23621
  • FrezeR
    #23460
    Valtra Q: Coming Soon to Farming Simulator - Try the AR Model, Now!


    Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2022.09.02. 15:53:29
  • FrezeR
    #23459



    Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2022.08.24. 20:21:56
  • FrezeR
    #23458
    Farming Simulator 22 Update 1.7.0

    Bugfixes & Changes:
    Adjusted displayed working width of Grimme Evo 290 and Ropa Keiler 2
    Increased Grimme Evo 290 capacity to 12m³
    Fixed & improved mission availability
    Fixed bunker position of Grimme Evo 290 in work mode
    Improved interior coloring on John Deere vehicles
    Fixed attacher joint on Quicke Q3M
    Fixed yield increase on forage harvesters with silage additives
    Lime heaps tipped onto the ground can now be steeper
    Fixed license plate light visibility while no license plate has been configured on some vehicles
    Fixed AI with turned cabin on Claas Xerion 5000
    Fixed Xerion configuration in baling contracts

    New additions:
    Claas Liner 4900 Business
    Claas Xerion 5000 Anniversary Edition
    Fendt / Massey Ferguson IDEAL MY23 Updates

    Modding changes:
    Added DIFFERENTIAL_SPEED sound modifier
    Fixed crawler translation offset xml attribute
    Added ‘useRandomYRot’ xml attribute for greenhouse plants
    Fixed loading of map hotspots with localized titles

    Known issues:
    Demolish button not accessible with Controller / Keyboard




    Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2022.08.22. 17:55:25
  • FrezeR
    #23456
  • Surtic
    #23455
    Sziasztok! Néhány mappon látni, hogy a learatott tarló pl.: a búzánál egész magas. Hol lehet ezeket beállítani? Milyen program szükséges hozzá? Köszi a segítséget előre is!
  • becike22
    #23454
    Üdv! Egy kis segitségre lenne szükségem a 8 éves unokámnak feltelepitettem a FS22 streamon keresztül/ konzol világba vettem kódot/ és nem indul el. Most éppen hitelesités megy ettöl elfog indulni vagy van e még valami orvosolnivaló? A segitséget elöre is köszönöm.
  • Caliph
    #23453
    én a térképre kivi vagyok,szeretem az ilyen semmiből építs ki egy farmot,19ben crater lake asszem amin toltam,kivágtad a fát,helyére mehetett a szántóföld. alapvetően forestry map volt,de ugye úgy játszhatod a mapot ahogy akarod

    22ben még nem igazán találtam meg a mapom,elvoltam a no mans landon,bár hiányoltam a városkát,western wild is jó,bár sztem kisebb érzésre mint a no mans land
    alap mapokon is elvoltam,de még nem találtam meg az igazit...valami alapvetően no mans land kéne ,de azért legyen rajta egy átmenő főút,egy kis falu,forgalom élet...és ne brit legyen,azoktól a bekerített földektől idegbajt kapok :D
  • dimre
    #23452
    Ha nem sürgős játszhatnékja van valakinek akár várhat is. Tavaly év elején ingyen megkaptam a 19-et az EP store-ban, persze nem platinium kiadásban, és nem tudom milyen apropóból, mert össz egy játékot vettem ott, de ajándék ló.
    Én nem látom értelmét, hogy e "gyönyszem" kiegészítőire további kemény valutát áldozzak, nincs, és vlsz nem is lesz benne (ha a készítőkön múlik) érdemi tartalom. Térképeket, átskinezett gépeket modderek is csinálnak ingyen, jobb, és tartalmasabb lehetőségekkel mint a fizetős DLC-k bármelyike.
  • Caliph
    #23451
    hát igen,erős a forint meg a rekord áfa ... kint németbe ez poton pénz,úgy hogy többet is keresnek mint mi itt :)
    és ők biza oda áraznak,nem ide :)
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.07.27. 21:33:46
  • FrezeR
    #23450
    Szerencsére van annyi ingyenes mod amivel bőven el lehet lenni amíg lejjebb mennek az árak :) De az elmúlt évek árait nézve azért elég meglepő mennyire magas lett a PE ára is. Értem én, hogy döglődik a gazdaság meg minden szar, de ez egy igen nagy ugrás a korábbi évek 8-10 ezres áraihoz képest. Mindez úgy, hogy a tartalom nem lett több ha egy DLC-t nézek. Most az említett Pumps n’ Hoses Pack is tartalmaz majd 14 egységet, de semmi komolyabb nagyobb gép, csak eszközök. És mindez 8 ezer Ft :D
    Utoljára szerkesztette: FrezeR, 2022.07.27. 18:52:24
  • PrasCo
    #23449
    Személy szerint én azt nem bánom. Ami tartalmat így finanszíroznak, az a jövőben lesz még nekem akciós... :D
  • FrezeR
    #23448
    Igen, de sokan meg fogják venni így is ezeket :D
  • eta32 #23447
    A lényeget akkor le is írtad asszem...
  • FrezeR
    #23446
    A Platinum edition amiben ezek benne lesznek is 17 ezer lesz. De aki addig nem bírja és megveszi ezeket a DLC-ket simán elkölti annak a dupláját is rá. Eddig minden előző részét megvettem, de ez már kezd kicsit sok lenni érte.
  • PrasCo
    #23445
    ...na, hát ezért nem. :D Az alapjátékkal jól elvoltam, méltányosnak ítéltem az árazást (az akkori árfolyamon...), várok is valamit, ami visszaránt a játékhoz, de azért nem állok úgy, hogy a Jóisten pénzét ráburítsam egy digitális gumitömlőre. Még ha a vízzel / öntözéssel behoztak volna egy új elemet, el is gondolkodnék rajta, de így? Náh.
  • FrezeR
    #23444
    Látom nem nagyon izgatnak senkit a közelgő új tartalmak

