35068
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • z0ty4
    Su-25 kill Maverick-el

• huzós
    THX akkor ok már csinálom valami vizual studiot is telepit most
  • LeonSilver
    Nem vazze!

1) DCS: World telepítés
    2) A-10C modul telepítés

és sluszz! NEM KELL MÁS! Minek feltenni a full A-10C-t ha fent van a w+modul???
  • huzós
    Igy fogom csinálni 1-DCS Word aztán DCS: A-10C Warthog telepítés. a modult pedig kihagyom úgy jó lesz! vagy azt is tegyem rá a végén?.
  • huzós
    Thx meg próba de már csak holnap ma lemerültem benne,
  • Sanyo
    Segítség.
  • Caterpillar
    Akkor meg is van a hiba...

Az A-10C és a DCS World -ös A-10C modul teljesen más tészta.

Vagy az egyik vagy a másik legyen fent, és ha a modul akkor fent KELL legyen a DCS:World is!
  • huzós
    Hali ti hogy kezdtétek a telepítéseket? én így csináltam
    1.Dcs-A-10-w aztán a modul a Dcs Word-ot kihagyom az most nem teszem fel próbálom.
  • macleody
    Próbálj meg a videóbeállításoknál levenni mindent mediumra, hdr-t kapcsold ki, TSSAA-t szintén, vedd ki a fullscreen elől a pipát. Nézd meg a felbontást is, hogy a monitorodnak megfelelő érték van-e beállítva.
  • huzós
    Szia igen minden jó addig még a betöltő képen a vonal alul el nem ér olyan három negyedig.Amikor már átvált a homok óráról keresztre után egy egy hiba üzi ,hogy leállt és paff. A memória vizsga jó lett.
  • macleody
    DCS World-öt hagyd egyelőre szerintem, ahhoz le kell töltened az A10c modulját. Próbáld csak a sima A10c-t indítani. Menü bejön?
  • huzós
    Ok megcsinálom azt is, a DCS Wordban nem látja a játékot az ikonnál ott van, hogy vegyem meg az a dcs Word kell alá? vagy ki lehet hagyni a buliból.Előre is köszi
  • LeonSilver
    Nézd. Ott valami más bibi van akkor. A direct x-et nem tudod máshová tenni csak oda, ahol a rendszer van. Szóval jó helyen van a C-n.
    Egy memória tesztet le kellene nyomnod.
  • huzós
    letöltöttem a direct x -9 et felraktam a C meghajtóra vagy oda kell ahola játék van mert így is kifagy betölti a homok óra után a meg jelet aztán kaput
  • Bögyörő
    Azon a gépen kell menjen, nekem gyengébb konfigom van és eldöcög. DirectX9C fent van a gépeden, a 7-es windowsban 11-es van de sokminden nem megy a 9-es nélkül.
  • LeonSilver
    Nem tudok mit írni. Ezen a konfigon mennie kellene. Próbálj meg új VGA drivert feltenni, directx-et.

Minden más megy?
  • huzós
    Már letöltöttem DCs word ot is azt tettem fel először utána a a-10et de semmi javulás deaktiváltam beaktiváltam nem tudom most megyek kötelet venni ha nem írok akkor felhúztam magam HELP!
  • huzós
    intel core 2duo e8400 3.00ghz 4giga memória AMD Radeon HD6800 ha segit ez valamit most is ezt csinálom ujra inditás letörlés ujra rakom stb.stb.
  • LeonSilver
    Inkább a konfigodat írd le.
  • huzós
    Sziasztok
    tegnap vettem meg a-10 warthogot két napja bűvészkedek vele de nem bírom életre kelteni.állandóan kifagy le áll nem tudom,hogy kell előtte valamit telepítenem.ha igen akkor írjátok már le ,hogy mit és milyen sorrendben.win 7oprendszerem van 32 bites hátha itt a baj email-címem [email protected] Köszönöm előre is a segítségeteket.Tisztelettel huzós.
  • Nesu
    Szerintem sokaknak nagy kedvence volt a kandúr ,persze addig amíg ,be nem jöttek a II.VHs és I. Vhs repülők közelebbi kapcsolata .
  • gsg16
    nagyon jó!a végén azon az alvós,nyálcsorgós részen jót röhögtem.
  • Sanyo
    A finom részleteket annyira nem vágom, ez számomra gáz mert nagy kedvencem az F-14. Ideje kicsit utánaolvasni. :)

