33069
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • sanya200
    Köszi, remélem azért itthon is lehet majd kapni, a dvd-s verziót.
  • Sanyo
    Elvileg ebben a hónapban lesz dvd és steam verzió is. Az egyik fejest kérdeztem direktben. :)
  • sanya200
    Hát kivéve az F-35-öst de az még messze van.
  • Bögyörő
    Én már régebben irtam hogy valószinüleg a Hornet lessz a következő mert anyagot gyűjtenek az CVN-70 Vinson-hoz, és ha jól tudom az E-2-eseken és Horneten kivül mindent számüzmi akarnak a repülőhordozokról, egy awacs gépet csak nem csinálnak ED-k, bár az is érdekes lenne multiban de ahoz először vadászok kellenének.
  • Buren
    Zsebbenyúlos vicc.

Domain name: F-18C.COM
    Creation Date: 2011.03.21
    Updated Date: 2011.03.30
    Expiration Date: 2012.03.21

Status: NOT DELEGATED

Registrant ID: 3SAULC7-RU
    Registrant Name: Joint Stock Company "Eagle Dynamics"
    Registrant Organization: Joint Stock Company "Eagle Dynamics"
    Registrant Street1: 3, Avangardnaya str.
    Registrant City: Moscow
    Registrant Postal Code: 125493
    Registrant Country: RU

• sanya200
    Hát mivel elseje van nem hiszem el:)
    De örülnék végre valami más gépnek is.Pl F-16,Eurofighter,Rafale, bár ez a 2 elég új még.F-15E is jó lenne de az nem valószínű mert az 2 üléses.
  • Buren
    Az április elseji madarak csicsergik, hogy a következő gép az F/A-18C lesz!
  • sanya200
    Létezik a játékból már dobozos verzió?
  • Bögyörő
    Mindig találok valami érdekeset, ma a tgp-vel befogtam egy célt és mikor zoomolni akartam véletlenül a delete gombot nyomtam, és a tgp mint egy fényképezőgép automatikusan elkezdte az éllességet beállitani, bár sokat nem hiszem hogy számit de nagyon jópofa.
  • Bögyörő
    Kösz az infót, ha ez a helyzet akkor előbb számitógép cserében kellessz gondolkozzak, de az nagyon odébb lessz.
  • DummyBoy
    Mindenképp Warthog ...

Víz felett szépen fut a CoD is, de föld felett megeszi a nagyobb VGA-t is ...

A CoD-nak kell még pár peccs :)
  • macleody
    Na én megyek reppenek egyet. Vagy kettőt.
  • Bögyörő
    Értem :). Ha valaki próbálta a IL-2 CoD-ot meg a DCS A-10c-t érdekelne hogy melyik megy jobban? Nekem az Warthog is épp hogy eldöcög, de jól néz ki a CoD is, de most nem állok úgy hogy feleslegesen megvegyem ha úgyse menne élvezhető formában.
  • Solt
    Csak egy kicsit! :D
  • z0ty4
    Szüli
    Várom a dobozos verziot, addig maradnak a videónézések.
  • LeonSilver
    Meg rá van kattanva a nép az IL-2 : CoD-ra.
  • macleody
    Repülnek, azért nem ír ide senki :)
  • Bögyörő
    Nagyon kihalt ez a topik, ha kint jó az idő akkor már senki nem repül? Ha esetleg még valaki olvassa akkor azoknak egy kis érdekesség, bár lehet hogy ismeritek én nem tudtam de nagyon tetszik, ha éjjellátó van az emberen akkor látszik a lézer egy videó róla:

• macleody
    Ma minden maverick robbanásakor lefagyott a játék. Nem lesz ez így jó.
  • Bögyörő
    Itt egy másik dokumentumfilm az A10-ről, ez már sajnos angol nyelvü és nincs hozzá felirat sem.
    A-10 Warthog
  • Papa01 #1215
    Gratula, nagyon várom a cikket! :)
  • Sanyo
    Ma hozta a posta:

