Might & Magic: Heroes VI

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Shiwo
#7748
nálam is elõferdült már...remélem nem viszik túlzásba

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Guren
#7747
van

#7746
másnál is van ilyen: amikor bejelentkeztem azt írta ki hogy a szolgáltatás nem elérhetõ próbáljam meg késõbb
#7745
😄 Szuper karácsonyi frakció buli. 😊
Shiwo
#7744

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Maak
#7743
mas, multi mukodik vagy singnlen van a hangsuly inkabb?

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

#7742
Ez egyébként 1-2 játéknál már volt így. 😄

Maak
#7741
Meglett, de mondjuk igy sem indul...ujratelepitem...csak jo lesz...bolti verzional nem szokott igy szivatni, lassan konnyebb lesz egy feltort gamet elinditani mint egy dobozost vagy mi a fene?<#banplz>

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering&#65279; people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

b-type
#7740
Kellemes, Magic-s ünnepeket a Might-s játékosoknak, 6 nap múlva új év! 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#7739
Nem.
Kell lennie egy fõkönytárnak...pláne ha már játszottál is vele..mondjuk nem igen vágom hogy miért nem rakott ki parancsikont, nem emlékszem hogy opciós lett volna.
alapesetben bármelyik meghajtó/programfiles/ubisoft/Might & Magic a kiindulás, errõl kell startoljon a játék.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Shiwo
#7738
nem csak lemezrõl fut, sõt, fut lemez nélkül...

szerintem rossz helyen kerested, az UbisoftGameLauncher.exe nálam a ..\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\ könyvtárban van, míg a játékot a ..\Program Files (x86)\Ubisoft\Might & Magic Heroes VI\ mappába telepítette (64 bites windózom van, azért van (x86) a programfüles után...

mondjuk mintha telepítéskor megkérdezné, hogy a játék fájljait is felpakolod-e, ha nincs meg sehol a játék (Might & Magic Heroes VI.exe -t vagy gu.exe -t keresgélj), akkor próbáld meg újra telepíteni


illetve javasolt, hogy a gu.exe-vel indítsd mindig, mert az leszedi a patcheket a játékhoz ... sõt, elõször 3szor egymás után is indítsd el, majd mikor végzett a patch telepítéssel és bejön a launcher, akkor lõdd ki, mert nem automatikusan szedi az összeset, hanem elõször csak az 1.1-et, majd az 1.1.1-et végül az 1.2 patchet tölti le

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

Maak
#7737
Sziasztok!

Van egy olyan problemam, hogy telepites es patcheles utan nem akar elindulni a gama.Tegnap kaptam meg, feltettem mindent es jatszottam is vele kabe fel orat, ma reggel nem indult.A jatek konyvtaraban nincs 1 db inditofajl sem, mindossze egy UbisoftGameLauncher.exe, de ezzel nem indul.Start menuben sem es az aszalon sem hozott letre parncsikont amivel indithatnam, ugye nem komoly, hogy csak lemezrol fut?

- You kids and your damn video games. When I was your age I spent my time outside, murdering&#65279; people in the fresh air...- bnet :Pedrochen #21774

gandrus
#7736
Kellemes Karácsonyt mindenkinek!

#7735
Üdv Bátor Harcosok! Ezúton kívánok a HEROES MAGYAR HONLAP, valamint JÓMAGAM nevében KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET minden Heroes rajongónak és fórumozónak! 😊

Sajnos az oldalunk fóruma pár napja nem mûködik, mert a hardwired szervert javították és nem sikerült tökéletesen a fórumunk visszaállítása. Remélem, hogy hamarosan rendbeteszik és mûködni fog minden...

Baráti üdv!

Vologya Mester
#7734
Boldog karácsonyt!