Biztos ismeritek ezt a videót, én már nagyon sokszor végignéztem:
  • HungaroJET
    Okxi, semmi gond: ezért volt a rengeteg vigyori :)
  • Sanyo
    Bocsánat, javítani fogom. :)

A kérdés elment, de azóta sem kaptam tőle további válaszokat.
  • HungaroJET
    Wazze Sanyo :D még írtam is hogy F-14A !
    Erre benyomod a PCpilot-ra az 'A' modell képeit F-14D címmel :)
    Az 'A' modell gázsugárfokozója elég egyedi - olyan csücskös-csókos :O :)
    Szerintem, nem lehet összetéveszteni mással. Olyan TopGun-os. :)

Apropó: sikerült levelezned "azóta..." a Magyar származású Varacskos pilcsivel, és megkérdezni, hogy ugye tényleg nem világít be a külső pilon-orr világítás a fülkébe ?
  • HungaroJET
    Igen, én is így gondolom (a számítógép mögül :D ). Manapság már nincsenek nagy meglepetések, kicsi lett a világ.
    Ha támadás készülne, akkor előbb úgyis menne a fenyegetőzés, majd az ultimátumok, közben szépen felfejlődne mindenki a támadásra/védekezésre. Nem egy hirtelen dolog lenne - legalábbis amcsi részről - pláne most, az ottani választások és kampányok idején. Izraelben viszont nem lennék biztos: ha nagyon "fenyegetve" érzik magukat, akkor hamar megremeghet az ujjuk a ravaszon és inkább "összerúgják a port" az amcsikkal, de a felsővezetés és a hadvezetés eléggé "abszurd" dolgokra is képes lehet, hiába szeretne az átlag izraeli (mostmár) békét mindenkivel.
    Persze ha Izrael támadna és Irán nem tudná saját területen semlegesíteni őket és még vissza is támadna (akár Irak fölött is), akkor beleránthatja az amcsikat (és akár mindenkit) egy "korai" és meggondolatlan - villámháborúnak induló - de akár újabb VilágÉgésbe :(, de az sem maholnap lesz, biztosa lesznek "előjelek".
  • Sanyo
    Én úgy érzem, megint építik fel a háborút, mint anno Iraknál, indok mindig lesz, csak meg kell etetni a néppel. A politikáról ennyit és nem többet.

A mai világban már sokkal könnyebb követni a katonai mozgásokat, mint mondjuk 10 éve. Pár Raptort átdobnak az Emirátusokba? Legtöbbször leszállnak Spanyolországban (Torrejón légibázis). Még több Raptor jön? Már gyanús. Persze mehetnek direkt Bagramra, de arról is jönnek majd az infók, hogy otthonról úgy nagyon eltűntek a gépek.

2000-ben fél évet Amerikában éltem, a Seymour Johnson légibázistól pár kilométerre. Az elnök bizonygatta, hogy nemnem, nem mennek gépek Szaúdiba, hogy megtámadják Irakot. Lófaxt, egész éjjel mentek az utánégetős felszállások, alig tudtam aludni. Soha előtte vagy utána nem volt ilyen, már a forgalomból tudtam hogy nem gyakorlat, mert egyébként hétfőtől-péntekig repültek, egész nap. Éjjel soha.