Lassan összeáll a cikk anyaga. :)
  • majonur
    Az biztos, hogy a Litenig nelkul eselytelen messzirol beazonositani a celt, pl. egy SAM egyseget a maverick kepernyojen mire megtalalod, mar sokkal nagyobb gondjaid vannak a celzasnal azokban a pillanatokban, meg szerencse eleg nagy szunetekkel kuldi rad a raketakat.
  • majonur
    Nagyon jo kis film, remek hogy a stukahoz hasonlitjak. Nagyon durvak a gepagyu lovedekek becsapodasai.
    Egyetlen negativum a folyamatos utalgatas az Apokalipszis most c. filmben elhangzott "a gyozelem szaga" mondokara, holott ott az egy teljesen elmebeteg tiszt, Bill Kilgore ezredes beteges agymenesenek volt a csucspontja, nem pont kovetendo pelda, a mostanaban amugy se tul jo hiru amerikai katonaknak.
  • macleody
    Itt van az A-10 Tankbuster videó, így nem kell seedelni.
  • Papa01 #1210
    Jaja, de számomra elég bonyolult is volt ahogyan csinálta.. meg hát egy jól felprogramozott joy nélkül esélytelen.
  • LeonSilver
    Ennek két dolog a lényege. Az egyik az így is lehet, a másik meg a mindenből lehet tanulni. Egyébként nem rossz ahogy a csóka csinálja de nem nevada mapon, messziről sohasem fogja megtalálni a célt csak kurva közelről, míg TGP-vel azt lehet mondani, hogy a világ végéről is meg lehet lelni a rosszakat. Szóval szerintem a TGP használata = könnyebb célfelderítés, arról már nem is beszélve, hogy csak a Mav optikájával a büdös életben nem azonosítja a célt.
  • macleody
    Ha hazaérek feltöltöm valahova, úgy egyszerűbb lesz szrintem
  • DummyBoy
    Veteran Gaming - A10 Video Trainings

Itt is van egy valag youtubos videó összeszedve, trainingekről, meg ilyenekről ... ha még nem láttátok volna :)
  • majonur
    Koszi szepen! Probalom seedelni, de a szolgaltatom nagyszeruen kicselezi a napkozbeni torrentezest, csak ejjel mukodik rendesen a torrent kliens.
  • Papa01 #1205
    Köszi a vidit! Így első körben nem sokat sikerült megértenem belőle.. :)) Ennek az eljárásnak mi a lényege? :)
  • LeonSilver
  • DummyBoy
    Seedelni beszállok ... bár nem sokkal :)
  • macleody
    Köszi, szedem.

Nem tudjátok megoldható-e hogy a pilótafülkében ha egérrel nézelődök tudjak kattintani is, mint a BS-ben? Elég nyögvenyelős, hogy mindig ALT+C-t kell nyomni ha kapcsolni akarok valamit.
  • Bögyörő
    Van egy magyarnyelvű dokumentumfilm az A-10-ről, feltettem egy torrentoldalra, gondolom biztos van akit érdekel.Link
  • DummyBoy
    No igen, bár én sem vagyok perfekt ángélusból, de nagy általánosságban elmondható, hogy ilyen komplexitású szimekhez már elengedhetetlen az angol nyelv ...

Az a fő gond, hogy addig nem akarok repülni, amíg nincs belőve nagyjából a joy, mert akkor menet közben tudnám finomhangolni - úgyis a repülés közben - után fog kiderülni, hogy mikre van főleg szükség - mi mennyire fontos és hol esik kézre.
  • macleody
    Én csak annyit állítottam a joy-t, hogy tudjak repülni. Az indítási procedúrát szépen felírtam magamnak egy lapra, onnan puskázok ha elakadok. Elkezdtem repülni de a morzés téma után elakadtam. Nem tudom, hogy ott volt vége vagy csak elcsesztem valamit, mert nem dumált többet a csávó. Ráadásul nem tudok angolul, mindig pause-t kell nyomnom, elolvasni mit ír, aztán valahogy értelmezni :) A 4-ik vagy 5-ik waypoint-ig jutottam el a navigációnál. Nem lesz egy egyszerű úgy látom :)
  • DummyBoy
    Ne is mondd ... 1 hete van meg a szim, és azóta odáig sikerült eljutni, hogy belőttem a grafikát meg elkezdtem belőni a joybeállításokat ...

Tegnap 2 órát bohóckodtam a joybeállításokkal, de még mindig semmi sincs kész :( Gyanítom még hetekig nem is lesz ...

Ebből a szempontból sokkal jobb a ROF :)
  • macleody
    Köszi, már csak a díszeket kell fölakasztgatnom rá :)
    Na elkezdem a repülési tréninget.
  • Papa01 #1196
    Ez a nem semmi.. :)