Might & Magic: Heroes VI

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8148
Hahó!
A fõnix nekem is többször ott ragadt... de azt gondoltam, ez a normális, mivel a többi lény hulla is ott marad a csatatéren, amíg valaki át nem halad rajta. Vagy nem?
A fejlettebb kentaurnál az áthúzott piros karika azért jelenhet meg, mert õ tud haladni és lõni is egyszerre, vagyis ha elõször lõsz, utána tudna sétálni - ezt lehet kiiktatni az áthúzott piros karikával, ha nem akarod, hogy menjen. Nem ezt láttad? A hasítást pedig csak ezután adná meg... tény, hogy néha nem adja meg, más lénynél már nekem is feltûnt, de lehet, hogy ez is normális. Nekem úgy tûnt, ha elõször várok és a várakozás utáni cselekedet során pusztítja el az elsõ ellenséges csoportot, akkor nem mindig kapom meg a plusz cselekvési lehetõséget.
A Juggernaut speciális képessége pedig mûködik, csak nagyon keveset tud lépni és az sem mindegy, hogyan (csak egyenesen, asszem), ha ezt használja, és ha nem érne el senkit, akkor automatikusan nem tudja használni - mert minek is. Majd vigyázz, hogy a saját egységeidet ne pofozd le közben. 😊
#8147
nos, a vasárnapi 15 óra played azért nem rossz, szerintem😊 kimondottan elégedett vagyok a történettel. A földalatti pályák (utsó quest) állati gyönyörûek.
# Bugreport: viszont a szegény fõnix (ostromkor) a leverés után nem tûnik el, ottmarad, és a csapatok átgázolnak az odafagyott figurán😊
# Kentauroknál a bal felsõ ikon egy pirossal áthúzott valami jelenik meg (amikor aktivizálódik a hasítás, a combat log szerint😊 ha megnyomom, néha tüzel, néha meg következõ lényre ugrik (ami egy 60 as csapatnál, már csataeldöntõ hiba😊
# Juggernaut / Ravager speciális képességét (Unstoppable Charge) nem tudtam használni (az lehet hogy nem bug, csak én vagyok béna, de akármire/mögé, rá kattintottam, nem tette lehetõvé)


#8146
Végignéztem mindent, de sehol sem látom a mentésem. Annak kell menteni, aki létrehozta a játékot, ugye? Vagy mindkét gépen? Pedig biztos valahogy el lehet menteni/elõhozni, mert vannak elég hosszú multis pályák is, amit pl 6-8 óra alatt lehet megcsinálni. Nem hinném h ekkora "baki" lenne a játékban, pláne így, h 2-3 óránként kidob a szerver, és kezdhetjük elõrõl a játékot.
Cobra.
#8145
A mentéseknél ki lehet választani a különbözõ játékmódokat, ott keresd meg (sárga ikonok).

Hide and fear, Cobra Commander is here !

#8144
Baromi jó, 2 óra multizás után kidob a játék! Elvileg közben tudtam menteni, de hiába lépegetek a betöltés menüben a füleken, mégsem látom a mentésemet. Ez miért lehet? Biztos már én vagyok álmos így éjfél után, de nem jöttem rá. Valaki tudna segíteni, aki szokott multizni?
#8143
Multizás közben lehet menteni? Illetve ha párommal 2 gépen játszunk multiban, mentünk-kilépünk, akkor vissza tudjuk tölteni a játékot? Bár fura lenne ha nem, de azért megkérdem 😊
#8142
A "kentaur fosztogató" nál bugos a "hasítás" képesség. (lõhetne mégegyet, de nem teszi)

plusz fura, mert már megvolt a "kukta" achievementem, (vizes nagapüfölõs pálya😊 és most újra megadta.(a kentauros bug jobban zavar)
Shiwo
#8141
nekem úgy rémlik, hogy nem város elõtt volt

