33130
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • wittman
    Bár a kondenz ugyanolyan rossz, mint az FC2-ben...
  • wittman
    DCS F-15E screenshot 1

DCS F-15E screenshot 2

na erre gyúrhatnának az ED-jék...
  • csolee
    DummyBoy!
    Kipróbáltam a freetracket ... negatív
    Keresésem eredménye hasonló ... semmi
  • DummyBoy
    Nem tudom, de utánanézek majd ... Több helyen láttam már ezt a kérdést, szóval lecsekkolom :)
  • csolee
    üdv All!
    kérdés újra: freetrack megy az a-10el???
    vki próbálta már?
  • Papa01 #1171
    Az igen!! Köszi! :)
  • LeonSilver
    Kössz bár egy kicsit még odébb van a rendelés leadása ;)
    Azért 66k nem kevés egy joyért. MÉg össze kell harácsolni a zsetonyt rá.
  • LeonSilver
    Majd össze kell szednem a gondolataimat és akkor leírom. A lényeg, hogy a TGP-vel belehet fogni az éppen aktuális steerpointot (ez akkor fasza ha a környékén vannak a mumusok) és ahogy befogja a TGP a Mav is automatikusan ott van. Tök érdekes dolgokat lehet művelni, szerintem egy év is kevés lesz a sok szart megtanulni.

• beci43
    Itt meg tudod rendelni Leon
  • Papa01 #1167
    Hopp! Akkor várom nagyon! :)) Egész pontosan miben különbözik attól az eljárástól?
  • LeonSilver
    De ez most más.
  • Papa01 #1165
    Szerintem ezt beszéltük is! :) Működött is szépen! :) Még Te írtad le a lépéseket! :)
  • LeonSilver
    Nem, nem próbáltam. Nem hinném, hogy itt a környéken lenne valahol. Hacsak a hülyeazénemvagyokban. Lehet majd kiugrok és megnézem de erősen kétlem, hogy lenne.

**--**

Úgy tűnik, hogy rájöttem arra amit itt említettél. Még próbálom, hogy hogyan-merre-miért és ha már 100% akkor megírom.
    Erre az izére gondolok, hogy amit a TGP befog arra a Mav automatikusan rááll. Nekem már megy de még kissé bizonytalan vagyok :)
  • Papa01 #1163
    Woow.., próbáltál már olyan joy-t? Fura lehet a fix joy test.
  • LeonSilver
    x-52 van és tervezek majd egy X-65F-et. Ha..
  • Papa01 #1161
    Miért, eddig milyen joy-od volt?
  • LeonSilver
    Én azt hiszem ha sikerül összeharácsolnom annyi zsetont, akkor veszek majd egyet. Egyre jobban tetszik ez az A-10C, eszméletlen, hogy miket lehet csinálni az MFD-ken.
  • LeonSilver
    ;)
  • Harbonah
    Isten óvjon a jó barátoktól akik értenek dolgokhoz xD
  • Bögyörő
    Nézegetem a DCS fűrumot, és ha jól értem ebben azt irják hogy a CVN-70 Vinson repólőgéphordozót megakarják csinálni jó minőségben, ha igen akkor remélem a következő gép miatt ami remélem F-18-as lesz :).
  • LeonSilver
    Igazából ez sem fog így maradni. Van egy igen jó barátom aki ért ezekhez a szarokhoz és talán majd ő tud segíteni. A színösszeállításon is variálok folyamatosan, valami majd csak lesz belőle.
  • Bögyörő
    Ezt az oldalt ismeritek?
    DCS Wiki
  • beci43
    Apropó Leon,sokkal jobb a fehér háttér,A Black Shark oldalán is visszaállítanád?
  • beci43
    Köszi Leon!X-52-em van,akkor nem igazán fogom lecserélni,igazából jól bevált.Csak sok jót hallottam róluk.
  • Papa01 #1152
    Ez egy kicsit drasztikus megoldás volt... :)) Ha átküldöd a fájlokat, szívesen felteszem a tárhelyemre, ami elég gyors, mert nem ingyenes.
  • LeonSilver
    Így most remélhetőleg nem fog akadni.
  • Papa01 #1150
    Jaja, de a de a fórum lesz lassabb miatta.. :)) Gondolom a képek, vagy a háttérkép miatt.. :)
  • LeonSilver
    Ha most kellene választanom akkor én, magamnak a Saitek cuccot venném.
    Azt kell szem előtt tartanod, hogy a BS-hez illetve a RoF-hoz nem igazán jó a force senzoros kialakítás miatt.
  • LeonSilver
    Nem a fórum lassú hanem a freeweb.
  • beci43
    Szerintetek mit érdemes venni: Logitech G 940-et esetleg Saitek X-65-öt?
  • beci43
    Csak egy-két másodpercig,aztán nincs gond.Nálad nem jön be a kép?
  • Papa01 #1145
    Urak, nálatok nincs belassulva a fórum? Én elég sokszor kapok ilyen képet:

