36783
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • csolee
    #5084
    hány óra körül kellene gyülekezni?
  • gsg16
    #5083
    igen,fellélegezhettek!most nem lesznek rejtett strelák a repteretek környékén,meg alattatok éledő BUK rendszerek sem.
  • GaBika6
    #5082
    Micsoda??? A legjobb CA-s nem lesz ott?
  • gsg16
    #5081
    én sajna délután dolgozom keddig.
  • SnowFox79
    #5080
    Üdv Mindenkinek!

    A készülő küldetésem tesztelésére keresnék pilótákat a következő gép típusokra:

    Vörös oldal (Orosz): SU25A, Su25T, MIG29, SU27, SU33, KA50

    Feladat csapásmérők: Az ellenséges partraszállás akadályozása, földi egységek támadása

    Feladat vadászok: Támadó, légtérsértő gépek megsemmisítése, a légi fölény fenntartása

    Kék oldal: A10C, SU25T, KA50, F-15C

    Feladat csapásmérők: A kék erők Nonorossiysk térségében partraszálló egységeinek támogatása, a légvédelmi és földi egységek támadása, a frontvonal kiszélesítése és az ellenség visszaszorítása.

    Feladat vadászok: A partraszállás támogatása, a saját gépek légi fedezete, őrjáratozás, helikoptervadászat.

    Ezen kívül 2-3 Combined Arms-ban járatos emberre is szükség lenne. Az Ő feladatuk a földi egységek mozgatása, a földi hadműveletek végrehajtása, légi egységek irányítása és a célok megjelölése ill. a légi egységek célokkal való ellátása.

    A küldetés Dinamikusan változó csatatéren zajlik. Minden a "harcoló felek" ügyességén múlik.

    Jelentkezések jöhetnek ide szerintem én addig egyeztetek a vmh59-es légibázis tagjaival a részvételükkel és a technikai háttérrel kapcsolatban. Amit fontos tudni a szerver egyenlőre max. 16 fővel futhat ismerve a DCS jelenlegi szűk keresztmetszetét.

    Köszönöm a figyelmet!

    Üdv.
    SnowFox
  • TG Gida
    #5079
    Flying high in the sky
  • InterC
    #5078
    Második Világháborús Madarak

    http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151413127100638.528945.158102065637&type=1

    FÁCSÉ

  • InterC
    #5077
    A Messer túlságosan is jó ! Túl sok lovat adtak neki ! Túl gyors szerintem.
    A 3D modell pedig lehetne jobb is (lukas a propeller orrkúp a propellerek helyén), de talán majd lesz jobb is.
    Képek

    RAZBAM T-2B képek:
    Képek
  • macleody
    #5076
    Kipróbáltad? Én nem merem :) Ha rosszabb mint a CloD-os akkor nem kell.
  • gsg16
    #5075
    durva jó!
  • TG Gida
    #5074
    AI Bf-109E Beta
  • GaBika6
    #5073
    Hátha valaki még nem látta...

  • Sanyo
    #5072
    Még nem, köszi. :)
  • Sanyo
    #5071
    MiG-21bis pilótafülke és futómű.
  • GaBika6
    #5070
    Nem tudtok valami jó hangmódot mustanghoz? Itt ez nem publikus, pedig jól hangzik...
  • InterC
    #5069
    Ez volt már ?


    Kép1
    Kép2
  • beci43
    #5068
    Szia gsg!Holnap fent leszel ts3-on?Szóval kicseréltettem a wiimotot és még mindig ugyanaz a problémám.Nem hiszem hogy azzal van a baj,esetleg egy Win7 reinstall...Elvinném hozzád a wiimotot,hogy nálad műxik-e.

    Üdv.:Sende
  • gsg16
    #5067
    ez az én kesztyűm:

  • TG Gida
    #5066
    Tetszik!
  • krisztian005
    #5065
    Új fülketextura a Mig-21-hez.
    LINK
  • DummyBoy
    #5064
    Bizony, a Wiimote a szimesek nagy barátja :)