#7733
A Vízelementál kinézete és a sipítozó hangok (animáció gyorsításánál) még nem javultak nem? A vízelementál portréképe is tök ugyanaz mint a folyószellemé.
#7732
http://www.youtube.com/watch?v=mN7LW0Y00kE
Békés, boldog és szeretetben teljes pillanatokban gazdag Karácsonyt kívánok és emlékezetes szentesét minden Heroes VI fórumozónak!
#7731
Ati radeon hd 3850 a jelenlegi vidcard.
Most már legalább tudom milyen minimum géppel játszani, argh
#7730
Szerintem a Heroes-okat hard-on érdemes (Disciples-t is) nyomni. Sokkal élvezetesebb mert az eleje húzós aztán amikor egyre erõsebb leszel már nincs ellenfeled.
#7729
Én elhiszem, ezért írtam, hogy játékstílus függõ, hogy ez a mostani kinek nehezebb normálon és kinek nem. Eddig én is mindent normálon nyomtam, de most mégis nehezebbnek érzem ezt azon a szinten. Ez csak az én véleményem, ettõl persze még másnak lehet megfelelõ a normál szint.

Crome

gandrus
#7728
A játék még mindig elég gépigényes, bár mintha egy kicsivel kevesebb erõforrást használna fel a legutóbbi patch óta. Elõtte úgy rémlik, hogy két magot terhelt le valami 70-80%-ra, most csak egy magot terhel 70%-ra, meg 50% memória van lefoglalva. (core i7 920 d0, 2.66 ghz, 3x2 Gb triple channel ddr3) Ezek alapján sajnos nem látok rá sok esélyt, hogy jobban fusson a régebbi gépeden. Bár a cpu órajelének emelésével - ha van tapasztalatod ilyen téren - elfogadhatóbban futhat a játék is szvsz.

Crome

Általában normalon szoktam játszani Heroes játékokat (1-6), King's Bountykat is (bár azokat hardon is), de nekem nem tûnt nehezebbnek a Heroes 6 normalon.

#7727
Nem tudom milyen a videó karid, de a proci az kb a minimum igénynek felel meg (Core 2 Duo E4400 2.0 Ghz), tehát nem meglepõ a terheltség.

#7726
Kénytelen voltam gyengébb teljesítmányû gépre váltani (Intelcore duo cpu e4500 2.2ghz 2 giga ram😞 Sajna a cpu 95% os teljesítményt jelez (minden látványelem le van véve) borzalmas.
valami tipp, hogy mivel tudom gyorsítani?
(nagygép szervízben)
#7725
Fura, én maximálisan élveztem az 5-öst, sõt az elsõ olyan sorozat volt, ahol az összes kiegészítõt végignyomtam. Ez így lesz a mostanival is majd és valóban, akár még a nehézségen is állíthatok a jövõben. Az 5-ösben volt egyetlen egy pálya, amikor tényleg elgondolkoztam, hogy leveszem könnyûre, de végül mégsem tettem, mert nem esett volna jól úgy az a gyõzelem. Akkor tényleg jó volt az egészet normálon végigvinni, de nem is éreztem egyszer sem olyan nehéznek a normál szintet, mint most. (Persze tudom voltak, akik meg Hõsi szinten vitték az 5-öst is végig). Nekem itt a könnyû adja azt az érzést, mint ott a normál, de már nem írom le többször. Én azt gondolom, hogy mindkettõnk írásából levonhatjuk azt, hogy mindegy a szint, csak élvezzük a játékot és ne az legyen, hogy csak az "én azért is megcsinálom normálon" dolog miatt elvész az élvezet, amit ez az új rész adhat és adott is bug-ok ide vagy oda.

