33050
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Solt
    Hát egy ilyen rendszer alá már "illene" egy ssd! ;)
  • Papa01 #1336
    Igazán nincs mit! :) Majd Leon mester, úgy kiszedi a rontott HSZ-eket.. :)
  • HungaroJET
    Ja, majd elfelejtettem, hogy is megy ez itt :D Köszke

• Papa01 #1333
    Használd EZT a képfeltöltéshez, ez jó az SG-én.. :)
  • HungaroJET
    Kicsit megpiszkáltam a hardvert is :)
    Gondoltam megpróbálom :D
    Úgy tűnik, extrém-jó procit (is) kaptam.
    Wazze, nem akartam hinni a szememnek ! ! ! :o
    Nézem a COC-ot, baxki mi a fax akar lenni a az Infinity :O
    Utána nézem a Rendszert :O
    A merevlemez csak 5.9 ?
    Bezzeg a többi 7.9 :D

• Papa01 #1331
    Köszi szépen a válasz! :) Remélem, hamarosan én is tudom egy kicsit egy picit.. :) Sajnos még csak a javítás telepítéséig jutottam el.. :)
  • LeonSilver
    Van előnye a 64 bites rendszernek. Ha! Például ha az alkalmazás direkt 64 bitesre van írva (az a10c-nek van ilyen része). Vagy ha a gépedben található össz memória mérete meghaladja a 4GB-ot.
  • LeonSilver
    Na Papa úr. Szerintem a gém gyorsult, nem is keveset. Valamint úgy tűnik helyrepofozták a markert. Most ahova viszed ott is marad és nem mászkál el a rákba.
  • LeonSilver
    Csodálatos pikcsörök Hunagro. Minden tiszteletem!
  • HungaroJET
    Raktam fel néhány újabb képet:

Az izraelita varacskos-bőr elég pöpecül néz ki Vegasban :D

...és kicsit feltuningoltam még pár dolgot a grafikán ;)

• Bögyörő
    Ma 32-bittesen futtattam a Warthogot mert ki akartam próblni a Freetrack-el, és határozottan jobban ment mint 64-bittesen, van valami előnye a 64-bittesnek a 32-vel szemben?
  • repvez
    ez segitett a problémámon
    Már csak egy kis tweak kell hogy jobban menjen a game és a gombokat kéne megtanulnom hogy melyik mire valo a HOTAs-gombokat oda tettem ahova a Cougar is jelöli, de egyenlöre nem tudom hogy mivel mit kell csinálni és mikor :D
  • macleody
    Már bocsánat de kikérem magamnak. Nem leszálláskor aludtam be hanem utána :D
    De a lyuk a hajtóművön háborús sérülés :)

• csolee
    hi All!
    - mondanám a közösbe: az x52 problémám (össze-vissza mozgott a joy) megoldott - BS profilt kezdtem átalakítani... vmi nem tetszett benne neki, egy új kialakításával már rendben van
    - kérdés a közösbe: célpont átadását a másik gépnek - vki tudja már (multiban)???
    - mecleody! te meg ezt a képet ugy akarod eladni hogy harci sérülés?
    nyugodtan bevalhatod, hogy elaludtál leszálláskor...
  • macleody

• majonur
    na, mostmeg jo. szuper!
  • majonur
    Kakas!
  • LeonSilver
    Fájerfokszot használok én is, de direkt kipróbáltam kexplórerrel is, azzal is menelaosz.
  • majonur
    aha, akkor biztos a firefox hulyult meg, mar megint.
  • LeonSilver
    Nekem megy
  • majonur
    Modman7.3.0 A-10C hez

http://www.lockonfiles.com/index.php/files/file/1804-modman-7-a-10c-patch-for-11xx/

