36783
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • gsg16
    #5164
    köszönöm mindkettőtöknek!
  • wittman
    #5163
    Köszi Reaper!

    Amúgy a link már működik, javítottam.
  • Reaper
    #5162
    Írd át a kiterjesztést zip-re a link végén és jó lesz.
  • gsg16
    #5161
    a "javított füst mod" link hibás.legalábbis nekem nem tölt le semmit."Not Found"
  • wittman
    #5160
    Sziasztok!

    Először is köszönjük az újabb remek missiont SnowFox!
    Tovább köszönjük mindenkinek a részvételt!

    Ezt a missiont sokkal többen kell repülni, csak jó lenne a net kód is, stb.

    Na a lényeg, hogy az FPS leesések, sajnos még mindig a DCS hibája. Csak reménykedni tudunk, hogy mikor teszik ezt is rendbe, mert az elején 5FPS-el csapástmérni is kihívás volt. Az biztos, hogy volt csetepaté rendesen az első félórában, de utána már csak a sok füst okozott problémát.
    Erre a probléma itt egy javított füst mod, ga-bika remek munkája. Akinek fent van a Basic 1.2.3. mod, annak csak ezt kell letöltenie:javított füst mod
    Kicsomagolva mehet a DCS World mappába és felülírni mindent. Ez a kis javítás a Basic modban található füst mod optimalizálása.
    Teszteltem és nagyon szépen dolgozik, cserébe nem eszi az FPS-t.

    Akinek nincs fent a Basic 1.2.3 mod, az letöltheti innen az újat, mely tartalmazza az optimalizált füst modot: Basic_DCSW_1_2_3.bemasolos.rar

    A VMH59 szerverébe telepítve lesz az ACMI!
  • csolee
    #5159
    amikor a személyzet alszik már
    UH-1 Promo 2
  • blackshark
    #5158
    Az istenért sem akar összejönni.

    Ez itt ni
  • blackshark
    #5157
    Na még egyszer...

  • blackshark
    #5156
    Elegem van már a sok bugból...

    Nem tudom, hogy szarnak-e rá vagy csak nem tudják megcsinálni, de már nagyon idegesít a dolog. Az összes bug közül ez a legrosszabb, mivel a játék teljes élvezete odavész.

    A problémám a következő: ha a térképen bárhol lezuhan egy repülni képes jármű és én pont arra nézek bármekkora távolságból, még akkor is, ha az egész füsteffekt két darab pixel, akkor leugrik az FPS-em a lehető legalacsonyabbra. Nem tudom, hogy ki találkozott-e már ezzel a problémával, de eddig úgy tűnik, hogy egyedi (legalábbis ilyen mértékben). Amikor tele van a terület ilyenfajta égő tüzekkel teljesen játszhatatlan az egész.

    Egy kis bizonyíték:

    [img]http://kephost.hu/image-582A_516C666C.jpg[/img][/url]]Füst bug

    ATI és AMD gépem van. Lehet, hogy ez okozza a problémát nem tudom. (PH II x3 720 OC 3.52 GHZ, HD 5750 1GB OC)

    Remélem mihamarabb kijavítják. :(

    Üdv: Kenny
  • GaBika6
    #5155
  • Sharks
    #5154
    Ezt nem ide akartam...
  • Sharks
    #5153
    Indításnál úgy csinálok mindent, ahogy az oktató videón van, de nem pörög 30%-nál tovább. Mi lehet a hiba?
  • Sharks
    #5152
    Nekem be volt pipálva eddig is. Ennek ellenére kiírta.
  • LeonSilver
    #5151
  • SnowFox79
    #5150
    "azt meg nem tudom,hogy a JTAC hummerek némelyike miért áll a levegőben 100m magasan?"

    Mint ahogy azt sem tudjuk meg soha, hogy egy F14-es miért áll a levegőben kiengedett futókkal 21.000 méteren... vagy a tenger felett 10 méterrel

    Van még mit reszelni ezen a DCS-n.
  • SnowFox79
    #5149
    Szia.

    A Predator dolga az ellenséges terület felderítése a földi csapatok részére. A vörös oldal ilyennel nem rendelkezik lén mindenütt ott vannak az egységeik.
    A láthatatlanság csak az AI egységek előtt érvényesül ezek szerint, de át fogom szerkeszteni és lelőhető lesz mind. (persze az amcsik meg sorozatban gyártják a hajókon majd kínai vendégmunkásokkal) azaz lesz belőlük bőven.

    Amit már megtaláltam FPS DROP téren, az a nagy összecsapás a parton Novorossiysk térségében. -15FPS... Na ezt átdolgozom és finomabbra veszem a repterek védelmét szintén +FPS reményében.