Crome

#7724
No átverekedtem magam a 4 db nagy sereges hõsön úgy hogy el sikerölt foglalnom a fõvárát ami teljesen ki volt építve így elég sok elõnyöm volt azzal hogy õ támadott míg én a vár elõnyeit kihasználhattam. 3 nap után végre hamarosan kivégzem ezt a pályát normalon! Ez a nagy szó! Mert ez majdnem hard ezen a pályán. 😊
b-type
#7723
Meg azért is írtam lehetséges problémákat, mert sztem magasabb nehézségi szinten term. hogy nem lehet rohanni..de ez így is volt az elõzõ részekben is.
Történet módban tök mindegy hogy mit ír ki a térképek végén...veterán, hõs, bajnok...nem ez számít, hisz ahol átviszem a hõst egy második, harmadik térképre ott maxolni kell a tartósan tulajdonságot növelõ helyeken, összes aréna, összes +védelem, +erõ..stb, mindent végig kell nyomni, és ez idõ....azaz nem számít minek értékel a játék a végén, mert a végkifejlet elõtt még körbenézel minden addig kihagyott érdemlegességért.
a megfelelõ varázstárgyak megint csak nagyon fontosak,..szal mittomén hol mennyire lehet elcsúszni, de én még eddig nem éreztem hogy a gépnek bárhol komoly sansza lett volna ellenem...és nem spártaian nyomom, mert azért nálam is befigyelt a bõséges kezdõ nyersanyag, és a sok és gyors lényszaporulat a semleges mobokra...ez azért számít, mert így a kezdeti szintlépés is gyorsabb, és ha csatlakoznak az is több.
Szal egyenlõre én sem sanyargatom magam a normállal...élvezhetõen játszom, majd késõbb, a késõbbi végigjátszásoknál kínzom magam a szigorításokkal 😊)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#7722
absz igaz.
Én sem megyek feljebb, ...szerintem még sokszor ki fogom játszani, ezért pont ott kell játszani ahol jó.
Pont a tieteket olvasva gondolkoztam el azon, hogy egyedül a HoMM 5 részét nem vittem többször végig, sõt csak az alapjátékot játszottam ki, a két kieget nem is.
...és talán pont ezért van az hogy nem igazán érzem Ashan-t 'magaménak'...a HoMM történetét nagyon sokszor ledaráltam, a HoMM3 történeteit szintén sokszor.
A negyedik részt megszerettem, de mégsem játszottam újra olyan sokszor, az Ötödik részt ugye írtam hogy egyáltalán nem játszottam újra,...most ennél a résznél, a hatodiknál érzem azt hogy oké, ez megint jó lesz.
Szal sztem tök mindegy, hogy milyen fokozaton játszol/játszom elsõ alkalommal végig, mert a következõ javításokkal-kiegészítésekkel majd ráérsz feljebb és feljebb menni...hiszen addigra már kell is, mivel már nagyjából tudod mit hol merre.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#7721
Szerintem egyszerûen csak arról van szó, hogy másféle játéksítlushoz jobb a könnyû fokozat, megint másféléhez a normál. Nem kételkedem abban, hogy normálon is meg lehet csinálni, de másképp kell nekiállni agyban és taktikában az egészhez. Az én stílusomhoz a könnyû fokozat volt itt az ideális (ismétlem, csak ebben a 6. sorozatban, mert az elõzõ 5 sorozatban a normál fokozattal toltam) és nem érzem magam kevesebbnek azért, mert könnyûn vittem végig. A lényeg az volt a számomra, hogy élvezetesen játszhassak és a kihívás nekem így is megvolt. Nem éreztem/érzek lelkiismeret furdalást hogy könnyen nyerek/nyertem a pályákon, de a hajamat sem kellett tépnem, hogy már megint elbuktam egy pályát és 100x kezdhetek neki. Biztos több valaki attól, hogy megcsinálja normál fokozaton, de nekem többet ér, hogy élvezetesen játszak, mint azt, hogy elmondhassam, hogy "jee, végigvittem normálon". Akinek nem inge, persze ne vegye magára!

Crome

b-type
#7720
javít:
"..teszem azt én a Nekro-t mágussal vittem végig (mert csak belevágtam alapon), de utólag lehet hogy 'magic' hõssel érdemesebb lett volna.."
..
teszem azt én a Nekro-t mágussal vittem végig (mert csak belevágtam alapon), de utólag lehet hogy 'might' hõssel érdemesebb lett volna