Naponta ránézek David blogjára, időnként nagy blődségeket ír, de bele is szokott találni. Aki tudja mit keressen és mit lát, a számítógép mögül is elég infót össze tud szedni.
  • HungaroJET
    Ha mégis megtámadnák Iránt, akkor biztos, hogy robotrepülőgépekkel indítanak majd. A haditengerészeti gépek nem lopakodóak, szóval azokat szerintem ,majd csak a sokadik hullámban küldenék a műveleti területre, miután meggyengítették a légvédelmet és a légierőt. (a Growler talán kivétel.)Mivel iszlám országról van szó, sem a törökök, sem a szaudiak, sem kuwait, sem az emírség nem örülne ha onnan szállnának fel a támadó amcsi gépek.
    Irak kézenfekvő/közeli lenne a szárazföldi gépeknek, de elvileg onnan már kivonultak. Ráadásul ami az előnye lenne Iraknak az lenne a hátránya is: ha Irán összehozna egy ellentámadást akkor nekik sem kellene túl sokat repülni. Szóba jöhetne még Izrael is bázisként, de az megint nem valószínű. Szóval maradna egyetlen lehetőségként Afganisztán és az öbölben a rep.hordozók, de mint írtam azok csak valószínűleg később kapcsolódnak majd csak be, ill. csak védelmi szerep töltenek majd be.
    Gondolom akkor kezdjünk majd aggódni, ha már gyülekeznek a Raptorok, Tankerek és az AWACS-ok Kandaharban és az Apache-ok Farah-ban.
  • majonur
    Igaz, tenyleg anyilazasra gondoltam.
  • Molnibalage
    Állásszög? Gondolom a nyilazásra gondolsz, az állásszög egészen más...
  • majonur
    Szegeny irani pilotak, nem lennek a helyukben, ez tenyleg elavult technika, raadasul meg az elmaradhatatlan bajuszt is be kell valahogy gyomoszolni a maszkba. Legalabb a szarnyuk alasszoge valtoztathato, de ez nem biztos, hogy megfogja oket megvigasztalni.
  • Sanyo
    Nem hiszem, hogy az iráni F-14-ek komoly fenyegetést jelentenének egy F-18 kategóriájú típusra. Nemrég jelent meg egy videó, hogy 10-12 év alatt (több ezer munkaórával) javítottak meg egy kényszerleszállt (talán részben kiégett) F-14-et. Elég sok meló lehetett az egyedi alkatrészek lemásolása és legyártása. A radar már elavult és a Phoenixek üzemideje is bizonyosan rég lejárt.

Jól emlékszem hogy kipróbálták a föld-levegő Hawk rakétákat a Kandúrra aggatva?
  • Caterpillar
    F-14 vs F-18 esetén sem hiszem, hogy lenne esélye a macseknak. Ismerik a lokátorát (F-18G), nincs rajta amraam (főleg nem D), aesa lokátor ami nem is tudjuk mire képes a superbug orrában meg pláne, és olyan nagyon sok sincs belőle.
  • majonur
    Jaja, inkabb ne legyen. Csak azert gondoltam az F-18 ra, mert valoszinuleg az repulogephordozok kepviselnek az USA-t az elso korben.
  • HungaroJET
    Ha ott balhé lesz akkor az USA nem fog "kispályázni". De inkább ne legyen.
    Szóval inkább F-22 és F-35 ellen repülnének a Tomcat-ek, bár azt nem igazán hiszem, hogy lenne hozzá még be nem rozsdásodott, működőképes Phoenix.
  • HungaroJET
    Ja, csináltatok is egy jó kis videót arról, hogyan kell MiG-29-vel közel kerülni a Tomcat-hez, kikerülgetve a Phoenix-eket. Nem nagy ügy :D Füstöltek/potyogtak lefele az F-14-esek.
    Egy Sparrow vagy egy Sidewinder veszélyesebb egy vadászgépre mint az AIM-54, lévén hogy azt bombázók ellen fejlesztették ki, szóval 6-7 G-nél többet nem fog "nyomni", akárcsak a MiG-31-hez fejlesztett - ugyancsak bombázók ellen használatos R-33 vagy R-37. A hatótávolság nem minden. Ráadásul minél messzebbről indítják a rakétát, annál több idő van az ellen-tevékenységre - persze ahhoz előbb észlelni kell az indítást, de az már egy másik táma ;)
  • majonur
    "A legnagyobb, és hatásosan vadászgép", ez tenyleg jol hangzik, lehetne egy ilyen tesztkerdes a taliboknal, ha meg nem vontak volna ki az USA-ban:

Mikozben hazafele setal a kisboltbol, utkozben onre tamad egy F-14 Tomcat vadaszgep:
    a.: On meghal.
    b.: Nem hal meg.
    c.: De, igen.
    (bocs, ha valkit sertene az idiota viccelodes)

a wiki szerint Iranban meg szolgalatban van nehany F-14, ha megis lesz valami gubanc, akkor elvileg pl. F-18 fog harcolni a Tomcat ellen?

• Caterpillar
    A legnagyobb, és hatásosan vadászgép ellen szinte nem is lehet alkalmazni... :D Nem is erre találták ki...
  • Trolokaa
    AIM54C orosz ellenpárja az R33 vagy az R37 de nincs információ róla hogy készülne ilyen dcs worldre. Ezért írtam hogy cheater mert a legnagyobb a hatótávja. Igen tudom hogy ha fordul a rakéta meg magasságot veszt meg emelkedik akkor változik a hatótáv.Akkor is a legnagyobb marad.