36783
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Cancri55
    #5124
    A10c ;), jó szorakozást!

    http://www.youtube.com/watch?v=twMPQFDu-Rc
  • k53ta
    #5123
    Nagyon jó, föleg a "Volt egyszer egy MiG-21" videó. Szerintem a youtube-on is tetszene a DCS közönségnek. (bár lehet, hogy fent van, nem néztem)
  • z0ty4
    #5122
    Azzal tuti volt munka rendesen....
  • TG Gida
    #5121
    Mindegyik nagyon jó, de a tiger meet-es skinek valami brutálisak.
  • z0ty4
    #5120
    ezt láttátok:

    Egy virtuális festőműhely titkai
  • Molnibalage
    #5119
    A kísérőhajók 8-15 km-re is lehetnek a hordozótól. Ilyen beállításból nem látszanak...
  • Sanyo
    #5118
    Lehet túl bátor volt, inkább kiszerkesztem. :)
  • Sharks
    #5117
    Nagyon jó hiszemű becslés az az 1 hét, de úgy legyen! 😊

    Egyébként ráférne egy kis gondozás erre a topicra.
  • Sanyo
    #5116
    UH-1H promo videó
  • Solt
    #5115
    Itt is...
  • gsg16
    #5114
    csapatás F18-al.valami nagyon baráti környék lehet,mert nincs a hordozó körül semmi kíséret:
  • SnowFox79
    #5113
    Dehogy lövöm le az összes dolgot előre.

    Azt pl. nem mondom el, hogy a vörös oldalnak nem lesz üzemanyag a reptereken mert a helyi lakosság ellopta és vödrökön kell hozni a legközelebbi olajmezőről.
    És azt sem mondom el, hogy a fegyverek meg a lázadók miatt nem lesznek kilőhetőek a gépekről mert a szemetek oda szigetelő szalagozták őket a pilonokhoz.

    De ezektől eltekintve fair lesz a war meglátod.
  • Sharks
    #5112
    Jól hangzik! De ne lőjj le mindent előre... :)
  • SnowFox79
    #5111
    Üdv.

    Kuzi megoldható , légitankolás lesz. Deeee... Ha Anapa bukik akkor a Kuzi is...

    Így fair

    Üdv.
    SnowFox
  • Sharks
    #5110
    A Su-33-asoknak lesz Kuzi illetve légi tnkolási lehetőség?
  • macleody
    #5109
    Ilyet én is tudok :)

  • beci43
    #5108
    Igen,az tökéletes!
  • gsg16
    #5107
    a wiimote összejött?
  • gsg16
    #5106
    szerintem a kamov képre gondolt,amit berakott.
  • z0ty4
    #5105
    lefotózta a láthatatlan embert
  • beci43
    #5104
  • beci43
    #5103
    Íme mi?
  • blackshark
    #5102
    Találtam egy nagyon jó képet: íme
  • DonZorro
    #5101
    DonZorro - Ka50 v A10C v SU25T v CA
  • wittman
    #5100
    Újabb nyilvános wargame a VMH59 szerverén!

    SnowFox újabb remek missiont rakott össze, így nem "mondhatunk" ellen egy jó kis bevetésnek. Ha összejön a kellő szám jelentkező (max.16 sajnos), akkor vasárnap megrendezzük.

    Mission type: Wargame / Open War

    Mission time:
    Date: 2013.04.14

    Real time: 19.30-22.30

    19:30 - Briefing
    20.00 - Departure
    22.30 - Debriefing

    A helyszín Novorossiysk és környéke.

    Hadművelet célja:

    Vörös Erők: A partraszálló kék erők hadműveleteinek akadályozása. A partraszálló erők megsemmisítése.

    Kék Erők: A partraszállás biztosítása, A vörös védelem áttörése, megsemmisítése, A hadművelet kiterjesztése az ellenséges repterekig.

    Repülhető géptípusok:

    Vörös Erők: KA50, SU25T, SU25A, MIG29A, MIG29S, SU27, SU33 (AI légierő: MIG29S, MIG29A, SU30, SU33, MI28N, MI24V, MI8MT, SU17M4, A50)
    Kék Erők: KA50, SU25T, A10C, F15C (AI légierő: F15C, F14A, F16A, MIRAGE 2000-5, TORNADO, B52H, AH64D, E3-C, KC-135)

    Itt egy "térkép" a hadműveleti zónáról. (kezdetleges, de valami támpontot ad)

    Térkép

    Amit érdemes tudni.