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#7719
Valszeg elcseszed, szvsz semmilyen probléma nincs a gépi ellenfelekkel a kampányban..legalábbis eddig mindig befürödtem azzal hogy itt írtátok, hogy ez a pálya ilyen kemény meg olyan kemény, ..ezért minden kör elõtt mentettem, aztán meg kiderült hogy semmi nincs.
..vagy a taktika nem jó, vagy elcseszed az idõt nem tudom, vagy nem maxolod ki a térképeket a +-s bónuszokért a tulajdonságokra, de lassan befejezem az összes kampányt (sajnos), és semmi extrával nem találkoztam...voltak nagy csaták, de a legtöbb arról szól hogy szinte veszteség nélkül hozzam ki.
A szett cuccok megmaradnak...ezt is érdemes kihasználni, minden szett cuccot megszerezni a térképeken...leverni az õket õrzõ mobokat, még ha már meg is van a szinthatár.
...sztem figyelni érdemes azt is hogy milyen vártípus történetét kezded el, és ha úgy érzed átalakítani a hõs beállítottságát..teszem azt én a Nekro-t mágussal vittem végig (mert csak belevágtam alapon), de utólag lehet hogy 'magic' hõssel érdemesebb lett volna, az emberek kampányát 'might',..a Naga-t kampányát szintén 'might'..stb.
Jó dolog a 'Magic'-s hõs is, de sztem egy jó 'Might' jobb.
Na mindegy, lehet hogy átszaladtok eleinte a pályákon, ezért nehezebb a vége, nem tudom...de sztem ebben a játékban semmi komoly nehézség nincs, normál beállításon, és egyedi többin (nagy tömegû semleges mobok-sok nyersanyag..stb)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Shiwo
#7718
detto 😊

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

reaper4
#7717
én easy-n nyomom és így jó 😊 puhány vagyok, de legalább nem idegeskedek annyit 😄

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

#7716
Hát normál pedig. 😊
#7715
Lehet hogy én is nekikezdek easy-n mert amit itt a Démonos gép mûvel az pofátlanság. Naponta jönnek a csapat vagy számos bajnok egységek amikor akarja a várába pedig max 2 vára van most már csak démonos legalábbis. Emellett ugyanígy csak hatványozódva önnek elit és alap lényei. Ez tényleg hard normalon. 😊 Vagy csak hardon kezdtem véletlenül neki? Meglesem de nem hinném.
#7714
Pofám leszakad. Most meg olyan történt hogy majdnem megöltem a fõseregét is az utolsót amely volt még az ördögi ellenfelemnek. Ere elfoglalja a várat mondtam nem baj alig maradt már embere vígan meghal fõhõsöm élesztése után No de ekkor nagy meglepetés ért. Egyszer csak a nulla Kerberosza hadsereggé vált, a nulla bestiája számossá, a 20-20 Lilimje és Tenyészanyája tömeggé ahogy a 20 db marcangolója is tömeggé s így tovább. Vagy bug ez vagy Sheoghból (habár a történet és a küldetés nem írja) teleportál amikor csak akar a fõvárába hadseregnyi és tömegnyi eliteket és alap lényeket és számos bajnok lényt. 😊
#7713
Az utolsó kampányokban vígan megvan a 30 as szint
Az hogy kevesebb lenne a lény? 300-400 as lénycsoportok jönnek a kampányok végén (illetve futnak) dinasztia wpn szintezésre jól használható.
#7712
A cpu nálam 74 % ot csinált tegnap, és nincsenek maxon a beállítások.

Picit más
A nagás pályát, könnyûre állítottam, mert kellett, viszont sokat segít, hogy van egy Arcachne kimaxolva a fõhõsnél (életszívó kard)
illetve a gépi ellenfél a gyengébb karakterek felé veszi az irányt.
Tehát, van az infernos (Kiril) 1-2 alhõst kell kitenni az örvény közelében a vízre, a partoktól elfelé, így a nagák, szerencsére azokat üldözik (a taktika miatt elmenekül a hõs😊 1 kört lehet ezzel nyerni.
A pokolkutya fura módon nem támad úgy, hogy aki körülötte van mindenkit sebezzen (bug vagy feature?😊 a gép szerint õ a legveszélyesebb, így az ember rá tolja az "erõsítést" (arachne segítségével meg egész jól dolgozik) A Csontik ellen még nem találtam meg az ellenszert, sajna tõlük nem szív semmit😊
#7711
Illetve még annyit (ami tudom már ki lett beszélve), hogy jó lett volna legalább lvl 35-40-ig engedni a hõsöket, akkor pont kifújtak volna a szintek a kampányok végére (legalábbis nálam). Mindez könnyûn, ahol gondolom kevesebb xp-t is ad, hiszen kevesebb lény van mindenhol. Normálon vagy nehezen meg feltételezem még hamarabb el lehet érni a szintkorlátot a végén.

