36783
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • DonZorro
    #4964
    Ez nem a 3D-s kabin! Ez csak 6DOF... :(
  • k53ta
    #4963
    Mig-29 kabin:

    http://www.youtube.com/watch?v=pQKDJPQSvbU
  • HungaroJET
    #4962
    ...a MiG-29 még nem lett bejelentve, ahogyan a Su-33 és a Su-25T-sem, de előbb-utóbb minden gép kap majd 6DOF kabint...szerintem :)
    Persze a Su-25T lesz az utolsó kabin-ügyileg, merthogy ugyebár az ingyenes...jelenleg.
    Viszont az sincs kizárva, hogy a nem FC3 tulajoknak majd fizetniük kell a Su-25T kabinért...a többiek valószínűleg megkapják bónuszként.
    ...remélhetőleg ;)
  • DonZorro
    #4961
    Wer iz de szerver??? :(
  • k53ta
    #4960
    Szépek a képek (Su-25, Su-27)és a videók (Mig-29, Su-27)az új 3D kabinokról.
    De mi a helyzet az alap Su-25T-el? Az is kap 3d kabint, és végre a HUD képe is a fejmozgásnak megfelelöen fog "elmozdulni"? Vagy a Su-25T kimarad ebből a fejlesztésből? Sajna nem találtam erre vonatkozó infot.
  • DonZorro
    #4959
    Ja, azt tényleg nem, bár a TR5-el nem is próbáltam még... ;)
  • Papa01 #4958
    Köszönöm szépen, igen ez nekem is meg van! :) Csak ha jól emlékszem a Track-et nem támogatja.
  • DonZorro
    #4957
    Tessék...

  • Sanyo
    #4956
    DCS: UH-1H videó
  • GaBika6
    #4955
  • Papa01 #4954
    Nagyon látványos, már csak a dzsungel hiányzik alóla! :)
  • killbull
    #4953
    DCS:UH-1H Huey. Start Engine
  • DonZorro
    #4952
    Mostanában előfordul, hogy mikor loginolok a multiba kidob hibával:

    Probléma-aláírás:
    Problémaesemény neve: APPCRASH
    Alkalmazásnév: DCS.exe
    Alkalmazásverzió: 1.2.3.10201
    Alkalmazás időbélyegzője: 513eb744
    Hiba – modul neve: StackHash_39f3
    Hiba – modul verziója: 6.1.7601.17725
    Hiba – modul időbélyegzője: 4ec49b60
    Kivételkód: c0000374
    Kivétel – eltolás: 000c380b
    Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
    Területibeállítás-azonosító: 1038
    További információk 1: 39f3
    További információk 2: 39f3284ea664cb9505148a5b0fd7d47c
    További információk 3: cec8
    További információk 4: cec8f961f21d4f335e730a88ffdd8213

    Valakinek volt már ilyen???
  • gsg16
    #4951
    szélesedik a réteg,akik szimulátoroznak,úgy látszik.a sok szét csítelhető méregdrága lövöldözős FPS után üdítő kivétel egy olyan játék,ahol a tudás számít.
  • macleody
    #4950
    Mi folyik itt srácok? Négy magyar szeró is fut. Berosálok :)
    Sőt 5, mert az enyém is ment.
  • gsg16
    #4949
    SU25-ös csapásmérések csecsenföldön.a videó elején Omega szól:

  • gsg16
    #4948
    némi orosz forgószárnyas technika.sajna kamovok közül,csak az 52-es mutatják benne.:
  • SnowFox79
    #4947
    Üdv All.

    Ma szerkesztés közben egyszer csak nem akart működni az editorban a megnyitás és a mentés másként menüpont. Ez az állapot sem újraindítás sem javítás nem segített, újra kellett raknom a world-öt...

    Valaki már futott bele ilyen problémába? Mi okozhatja? esetleg jelenteni kellene ha másnál is volt ilyen.