    Lehet belőle fejmozgásérzékelőt, infrakesztyűt meg minden okosságot csinálni :)
  • gsg16
    #5063
    kell hozzá egy wiimote,ami bluetooth-on keresztül kapcsolódik a géphez,és egy ingyenesen letölthető program.megcsinálod ezt a kesztyűt,ami áll egy mikrokapcsolóból,egy elemből,és egy infra LED-ből.én egy rossz távirányítóból szedtem ki a LED-et.a kesztyűn a LED csak akkor világít,ha a kapcsolóval bekapcsolod.ezután már csak be kell állítani úgy a wiimote-tot,hogy "lássa" a monitorod képernyőjét,valahol a vállad magasságába kell rakni,persze ez függ a monitorod elhelyezkedésétől is,el kell indítani a már említett programot,kalibrálni kell a wiimote-tot a program segítségével,és ha összejött,onnantól kezdve,a kesztyűn lévő infra LED bekapcsolásakor olyan lesz,mintha a bal egérgombot nyomtad volna le.a wiimote pedig érzékeli,hogy a képernyő melyik pontján kezd el világítani a LED,és ott kattint a kurzorral egyet.EZEN A LINKEN
    van még pár jó ötlet a wiimote használatára.nem kell feltétlen kesztyűre szerelni a LED-et,hanem pl. egy filctollba is bele lehet szerelni,és akkor mint infra toll működik.a program ami kell hozzá.
    ezen a videón meg lehet nézni hogy is működik a dolog.itt a tollba épített LED-es változatot mutatják be.
  • TG Gida
    #5062
    És ez hogy is működik?
  • Reaper
    #5061
    Ez a jótól azért odébb van...
  • gsg16
    #5060
    ma össze barkácsoltam egy infra LED-es kesztyűt:

  • macleody
    #5059
    Próbáltam ma a tegnapi trekkből felvenni videót de nem igazán jött össze. Tök hülyeségeket mutatott a cucc. Beleestem a vízbe, aztán utána már nem is kerültem elő többé. Gabi a semmit lövöldözte. Összeakaszkodott egy ellenséges mustanggal, le is szedte de a trekkben nem így történt, az enemy simán tovább repült. Utoljára BS-ben láttam ilyet vagy 2 éve :)

  • LeonSilver
    #5058
    Igen, tisztában van vele :)
  • LeonSilver
    #5057
    Szinténzenész :) Én is scak úgy röpködni szerettem :)
  • LeonSilver
    #5056
    Óóóóóó testvérem!

    Felszállásnál trimmeld ki az oldalkormányt (5° jó lesz neki) és mielőtt megmozdulsz, húzd a botot a hasadra!!!!! És addig tartsd ott, amíg kellő sebességet el nem érsz.
  • macleody
    #5055
    Nálam így néz ki egy felszállás, ha jó napom van.

  • gsg16
    #5054
    szép a festése a mustangnak!jó a videó is,szeretek én is vele csak úgy repkedni,már ha sikerül felszállni segédlet nélkül.
  • csolee
    #5053
    Leaonpapa! a fiad tudja egyáltalán micsoda gépet kapott meg?
    mi mindent megélt az a masina?
  • k53ta
    #5052

    Egész szép kis bemutató
  • LeonSilver
    #5051
    Ez a kedvencem és ez volt az utolsó, amit csináltam.




    Meg ezt is komáltam végrehajtani :)

  • LeonSilver
    #5050
    Pedig tényleg.
    A gépem a fiamnál van az ELTE-n (az ővé lett), a szoftvereket, egyék kösöntyűket meg eladtam :(
    Tervben van új cucc vásárlás, de ez hónapok múlva (fél-egy év!) lesz esedékes!
    Nézd meg a többi videót, szívesen csináltam őket, ha lenne mivel, most is gyártanék.
  • gsg16
    #5049
    ez azért elég gyatra kifogás
  • LeonSilver
    #5048
    Drága bajtársam! Nagyon szívesen csinálnék HA.... Ha lenne gépem, lenne joyom, lenne trackir-em és lenne szoftverem.
    Sajnos jelenleg egyikkel sem rendelkezem :( csak egy ******* laptopal.
  • HungaroJET
    #5047
    Leonpapa !
    Légyszives csinálj még egy ilyen felszállós videót, csak kapcsold be hozzá a Control Indicatort is (RCtrl+Enter) és ha megmókolnád a ControlIndictor.lua fájlt (... \DCS World\Mods\aircrafts\P-51D\Cockpit\Scripts\ControlsIndicator\ControlsIndicator.lua)
    akkor még külső nézetben is látnánk a gézkart, pedált, botot
    imígyen :D :
    purposes = {render_purpose.SCREENSPACE_INSIDE_COCKPIT,render_purpose.SCREENSPACE_OUTSIDE_COCKPIT,render_purpose.HUD_ONLY_VIEW}
    Köszi
  • gsg16
    #5046
    nehéz elhinni,hogy anno ennyit szoptak volna egy mezei felszállással a pilóták.tetejébe betonról,és nem fűről
  • krisztian005
    #5045
    Nagyon jó videó, bár vannak gépek amik jobban tetszenek, de az biztos hogy nincs még egy olyan ami annyira sokoldalu lenne mint a Hornet, ezért is lenne a legjobb választás betenni a DCS-be. Tudom már csinálja egy csapat az F/A-18E típust, de eddig még nem sok info jelent meg róla.