Crome

#7710
Nekem mindenhol a 4. pálya volt a legnehezebb, kivéve az Ork-ot, mert ott a 3. A démon kampány meg furcsán könnyû volt egész végig. Én úgy játszottam a kampányokat, ahogy jöttek a sorban, balról jobbra. Így is össze tudtam rakni a sztorikat végül. Bevallom (még ha sokan fújjolni is fognak), hogy 1-2 pálya kivételével könnyûn vittem végig. Nekem még így is kihívást jelentett nem egyszer, de könnyûn is kellõen élvezetesnek találtam a játékot. 1-2 bug-al találkoztam ugyan, de az összkép mindenképpen pozitív. Kifejezetten tetszett a teleportok használhatósága, nagyon sok helyzetben anélkül buktam volna az adott részt (gondolom azt úgy is tervezték). Egyedül a nehézségi szintek eltolódása volt furcsa számomra, mert tényleg az elõzõ részekhez (amiket mind normál szinten vittem végig) képest, itt számomra olyan volt, mint ha a könnyû szint lenne a normál, a normál a nehéz és a nehéz meg a hõsi. :-)

Crome

#7709
Ennél sokkal könnyebb volt. 😊 A Haven 3. pályát nem csináltam még meg a 3.-as pályákból a 4-es ból a történet miatt kezdtem el most a nagat. Elõbb jön a 4. naga mint a Haven 3 sõt a barbár 3. is érdekes.
Normalon játszod?

A semleges lények is már alapból sok-hordaként kezdenek a 2-3. kerület felé. Most a 3 hétre már több száz tenyésztõ anya õriz dolgokat pl.
Shiwo
#7708
én nem bánom, ha késõbb jön, csak legyen állejtõs 😊

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#7707
Én már túl vagyok rajtuk, most már csak a végsõ kampány van hátra, de az majd csaj január elején. Addig nem vagyok a gépem közelében. (Egyébként az Orkos 3. pálya sem volt túl könnyû, ahol tartani kell a várost a Nagakkal szemben).

Crome

#7706
"Vagy majd a következõ expansionbe benyomják és akkor azt is megveszik."

Szerintem is ez lesz. 😊 Csak vegyék csak vegyék. 😊 Azért mondjuk már majd meg is éri, meg ha lesz 1-2 új nép is.

A 4. naga pályát valaki tudta már abszolválni? Kicsikét nehéz. 😊 A 2 gépi 2 különbözõ nép legkésõbb a 2. hét elejére de talán már az 1. hét végére rendelkezik bajnok egységgel és 30-50 darabnyi elitekkel. 😊 Ez úgymond kezdési csalás, már ha azt nézzük hogy te ilyet soha a büdös életbe nem tudsz elérni a pálya elején a szûk idõ kereteké s a kevéske nyersanyag okán. No de legalább van benne kihívás.
Guren
#7705
soha nem mondta senki, hogy ebben a patch-ben érkezik az új városnézet.

enlightened
#7704
Örülök a patchnak.

De hol van a beígért teljes nézetes város??? Úgy látom, ezt már rég elfelejtették. Vagy majd a következõ expansionbe benyomják és akkor azt is megveszik.

gandrus
#7703
Úgy tûnik, hogy a cpu terheltség is javult egy kicsit.

Shiwo
#7702
akkor rosszul rémlett

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#7701
Szörnyûséges seregembe beálltak az árnyelementálok akiket meg kellett volna ölni😊 (az elején a mapnak, amikor még minden lény kellett, mint a falat kenyér😊 mostmeg nincs tovább, nem enged át a kapun😄 (szvsz a lények attribját átállítani, hogy ne akarjanak barátságosak lenni)
#7700
Én már annak is örülök, hogy patch óta nem fagy ki a barbár 2. pálya, és tovább tudtam vinni 😛 No comment, bár amúgy fasza a játék!
gandrus
#7699
A játék telepítésekor automatikusan kirakott parancsikon célja a Might & Magic Heroes VI.exe. Mivel azonban a gu.exe elindításával frissíthetõ - és frissítettem is 1.2-re -, így nem számít igazán, hogy nem mûködik az automata update.