1098
Warhammer 40K: Space Marine
  • lammaer
    #16
    "Azért más fíling válogatni a könyvek közt egy könyvesboltban"

    Hát, először én is úgy voltam vele, de miután angliában megvettem 1-2-t igy boltban válogatva, megszoktam hogy az összes WH regény egy minőségben jön. Tehát mostmár csak a tartalmat nézem (pontosabban, azt, mi nincs még meg), aztán rendelgetek 2-3 havonta amikor már vészesen közel vagyok ahhoz hogy végezzek az előző adaggal :)

    Az pozitív hogy a Silver raktárról árul angol könyveket - de azért jó kis haszonkulccsal dolgoznak (25% pl az Eisenhorn omnibuson, és még házhoz se jön a cucc :)
  • wedge31
    #15
    Én innen vásárolok.

  • dronkZero
    #14
    Ja, azt akartam elkerülni... Azért más fíling válogatni a könyvek közt egy könyvesboltban, mint rábökni egyre borító meg ár alapján neten.

    Mondjuk ha ti sem tudtok ilyen könyvesboltot, akkor más nem marad. Lehet, hogy érdekel a GreyKnightos téma.
  • lammaer
    #13
    Egy grey knight omnibust fel tudok ajánlani, 3 grey knights regény 1 kötetben, olvasatlan. 3000 HUF, Véletenül kettőt rendeltem.

    http://www.bookdepository.co.uk/book/9781844166978/The-Grey-Knights-Omnibus-Grey-Knights-Dark-Adeptus-Hammer-of-Daemons



    Amúgy én itt a bookdepository-n szoktam vásárolgatni, hazánkba is ingyenesen szállítanak.



  • Bucser
    #12
    Internyetről. (nem Amazon)
  • dronkZero
    #11
    Hol lehet őket beszerezni? Alig tudok néhány angol nyelvű könyveket árusító boltról, és ott is igencsak szegényes a kínálat, scifi és fantasy felejtős...

    Hm, most ugrott be, a Trollbarlang elvileg kizárólag Warhammer bolt volt, talán ott? Vagy az megszűnt már évekkel ezelőtt?
  • lammaer
    #10
    Hát, ezért szoktam rá én is az angolul olvasásra. Még ha nem is megy 100%-osan, lehet dúskálni a Warhammer 40k regényekben :)
  • wedge31
    #9
    Abnetet itthon csak a Gaunt szellemei szériáról ismerik és ráadásul a 16 eddig kijött részböl csak 7 jelent meg és nem látszik mikor jön a következö.


    Pedig pont a Traitor General résztöl lesz igazán jó a sorozat, szvsz...
  • Bucser
    #8
    Megnyugodtam:) Emiatt sem kell konzolt vennem :D

    És jön is a WH40K MMo is:)
  • lammaer
    #7
    Nem is tudom, Ian Watson a ciklus végére nagyon elment ilyen misztikus, már már drogos látomásos irányba :)

    Az Űrgárdista/Inkvizitor tényleg szuper volt, de ahogy haladt előre, a következő könyvek egyre elvontabbak lettek.

    Dan Abbnett nekem jobban bejön, főleg hogy elég sokoldalú - pl as Eisenhorn/Ravenor trilógia is zseniális, totál más stilus mint a Gaunt sorozat. Nem beszélve a Titanicus-ról (ami a titánok csatáiról szól) vagy a Double Eagle-ről, ami a wh40k világában talán az egyetlen regény ami a légicsatákra és légierre fókuszál :)
  • Muttley
    #6
    izéé...olyan, mintha a Gears of War megsunázta volna a Darksiders-t és ez lett a kölök :D
  • heady
    #5
    Többek között emiatt vettem xboxot, amikor még konzol-only cím volt. Imádom a W40k világát, főleg, ahogy Ian Watson ábrázolja.
  • wedge31
    #4
    Teljesen igaz én már most jövö év elsö negyedére gyüjtök, kapásból 4--5 játék jön ami érdekel, ráadásul a Warhammer 40k nagy kedvenc.
  • Pio
    #3
    Itt az új trailer is, Warhammer hangulat garantált!

  • Pio
    #2
    jó, hogy kikerült ide is, számomra kábé az év híre! :)
  • wedge31
    #1
    A Warhammer 40K: Space Marine bejelentésekor köztudott ugye, hogy néhány elvakult PC-s játékos még a petícióról sem riadt vissza, hogy végül kedvenc platformján lássa viszont a TPS-RPG formát vett új Warhammer játékot. Hogy ez hozta-e meg a Relic és a THQ eszét, vagy a PC-s gyökerek miatt döntöttek így, nem tudni. Azért egy közleményre futotta Jonathan Dowdeswell, Relic főnök részéről: „A hűséges PC-s felhasználók borzasztóan fontosak a Relic számára, ezért örömünkre szolgál bejelenteni a Warhammer 40K: Space Marine-t PC-re is." A THQ-tól Travis Plane nyilatkozott: „Minőségi tartalmat szolgáltatni a játékosoknak kulcsfontosságú itt a THQ-nál, ezért megállás nélkül dolgozunk, hogy a PC-sek és a konzolosok egyaránt a legjobb játékot kapják." A Warhammer 40K: Space Marine megjelenése jövő év elején várható. - GS