban...a sok régi zene.
ez volt az elsõ ami feltûnt a HoMM6-ban...a sok régi zene.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
#7920
Felcsendül régi zene a 6-ban. Én régen játszottam a 2-vel és abból is van zene valamelyik füves területen.
#7919
heroes 6ban is van pár régi zene,leginkább heroes 5ös😊csak felújított változata
Elkezdtem a heroes 5-öt és arra lettem figyelmes, hogy a zenéi nagy részét a heroes 4-bõl és 3-bõl kölcsönözte ami nekem kifejezetten tetszik, mert azokkal is játszottam. A heroes 6ban miért nem csendül fel egy két régi zene?
Pont ez az, hogy nem sorban, megyek mert a Heroes V késõbb játszódik 500 évvel a Heroes VI-nál. Tehát most félbehagytam a Heroes VI-ot ami az elõzmény és elkezdtem a Heroes V-ot ami késõbb játszódik és már rég megtöréntek a heroes VI- beli dolgok, végig játszom a Heroes V-ot és utána visszatérek a Heroes VI-ra ami a Heroes V elõzménye.
Egyébként tök mind1 melyik mikor játszódik, mert különálló sztori szóval, egyikbõl se tudsz meg semmit a másikról.
Egyébként tök mind1 melyik mikor játszódik, mert különálló sztori szóval, egyikbõl se tudsz meg semmit a másikról.
#7916
Ugy néz ki beenged!
#7915
Pl. nem lehet érvényesíteni a dinasztia tulajdonságokat, a küldetések elején nem lehet bónuszt választani...
Crome
#7914
Valamiért engem beenged a Uplay honlapra az új jelszóval, de a játékba nem.
Egyébként az Offline mód az miben rosszabb azon kívül, hogy nem mûködnek együtt a mentések ?
Egyébként az Offline mód az miben rosszabb azon kívül, hogy nem mûködnek együtt a mentések ?
Na mára beszart nekem is. Tegnap kilépés után nem vártam végig, hogy syncelje a save gameket, azóta nem megy.
#7910
Ez picit megnyugtató, hogy nemcsak nekem van.
Az elõbb megváltoztattam a jelszavamat, de azt sem fogadja el.
Egyébként itt jön elõ ennek a regisztrációs baromságnak a hátránya.
Nem értem miért olyan divat ez mostanában a játékkészítõknél, hogy internet nélkül nem lehet rendesen játszani.
Máshol is olvastam már kritikát az Ubisoft módszerérõl, hogy ezzel azokat is korlátozzák, akiknek eredeti a játék.
Az elõbb megváltoztattam a jelszavamat, de azt sem fogadja el.
Egyébként itt jön elõ ennek a regisztrációs baromságnak a hátránya.
Nem értem miért olyan divat ez mostanában a játékkészítõknél, hogy internet nélkül nem lehet rendesen játszani.
Máshol is olvastam már kritikát az Ubisoft módszerérõl, hogy ezzel azokat is korlátozzák, akiknek eredeti a játék.
#7909
nálam is! offlány módon lehet játszani, csak onlány nem!
#7908
Nálam is!
Tuti valami gebasz van!
Várjunk!
Tuti valami gebasz van!
Várjunk!
http://gamempire.hu/ http://rpgames.web4.hu
#7907
Mi a ... ???!!!
Nem enged be a játékba. Azt írja, hogy rossz a jelszó vagy felhasználónév, pedig alapból be van írva jól.
Ez valami bug ?
Volt már ilyen nektek ?
Nem enged be a játékba. Azt írja, hogy rossz a jelszó vagy felhasználónév, pedig alapból be van írva jól.
Ez valami bug ?
Volt már ilyen nektek ?
#7906
Akkor te most sorban mész úgymond? Mert a Heroe VI az V. rész elõzménye ugye. Érdekes lesz így a sztori habár nagy az idõbeli ugrás a történetben.
Nekem már 192 órám van benne a Steam szerint. De sajna az utolsó 2 prológust még mindig nem tudom elkezdeni mert Steam hibát ír ki. remélem a január 12.-ével elvégezett Ubisoftos fórum és egyéb updatelések után jó lesz megint.
Nekem már 192 órám van benne a Steam szerint. De sajna az utolsó 2 prológust még mindig nem tudom elkezdeni mert Steam hibát ír ki. remélem a január 12.-ével elvégezett Ubisoftos fórum és egyéb updatelések után jó lesz megint.
A H3 jóval egyszerûbb, sokkal egyszerûbb mint a H6...grafikában, játéklehetõségekben..könnyebb szerkezet.
Viszont ott nekem jobban bejött pár dolog, én elég európai vagyok, nálam a mesekultura, a hierarchia, a müködés a fantasy-ban is ez.
Nehezebben jön le a Naga kicsit (nekem nagyon) ázsiai beütése, és a rendek közötti sztem túl közvetlen hangnem.
Alapvetõen hagyományosabb volt a H3 mesélése, és én az olyat szeretem.
Viszont nagyon jónak tartom, hogy, és ahogy elmozdultak a holtpontról amit a H3 jelentett, csak most már tartsák meg ezt hogy ne kelljen mindent megint megszokni egy új résszel.
