Might & Magic: Heroes VI
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#7698
Hurrá, lehet várni a következõ patch-re. No comment.
#7697
Úgy tûnik, mintha a tenyészanya sebzése (de a nem upgradeolt változaté is) igen könnyed lenne.. (kicsit sebez😊
nekem úgy rémlik, hogy csak akkor nem frissített, mikor a "Might & Magic Heroes VI.exe" -vel indítottam, asszem a játék automatikusan a "Game.exe"-nek készít parancsikont, bár lehet, hogy tévedek
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
próbáltál már valaha megírni/javítani egy kicsit is bonyolultabb programot?
én már azon is hülyét kaptam, ha a suliban írt 50-100 soros program nem mûködött, és abban kikeresni, hogy hol a bibi, egy több tízezer sorosban kész agyrém lehet...
amúgy a Black Hole tudtommal nem egy nagy csapat..tippem szerint lehetnek vagy 30-an, abból jó ha 5 programozó...a többiek a grafikáért, hangért, stb-ért felelnek...de Vologya Mester majd biztos tud konkrét "statisztikát"...a patchek tesztelésére meg valószínûleg nincs sok erõforrásuk, max 1-2 ember
ehhez jön a francia vezetés, akik a munka terén más mentalitással rendelkeznek (legalábbis saját tapasztalataim szerint), meg valószínûleg szeretnek mindent tudni, minden változtatást külön engedélyezni kell, stb...a külvilág felé persze azt kell mutatni az összes cégnek, hogy minden rendben, de csodálkoznék,ha nem lettek volna problémák a közös munka során
a lényeg, én sem örülök a bugoknak, bár kedvem nem szegi (máig egyik legjobb játéknak tartom a Fallout 2. részét, és aki ismeri, az tudja, hogy nem fukarkodott a bugokban), de szerintem a legjobb, amit tehetünk, hogy lenyeljük a mérgünket és próbálunk megértõek lenni (pláne így karácsony környékén), és a hibákat tárgyilagosan kifejtjük itt a fórumon, Boci is ide szokott nézni, és látja a kínunk/nyügünk, és gondolom Vologya Mester is eljuttatja nekik a felmerülõ problémákat
én már azon is hülyét kaptam, ha a suliban írt 50-100 soros program nem mûködött, és abban kikeresni, hogy hol a bibi, egy több tízezer sorosban kész agyrém lehet...
amúgy a Black Hole tudtommal nem egy nagy csapat..tippem szerint lehetnek vagy 30-an, abból jó ha 5 programozó...a többiek a grafikáért, hangért, stb-ért felelnek...de Vologya Mester majd biztos tud konkrét "statisztikát"...a patchek tesztelésére meg valószínûleg nincs sok erõforrásuk, max 1-2 ember
ehhez jön a francia vezetés, akik a munka terén más mentalitással rendelkeznek (legalábbis saját tapasztalataim szerint), meg valószínûleg szeretnek mindent tudni, minden változtatást külön engedélyezni kell, stb...a külvilág felé persze azt kell mutatni az összes cégnek, hogy minden rendben, de csodálkoznék,ha nem lettek volna problémák a közös munka során
a lényeg, én sem örülök a bugoknak, bár kedvem nem szegi (máig egyik legjobb játéknak tartom a Fallout 2. részét, és aki ismeri, az tudja, hogy nem fukarkodott a bugokban), de szerintem a legjobb, amit tehetünk, hogy lenyeljük a mérgünket és próbálunk megértõek lenni (pláne így karácsony környékén), és a hibákat tárgyilagosan kifejtjük itt a fórumon, Boci is ide szokott nézni, és látja a kínunk/nyügünk, és gondolom Vologya Mester is eljuttatja nekik a felmerülõ problémákat
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
#7694
Egyébként a készítõk direkt szivatnak minket ?
Miért nem tudnak rendesen megírni egy játékot ?
Ha rendesen javítanák a hibákat, szerintem még a H3-nál is jobb lenne.
Miért nem tudnak rendesen megírni egy játékot ?
Ha rendesen javítanák a hibákat, szerintem még a H3-nál is jobb lenne.