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
fák mellett, artifact-nál, kincsesládánál vagy ilyesminél....azt hiszem, hogy délkeleti rész felé támadott meg...tán vár is volt a környéken, de nem közvetlen az elõtt támadott

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#8140
A 3. inferno küldetést már szinte teljesen megcsináltam, de a vadorzót nem találom.Elvileg az egyik város elõtt van, de ott nincs.Ez bug, volt ilyen valakinél?
#8139
Köszi, hasznos információ.
#8138
Sziasztok!
A DW leírások a hivatalos oldalon is fent vannak. A confluxba kell belépni, a "forge" fül alatt meg lehet nézni a már begyûjtött fegyvereket és leírásukat. Itt is lehet upgradelni õket. Mi már túl vagyunk a kampányokon normál fokozaton és jó pár DW-t begyûjtöttünk, nem tudunk annyit játszani velük, hogy mindegyikkel szintet lépjünk, ezért itt visszük el 4. szintig õket. Itt egy oldal is, amin az összes fegyver leírása megtalálható: http://mightandmagicheroesvi.wikia.com/wiki/Dynasty_Weapons
#8137
Azt is megteheted, hogy single playerben felszintezed a választott D.W-t, és a tápolt változattal mész neki a kampánynak.
És csatlakozom az "igénytelen" kivitelezéssel, jobb kattra ugyan kiírja, hogy pl "batu toteme" de igazán elbírt volna mellette egy panelt, hogy pontosan kiírja, hogy mi ez és mit csinál szintenként😊
#8136
Állítsd át a nehézséget könnyûre.
+ Nézz utánna a dinasztia weaponnak (többféle van) ha megfelelõ szintre fejlesztett cucc van nálad nagyon sokat segít.
#8135
Az elsõ ork erõdöt be tudom venni keleten, de a másodiknak már akkora serege van, mire végzek az elsõvel, hogy nem bír vele a hõsöm, ráadásul míg én foglalom az övét keleten, õ a délibõl küldi a hõst amivel befoglalja az elsõ városom.
#8134
Javaslom áttekintésre a MMH6 kézikönyvet (angol formában letölthetõ az oldalukról) és mindent megtalálsz benne ami jelenleg a játékban benne van.
pl.: artifact, spells, skills, stb.
#8133
Én is most viszem a Heaven elsõ pályát normálon de eddig nem ütköztem komolyabb ellenállásba, a két ork erõddel nem bírsz el vagy mi a gond?
#8132
Meg ezt a hivatalos weboldalt sem ertem. Van ez az Altar of wishes, az oke, hogy vehetek sok szep es jo dolgot, de egy popupban azert irhatna, mire jo, de meg ha nem is, legalabb akkor, amikor rakattintok az itemre. Ehelyett, bedob egy ures boxot, baloldalt a keppel, aztan kesz ... Nagyon nagy igenytelenseg ez a fejlesztok reszerol.
#8131
Tegnap belekezdtem a kampanyba, Haven, normal nehezseg, elso palya, Something is rotten, 4 ora 50 perc utan restartoltam .... most en vagyok ennnyire bena, mert kb. semmit sem tudtam kezdeni az ellenfellel, borzalmasan eros :S Van valami jo kezdesi strategia?
#8130
A kedvenc fajra vonatkozóan: nekromanták😊 (H2 ben vigyázni kellett a csontikkal, mert ha nem osztotta el az ember, könnyedén átfordult minuszba a banda😊
H3 ban a ((Cloak of the Undead King) miatt felbukkanó lichcsorda😊
messze a 3 a legjobb pályatervezési szempontból (jól lehet trükközni😊
Persze kinézetre a mostani viszi a pálmát, de a technikai fejlõdés miatt ez érthetõ is.
(továbbra is hiányolom a nagy pályákat, illetve a szintkorlát zavar 😊
#8129
Lényegesebben kevesebb bug maradt benne ahogy nézem (bár a két hõs találkoztatásakor a lénycsoportokat nem mindig lehet szétosztani)
[Külön kell válnom a karavánnal ott szétosztani, majd ujra rákatt a mainra - (úgy nem hagyja, hogy közben van 2 üres slot is😊
Cobra.
#8128
<#nevetes1>
Egyébként passz, nem próbáltam. Nem látok LAN menüpontot, szóval szerintem nem megy.

