Might & Magic: Heroes VI

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8098
Játszottam a demóval, és most megvettem a teljes verziót. A demó teljesen jól futott, de a teljes játék ... 😞 Felpatcheltem, és botrány. Ha az egérrel görgetem a képet, másodpercek maradnak ki, az animációk is mindig megakadnak 2-3 mp-re, és ugrik egyet a kép, aztán megy tovább. A menüben is ezt csinálja. Valaki tapasztalt hasonlót? 😞
#8097
Ha már akármelyik kampány végigvitted (ez lehet akár a prológus is), elérhetõvé válik az epilógus kampány. Itt 2 küldetés van ugye, de csak egy lesz aktív itt is: függ milyen karakterrel akarod vinni. Változtatni nem is lehet, de majd érteni fogod miért! Ennél többet már én sem mondok 😊
#8096
Az uccsó két küldetés csak az alapkampányok végigjátszása után válik elérhetõvé. Remélem nem lövök le velük semmit, de nem különösebben nehezek, voltak sima kampánypályák ami nehezebbek voltak.

Crome

#8095
Gondolkodni kell, nem rárontani ész nélkül, ha megjelenik. Nem vagy te ork! 😄

Látod, legyengítették egymást, így már könnyû volt elpusztítani! Én is így csináltam meg a Sanctuary 4-est Hardban.

Hard-on tényleg felszaporodnak a lények 5-6 hónap alatt 4000 minimum van belõlük. A Haven várakat el se lehet foglalni, akkora helyõrség van bennük.
#8094
Valószínûleg elõtte le kell tolni mindegyik frakció kampányát és akkor utána lehet tolni azt a két pályát is. Gondolom én.
JackSparrow88
#8093
Üdv. Na végeztem az orkokkal is, már csak a nyavalyás emberek utolsó pályája kéne no meg a 2 végsõ küldi. Apropó e két utóbbit miért nem tudom elkezdeni?? Nem engedi valamiért :/

Q8300 2.5 Ghz, 4GB RAM, HD 5770 1 GB

#8092
Hát hardon én besz...k.Mondjuk röhej, hogy annyin múlt hogy a hõsömmel nem mentem fel kb 8 lépést és a haven hõs nem felém, hanem a démon vár ellen ment.Szépen megcsapkodták egymást én meg a következõ heti erõsítéssel lezúztam õket.Szóval ilyen apróságok számítanak.
#8091
A végére olyan erõsek lettek a sima útmenti kis semleges seregek hogy el kellett kerülnöm õket mert 5-6 ezer alaplény volt bennük.
#8090
pont most toltam végig hardon offlineban. Nem semmi küldetés, talán 2 szer kezdtem újra elõrõl, szal küzdeni kell rendesen 😊
#8089
Na elmennek a picsába.Könnyû fokozat, sanctuary utolsó pálya.Olyan gyorsan építettem sereget, ahogy csak tudtam, 3 város az enyém de direkt nem mentem tovább hogy erõsödjek.Erre megjelenik a 3-4 hét körül egy heaven hõs valami 130 nyilpuskással(nekem 70 korall papnõ),30 fényõrrel(20 hószûz),30 griffel(20 kardos naga), 150 lándzsással meg vagy 150 papnõvel.Le tudom gyõzni persze, de mit érek vele , a fél sereg oda.Ilyenkor lennék kíváncsi , hogy a hard fenegyerekek hogy oldják meg az ilyet.Persze megoldom majd, pláne, hogy minden scriptelt de ez nagyon idegesítõ.
b-type
#8088
Az elsõ két rész közül majd mindegyiket lehetett szeretni valamiért, ahogy Archdruid írja leginkább a zene hangulata dönt.
Nálam:
-HoMM1 a Sorceress-é
-Homm2 Warlock
-HoMM3 Castle és Rampart
-HoMM4 Haven
-HoMM5 nem szeretem 😊

A lények azok össze-vissza csavarogtak, tisztelet a kivételnek 😊)

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#8087
😊)) Ez egy jó kérdés!

