35067
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • HungaroJET
    Megy a szerver ;)
  • HungaroJET
    Oké Csolee, jövök. Indítom a szervert.
    Remélem nem lesznek gondok ;)
  • HungaroJET
    A rotor tengely nem esik egybe a tömegközépponttal, a súlypont hátrébb van.
    Kitrimmelt, (egy helyben lebegő gépnél) ha gázt adsz - ezért kissé jobban emeli majd a tömegközéppont előtti "részt", ergó megemeli az orrát a daráló.

Folyamatban van az Apache, a Chinook, a Mihu és a Minyó mod is.
    Viszont a MiHu-val és a MiNyó-val gondok vannak mikor ki akarok lépni a játékból - lefagy. Gondolom azért mert kéne neki a valódi Mi24 és Mi8 DLL-ek. De még dolgozom az ügyön.
  • csolee
    simán bent vagyok az stp szeron...
  • asw27
    Mikor lesz elérhető valamilyen farokrotoros helikopter MOD?
    Nagyon érdekelne, hisz nagyságrendekkel nehezebb repülni vele, mint egy koaxiálissal. Egy technikai kérdés: Ha a KA-50-esen húzom az egyesített gázkart, akkor miért jelentkezik bólintó nyomaték?
  • asw27
    Nekem is csak nehezen sikerült belépni, de kb 5 perce már működött a szerver. Rajtam kívül csak egy valaki volt fönt összesen.
    Persze, előtte meg kellett változtatnom a jelszavam, és utána sikerült csak. Lehet, hogy véletlen egybeesés volt.
  • HungaroJET
    Most 19:45 van.
    10 perce próbálok szervert indítani, de nem tudok. :(
    Nem hiszem, hogy túlmókoltam a cuccot, mert a szűz progival sem tudok EDe szerveréhez kapcsolódni.
    Szóval valami gebax van odaát.
    Ha valaki már be tud jelentkezni a központi EDe szerverre, akkor írjon ide pár sort, hogy tudjam mi a helyzet.
    u.i.: lehetséges, hogy most foltozzák fel a központot 1.3.0-ra :D
    Jön az FC3 ;)
  • csolee
    21ora körül leszek kamovval ha még jó...
  • HungaroJET
    Ma este 19óra magasságában csinálnék egy szervert teszt jelleggel.
    Kéne 1-2 ember, segíteni kideríteni, hogy mi megy át az argumentumokból, pilon pozíciókból, infracsapda kivetési irányokból, törés és rep. modellekből.
    Én ma az F-16-ra és az AH-64-re koncentrálnék, de aki csak játszani szeretne az is jöhet. Lesz minden: Full CA, A-10C, Ka-50, Su-25T, P-51D és még pár meglepetés, ha végzem addig a beállításokkal/módosításokkal.
    Nem kell aggódni, úgy intézem, hogy lehetőség szerint mindenkinek működjön aminek működnie kell ;)
    Elvileg nem lesz jelszó, ha mégis akkor a hatökrök miatt :D
    Jelszó: a mai nap - kisbetűkkel.
    Server: =MW= Mod World ;)
  • gsg16
    sikerült megoldani az újratöltést a reptéren.találtam egy leírást,ahol meg említették,hogy kell valamilyen saját koalícióba tartozó jármű az adott reptérre,hogy újra töltsön.
  • gsg16
    valaki megosztaná vele,hogy hogyan kell újra fegyverezni a gépet leszállás után?többek közt ezt a két videót követve próbáltam újratölteni a gépem,de valamit elronthatok menet közben,mert nekem nem kezdi el fel fegyverezni a gépem.
    http://www.youtube.com/watch?v=7kLA1GfW_VQ
    http://www.youtube.com/watch?v=ovN_d7e-g_4&playnext=1&list=PL656011A0FAE00D81&feature=results_video
    hálás lennék,ha valaki leírná részletesen,mit,és hogyan kell csinálni
  • gsg16
    A10c-ben én tegnap vettem észre,hogy indításnál,elfelejtettem a rádiót bekapcsolni,ettől függetlenül,a frekvencia beállítása után,simán tudtam engedélyeket kérni,amiket rendre meg is adtak.a leszállásnál vettem észre,hogy nincs a rádió bekapcsolva.amikor leszállási engedélyt kértem.
  • Caterpillar
    Soha nem fogom megérteni, hogy miért ilyen "lámák" tesztelnek egy szimulátort...