Hide and fear, Cobra Commander is here !

#8127
Virágbolti??? Virágboltban vetted vagy mire gondolsz?
#8126
fura! nem tudom mi lehet a baj! Már csak arra tudok gondolni ,hogy az Nvidiát nem szereti...
#8125
Srácok, virágbolti verzióval lehet multizni valahogy? THX!
#8124
Én írtam, egy mentéssel csináltam meg, de nem elsõre! Másodjára vagy harmadjára sikerült. A lényeg az, hogy az utolsó várat csak akkor foglald el, ha már bazi nagy sereged van, mivel az utolsó vár elfoglalása után 1 héttel érkezik Michael, ha akarod, ha nem. Aztán onnan már nincs visszaút, ha nincs elég erõs sereged.

Crome

JackSparrow88
#8123
Na ez angyalos pálya (az utolsó missziók egyike) most megint felverte bennem a pumpát. Most komolyan legyen legalább 2 mentésem hogy a másikba vissza tudjak menni mert már tutira elb*sztam az egészet.(mert jelen esetben ezt a Michael angyalt nem lehet leverni egy gyengébb sereggel, erõsíteni meg ugye nem tudok már elõtte mert elfoglaltam az összes Haven várat de a f*szom se gondolta volna h utána pár nappal már egy 100k-s fõboss-t kell leverni. Az egésznek a lényege h a jelenlegi helyzetben nem tudom legyõzni, vissza meg nem tok már menni mert ezt a pályát csak egy mentéssel játszottam most kivételesen 😞 És még lentebb írták hogy az utolsó két pálya már nem lesz nehéz, persze ha van 2 mentésed akkor nem is :/ Emiatt egy újabb negatív pöcköt kap a játék...

Q8300 2.5 Ghz, 4GB RAM, HD 5770 1 GB

Cobra.
#8122
Ismerõsnél i3+520M és mediumon simán megy.

Hide and fear, Cobra Commander is here !

#8121
Én a játék minden hibájáért az Ubisoftot hibáztatom, szerintem nem a magyar fejlesztõk rontották el.
A kiadók szokták mindig hajtani a fejlesztõket, õk szabják meg a határidõket, így marad egy csomó hiba a játékban.
Õket nem érdekli az, hogy neked tetszen a játék, csak az izgatja õket, ha fizetsz érte.
#8120
Próbáltam 500 forintos egérrel, elkértem este tesómtól, tökéletesen ment. Razer Deathadderem van, levettem a frissítést rajta, és update-eltem a firmware-t, most már azzal is tökéletesen megy 😊 Úgyhogy örülök, mert a demó nagyon szépen futott, és itt egy helyi boltocskában 28 fontért osztogatják a gyûjtõi kiadást, és morcos voltam hogy nem megy a teljes.

Nincs erõs laptopom, de felraktam mindent, kivéve az SSAO-t, és teljesen jól megy. AMD Phenom II X3-as proci, 4GB ram,, és Ati HD 5650 Radeon.
Botond
#8119
Másik egeret próbáltál? Mármint konkrét egér gyártókkal van gondja, vagy úgy általában a laptopra dugott egérrel?

