35068
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • LeonSilver
    De ha már kérés, én is kérnék valamit Tőled.

Először is. Hogyan tudnék berakni én, egy saját hangot egy eseményhez a DCS-be?
    Azt szeretném, hogy ha a Su-25T fékszárnya nyitva van, akkor legyen egy, folyamatos hang. Molni tudja, hogy a Falconban van ilyen (azt a hangot szeretném, ez egy pittyegés).

A másik az, hogy van valahol nekem egy olyan (még FC1-hez volt asszem), hogy a háttérben folyamatos rádiózás megy (angolul, de ez lényegtelen). na most ezt be tudom rakni (ha jól emlékezem CocpitSystem a hangfile neve).
    Ez FC1-ben faszán működött, viszont most az a gond vele, hogy ahogy leveszem a gázt, lelassítja a hangot e az szar és a beszéd ilyen szar, vontatott izé lesz.

Nos, ezt nem lehet valahogy kiküszöbölni?
  • LeonSilver
    Ettől a linktől egyébként (szerintem) többen meg fognak "őrülni" :D Tényleg fasza képek vannak.
  • LeonSilver
    Természetesen.
    Szemezgess bajtársam!
    És a többiek is. Qrva jó képek vannak fent :)

( nem akartam senki átverni :D mondjuk nem vagyok 100%-ig biztos, hogy IRL kép, csak gondolom)
  • HungaroJET
    Ó basszus !

Jól átvertél mindenkit :D Engem is :)

Érdekes, mert a navigációs fények és a propeller elmosódottsága olyan DCS-szerűnek tűnt :O

Tudnál linket adni, honnan jött a kép ?

TY
  • LeonSilver
    :)
    Neem, nem DCS. IRL és sajnos nem én fotóztam :(
  • HungaroJET
    LeonPapa !

Benyomtam a screenshotodat EDéhez.
    Többen érdeklődnek,hogy ez most DCS-ben készült ? :D vagy volt egy kis PhotoShop utómunka is ?
    Gondolom, nem hisznek a szemüknek :)
  • Sanyo
    OFAB-100 leoldási teszt.
  • 59th Ducky
    Okés este összekalapálok 1 MiG-29 sample mod-ot
  • HungaroJET
    Igen, pont arra hivatkoztam lentebb: az rendben van és működik, mert az a Mods/Tech konyvtárból indít.
    Én meg nem jutok előrébb, ha a Mods/Aircrafts könyvtárból indítok.
    Persze az is lehet, hogy valami bődületesen triviális dolgot csextem el, csak már nem látok a pipától :(
  • 59th Ducky
    Az 59th VAB modunkat ha megnézed ott találsz benne magyar festéseket repcsikhez, helikhez zip fájlba csomagolt dds megoldással MODS könyvtárból hivatkozva.
  • HungaroJET
    Hát igen, az a bogár még zümmög :) a 2km vastag zárt felhőtakaró alatt látszódó füstök ugyancsak :D
    Most jön a brutál:
    Nézem külső nézetből: tekerek M1.6-val F-15C-vel pont a felhők tetején, ahol csíkos minden - by Reaper - a bekapcsolt magasság tartó automatikával 2500m magasan, majd gondol egyet az AP és -61 G-vel irány lefele.
    No, ilyet sem pipáltam még :D
    Persze egy szemvillanás alatt benne voltam a tejfölben, viszont a progi lefagyott még a talajfogás előtt :D
    Beleégett a képernyőbe: MÍNUSZ 61 G ! Wazze :D
  • Reaper
    Mondjuk, hogy zárt felhőzet felett, ha közel vagy hozzá csíkozza a felhőket...
  • HungaroJET
    LeonPapa ez nagy menő kép lett, muszáj tovább küldenem: Über király kép
    Ha megengeded felnyomom EDe lapjára is - de Te is megtehetnéd...:)

Reaper melyik Zárt Felhőzetes bugra gondol ?