A lények specjei csak csiszolódjanak ne változzanak nagyokat, inkább új frakciók, és semleges lények jöjjenek.
...és legyen a varázstárgyaknak története, nem kell egy csomó kacat, hogy minden bokor alatt varázstárgyat lehessen találni, viszont ami van az történettel/jelentéssel bíró legyen.
Legyen súllya a részleteknek,...és a Nekrók lehetnének kicsit sötétebbek...nem sápadtak és õrültek. 😊
Sztem ez a játék jóval összetettebb minden szempontból, viszont a H3 átláthatóbb volt.
Viszont ott nekem jobban bejött pár dolog, én elég európai vagyok, nálam a mesekultura, a hierarchia, a müködés a fantasy-ban is ez.
Nehezebben jön le a Naga kicsit (nekem nagyon) ázsiai beütése, és a rendek közötti sztem túl közvetlen hangnem.
Alapvetõen hagyományosabb volt a H3 mesélése, és én az olyat szeretem.
Viszont nagyon jónak tartom, hogy, és ahogy elmozdultak a holtpontról amit a H3 jelentett, csak most már tartsák meg ezt hogy ne kelljen mindent megint megszokni egy új résszel.
A lények specjei csak csiszolódjanak ne változzanak nagyokat, inkább új frakciók, és semleges lények jöjjenek.
...és legyen a varázstárgyaknak története, nem kell egy csomó kacat, hogy minden bokor alatt varázstárgyat lehessen találni, viszont ami van az történettel/jelentéssel bíró legyen.
Legyen súllya a részleteknek,...és a Nekrók lehetnének kicsit sötétebbek...nem sápadtak és õrültek. 😊
Sztem ez a játék jóval összetettebb minden szempontból, viszont a H3 átláthatóbb volt.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
#7904
A Homm 3 SOD ot 2000 ben adták ki. Tehát te egy 11 évvel késõbb kiadott játékhoz hasonlítod 😄DD
Játéktechnikailag nálam még mindig jobban tetszik a h3 mint ez.
(itt majdnem az összes achievement megvan, lvl 40 stb)
A térképek gyönyörûek. Sajnos túl kevés van belõlük.
A zenéket egyszer meghallgattam, utánna mute, végülis egy online rádióval nem nagyon tud versenyezni😊 (Btw Two Steps from Hell és tsai😊
Játéktechnikailag nálam még mindig jobban tetszik a h3 mint ez.
(itt majdnem az összes achievement megvan, lvl 40 stb)
A térképek gyönyörûek. Sajnos túl kevés van belõlük.
A zenéket egyszer meghallgattam, utánna mute, végülis egy online rádióval nem nagyon tud versenyezni😊 (Btw Two Steps from Hell és tsai😊
#7903
Én is a negatív vérpistike kritikák mellett nagyon pozitívan csalódtam , a történet és megjelenítés pazar , a zenék is nagyon jók de úgy érzem ott még a H3 elõnyben van, a várnézetet késõbbre ígérték ezért azt most nem írom ide, nekem egyszerûen tökéletes a játék😊 egyedül a várak közül hiányolok párat, academy, törpék, rampart , ilyesmi de hát kitudja mit hoz a jövõ hátha kapunk nagyon jó várakat 😊 elvileg ez is tervben van nálam 5/5 lett a játék.
#7902
Bocsássatok meg, hogy ezt mondom, de nekem ez jobban tetszik még a H3-nál is. Nagyon tetszenek a lények kinézete, az egész grafika, de fõleg a rendszer újdonságai.
Ebben a részben szerintem végre igazi félelmetes kinézete van a legerõsebb lényeknek, a H3-ban nem voltak túl félelmetesek, itt meg fõleg a küklopszok (de a többi is) brutálisan néznek ki, és a kisebb lények is nagyon eredetiek, "dizájnosak".
Nektek mi a véleményetek errõl ? Mármint így a Heroes 3-mal összehasonlítva.
Ebben a részben szerintem végre igazi félelmetes kinézete van a legerõsebb lényeknek, a H3-ban nem voltak túl félelmetesek, itt meg fõleg a küklopszok (de a többi is) brutálisan néznek ki, és a kisebb lények is nagyon eredetiek, "dizájnosak".
Nektek mi a véleményetek errõl ? Mármint így a Heroes 3-mal összehasonlítva.
Igen, igen nekem is tetszett a vége nagyon, pedig már nagyon kedztem unni. De most nagyon felbátorodtam, hogy még 4 kampány van és ha azok is hozzák a nekro kampány színvonalát, nagyon jó lesz.
A sztoriról sok rosszatt hallottam, de kellemesen csalódtam, rég volt a kezemben olyan stratégiai játék, aminek 100 óra fölött van a játékideje és ilyen jó a sztorija.
Most elfogom kezdeni az 5-öt is mert nagyon rákattantam.
A sztoriról sok rosszatt hallottam, de kellemesen csalódtam, rég volt a kezemben olyan stratégiai játék, aminek 100 óra fölött van a játékideje és ilyen jó a sztorija.
Most elfogom kezdeni az 5-öt is mert nagyon rákattantam.
#7899
Az ellencsapás könny képesség, a könny hõsök hatékonyabban tudják használni.