    Gsg16 ötleteire válaszolva: Minden beépítésre kerül. (kivéve TOW Hummmer, Az nem lenne fair dolog)

    Minden más zöld utat kapott

    A Tacview nekem nincs is fent. De fel fogom tenni. Jól jöhet még a jövőben.

    Üdv.
    SnowFox
  • macleody
    #5148
    Hülye vagyok, nem az exportot hanem az ACMI files recording foldert. Mert felmentem most az 51-es szeróra, nem volt beállítva és ugyanezt írta ki mint nektek. Miután beállítottam, felvette a cuccot.
  • TG Gida
    #5147
    Tacview-t track lejátszáskor is lehet használni. Én olyan servereken szoktam így,ahol nincs engedélyezve az export.
  • macleody
    #5146
    Köszi. Tacview-nél beállítottátok az exportot?
  • gsg16
    #5145
    tegnap esti trackfile
  • gsg16
    #5144
    feltöltöm data.hu-ra
  • Sharks
    #5143
    Ok, ugyanez volt nekem is. Akkor megvan a hiba. :(
  • macleody
    #5142
    A track fájlt feldobja valaki egy megosztóra?
  • gsg16
    #5141
    a tacview elvileg folyamatosan vesz,ha megy a DCS.a gond az,hogy ahogy írja is,a szerver gépen is fent kell lennie.nekem meg van a tegnap esti,de lejátszásnál ezt írja ki,hogy a szerver gépen is fent kell lennie,különben nem rögzít.
    a hiba üzenet:
  • Sharks
    #5140
    Az anyahajót lehet, hogy elnéztem és mozgott, arra nem mernék megesküdni.

    Igen, a predátor vadászat az érdekes volt és kellőképpen lekötött minket. :)
    Egyébként mi volt a célja ott? Ha a láthatatlanság nem is működött, legalább immortál megvolt. :) Kicsit rombolta az élményt, de ezek szerint akkor véletlen.

    Jó mission lett volna egyébként jóval több felkészüléssel vadász részről. Ezen majd javítunk a következő alkalomra remélhetőleg. ;)

    Tacview neked sem ment, gondolom?!
  • macleody
    #5139
    Már rendelem is :)
  • gsg16
    #5138
    UH-1H 3DSmax 3D modell:
  • gsg16
    #5137
    ja,és a gamemaster módot vedd ki belőle Józsi,légyszíves!
  • gsg16
    #5136
    már az is furcsa,hogy meglátták egyáltalán a predatorokat.
    a tengerpartra letett utánpótlás, kék oldali tankokat kicsit beljebb kellene rakni a parttól,mert elakadnak a homokban,a parton.nem egy JTAC egység nem lát rá a célokra,mert dombok mögé vannak lerakva. humvee tow-okat kellene JTAC-nek berakni.

    ez egy fura jelenség.a falon áll a vörös oldali tank.kettő is.azt meg nem tudom,hogy a JTAC hummerek némelyike miért áll a levegőben 100m magasan?
  • SnowFox79
    #5135
    Üdv.

    Érdekes lehetett vadászni egy olyan predatorra ami Invisible és Immortal beálításokat kapot Kár hogy nem néztem végig. (ennek ez volt az oka)

    a vadászok azok nálam is laggoltak sajnos van pár shoot-om is róla és helyes a megfogalmazás. Az EKG ehez képest semmi

    Az anyahajó tartozik még az én hatáskörömbe de az elvileg 40Km/h sebességgel mozgott... De ellenőrzöm, mert ha azt mondod nem ment akkor ott valami gebasz lesz.

    A fegyverezést az nem tudom szabályozni sajnos az a játékban nagyon bugos még. Tegnap kb 15X kértem A10C-ben földi táplálás és csak 2X kaptam...

    Ezt az EDE részéről még masszírozniuk kell.

    Az észrevételeket köszönöm ránézek mindenre ami felmerül és igen minden résztvevőtől szívesen látom a visszajelzéseket mert így alakul majd ki egy teljes értékű Mission.

    A mai napom az FPS DROP felderítésére megy majd el. Mindent egyesével kapcsolgatok be és kiderül mi eszi meg. Ha megtalálom azonnal jelzem, hogy más ne fusson bele egy szerkesztés folyamán.

    Még 1 X köszönöm az észrevételeket.

    Üdv.
    SnowFox
  • Sharks
    #5134
    Tegnap elment a netem, nem is jött vissza, így nem tudtam elköszönni sem.