Én is most tervezek laptopra váltani, és jó lenne tudni mivel fogok szívni. 😊
#8118
Értelek! És neked mindenféle szaggatás nélkül megy? Ettõl eltekintve tökéletesen fut max grafikán? Milyen laptopod van?
Mert nekem: i5 4gb ram nvidia gforce gt540m 1 giga dedikált
És tök szarul megy!
#8117
Érdekes, elég sok hibát olvasok itt a játékkal kapcsolatban és az az érzésem, hogy én akkor valami mással játszok vagy nem tudom. Lekopogom (kopp-kopp), hogy még nem találkoztam velük, de nálam tökéletesen megy a játék. Én már csak elvbõl nem is veszek ilyen 10-20e Ft-os egeret mert arra . hogy elnyüstöljem vagy kicsit keményebben bánjak vele bõven elég a 900Ft-os egér (valószínûleg ezért nem találkoztam az elõbb említett hibával) a játékkal kapcsolatban meg hát megesnek ilyenek. Lehetetlen tökéletes programot írni ami az ezer féle egyéb programmal kompatibilis legyen, ne akadjon össze és tökéletesen fusson a kismillió féle konfiguráción. A tartalommal kapcsolatban meg ez van az Ubisoft döntésén múlik, hogy mikor akar kiadni hozzá plusz dolgokat. Bugok voltak vannak és mindig lesznek is. Inkább segítsük a fejlesztõket, hogy elmondjuk hol van és mi a hiba nem pedig olyan mondatokkal dobálózni, hogy "Mekkora szar ez a bughalmaz!!4!!4!44" és társai. Volt itt valaki akinek 2-3 hozzászólásában szerepelt a mondat, hogy "Na én ezért várok a játékkal, majd megveszem ha kijavítják a kismillió bugot." vagy hasonló és mikor kérdeztem egyet se tudott mondani csak elõzõ hozzászólásokra hivatkozott. Nekem nagyon tetszik a játék, napi 1-2 órát elvagyok vele. A történet is érdekes, legalábbis nekem tetszik. A skill rendszer tetszik. Bõven elég az a 30 pont amit szét lehet osztani. A lények közt akad egy-kettõ amin még van mit finomítani (pl.: szintjéhez képest elég gyenge), de majd jönnek a javítások és mindenki boldog lesz. A Heaven várnál már viszont okosan kell lépni mert a fejlesztett íjásszal saját magunkat is meg tudjuk viccelni. Szóval nállam a játék 9,8/10
Az a 0,2 pont a betöltés utáni plusz betöltés.
#8116
Sok órás google-zás után véletlenül ráakadtam a jelenség okára, és hát picit érdekes ... ugye nálam az a baj hogy amikor scrolloztam egérrel, akkor meg-megakadt, kimaradtak másodpercek az animációból, meg akkor is, mikor nem scrolloztam. Egy topicban azt olvastam, ez az egér miatt van, szarul van megcsinálva egyszerûen a játék, ha valami nem tetszik neki az egér frissítésével, akkor csinálja ezt.

link

Szóval kihúztam az egerem, kipróbáltam a touchpaddal notin, és tökéletesen megy a játék .... pf 😊
#8115
Asszem, akkor meg varok vele, mig osszebb kalapaljak. Az Ubisoft szivatasait el tudom kerulni. Meg a Steamet sem turom a gepemen( az eredeti Skyrim is csak a polcomon van celofanban.), pedig az egy egesz kiforrott rendszer. Az a nyomorult Origin meg vegkepp csak addig lesz a gepen, mig a BF3-at meg nem unom teljesen.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

#8114
Mint játék, véleményem szerint a legjobb Heroes.
Pont ott változtatták a rendszert, ahol kellett.
Lenyûgözõ grafika, átgondolt, kiegyensúlyozott lények, szép várak, remek képesség-rendszer (bár elsõre bonyolultnak tûnhet).
Különösen a földalatti részek gyönyörûek szerintem, a nehézségi szint is elfogadható, easy gyengébbeknek, hard a profiknak.