A H2-ben a Sorceress (elf vár), a zenéje miatt, no meg a törpök, meg a fõnix miatt!

A H3-ban a Stronghold (barbár vár) Megint csak a zenéje és a városkép miatt, no meg az Õsbehemótok és az Ogre mágusok miatt.

H4-ben a Preserve (elf vár) szintén a zene és az elementál idézés lehetõsége miatt.

H5-ben a Fortress (törp vár) mert azok voltak a legkeményebbek, legerõsebbek, plusz a rúnamágiák miatt.

H6-ban pedig a Sanctuary, mivel ez újdonság.
#8086
Van demó amit ki tudsz próbálni.
#8085
Gondoltam kipróbálom mielõtt megveszem szóval warezos,de patch-ek fent vannak 1.2-ig. Ezt szépen ki is írja a fõmenü képernyõjén.
No mindegy akkor marad az hogy megveszem,mert végül is ennyibõl ki is derült,hogy tetszik, csak kíváncsi lettem volna a szekciókra még.
Köszönöm a választ.

#8084
Az 1.0 verzióban volt ez a probléma! A pachek javítják ezt! Eredetiben van meg? Nekem a warezos verzió volt meg egy darabigés a pach nélkül produkálta ezt! 2 dolgot tehetsz: Ha warezos akkor pacheld és nézz utána forumon ,hogy mit kell ezt követõen csinálni!
A másik ,hogy eredetiben veszed (én is ezt tettem) meg és akkor magától frissít! Én ezt tartom szerencsésebbnek! Sokkal jobb a játék ha csatlakozni tudsz a conflux hoz!
#8083
A heroes 6 elég agresszívra sikerült! Nem szabad ülni a pályákon! Aki a korábbi részeket is agresszívan tolta annak a 6 sem nehéz!!!! Az a titka ,hogy hamar lezavarod.... én ezt a pályát 3 hónap alatt toltam le és a szinthatárt is elértem! Kitartás szerintem kezd újra és pörgesd a játékot!!!
#8082
Igen,ez ok,de mindegyik azt írja ha fölé viszem az egeret,hogy teljesíteni kell a bevezetõt ahhoz hogy játszani tudjam a frakció kampányokat és egy lakat jelzi is ott hogy nem-nem...

#8081
Az oktatókampány két küldetés után véget ér.
Ha kész vannak, jöhet a nekró és szép sorjában balról jobbra a többi.
Persze lehet tetszõleges sorrendben csinálni a kampányokat.
#8080
Sziasztok.
Most kezdtem el játszani a játékkal, csak egy olyan kérdésem lenne, hogy a két oktató kampány után az a térkép nem folytatódik mert legyõzõm a csávót a végén jön az angyal meg szid minket aztán puff.. vége és azon a térképen nincs több küldetés. A folytatás gombra meg hiába kattintok nem történik semmi. Ha esetleg már szerepelt volna akkor bocsánat,de hiába kerestem erre nem találtam választ.

#8079
Nektek melyek voltak a kedvenc váraitok a különbözõ Heroes részekben ?
(persze a 6-ost is beleértve)
#8078
Miután minden lény fejlettebb formája megvan, 1 hétig kell tartani a várat és jön az a hõs aki már az elején is megjelent.
Szerintem meg (ahogy már korábban írtam) pont hogy ez volt az egyik legjobb pálya, nem unalmas csõ volt mint a többi.
Szerintem az lehet a gond hogy 9 hónapig húztad, én ha jól emlékszem négy hónap alatt lezavartam, és akkor még nem is voltak túl erõsek az ellenfelek.

JackSparrow88
#8077
Akkor én biztos valami másik verzióval játszok mert én már a 9.!! hónapban vagyok és még mindig nem történt semmi. Max már csak az jöhetne be mint lentebb írták hogy elfoglalom az összes erõdítményt és megtartom vagy 1 hétig.(bár ez eléggé nehéz lenne mivel most már egyre erõsebb sereggel jön, már a fõhõsöm seregéhez képest is komoly illetve szerény a veszélyességi szint.)Mindenesetre ez a pálya baromira nem tetszik és sajnos nem ez az elsõ a játékban. Ebbõl a szempontból kicsit csalódás a játék de persze azért vannak jó pontjai is...