#7693
Végsõ kampányt melyik hõssel érdemes elkezdeni? Vagy sorban mindegyikkel? :-)
Crome
Közben megvan, el kell indítani a gu.exe-t. Mondjuk akkor is érdekes, hogy nem frissíti magát automatikusan, és nekem kell kitalálnom, hogy van egy gu.exe nevû file, ami patcheli.
Szeretnék gratulálni a készítõknek: a boltban megvásárolt magyar feliratos játékom nem frissíti magát...
#7688
Kirill és xana között van egy párbeszéd az inferno quest 3. részében
XAna : "A felderítõ egységeinken teljesen meglepetésszerûen kaptak rajta, miért tenne ilyet Sarah?"
Kiril: "Ez nem Sarah volt
Xana: "A felderítõ egységeinken teljesen meglepetésszerûen kaptak rajta, miért tenne ilyet Sarah?" (A hangalámondás angol, és egész mást mond😄D
XAna : "A felderítõ egységeinken teljesen meglepetésszerûen kaptak rajta, miért tenne ilyet Sarah?"
Kiril: "Ez nem Sarah volt
Xana: "A felderítõ egységeinken teljesen meglepetésszerûen kaptak rajta, miért tenne ilyet Sarah?" (A hangalámondás angol, és egész mást mond😄D
#7687
a játék hivatalos fórumán közben anyáznak rendesen azok, akik kipróbálták az 1.2-t. egy csomó bug nincs kijavítva még, és jött egy új is, ami érdekes lehet annak, aki az eredeti verzióval tolja: ha összehasonlítod a saját eredményeidet egy másik játékoséval, elveszítheted a saját achievementjeidet.
mindenesetre nekem vegyesek az érzéseim az elsõ reakciók alapján. azt hiszem, még bõven van ok az 1.3 patchre várni. az meg mikor lesz, talán februárban, ha egyáltalán...? majd akkor megveszem, addig keresek más játékot. kár, mert amúgy nagyon tetszene.
mindenesetre nekem vegyesek az érzéseim az elsõ reakciók alapján. azt hiszem, még bõven van ok az 1.3 patchre várni. az meg mikor lesz, talán februárban, ha egyáltalán...? majd akkor megveszem, addig keresek más játékot. kár, mert amúgy nagyon tetszene.
#7686
Viszont végre lehet rendesen használni a Birodalmi Griffek zuhanórepülését, aminek nagyon örülök.
akkor csak én nem találkoztam vele... viszont olyat is csinál néha, hogy rámegyek a betöltésre, erre szó nélkül kilép -.-
Eltipró - majd megnézem, hogy nálam megy-e, minden esetre a gépet láttam már használni e képességet az 1.2-vel
Eltipró - majd megnézem, hogy nálam megy-e, minden esetre a gépet láttam már használni e képességet az 1.2-vel
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
#7683
A kirill (poklos) kampányban egy csomó csontváz dárdást rakott a fõ torony alá 😄D támadhatóak ugyan de eléggé szokatlan helyen vannak 😊
#7682
A shadowww off sincs😞😞 de mind 1 nem vagyok telhetetlen akkor is jó játék.
#7681
Az eltiprónak nevezett lény, nem tudja használni a speciális képességét, holott ki van fejlesztve a lerohanás 😊 (nincs elõtte akadály)
hmm.... régi bugokat javították, lett újabb...legalább is nekem kétszer már összejött, hogy a lényem lecsapta az utolsó ellenfelet is, de morált kapott, így újra jöhetett, mikor már nem is volt ellen a pályán.. mondjuk ez legyen a legnagyobb bug, egy várakozás/védekezés, és már nyertem is 😊
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
#7679
A betûk méretét lehet valahogyan növelni a játékban?
#7678
A sorbarendezett sereg végre úgy marad😊 ez feltûnt😄
#7676
Hol lehet elolvasni, hogy mik a változások ?
Azt hittem, kiírja, miután telepítette a patchet, de nem.
Azt hittem, kiírja, miután telepítette a patchet, de nem.
#7675
Peccs telepedik, kiváncsian várom.