    Üdv.
    SnowFox
  • gsg16
    #4946
    egy újabb ékes megnyilvánulása az amerikai hülyeségnek.gondolom ezek után ezt a testőrt,szét szopatták a kollégái:
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=f5YkIaY58ng#!
  • Shifty
    #4945
    Hasonlót csinált a mi 4+-os gépünk is.
  • gsg16
    #4944
    igen,ezen én is csodálkoztam,mert ez nem egy orosz repülőnapon készült.
  • z0ty4
    #4943
    wooow nem volt ez túl közel az emberkékhez?
  • gsg16
    #4942
    ez nem akármilyen élmény lehet élőben
  • gsg16
    #4941
    így van.plusz például a BS pilóta urak hajlamosak megfeledkezni a saját,és a társaik fedezéséről.elkezdenek lebegni,ketten,hárman is ugyan ott,és csak bámulják a tv-t célt keresve.nekem meg már sikerült úgy alájuk gurulni,hogy majdnem rám estek a roncsok,amikor lelőttem őket.mert ugye az AI vezérelte légvédelem áll,mint a fasz,és várja,hogy valaki lemészárolja,akár csak az életben.
  • wittman
    #4940
    Mert ha bekapcsolja a légvédelem lokátorát, a Su-25T azonnal be tudja mérni és már küldi a Fire&Forget(H-25MPU) rakétát vagy kettőt...
  • csolee
    #4939
    gsg16! elvesztettem a fonalat
    mire írtad hogy a10,bs könnyebben, míg a 25ös nehezebben szedhető le?
    és miért a különbség?
  • krisztian005
    #4938
    Na azért nem olyan rossz ez, ilyen hibával én még nem találkoztam, nem biztos hogy a szimulátorral van a hiba. A géped elég erős hozzá? Jó sorrendbe instaláltad? Először a DCS World majd a modulok pl. DCS A-10C. DirectX9C, Microsoft Visual C++ fent van? Mikor ujratelepitetted a c:\Users\Felhasználónév\Saved Games\DCS\ könyvtárat törölted? Ott tárolja a beállitásokat és lehet abban volt valami ami az ujjabb verziónak nem tetszett.
  • djready
    #4937
    win7, 64bit, és a nem upgradelhetőség miatt újratelepített World-A-10 áll mint a szög,...Hááát,...ahogy a fórumbeírásokat nézem külföldi lapokon, ebből eladás lesz...ilyen bizonytalan szart.
  • gsg16
    #4936
    tartsd rajta a gépen,már ha tudod,mert közben mozog a célpont.az a tapasztalat,hogy ez nélkül általában megy a rakéta a holdra.leginkább A10-es ellen jó,vagy helikopterek ellen.a SU25T lelövéséhez már mázli kell.
  • DonZorro
    #4935
    Befogom és kilövöm? Király! És addig mit csináljak a célkeresztel? Ne mozgassam???
  • gsg16
    #4934
    a Tunguskánál én rá szoktam vezetni,sokkal pontosabb úgy,ha a célkeresztet a gépen tartom.de jobb,ha hagyod automatán őket,mert hatékonyabbak,mint ha te böngésznél az égen
  • DonZorro
    #4933
    Aham! Értem! De mondjuk a rakéták a befogás után célra mennek vagy rá kell vezetni őket???
  • gsg16
    #4932
    semmivel sem lehet használni a radart.bele ülsz,és ha látod,befogod,és kilövöd.ha nem látod,akkor ott fognak körözni a fejed felett.ha a radarjával akarod megkerestetni az adott egységgel a cuccot,akkor kiszállsz belőle,és F10 nézetben rákattintva vagy RED-re,vagy AUTO-ra állítod,és akkor megkeresi,és indít rá,ha tud.
  • TG Gida
    #4931
    Tarja-t lecserélték tavaly, az új énekes még jobb is talán.
    Nightwish:Song of myself
  • DonZorro
    #4930
    Na akkor akciosan megvan a CA is! Viszont kéne segitség pici! :|

    A "radaros" járgányoknál (TOR, TUNGUSKA, OSA, ZSU, STRELA) mivel és hogyan lehet használni a radart Srácok???
  • Sanyo
    #4929
    Szólj és én készen állok. :)
  • Reaper
    #4928
    Köszi, ismerjük a problémát. Új weblap motor lesz rövidesen.
  • djready
    #4927
    A VMH59 főoldalára érkezve az AVAST és más vírus keresők, vírusveszélyt jeleznek! Át kellene néznetek az oldal-motort, hogy nincs-e gond.
  • Reaper
    #4926
    Valamit elszabhattál, mert aktiválnám a usered, de ilyen felhasználó nem létezik. Átbogarásztam az inaktív userek listáját és még csak hasonló sincs...
  • macleody
    #4925
    Na megvettem óccóért a mustangot. Azt hiszem ezen még van mit gyakorolni :)