Q8300 2.5 Ghz, 4GB RAM, HD 5770 1 GB

#8076
3 hónap végén jön a naga fõhös. Azt a csatát kell túlélned.

#8075
Ha megvan az összes lényfejleszéses lelõhely akkor Kb 1 hét után küldi azt a hõst akit az elején kellett legyõzni! Nagyobb sereg lesz nála mint a több naga hõsnél de nem jelenthet gondot!
JackSparrow88
#8074
Bocsi de én arra voltam kíváncsi hogy ezek a rohadékok meddig fognak még jönni, egyszer csak megszûnnek??

Q8300 2.5 Ghz, 4GB RAM, HD 5770 1 GB

#8073
remélem hogy jó pályára tippelek (rég toltam😊
#8072
Mightos hõssel voltam a nagás pályán lvl 5 ös arachne kiséretében😊 nagyon sokat számít a jó dinasztiafegyver.
(tavaly decemberben játszottam vele utoljára) A fõhõsnél a mentorálást alkalmaztam, az alhõsökkel való tápolás miatt.
Az örvénybõl jövõ nagahõsökkel szemben a partvonaltól az ellentétes irányban állomásoztattam 1 - 1 hõst 1 lényes sereggel,+ taktikával😊
Így amikor jött a támadás, a gép a gyenge sereg felé indult, nem a part felé. (ha elkapja akkor meg a taktika miatt meg lehet vele lógni😊 ezzel veszít annyi mozgáspontot, hogy a fõsereg lecsaphasson rá.
JackSparrow88
#8071
Üdv. Most nem azért írok kivételesen mert lehetetlen lenne a pálya csak elakadtam xD Mert ugye még mindig az orkok 3. pályáján vagyok és megcsináltam minden küldit(kivéve értelemszerûen csak azt nem amelyikben nem szabad hogy a váramat elfoglalják a naga-k.) De már az egész területet nagy nehezen fel tudtam fedezni, még alvilágot is de már sehol sincsen küldi. A naga-k meg még mindig jönnek mint állat. Valami ötlet?? Megköszönném 😊

Q8300 2.5 Ghz, 4GB RAM, HD 5770 1 GB

#8070
Jo kezdet 😊 Koszi
#8069
péntek van 😊

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#8068
Kar, hogy ekkora pangas van a hirek teren 😞. Ubisoft is igert fut-fat, hogy lesznek uj tartalmak stb. A jatek megjelenese ota szinte semmi komolyabb nem tortenik. A patch-ek is csigalassusaggal jonnek, olyan francias tempoban 😞. Remelem valaki valami jo hirrel fel tudja dobni a hangulatot😊
b-type
#8067
jaja, a fényelemental brutál..én idézgettem õket.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#8066
Ez a haven kampány nekem nagyon tetszik. Most játszom a 4-es pályán, és végre egy jól megtervezett pálya, két ellenféllel, akik szövetségesek.

Tényleg tervezni és gondolkodni kell, mielõtt cselekszel! A narancsot már megöltem, a piros van már csak. De szerintem õk se fognak sokáig ellenállni!

Nem olyan lehetetlen, mint sokan mondták itt korábban, de tényleg tapasztalt heroesosnak kell lenni, hogy sikerüljön!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Szerintem a siker kulcsa, hogy Lord Kilburn-t az elõzõ pályán fel kell tápolni legalább 20-as szintre, így két harcos hõsöm lesz, nem csak egy, Anton. Kilburnnel védem a várakat, Antonnal meg támadok!