• Papa01 #1144
    Igen a TGP+Maverick megy is, csak sokszor van úgy h felbukkan valami... és akkor elég sokáig tart szerintem ennek a verziónak az előkészítése, használata... míg a Maverick-et csak simán elengedi az ember és kész.. :)
  • wittman
    Ezt papa nagyon egyszerűen meg tudod oldani. Elvileg a Litening által rögzített célra rááll a Maverick is, csak a funkciót kell megtalálni. A TGP-vel azért könnyebb célpontot keresni.
  • Papa01 #1142
    Urak, ez lehet hülye kérdés, de a Maverick keresőjét nem lehet valahogyan fixálni? Tehát ha például belenyomok a botba akkor a "kép ne mozduljon el"... :)) bocsi a hülye megfogalmazásért.. :D

De így nem könnyű a célkeresés. Kb, olyan kéne mint a TGP-nél. :)
  • Sanyo
    Kösz Leon, rövidhír.
  • wittman
    Annak idején volt erről az aktivációs dologról egy cikk. A lényeg az volt benne, hogy az DCS:A-10C-nél már multiplayerben nem enged ugyanazon serial-al több klienst, mert észrevették, hogy az első beta-val már többen aktiválták ugyanazon serial-al. Végül is jogos...Bár ha nem 60USD lenne az ára, akkor én is megvettem volna a véglegest. Mivel egyenlőre FC2-vel azért sokkal jobb multizni, human vadászok pilóták miatt, így csak ismerkedés és teszt jelleggel single-ben nyomom az A-10-est.

Viszont tetszik ebben a szimulátorban, hogy van élet a földön. Civil trafic high-ra állítva kifejezetten forgalmas lesz az élet!
  • macleody
    Ja, sajnos nem működik így. Az FC2-nél is ment a dolog.
  • LeonSilver
    Mint látjátok próbálom még variálni a totyik pofázmányát.

Szerintem az olvashatósággal már nincs gond, a beszúrt linkek is jól olvashatóak.

Raktam be ilyen userbar izéket de ezeket is lehet variálni.
    Ez a kettő van (alapból mindenkié egyforma).

1)

2)

Ha valakinek nem az alap, 1-es számú kell akkor a következőt kell tenni.

PM-ben nekem jelezni, hogy a 2-es kell illetve ha egyedi cuccot szeretne valaki akkor azt PM-ben elküldeni nekem. A méret olyan legyen mint a két alap mérete.
    Az userbar alá lehet kérni külön szöveget ami akkor lesz látható ha valaki a képre viszi a kurzort (az enyémen meglehet nézni, hogy mire gondolok).
  • majonur
    En ugy tudom nem, egy baratnak elkuldtem az serialt, de azt mondta, hogy nem tud belepni multiba, allitolag ez csak a Black Sharknal mukodik, hogy tobben multiznak ugyanazzal a szamsorral.