    A Kék Erők bármerre indulhatnak, minden irányban vannak feladataik, a feladatok nem lineárisan követik egymást.
    A Vörös Erők minden térképen jelölt Bázisról üzemelhetnek!
    Mindkét oldalon vannak CA-s slotok. Ezek FOG OF WAR elven vannak megoldva.
    Majdnem minden egység mozgatható a CA-s játékos által. (kivéve reptérvédelem)
    A gépek száma limitálva lesz minden reptéren! A Kék Erők hajón kapnak utánpótlást a Vörös Erők utánpótlásán dolgozok még.

    Itt lehet jelentkezni:

    Vadász:
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Csapásmérő:
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Helikopteresek:
    -
    -
    -
    -
    CA commander:
    -
    -
    -
    59th_Wittman
    Szpk.
    :salute
  • DonZorro
    #5099
    Ugye? Minden benne van... ;)
  • macleody
    #5098
    C64...az volt az álmom... csak egy szar C16-osom volt
  • gsg16
    #5097
    ez igen!5.1-es dolby surround hangzás.nagyon állat!még a környezet is olyasmi,mint a wold-ben.csak kár,hogy most a strelákban nincs olyan rakéta,mint amit itt lehet látni,hogy azonnal visszafordul,amikor elmegy a cél mellet.többször is.
  • DonZorro
    #5096
    DCS World: Ka50+CA+FC3 1984-ből:

  • Reaper
    #5095
    :)
  • SnowFox79
    #5094
    Ezek szerint igen.
  • Reaper
    #5093
    Már megint?
  • blackshark
    #5092
    Tessék:

    http://576.hu/webshop_software_details.aspx?Platform=PC&SelectedGameCategory=Szimul%C3%A1tor&SelectedGameTitle=DCS:%20Black%20Shark%202&SelectedGame=6eb21a25-4212-4693-801a-a989664277c6&SelectedGameCategoryID=f262b93b-37ce-492e-a179-0e1512b407ad

    Még van raktáron. Vidd ameddig csak tudod!

    Üdv: Kenny
  • Sidewinder
    #5091
    Eddig nem különösebben voltam oda ezért a helikopterért. Viszont most egyre inkább tetszik,az pedig még inkább kedvet csinál,hogy ebben nincs több csatornás elektronikus stabilizálás,hanem az ember maga kell kézzel lábbal megfogja a rendetlenkedő gépet. Arról tud valaki valamit,hogy mi a bánat van a SevenM-el. Akartam volna venni BS-2-őt.Voltam 576-ban,CDGalaxisban,MediaMarktbban,de mindenütt azt mondták,hogy már jó ideje nem szállítottak nekik. Utána megnéztem a sevenm honlapját,de az már nincs,meg fosbookon sincsenek már. Tényleg megszűntek volna,vagy mi történt?
  • k53ta
    #5090
    Lerepültem egy küldetést, nappali 12:00 órás beállítással, minden szaggatás nélkül fut.
    Ha ugyanezt a küldetést repülőm, éjszakai, pld:21:00 órás bealítással, akkor a harctér és a városok felett úgy beszaggat, hogy jó ha van 4-5fps-em.
    Szerintetek ez mitől lehet?

    Eddig azt gondoltam, hogy az éjszakai megjelenítéssel még jobb fps-nek kellene lenni, erre tessék, használhatatlan.
  • InterC
    #5089
    megint van pár új kép és egy videó:
    HUEY
  • gsg16
    #5088
    ő is abba hagyja az online repülést?ennyire azért nem rossz a DCS World!egyébként jó ötlet telefonszámot,meg email címet ki írni egy fórumra?
  • SnowFox79
    #5087
    Üdv Mindenkinek.

    A következő dolgok lettek eladóak 59th_Foxi jóvoltából.

    Thrumaster Hotas Warthog
    Saitek pro flight rudder pedals
    Lock on FC3
    DCS A-10C
    Il-2CoD

    Ez így egyben 100.000Ft.

    Érdeklődni lehet: [email protected] emailcímen, vagy ha komolyan gondolod privátban adok telefonszámot hozzá.

    Üdv.
    SnowFox

    <20:06:02> "59th_Foxi": 06 70 5937588
  • gsg16
    #5086
    05.00-kor gyülekező,az első pálinkát 05.05-kor töltik ki.aztán folyamatosan.
  • GaBika6
    #5085
    Holnap reggel 05.00-kor kezdünk! Gumicsizmát hozzál...