36805
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • TG Gida
    #5066
    Tetszik!
  • krisztian005
    #5065
    Új fülketextura a Mig-21-hez.
    LINK
  • DummyBoy
    #5064
    Bizony, a Wiimote a szimesek nagy barátja :)

    Lehet belőle fejmozgásérzékelőt, infrakesztyűt meg minden okosságot csinálni :)
  • gsg16
    #5063
    kell hozzá egy wiimote,ami bluetooth-on keresztül kapcsolódik a géphez,és egy ingyenesen letölthető program.megcsinálod ezt a kesztyűt,ami áll egy mikrokapcsolóból,egy elemből,és egy infra LED-ből.én egy rossz távirányítóból szedtem ki a LED-et.a kesztyűn a LED csak akkor világít,ha a kapcsolóval bekapcsolod.ezután már csak be kell állítani úgy a wiimote-tot,hogy "lássa" a monitorod képernyőjét,valahol a vállad magasságába kell rakni,persze ez függ a monitorod elhelyezkedésétől is,el kell indítani a már említett programot,kalibrálni kell a wiimote-tot a program segítségével,és ha összejött,onnantól kezdve,a kesztyűn lévő infra LED bekapcsolásakor olyan lesz,mintha a bal egérgombot nyomtad volna le.a wiimote pedig érzékeli,hogy a képernyő melyik pontján kezd el világítani a LED,és ott kattint a kurzorral egyet.EZEN A LINKEN
    van még pár jó ötlet a wiimote használatára.nem kell feltétlen kesztyűre szerelni a LED-et,hanem pl. egy filctollba is bele lehet szerelni,és akkor mint infra toll működik.a program ami kell hozzá.
    ezen a videón meg lehet nézni hogy is működik a dolog.itt a tollba épített LED-es változatot mutatják be.
  • TG Gida
    #5062
    És ez hogy is működik?
  • Reaper
    #5061
    Ez a jótól azért odébb van...
  • gsg16
    #5060
    ma össze barkácsoltam egy infra LED-es kesztyűt:

  • macleody
    #5059
    Próbáltam ma a tegnapi trekkből felvenni videót de nem igazán jött össze. Tök hülyeségeket mutatott a cucc. Beleestem a vízbe, aztán utána már nem is kerültem elő többé. Gabi a semmit lövöldözte. Összeakaszkodott egy ellenséges mustanggal, le is szedte de a trekkben nem így történt, az enemy simán tovább repült. Utoljára BS-ben láttam ilyet vagy 2 éve :)

  • LeonSilver
    #5058
    Igen, tisztában van vele :)
  • LeonSilver
    #5057
    Szinténzenész :) Én is scak úgy röpködni szerettem :)
  • LeonSilver
    #5056
    Óóóóóó testvérem!

    Felszállásnál trimmeld ki az oldalkormányt (5° jó lesz neki) és mielőtt megmozdulsz, húzd a botot a hasadra!!!!! És addig tartsd ott, amíg kellő sebességet el nem érsz.
  • macleody
    #5055
    Nálam így néz ki egy felszállás, ha jó napom van.

  • gsg16
    #5054
    szép a festése a mustangnak!jó a videó is,szeretek én is vele csak úgy repkedni,már ha sikerül felszállni segédlet nélkül.
  • csolee
    #5053
    Leaonpapa! a fiad tudja egyáltalán micsoda gépet kapott meg?
    mi mindent megélt az a masina?
  • k53ta
    #5052

    Egész szép kis bemutató
  • LeonSilver
    #5051
    Ez a kedvencem és ez volt az utolsó, amit csináltam.




    Meg ezt is komáltam végrehajtani :)