Anton már 30-as szintû, így bivaly erõs, nem kell neki nagy sereg. Kilburnnál kétszer akkora seregem van, mint Antonnál, bár most volt egy támadás, ahol majdnem kikaptam... Majdnem ripityára vert, szóval most lehet feladok 1-2 várat, ha nagyon rámjönne... 😊

Egyébként piszok nagy szerencsémre Antonhoz csatlakozott 39 fényelementál még a pálya elején. Ház az a lény valami elképesztõ durva! 😄 Csata elején rávarázsolom az erõsítés hívást, így a 39-bõl azonnal 62 lesz. Beugrok velük a csatatér közepére, és várom, hogy mindenki megtámadjon. Mivel én hamarabb támadok vissza, mint ahogy az ellenfél támad, mindig az elementálok ütnek elõször. A fényelementál pedig úgy támad vissza, hogy robbant egy bazinagy halálsugár-fénycsillagot amivel mindenkit sebez, a saját egységeimet pedig gyógyítja. Szóval, csak jó helyre kell állni vele, és egyedül levág egy teljes sereget az elementál!!! 😄 Nagyon tetszik!
#8065
Egyébként ez egy jó pálya volt, nem olyan unalmas mint a többi, hogy mész egy csõben és sorban nyomod le a szembejövõket.

#8064
Elõször is az a harmadik küldetése az orkoknak amirõl beszélsz.
Nem különösebben nehéz csak türelmesnek kell lenni, én egy hõssel csináltam meg az egészet mert gyenge volt a második hõsöm.
A fõ hõsöddel nem okozhatnak gondot a támadó nagák.
Északra van fa és érc bánya, ezeket én elég késõn szedtem össze, de az sokat segíthet, kristály bánya nincs azt ne is keresd.
Amint tudod csináld meg a fejlesztett town portalt, az ezen a pályán különösen fontos.
A támadók hullámokban érkeznek, ha gyorsan leszeded mindkét (mindhárom) hõsét akkor utána van 4-5 napod felderíteni, fejleszteni mielõtt jönnek az újabbak. Ha megjelennek visszaportál a várba, onnan meg kilehet portálni az erõdökbe amilyekhez közel mentek. Ha esetleg elfoglalnak egy erõdöt az nem gond, lenyomod a hõsét a második hõsöd meg visszafoglalja az erõdöt.
Nekem sokat segített a hadúr parancsa és a roham, a íjászat 3-mal lõdözõ és cleavevel duplán ütõ pár száz goblinommal 😊
A gépnek egyébként nincs vára, a semmibõl (örvényekbõl) tûnnek elõ a naga seregek.
Normálom játszottam, ha te esetleg hardon tolod ott nehezebb lehet, de nem hinném hogy sokkal.

JackSparrow88
#8063
Üdv. Na ez az orkok 4. küldije már kikészít teljesen. Azoknak a rohadt nagaknak már megint több váruk lehet kezdéskor mert állandóan jönnek, ha megölöm õket olykor 2-3 hõst is, nem olyan gyenge seregûeket akkor sem telik el 3-4 napnál több és már megint megjelenik 1-2 hõse. Így egyszerûen nem tudok a küldetéssel foglalkozni mivel a váramat ha csak egy kicsit is elhagyom akkor már agresszívan megközelíti. Sajnos mivel a környéken meg alig van bánya(fa,érc és kristály) ez szintén nehezíti a dolgot. Arról nem is beszélve h másik vár sincs az egész nyamvadt területen. Egyedül a több hõsös taktika jöhetne be de sajnos nem tudok minden hõsnek annyi lényt adni hogy azzal megvédjen magamat a szinte állandóan jövõ naga seregek ellen. Erre meg még jön a ráadás hogy a harcban is most de tényleg csak ebben a részben hihetetlenül agresszív(hogy ne csalónak hívjam mert egyesek szerint ezt nem csinálhatja, bár én ezt erõsen kétlem)Az orkoknak amúgy is kezdeményezési bónuszuk lenne elvileg de sajnos ez nem látszik meg mert a naga-k nem ritkán 3szor is támadnak egymás után. Valami tipp erre a pályára valakinek? Megköszönném...