Azért azt el kell ismerni, hogy a helyszínek gyönyörûen sikerültek, a játékmechanika az ami ehhem. (lvl39.5)
Azért azt el kell ismerni, hogy a helyszínek gyönyörûen sikerültek, a játékmechanika az ami ehhem. (lvl39.5)
#7674
thx
#7672
Mi lessz javítva? Lehet tudni?
#7671
jaja😊
#7669
Kijött a patch, épp telepedik 😊
#7668
Amire tudok válaszlok:
Biztos lehet nyelvet váltani, de szerintem játékon belül nem, csak telepítésnél. (Bár lehet tévedek).
A napokat tényleg nem mutatja, azt nem tudom, hogy a patch után fogja e, szerintem nem.
A felélesztõs dolog pedig bárhol mûködik, nem csak a vár közelében elesett lényeknél.
Biztos lehet nyelvet váltani, de szerintem játékon belül nem, csak telepítésnél. (Bár lehet tévedek).
A napokat tényleg nem mutatja, azt nem tudom, hogy a patch után fogja e, szerintem nem.
A felélesztõs dolog pedig bárhol mûködik, nem csak a vár közelében elesett lényeknél.
Crome
#7667
sziasztok!
torrenteztem a játékot kipróbálásra még több mint 1 hónapja talán. megnéztem, és csodálkoztam, hogy lehet ilyen bugos. nem is játszottam vele azóta, csak a haven kampányt nyomtam végig. olvastam, hogy jön az 1.2 patch holnap.
két lehetõség van.
a) a patch még nyitva hagy egy csomó hibát - a játék megy a kukába
b) a patch javítja, ami nekem fontos - megvenném eredetiben.
ezzel kapcsolatban, meg úgy általában a kérdésem:
- ha magyar verziót veszek, ugye lehet angolra váltani? 😊
- korábbi heroesokban ha a hõst egy távoli célhoz indítottam el, és nap végéig nem ért oda, akkor a célon látszott, hány nap távolságra van. jól látom, hogy ezt most nem látom? pedig hasznos feature lenne, és nem nagy dolog...
- havennél a 33%-ot felélesztõ építmény csak akkor használ, ha az adott város vonzási körzetében levõ csatában haltak meg? még sose sikerült ilyet összehozni - már amíg még játszottam vele.
torrenteztem a játékot kipróbálásra még több mint 1 hónapja talán. megnéztem, és csodálkoztam, hogy lehet ilyen bugos. nem is játszottam vele azóta, csak a haven kampányt nyomtam végig. olvastam, hogy jön az 1.2 patch holnap.
két lehetõség van.
a) a patch még nyitva hagy egy csomó hibát - a játék megy a kukába
b) a patch javítja, ami nekem fontos - megvenném eredetiben.
ezzel kapcsolatban, meg úgy általában a kérdésem:
- ha magyar verziót veszek, ugye lehet angolra váltani? 😊
- korábbi heroesokban ha a hõst egy távoli célhoz indítottam el, és nap végéig nem ért oda, akkor a célon látszott, hány nap távolságra van. jól látom, hogy ezt most nem látom? pedig hasznos feature lenne, és nem nagy dolog...
- havennél a 33%-ot felélesztõ építmény csak akkor használ, ha az adott város vonzási körzetében levõ csatában haltak meg? még sose sikerült ilyet összehozni - már amíg még játszottam vele.
#7666
Üdv Mindenkinek!
Nemtom írtak-e már rá megoldást, mindenesetre megkérdezném, h azt mi okozhatja h a textúrák összemosódnak (és nincsenek a helyükön, hanem oda kerülnek ahol semmi keresni valójuk pl. a földkupac a csatatéren kitakarja az egységemet).
Van erre vmi orvosság??
(Legfrissebb vga driver van fenn.)
Nemtom írtak-e már rá megoldást, mindenesetre megkérdezném, h azt mi okozhatja h a textúrák összemosódnak (és nincsenek a helyükön, hanem oda kerülnek ahol semmi keresni valójuk pl. a földkupac a csatatéren kitakarja az egységemet).
Van erre vmi orvosság??
(Legfrissebb vga driver van fenn.)