Hátrányok: tele van buggal, nálam elég néha lefagy, illetve az Ubisoft szivatásai, amirõl sok panaszt lehet olvasni ebben a fórumban és más cikkekben.
Én a helyedben várnék a vásárlással, amíg jobban kiforr a játék, javítják a hibákat, én 8- vagy 9000-ért vettem az 576-ban. Ha csak a játékot nézem, akkor megérte, viszont a fent említett bosszantó hibák miatt azt mondom, várnom kellett volna.
Ha tudsz várni, szerintem te se vedd meg még most, várj néhány patchet, aztán mindenképp érdemes lesz.
Guren
#8113
szerintem ez a cikk jól összefoglalja a játékot

a tört verzió meg teljesen jól mûködik offline módban.

#8112
Nehany gyors velemenyt irhatnatok, erdemes-e foglalkozni a jatekkal! Mennyire sikerult jol mint jatek, mennyire stabil, illetve mennyire hasznalhato a viragbolti verzio, mert az eredetit csak a polcra szanom?

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

#8111
Úgy legyen! Bár offline elég szar....
#8110
Offline persze, hogy menni fog.

Cobra.
#8109
Heroes crack nélkül nem megy offline módban?

Hide and fear, Cobra Commander is here !

#8108
Én a cikkbõl úgy értelmezem ,hogy offline sem tudunk majd játszani vele!!!!
Azt írja ,hogy a nem említett játékok lesznek elérhetõek offline!
A heroest említik ezért gondolom ,hogy olline sem lesz!!!
Nagyon tele van velük a f.sz!!!!!
Guren
#8107
igen, de a cikkben is írja.

#8106
Offline játszhatóak maradnak, nem ?
#8105
JackSparrow88
#8104
Na ismét sikerült az utolsó elõtti pályának kivernie a biztosítékot. Az egy dolog hogy a környéken semmilyen bánya sincs de még egy viszonylag erõs angyalos hõs is idõnként megjelenik aztán persze megtámad, a várban is. Már majdnem sikerül is legyõznöm de erre meg a csata vége felé inkább menekülõre fogja aztán kész, ott állok teljesen legyengült sereggel. Na erre a pályájára mondjon valaki valami jó tippet, most komolyan.(hozzáteszem mindez legkönnyebb fokozaton van, úgyhogy el sem tudom képzelni hard-on milyen lehet)

Q8300 2.5 Ghz, 4GB RAM, HD 5770 1 GB

#8103
En se szeretem az uzletpolitikajukat, de szerencsere meg nem olyanok mint az EA. Ezt a jatekot pedig azert is vettem meg, hogy tamogassam a magyar fejlesztoket. Francia cegnek dolgozom, kicsit lassabban tortennek a dolgok, mint altalaban mas cegeknel, de az Ubisoft jatekosokkal valo kommunikacioja azert elegge felhaborito. Remelem ez a jovoben valtozni fog, mert igy csak vasarlokat vesztenek.
#8102
Én azon gondolkodom, hogy talán nem veszek többé Ubisoft játékot. (Legfeljebb csak régit)
Utálom az üzletpolitikájukat és a másolásvédelmüket.
#8101
Nálam van hasonló jelenség! Én laptopon tolom! A demo jó volt de az eredeti nálam is szar! 2x bikább a laptopom van mit a rendszerkövetelmény!!! Azt írják más forumokon ,hogy örüljek ,hogy egyáltalán megy mert nem támogatja a laptopos videokarit!! Én meg ennek örülnék ha kijönne valami nvidia fix!!!
#8100
Siri csend honol a hirek tajekan. Uborkaszezon van, sajnos a hivatalos forumon is egyre tobben any....nak. Igertek tobb tartalmat meg az elejen, szoval furcsa, hogy az UBI kozosseg fele valo kommunikacioja nulla. Lehet buktak a projecttel, vagy nem produkalt eleg bevetelt nekik nem tudom. Az a baj, hogy a magyar fejlesztok se mondhatnak semmit 😞. A jelenlegi allapot senkinek sem tetszik.
#8099
Sajnos ilyen esetem nem volt, nekem csak fagyni szokott.
Tud valaki akármit az esetleges új (1.3) patch-rõl ?