  • LeonSilver
    #5050
    Pedig tényleg.
    A gépem a fiamnál van az ELTE-n (az ővé lett), a szoftvereket, egyék kösöntyűket meg eladtam :(
    Tervben van új cucc vásárlás, de ez hónapok múlva (fél-egy év!) lesz esedékes!
    Nézd meg a többi videót, szívesen csináltam őket, ha lenne mivel, most is gyártanék.
  • gsg16
    #5049
    ez azért elég gyatra kifogás
  • LeonSilver
    #5048
    Drága bajtársam! Nagyon szívesen csinálnék HA.... Ha lenne gépem, lenne joyom, lenne trackir-em és lenne szoftverem.
    Sajnos jelenleg egyikkel sem rendelkezem :( csak egy ******* laptopal.
  • HungaroJET
    #5047
    Leonpapa !
    Légyszives csinálj még egy ilyen felszállós videót, csak kapcsold be hozzá a Control Indicatort is (RCtrl+Enter) és ha megmókolnád a ControlIndictor.lua fájlt (... \DCS World\Mods\aircrafts\P-51D\Cockpit\Scripts\ControlsIndicator\ControlsIndicator.lua)
    akkor még külső nézetben is látnánk a gézkart, pedált, botot
    imígyen :D :
    purposes = {render_purpose.SCREENSPACE_INSIDE_COCKPIT,render_purpose.SCREENSPACE_OUTSIDE_COCKPIT,render_purpose.HUD_ONLY_VIEW}
    Köszi
  • gsg16
    #5046
    nehéz elhinni,hogy anno ennyit szoptak volna egy mezei felszállással a pilóták.tetejébe betonról,és nem fűről
  • krisztian005
    #5045
    Nagyon jó videó, bár vannak gépek amik jobban tetszenek, de az biztos hogy nincs még egy olyan ami annyira sokoldalu lenne mint a Hornet, ezért is lenne a legjobb választás betenni a DCS-be. Tudom már csinálja egy csapat az F/A-18E típust, de eddig még nem sok info jelent meg róla.
  • LeonSilver
    #5044
    Trimmelés nélkül meg úgy csinálta, hogy nagyon keményen tapostam a pedált (koppig) de egyben nagyon gyorsan is! Aztán ha jól emlékszem a végén kelett már csak finoman pedálozni. Hidd el, megy faszán csak qrva sokat kell nyűglődni vele!!!
    Napokig csak felszálltam a géppel meg le.
  • LeonSilver
    #5043
    Nézd meg ezt a videómat. "Bizonyítani" nem tudom, csak a becsszó van :) De 0% asziszt és kikapcsolt autorudder. Sajnos a trimmelés pont nem látszik :(

    De! Ha kitrimmelted akkor is kell pedálozni!!!! Csak úgy, mintha a talpad és a pedál között egy repedt tojás lenne!!!


  • krisztian005
    #5042
    Bombák, rakéták nélkül kitrimmelve feltudok szállni, bár eléggé imbolyog mikor elhagyom a betont, fegyverekkel eddig még nem sikerült. Leszállni meg csak egyszer tudtam úgy hogy mindenene megvolt a gépnek.
  • macleody
    #5041
    Tudom, hiába trimmelem, egy bizonyos sebesség után elkezd mocskosul kacsázni.
  • LeonSilver
    #5040
  • LeonSilver
    #5039
    Ki kell trimmelni az oldalkormányt, ha jól emlékszem olyan 4-5°-ra. Ameddig meg nem szokod a vasat. Sok gyakorlással majd trimm nélkül is menni fog.
  • macleody
    #5038
    Nekem még nem igazán megy. Olyan mintha jégpályán mennék, egyszercsak elkezd balra fordulni a gép és utána már hiába taposom a ruddert, jobbra-balra ingázik aztán kampó. De legalább már a landolás megy :)
  • killbull
    #5037
    Amióta leszarták őket itt kecskeméten és nem adtak nekik enni azóta ők is így tesznek.
  • TG Gida
    #5036
    Meglehet.
  • gsg16
    #5035
    OFF
    hátha valaki még nem látta:
    US NAVY DRILL TEAM
    ON
  • DonZorro
    #5034
  • Shifty
    #5033
    De van, csak ott nem szerepel Kecskemét. :)
  • DonZorro
    #5032
    Azt mondod, hogy kamu? :( Nincs nekik hivatalos "program" oldaluk??? :S
  • Shifty
    #5031
    Az oroszokat csak akkor hiszem el, hogy itt voltak, ha már elmentek. :)
    Egyszerű parasztvakítás, hogy jöjjön a nép.
  • DonZorro
    #5030
    Van! Ott a link lentebb de belinkelek mégegyszer: :D

    LINK
  • gsg16
    #5029
    van címe is?
  • DonZorro
    #5028
    Mán be is vagy aktiválva Mester... ;)
  • DonZorro
    #5027
    Az oldalamon. A letöltéshez kell... :$