    Észrevételek:
    - volt egy predátor, ami 7500 m-en cirkált 120-al... 4-en próbáltuk likvidálni gépágyúval, és rakétákkal is. Sikertelenül. Wtf???
    - vadászok, melyekre ráfogtunk, egyböl eldobódtak, majd láttunk egyet visualba és megértettük miért. Kb. Olyan pályát írt le, mint egy rosszabb fajta EKG-eredmény. Nem tudom, hogy ez szerver miatt volt e vagy bug, de eléggé meghatározta a sorsunkat.
    - csapatmunka szerintem a kommunikációból fakadóan karó (ezt vadászokra értem).
    - ha valakinek van tacview file-ja, az legyen olyan nedves és ossza meg. Nekem azt írja, hogy üres (valószínűleg a kifagyás miatt).
    - tanker nem volt, így a 33-asnak nem tudtuk,kihasználni az előnyét, ill. Álló anyahajóról indult, ami kiábrándító volt. Le kellett állítani a járó hajtóművet indulás előtt, hogy fegyverezzünk. Volt olyan, hogy nem fegyvereztek fel... Feltettek pár raksit és utána megszakadt a művelet (pont amikor gyors indulásra lett volna szükség... Érdekes és idegesítő bug).

    Jó lenne mástól is egy két észrevétel!
    Üdv: S.
  • gsg16
    #5133
    LeonSilver,hiányzik az "O" betű.
  • gsg16
    #5132
    Üdv!

    jó volt nagyon a tegnap esti ütközet!sokáig ketten a Józsival vertük vissza a Vörös Veszedelmet!aztán lett segítség,de akkorra már nem sok esélyünk volt.remélem mihamarabb folytatjuk!
  • gsg16
    #5131
    "Take-off Assistance" nélküli felszállás P-51-el,LenSilver útmutatása alapján:

  • SnowFox79
    #5130
    Üdv All.

    Aki nem jött a vasárnapi reppenésre az sajnálhatja.

    A csata kissé szaggatósan indult, de ami utána jött az nagyon jó volt. A küldetés felétől már nem volt vadászunk kék oldalon, lévén a vörös erők el süllyesztették az utánpótlást szállító hajónkat. Ezt aztán alaposan ki is használták a VMH59 pilótái és ahol lehetett a mozgásterünket minimálisra korlátozták. Jól csinálták gratula Nekik!
    Eközben Gsg16 barátom mindent megtett amit a földről megtehetett. Támadott, és információkkal látta el a levegőben lévőket. A földi célok nagy részét is Ő intézte el.

    Kissé kevesen voltunk Kék oldalon de remélem legközelebb többen is összejövünk. Vagy rakok még bele F14-est

    Jó volt teljesen szembemenni az ellenséggel egy teljesen ellenséges területen.
    Még sok ilyet.

    Minden résztvevőnek RESPECT.

    Üdv.
    SnowFox
  • blackshark
    #5129
    Re: sakkay

    FPS növekedésed minimális lesz. Talán semmi sem, viszont a betöltési idők nagyon durván lecsökkenek és a kisebb laggok is megszűnnek a játékban, ha az SSD-re teszed a World-öt.
  • sakkay
    #5128
    Köszi. Az a gond, hogy 3.5 a max amit tud a proci húzva, ez egy régi 945 phenom, úgyhogy azért már elég elavult. Az ssd mit dobna az fps tekintetében?
  • wittman
    #5127
    Szia!

    Szintén GTX580-at használok. Bőven elég az a proci így húzva 3,5GHz-en. Persze rakhatsz AMD FX8350-et is, de játékok mostanában nem fogja kihasználni a 8 magot. 4 magos proci bőven elég 4GHz környékén.

    Nekem is szintén AMD Phenom II van 965 3,4GHz-en, 4GHz-en húzva sem volt jelentős sebesség növekedés.

    A legjobban akkor jársz, ha veszel egy jó SSD-t, és ha van 8GB Ramod, akkor nem lesz gond.
  • sakkay
    #5126
    Sziasztok. Habár nem ezzel a szimulátorral repülök, (CLOD-és ROF) mégis kikérném a véleményetek. Most szereztem egy gtx 580. A procim gyenge hozzá AMD x4 945-2800(3500-ra húzva). Cserén gondolkozom, de mivel a am3+ alaplapom van és marad, fx lesz úgy néz ki.(kivéve ha valaki nagyon meggyőzne , hogy ne)
    Mivel csak full hd játszom, azt néztem , hogy a tesztek között az fx 8320 és a 6300 ugyanannyi pontot hoz(de a 6300 10-el olcsóbb). A kérdés az, elég-e ez egy gtx 580 (körülbelüli) kihajtására, és magára a szimulátorokra(magas felbontásban ugye). A fő bajom, hogy semelyik tesztben nincsen komoly szimulátor...mert amúgy tudom , hogy az i5 lenne a legjobb erre,de ahhoz kéne' alaplap is.
    Szerintetek?
    Ja, és használ itt valaki fx processzort?
  • wittman
    #5125
    59th_Jack a médiasztár! :)

    Persze én meghajolok a munkássága előtt, gyönyörű álcázó festéseket kaptak a Fürkészdarázs repülőszázad Su-25A gépei!


    59th_Wittman
    Szpk.