(hello!Leon, az url beszuras nem akar mukodni valamiert, nalam)
  • LeonSilver
  • beci43
    Új patch,szedjétek
  • macleody
    Próbáld meg azt, hogy a c meghajtóról törlöd a játék cuccait. Felhasználók/neved/mentett játékok/dcs warthog mappából törlöd a fájlokat. Indításkor újra létrehozza őket az alapbeállításokkal. Próbálkozhatsz a patch-el is, vagy ablakban futtatni a játékot. Élsimítást, HDR-t, TSAA-t kikapcsolni. Most ezek jutottak eszembe első körben.
  • repvez
    minden más progi megy mint a zsirozott villám nem panaszkodik egyik sem hogy valami nem lenne jó neki csak ez.
    Semmi nincs huzva és a hőfok gondok is megszüntek,amivel eddig babráltam.
    A win kb egy honapja lett ujrahuzva minden frissités fennt van Sp1 és legujabb drájverek(már ami a lapomhoz még fellelhető), 11.2-es kakliszt.
  • LeonSilver
    Nincs húzva a cucc? Esetleg egy memtest nem ártana tezsvírem.
    Azt is meg lehetne tenni, hogy körülvizuálni a lapot meg a VGA kártyát, hogy valamelyik elko nincs e kicsit quasimodosítva. Nekem erős a gyanúm ettől a "mindig más dll-re panaszkodik" miatt, hogy esetéeg valami hw hiba esete forog fenn.
  • Sanyo
    Minden más játék hibátlanul megy?
  • repvez
    Hát ez elég bonyolult igy elsöre nekem és nem tudom hogy most mit is kéne csinálnom vele, meg ahányszor elinditom mindig más dll -re panaszkodik
    A probléma mindig a betöltödés utolsó fázisában jelentkezik a csik 90 %a már feltöltödött.
    Tegnap elött még elindult átlátszó géppel,de tegnap és ma már a betöltéskor megáll.
  • Solt
    parancsolj
  • repvez
    Alkalmazásnév: dcs.exe
    Alkalmazásverzió: 1.1.0.6
    Alkalmazás időbélyegzője: 4d70d4a8
    Hiba – modul neve: KERNELBASE.dll
    Hiba – modul verziója: 6.1.7601.17514
    Hiba – modul időbélyegzője: 4ce7b8f0
    Kivételkód: e06d7363
    Kivétel – eltolás: 0000b760
    Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
    Területibeállítás-azonosító: 1038
    További információk 1: 3222
    További információk 2: 32227f6d09bee984f5e1032fe4dd9c53
    További információk 3: 8977
    További információk 4: 89773775cff21e1bf5d32a952fbf1d3a
    most ezt a hibakodot dobta
  • Bögyörő
    Azt megnézted pontosan hanyas verzió van fent? Estetleg próbáld meg a legújabb patch-et. Valami codec csomag nincs a gépeden, nekem régen sok érdekes hibát okoztak a játékoknál. A géped mindenben megfelel a minimális követelményeknek? Ha Ati kártyád van akkor esetleg próbáld amit lehet "Use application setting"-re állitani, nekem igy sokkal jobban megy mintha én húznék mindent maxra.
  • Sanyo
    Flight management video.
  • repvez
    ez volt az elsö inditása a játéknak a gépemen nem hogy már modoljam is skinekkel.Ezért lenne jo kideriteni az okát neki hogy tudjam használni mert igy ugyan ugy felejtös mint az OF bármennyire is szeretném, de ha nem látom a kabint akkor nem tudok mit kezdeni vele.

Amugy a menüben a viz low az élsimitást levettem a HDR kikapcsolva a tobbi medium.
  • LeonSilver
    Nem akartál feltenni valami szkint? Nálam akkor csinált ilyent (BS) amikor valami szkint raktam fel és nem volt jó, vagy valami ilyesmi.
  • repvez
    a dx-en kivül mindent feltettem, mert a legujabb van fennt nálam ,

Nem ir semmi részleteset csak a szokásos exe hibát észlelt ezért leáll vagy egy másik lehetöségnél egyszerüen bezárja a játékot és a menübe tesz vissza
  • LeonSilver
    Tetszene ha minden működne faszán és nem kellene hozzá két paks, amin egyébként ugyan úgy szar mint 1/4 pakson.
  • Papa01 #1300
    Értem, kszi. :) Tetszik a CoD?
  • Bögyörő
    Köszi.
  • LeonSilver
    J az mfcd-k cserélgetése
  • Bögyörő
    Többször előfordult velem hogy megsérült a jobb vagy a ball MFCD, most legutóbb a bal, és látszólag mindem más müködőképes volt de nem tudtam fegyvert választani, ilyenkor lehet valamit csinálni? Esetleg a jobb MFCD-t lehet a bal helyett is használni pl fegyverválasztásra? Vagy valahogy másképp lehet fegyvert választani?