Amin viszont meglepődtem, hogy miután ellőtték a lézert az orrában (még az előtt hogy az egész leszakadt volna) mégis hogyan indított H-25ML -t?
  • Kapido
    Nézd meg alaposabban a beállításokat, mert biztos, hogy a "Z" tengelyre valami más is be van állítva! Nézd meg a játékban a beállításoknál is!Esetleg a FreeTrack-ben a profile fülnél a settingsben hozzá rendeltél más tengelyt is.
  • HungaroJET
    Su-25 kedvelőknek: megint SimHQ FC3

• gsg16
    az miért van,hogy A10C-ben,amikor freetracket használva közelebb hajolok a HUD-hoz,hogy könnyebben célozzak a gépágyúval,akkor elkezd "emelkedni" az emberem,olyan,mintha elkezdene felállni asz ülésből.ezt akkor is csinálja,ha a FT programban letiltom az "Y" tengelyt.így egy bizonyos távolságból,már a gépágyú célzója eltűnik,mert annyira megemelkedik a pilóta.
  • Papa01 #3159
    Ez aztán az igazán jó hír! :)
  • HungaroJET

Akkor az utolsó két hozzászólásomat törölhetnéd LeonPapa, mert ez a kép beszúrás nem akar összejönni :( Az agyam eldobom, hogy ezt SG-n még mindig nem tudják vagy inkább nem akarják megoldani :(
  • HungaroJET

A jövő héten :)
  • LeonSilver
    Ja. a 20 azért volt a fejemben, mert éppen most adtak el egy Tir4-et 20-ért.
    Mindenki azt csinál a pénzével amit akar ;) Az biztos, hogy ÉN még 10k-t sem adnék érte.
  • Razor18
    20 szerintem is sok lenne, ezért beszéltem 15k-ról... A paraméterei meg nyilván nem a 3-asnak lesznek a legjobbak, ha már létezik 5-ös is, de logikusan épp ezért olcsóbb, kérdés, mennyivel.
  • LeonSilver
    Valóban nem sokat tudom a háromról, lévén nekem az ötös van.
    Egyébként 27k egy új Tir4, ergo a 3-ért 20k sok.
    A háromnak például 33° a FoV míg a 4-nek 46° az 5-nek meg 51.7°
  • beci43
    Szerintem ő sem tudja,csak mondott valamit...
  • Razor18
    Mi miatt, ill. mennyi volna reális szerinted?
  • LeonSilver
    Szerintem nem.
  • Razor18
    OFF
    Hozzáértők véleményét kérném: 15k Ft reális ár lehet egy "TIR 3 Pro + Vector 6DOF kiterjesztés Vector Clip-pel együtt" használt, de hibátlan combóért?
    ON
  • HungaroJET
    Úgy tűnik, lassan dűlőre jutok a problémámmal.
    Beraktam egy másik modellt, az összes bázis-textúrával a zip fájlban és azzal működik a dolog.
    Viszont nem az entry.lua-ban kell az elérési útvonalakat megadni, hanem a yxz.lua-ban, onnan szedi az összes Shapes/Liveries/Textures adatot, de gondolom lehet majd kombinálni is, de egyenlőre örülök, hogy látszanak a textúrák.
    Alakul immáron a sokadik modell, ás hála Istennek nem a TempTexturesbe kell pakolni a textúrákat.
    Így majd egy kattintásra lehet az egész Mods könyvtárat átvinni egy új-patch DCSW-be, ha a szükség úgy hozza - reményeim szerint.
  • Nesu
    szia ez az 59th mód ,mindenkinek elérhető vagy csak vip tagoknak ?
  • HungaroJET
    Érdekes, hogy a Liveries/description-eket beolvassa. A ME-ben, meg is jelennek a választható nevei a skineknek/századoknak (ez eddig is megvolt), de a textúrákat csak nem akarja hozzni :(
    A xyz géphez van külön xyz.LUA fájl. Repmodellel, pilonok, fények leírásával - na annak a fájlnak az elején indítottam a Shapes/Liveries/Textures elérési útvonalakkal, szóval most már kezdek egyre bizonyosabb lenni, hogy a Textúrákkal van valami xar.
    Wazze, de most már kezd hullani a hajam :D
  • 59th Ducky
    Új gépnél a lényeg hogy pld.
    make_flyable('xxx' részből
    a Liveries könyvtárban az xxx könyvtárnak kell szerepelnie.
  • HungaroJET
    Holnap megpróbálom, de gyanítom, hogy másképp működnek a dolgok egy már létező masinával-modellel, mint egy tök újjal.
    pl. Mi-24V, Mi-24D, Mi-24P-vel nincsenek ilyen gondjaim, mert ugyanazon, "bázis-textúra" nevekkel dolgozik a progi - shape-től függetlenül.
    Mi-24V Liveries könyvtárat átmásolom, majd átnevezem Mi-24D-re, "megigazítom" a description fájlokat, "false"-ha ugyanabba az alkönyvtárba rakom az új skineket, true-ha összecsomagolom őket zip-be - és megy minden faxán.
    De pl. egy tök új modellel nem tudom ugyanezt eljátszani :(
  • 59th Ducky
    Na szóval szerény véleményem szerint a következőt sort tedd be az entry.lua fájlba:
    mount_vfs_liveries_path (current_mod_path.."/Liveries")