és Ducky nem tudsz segíteni a 3117 kérdésben ?
    ha a modellhez használatos textúrák közül csak néhányat teszek bele - egyenlőre csak tesztelés gyanánt - a kapcsolt dds-zip csomagba lehet, hogy az okozza, hogy nincs semmiféle textúra ?
  • 59th Ducky
    Ha legközelebb scannelsz, csapassál a képekre utólagosan +100% kontrasztot és akkor a lap tényleg fehér lesz a szöveg meg fekete.
  • beci43
    THX!
  • Bögyörő
    Szintén köszönöm, ez még hasznosabb voltmint az A10C könyve, abban számomra nem volt ujdonság, hacsak az esküvői torta szimbólum-ot nem számolom , de ebben már volt, a trim meg a stabilizáló rendszereket nem igazán értettem hogy müködnek, nem is nagyon ment a repülés, de mostmár remélem sikerülni fog.
  • GaBika6
    THX!
  • gsg16
    bemásoltam a BS2 magyar kézikönyvét,amit a dobozos verzióhoz adtak.ez is csak a szimulátor mód.
    LETÖLTÉS
  • HungaroJET
    Ducky ! Nem tudod, hogy a mods/aircraft mappában elhelyezett "ÚJ GÉP"-hez társítandó textúrákat miért nem használja a progi ?
    Liveries/description is van hozzá.
    Próbáltam Tech/Textures mappán keresztül (ahogy az vmh59.zip és a beczl.zip is oda került) viszont a géphez mégsem kapom meg csak a "naracs-hiányzó" textúrát. :(
    Ha TempTextures-be pakolom akkor viszont rendben van minden :O
    TY
  • 59th Ducky
    Javított verzió full sávszéllel xD

https://docs.google.com/folder/d/0B8_0sU2Yx3CyaDVOY2pEVlNhcnc/edit
  • beci43
    Nem tudom,még kétszer letöltöttem,harmadikra már nem írt hibát.
  • gsg16
    sajna ennyi van a kézikönyvben,amit adtak mellé.illetve van még az árkád mód,de azt nem tenném itt közre.
  • gsg16
    mi volt a gond?
  • beci43
    Sikerült...köszi!
  • beci43
    Megint letöltöttem,fájlegyesítésnél hibát ír ki.Asszem már feladom,mindent megpróbáltam.
  • Bögyörő
    Kösz hogy feltetted, sajnos ez csak a QuickStart Guide, de ez is több mint a semmi, persze a teljes kézikönyvet leforditani kicsit drágább volna, és sajnos nem veszik annyira hogy megérje. Vannak akik játék és játék leirások magyaritásával foglalkoznak, de ők sem veszik a fáradságot hogy egy értelmesebb játékot leforditsanak, amit nem csak egyszer visz végig az ember hanem akár évekik el lehet vele szórakozni, sajnos ez van.
    A legegyszerübb persze az lenne ha megtanulnék angolul, rajta is vagyok, de sajnos pénzem nem nagyon van tanárra, igy csak amit magánszorgalomból tudok tanulni nyugisabb napjaimon.
  • gsg16
    így van!
  • GaBika6
    18 képről van szó ugye???
  • gsg16
    nem csomagolva van,hanem egy csomagolt file,total commanderrel,darabolva.csak egyesítés után lehet kicsomagolni.
  • gsg16
    kicsomagolva több mint 2 giga.viszont így olvasható,és a képek felirata is látszik.maga a kézikönyv nem a legjobb minőségű,ha kisebb felbontásban csinálom,akkor a képek csak szürke masszának látszanak.ha van rá igény,akkor a BS2 kézikönyvét is bemásolgatom.
  • gsg16
    aki kéri,annak megadom a prémium accountom,úgy gyorsabban jön le.
  • gsg16
    leszedtem,kb 1 perce megint az egészet,és sikeresen össze illesztette,semmilyen hibát nem jelzett.
  • Leon77
    Nálam is crc hibával csak 4 bitkép van a "csomagban".
  • gsg16
    én ellenőrzés képpen leszedtem az egészet a feltöltés után,és nekem jó volt,ki is csomagoltam,és nem volt hiba,plusz mindegyik kép jó volt.de leszedem megint.
  • LeonSilver
    De, majd kijavítom a linket.
  • beci43
    Meg csak 4 oldalt lehet lapozni...
  • Leon77
    Köszi a képeket, de kisebb méretben nem menne? 4 bitképnek 554 MB kissé meredek.
  • beci43
    Köszi a feltöltést,nagyon jó,de hibás a csomagolt fájl...Feltennéd mégegyszer?
  • gsg16
    be scanneltem az A10C, szimulátor módjának, a dobozos verzióhoz adott,magyar nyelvű kézikönyvét,hátha érdekel valakit.ötletes a fordítás helyenként,például "esküvői torta szimbólum".
    LETÖLTÉS
  • gsg16
    "Airfield Diagrams"
    "A-10C HAT switch mapping"
    fent a fejlécben ezt a két linket,nem lehet javítani?