Q8300 2.5 Ghz, 4GB RAM, HD 5770 1 GB

#8062
Nem jobb warezolva.

#8061
De talán ezt most jobb warezolva, mert az Ubisoft inkább az eredetiseket szivatja a rendszerével.
#8060
Szia!

1.) Megveszed eredetiben, és simán tudsz vele játszani

2.) Keresel egy warez fórumot, és ott biztosan tudnak segíteni...
#8059
Sziasztok.én most szedtem le a Heroes 6 ot.winraros , de nincs telepítõ fájlja kitömörítés után.mit tudok csináni vele?
#8058
De lesz kiegészítõ. Két év múlva kb. Addig tartalékolj! 😄
enlightened
#8057
Nem lehet tudni lesz e valami kiegészítõ, lassan végig érek hardon a game-en és kéne valami 😄

#8056
Olyasmit várnék, mint ami a H3-ban volt. Szép, kézzel rajzolt, hangulatos 2d/animált városkép.

Az 5ben lévõ 3d-s város jól nézett ki, de nehézkesebb volt a kezelése.
#8055
Csak gondolom szólok, hátha valaki nem tudja.
a http://heroes.hardwired.hu/ oldalon frissítve lett a Heroes 6 rész, felkerül a Necro kampány végigjátszása, tippekkel stb.
Ha érdekel valakit, nézze meg.
#8054
Nekem nincsenek nagy igényeim, a bugokat leszámítva szerintem tökéletes játékkal van dolgunk.
Nekem megfelelõ lenne az, ha egy képernyõn lenne a városnézet és az épületek ikonjai, ezen kívül látszódjon rendes animációval, ha megépítek valamit, ahogy az eddigi részekben.

Te melyikre szavaztál a fenti listából és miért ?
#8053
Adhatnának már valami infót a készülõ városnézetrõl.
Shiwo
#8052
a Dynastia lapon lévõ hõsökkel lehet elvileg multiba meg ilyesmibe játszani..a 30. szintû eloszlás gondolom a párbaj miatt van, amúgy ha multiba választod, akkor elsõ szintûként indul...a kampányra semmilyen hatással nincsenek...uccsó kampányig nem jutottam még el, de gondolom azt használja, amit menet közben elért

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8051
Elölrõl végig kell vinnem újra egy kampányt, hogy más képességeket kifejlesztve induljak neki a végsõ kampánynak ??
Azért kérdem, mert hiába változtatom meg a hõsöm képességeit a Dinasztia lapon, elkezdve a végsõ kampányt a 30-as hõssel, a képességei maradnak a változás elõttiek.

(persze én szívesen végigviszem Anastasyaval még egyszer, mert ez jó játék)
#8050
De nem is egyforma nehezek a kampányok. Inferno pl. az elsõ pálya kivételével végig nagyon könnyû, a barbár a legnehezebb.

Egyébként nem tudom, hogy szoktátok-e olvasni a Conflux gömböket.
Az elsõ vagy második inferno pályán (nem emlékszem pontosan melyik), ahol az ellenfél egy váradhoz közeli teleport kijáraton keresztül jön folyton, ott lehet egyet trükközni. Mégpedig úgy, hogy a teleport kijárathoz a váradból építesz egy másik teleportot, így gyakorlatilag az elõbbi "be lesz tömve" így nem tud az ellenfél zaklatni.
enlightened
#8049
Szerintem ezt nem jól gondolod, nem akkor kell átmenni hardra, ha már ismered a játékot stb stb.., hanem akkor amikor már a normal nem jelent kihívást. És ez megtörténhet úgyis, hogy egy kampányt nyomtál végig mint én. Nekem a normal már nem izgalmas, mert simán végigtolom a pályákat, nem akarom kiismerni a többi frakciót, meg stb stb, egybõl váltottam hardra és most legalább megizzaszt. Nem kell megismerni a játékot a hardhoz, csak szeretni kell a kihívásokat.