Pld. MiG-29 mod esetén másold át az 59th mod-ból a Liveries/mig-29a könyvtár tartalmát a Mods/Aircraft/MiG-29A/Liveries/mig-29a könyvtárba.

Mennie kell.
  • majonur
    Ez melyik weather kieg lehet? a Real Environment Extreme v2?
    bocs az OFF ert
  • majonur
    de kar,en is azt hittem hogy DCS, rogton bementem es ott keresgeltem a terkepen ezeket a csucsokat, nem lett meg :(
  • 59th Ducky
    Nem akartam belevaúzni, de rögtön leszúrtam hogy ez nem DCS :)
    És a válasz egyszerű: A DCS-ben a domborzat kb 250m-es hálóosztásos átlagosan, és itt meg a gerinc az rendesen tagolt szóval FSX-re tippeltem volna rögöt elsőre + weather kieg + A2A P-51-re
  • LeonSilver
    Lehet, nem tudom. Annyira én nem néztem meg. Csak letöltöttem meg feltettem.
  • Caterpillar
    Ez a kép kizárt hogy IRL legyen, én FSX -re tippelek.
  • HungaroJET
    Hát eddig nem sokat foglalkoztam a hangokkal, viszont ezt a "rádiózós-system" fájl-t, én is használtam annó.

Olyan gyári-fülke hangot kell keresned, ami nem fordulatszám függő -azt le lehet cserélni.
    - vagy bele kell nézzek, mely hangok mitől lesznek gyorsabban vagy lassabban lejátszódóak.
  • LeonSilver
    Csináltam anno egy videót róla, itt van. Qrva jól hallatszik, hogy mi a probléma.

• LeonSilver
    De ha már kérés, én is kérnék valamit Tőled.

Először is. Hogyan tudnék berakni én, egy saját hangot egy eseményhez a DCS-be?
    Azt szeretném, hogy ha a Su-25T fékszárnya nyitva van, akkor legyen egy, folyamatos hang. Molni tudja, hogy a Falconban van ilyen (azt a hangot szeretném, ez egy pittyegés).

A másik az, hogy van valahol nekem egy olyan (még FC1-hez volt asszem), hogy a háttérben folyamatos rádiózás megy (angolul, de ez lényegtelen). na most ezt be tudom rakni (ha jól emlékezem CocpitSystem a hangfile neve).
    Ez FC1-ben faszán működött, viszont most az a gond vele, hogy ahogy leveszem a gázt, lelassítja a hangot e az szar és a beszéd ilyen szar, vontatott izé lesz.

Nos, ezt nem lehet valahogy kiküszöbölni?