#7665
No, nyilván írták már, de ha mégse:
Van a kampányban amikor az orkokkal ki kell szabadítani Irinát Gerhard vadászkunyhójából, a számszeríjas õr az átvezetõ filmben elkezd angolul beszélni😊 (magyarul használom, nem a nyelvvel van gond😊 "nézd ez is mennyit tudott aztán mire ment vele?😊
Van a kampányban amikor az orkokkal ki kell szabadítani Irinát Gerhard vadászkunyhójából, a számszeríjas õr az átvezetõ filmben elkezd angolul beszélni😊 (magyarul használom, nem a nyelvvel van gond😊 "nézd ez is mennyit tudott aztán mire ment vele?😊
#7663
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
#7662
Segítségek kérnék!
Az utolsó kampányt szeretném indítani online, de az inaktív - amikor rányomok a + jelre, kidob a játék (az elõtte lévõ összes kampányt végig vittem).
Találkoztatok már ilyen hibával?
Az utolsó kampányt szeretném indítani online, de az inaktív - amikor rányomok a + jelre, kidob a játék (az elõtte lévõ összes kampányt végig vittem).
Találkoztatok már ilyen hibával?
Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?
Fényelementál iszonyat erõs, beídézve 30-40 darab egymaga kinyír egy komoly sereget, és még fel is gyógyítja a mienket ha jól használjuk.
..és a kapott sebzésbõl még vissza is ver, valamint leszed egy bûbájt...
Nagyon erõs.
Meg sztem kár elvenni az építész portálási lehetõségét, ha már kétszer épített egy körben.
Pont hét végére foglaltam be egy nekro várat, a sajátomban felhúztam egy elitlény fogadóhelyét, majd az építész specjét használva, felhúztam a bajnoklény helyét is, és el akartam teleportálni a frissen elfoglalt várba hogy olcsóbban alakítsam át...de ilyenkor elveszi <#gonosz3>#gonosz3>
Sztem felesleges, elég ha egy hõs építész képességét kettõre korlátozzuk egy körben, kár elvenni a portálást.
..és a kapott sebzésbõl még vissza is ver, valamint leszed egy bûbájt...
Nagyon erõs.
Meg sztem kár elvenni az építész portálási lehetõségét, ha már kétszer épített egy körben.
Pont hét végére foglaltam be egy nekro várat, a sajátomban felhúztam egy elitlény fogadóhelyét, majd az építész specjét használva, felhúztam a bajnoklény helyét is, és el akartam teleportálni a frissen elfoglalt várba hogy olcsóbban alakítsam át...de ilyenkor elveszi <#gonosz3>#gonosz3>
Sztem felesleges, elég ha egy hõs építész képességét kettõre korlátozzuk egy körben, kár elvenni a portálást.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
#7660
*Ebbe (helyesírás rulz, de hát éjjel 1 van :-D ).
Crome
#7659
*kampányba
Crome
#7658
Ebben a démon kampányban nagyon jó dialógusokat raktak bele. :-)
Crome
#7657
szerintem el is felejthetitek egy jó idõre a városképeket <#szomoru1>#szomoru1>, talán majd az egyik kiegbe belepakolják. <#whatever>#whatever>
Mackószanitéc! ignored list: pares,tetsuo,
#7656
Ebben a patchben még nem lesznek városképek.
#7655
A patchben vajon fogunk kapni városképeket, vagy azokat mikor ?
#7654
ah, megvan az editor, elbújt😊
#7653
Pont akartam írni a patchrõl. 😊
#7652
Bocsi 😄
#7651

#7650
1.2-es patch érkezése: december 20.
#7649
Ha lehet hinni az alabbiaknak, dec. 20-an jon a patch 😄.
The official info from facebook:
Hello Heroes,
we’d like to thank you for the feedback you have been giving us since the release of the game. Your reports and posts were very helpful for our understanding of technical issues.
The patch 1.2 will be released on December 20th. You can find below release notes of the main issues. You'll be able to discover more improvements directly ingame.
The official info from facebook:
Hello Heroes,
we’d like to thank you for the feedback you have been giving us since the release of the game. Your reports and posts were very helpful for our understanding of technical issues.
The patch 1.2 will be released on December 20th. You can find below release notes of the main issues. You'll be able to discover more improvements directly ingame.