36806
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • wittman
    #4787
    Sziasztok!

    Hát a track jó, csak a DCS_World nem bírja lejátszani és DCS.exe hibával ki is lép. Igaz minden track-el, amit 1.2.3-as DCS-ben készült.

    Ezt is jól letesztelték.
  • DonZorro
    #4786
    Szervezett nem lesz csak egyéni...
  • SnowFox79
    #4785
    Én fent leszek
  • Mozes
    #4784
    Este lesz repülés?
  • macleody
    #4783
    Inkább told fel valahova a track-et, akkor meg tudjuk nézni az egész missiont.
  • SnowFox79
    #4782
    De csak ma verzióváltás volt. Egyből 2 is...
  • Mozes
    #4781
    Nincs szerver?!
  • Solt
    #4780
    Én úgy tudom megszűntek...
  • Sidewinder
    #4779
    Tudja esetleg valaki,hogy miért elérhetetlen és jelez 404-es hibát a Seven M honlapja?
    Csak nem megszűntek? Fszbukon sem találom már az oldalukat egy hete. Nem tudom mi történhetett.
  • z0ty4
    #4778
    köszi. várjuk.
  • wittman
    #4777
    Track készült, abból lövök pár shot-ot.
  • SnowFox79
    #4776
    Hát 6 rakétát küldött rám. 2 db ment kenny-re a többi a Tiéd volt Wittman. Jó volt hallani amikor mondtad... " Na ez kifogyott mert már nem indít. Akkor leszállok. A .............. már megint küldi"
  • z0ty4
    #4775
    nincs videó? vagy pár screenshot?
  • wittman
    #4774
    Ja szép kis este volt...

    De az S-300-as kifogyasztása után már mindenre lőttem, ami sugárzott a földről...
    Hány rakétát küldött rám az S-300-as üteg? Talán az összes rám jött kettesével...el is fáradtam rendesen és ment mind a levesbe...
  • SnowFox79
    #4773
    Aki kimaradt a tegnapi reppenésből az sajnálhatja!

    Olyan dolgok történtek este a VMH59-szerveren amik nem mindennapos történetek.

    Láttam Wittman, hogy lesz lövészárokláz áldozata (előbb lövünk aztán azonosítunk), Láttunk Kivilágítatlan Tunguskát a kifutón, Kanyarban borulást (ezt én prezentáltam) 2X is hogy jól megfigyelhető legyen, Találkoztunk idő előtt aktivizálódó S300 rendszerrel is ami okozott némi meglepetést mindenkinek.

    Mindent összefoglalva felejthetetlen este volt!

    Még sok ilyet.

    Üdv. SnowFox
  • SnowFox79
    #4772
    Gudautánál.. Hát igen ott vannak meglepetések és néhány nem a kellemes kategória. Ahogy hallottam tegnap volt aki belefutott :-). Felderítés, felderítés, felderítés
  • Mozes
    #4771
    Én nem találkoztam, de mondjuk WP5-nél csatlakoztam be és csak ott aprítottam. Én nagyon meg voltam vele elégedve.
  • SnowFox79
    #4770
    Értem. Pedig abban Majd mindig kb. 250 aktív egység van. De sokszor inkább több.. Az a lényeg hogy megy szépen. Hibával találkoztatok?
  • TG Gida
    #4769
    Az SLA 1.5 'asszem.
  • SnowFox79
    #4768
    Melyik mission volt az?
  • TG Gida
    #4767
    Talán mert kevesebb a földi egység.
  • Mozes
    #4766
    Jó volt tegnapi is nyomni egy kicsit a szerveren multiban. Érdekes ezzel a küldetéssel valamiért jobban fut a game, 50FPS alá szinte le sem ment.......hogyan lehet ez?!
  • gsg16
    #4765
    érdekes lenne egy ilyen permetezős szimulátor játék is.
  • Sidewinder
    #4764
    Na a videó az előbb elmaradt:


  • Sidewinder
    #4763
    Február elején elkezdődött az idei mg. repülő szezon. Már február 13-án még el sem olvadt teljesen a hó ,de a Kamov már műtrágyázta a megrendelő földjeit. Arról videó nem készült,csak a feb 18-i repülésről. Aki ezen a szimulátoron is túl szeretne repülni Kamovval,legalább utasként, az ne hagyja ki a lehetőséget! Műtrágyázást én is csak videón láttam,de ott a nyár amikor lekerül a műtrágya szóró és felkerül a helyére a vegyszertartály plusz a szórókeret,ott még nagyobb eséllyel lehet elcsípni egy gépet. Remélhetőleg ez a jövőben is így marad,bár az EU és a kormány mindent megtesz a repülés ezen ágának kiirtásáért:(


  • csolee
    #4762
    kösz a linket! nagyon jók
    mennyivel másabb így látni a vasat - mert hát van benne vas, csavar, szögecs, és kevés kompozit
  • Sidewinder
    #4761
    A HUD alatti tükrös berendezés,az ha jól tudom akkor a fejmozgást érzékeli. A dolog lényege az,hogy ha felrakod a ZS-7V-re a sisakcélzót,és bekapcsolod,akkor ez a cucc érzi,hogy merre fordul a fejed,vagyis merre nézel,és mondjuk arra fordítja a gépágyút. Meg ugye a Skval optikát is össze lehet hangolni a sisakcélzóval asszem.
  • DonZorro
    #4760
    Kemény a kábelkötegelővel rögzített "micsoda"... :D

    Kérdés! Mi az a képeken amit nagyon sok helyen kitakarnak, a HUD alatt mindkét oldalon látható "tükrös valami"???
  • Sidewinder
    #4759
    Ahogy látom a képet nem akarja beszúrni,úgyhogy itt a link
  • Sidewinder
    #4758
  • Sidewinder
    #4757
    Egyébként előfordulhat,hogy két teljesen egyforma Ka-50-est nem is lehet találni. A végén,az éjszakai változat elkészültével már így nézett ki a műszerfal:
  • Sidewinder
    #4756
    Ime 25-ös oldalszámú példány amiről a DCS: Black Shark gépe lett másolva:
    Itt
  • DonZorro
    #4755
    A másodikon is kemény a szigszalag a csövön... :D
  • DonZorro
    #4754
    Aham... :)
  • TG Gida
    #4753
    A legfelső képen a katapultülés van?
  • Solt
    #4752
    Szerintem valami beállítás nem kerek nála... Nálam az i7k 50% körül, a 7970 GHz pedig 100%-n pörög, gyári high beállítás mellett meg ilyen 70-80 fps van.

    Ezek az értékek egy végleges játéknál is szépek, hát meg egy alfa esetében. Bárcsak a DCS futna így...
  • wittman
    #4751
    A géped paramétereit ismervén nem túl biztatónak hangzik.
    Igaz még nagyon alfa.
  • z0ty4
    #4750
    Használj Sony Vegast

    Videó

    Molny-t kérdezd meg, ő szokott videót készíteni, talán tud segíteni.
  • DonZorro
    #4749
    Kemény ez az Orosz technika néhol:









  • DonZorro
    #4748
    Most lettem figyelmes, hogy hiányzik az IGLA a játékból... :(