    Most néztem meg itthon, 8 ezer Ft lesz a Farming Simulator 22 Pumps n’ Hoses Pack.
  • FrezeR
    #23443




  • FrezeR
    #23442
  • FrezeR
    #23441
  • FrezeR
    #23440
  • FrezeR
    #23439
    Hehe :D
  • eta32 #23438
    A játékot sem....
  • FrezeR
    #23437
    Senki? :)
  • FrezeR
    #23436
    Aki használ AutoDrive+Courseplay kombót az írjon már, lenne pár kérdésem.
  • dimre
    #23435
    Már alig várom
    Utoljára szerkesztette: dimre, 2022.07.13. 04:03:25
  • eta32 #23434
    Platinum Edition & Platinum Expansion Coming This November
  • atesz25
    #23433
    Sziasztok

    Tudnátok tanácsot adni, hogy mi okozhatja azt, amit a képen is látni fogtok. Este sötétben fényesen csillognak a gépek.
    Amire rájöttem: csak ezen a mapon. A gyári mapok-on nem.
    Szép napot



    Üdv Atti
  • FrezeR
    #23432
    A modderek újra alkotnak! :)



  • FrezeR
    #23431
    Ez pont olyan hülyeség, mint hogy a játékban be lehet állítani ugye az időszakos kötelező szántást, de a szántásért meg pontlevonás jár. Logikátlan dolgok :)
  • Rikike77
    #23430
    Sziasztok
    A preciziós dologgal próbálkotzom, de valami a gyomírtással nem stimmel, ha a permetezőt használom akkor fasza minden és 100% a környezeti pontszám viszont a várt hozam hozam alatta marad attól mint amit lehetne. Ha viszont a kapát használom a permetező helyett a hozam max viszon a gyomírtás nem a környezeti pontszám esetében. Ez így normaális?
  • Caliph
    #23429
    hát amikor szó volt a season pass csomagról,akkor pont ilyenek lettek jósolva hogy kb ezt kapja a nép . már ha ez annak a része
    viszont a partnership jelentheti azt,hogy a volvo támogatja őket,cserébe ingyenes lesz és lényegében igy volvo reklámnak számít az egész

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.07.06. 11:59:56
  • eta32 #23428

    #23427
    Hol kell fizetni...már szaladok is a kasszához.....
    Mint egy falat kenyér annyira kell ez is a játékba....
  • FrezeR
    #23427
    Volvo Is Coming To Farming Simulator 22!

  • Caliph
    #23426
    hello!
    működő fa autoloader van jelenleg? ami eddig volt elromlott,duplán ir minden irányítási betűt
    kikapcsoltam az összes modot,csak ezt teszteltem úgy sem jó
  • GEPES
    #23425
    Sziasztok!

    Játszik még valaki rajtam kívül Follow me moddal?
  • FrezeR
    #23424
    Jó-jó értem én, infláció ide vagy oda 10 db eszköz nekem nem ér meg 5 ezer Ft-ot, amíg az alapjáték továbbra is 10 ezer Ft-ért megvehető több mint 400 géppel. Ok, hogy nem új a játék már, de ezek a DLC-k ilyen kevés tartalommal szerintem túlárazottak.

    És akkor a többi DLC-ről nem is beszéltünk, így összesen együtt 29 Euróért megvehetők, az kb 12 ezer Ft most. Tehát ezekkel kapunk 29 gépet/eszközt ennyiért, szemben az alapjátékkal ami megjelenéskor 15 ezer körül volt 400 géppel és 100 nagy márkával. Hol itt az arányosság? Simán pofátlanul hasznot akarnak húzni kis dolgokkal. Arról ne is beszéljünk, hogy max 1 év múlva kiadnak egy platinum editiont mindennel együtt vagy 8 ezerért. Mindegy, nem akarok én akadékoskodni, meg értem, hogy az üzlet ilyen, de ez akkor sem tetszik így, NEKEM :)
  • eta32 #23423
    Ha már kubota dlc,.... ezeket ,miért a modderek csinálják meg???????
    Ja ez már munkát igényelne hogy benne legyen....
    Gusztustalan pofátlan banda...
  • Caliph
    #23422
    #23419 hát ugye kinek mennyit ér meg. az a több mint 5000 forint köszönhető a szar forint árfolyamnak,a rekord áfának,ha ezeket leveszed már barátibb. ha hozzáadod hogy németben mennyi az átlagfizetés,ez ott poton pénznek számít.
    de ugye kinek mit intézett a kormánya,illetve kinek mennyit ér.
    torrentezd le,aztán év végén egy bundleban vagy karácsonyi akcióban behúzod 1-2 ezer forintért,és a lelked is megnyugszik kissé hogy hogy azért adtál érte valamennyit
    nekem kb nem ér semmit,a gépeket nem használnám,van modban jobb,az hogy nem ülhet utas a fülkében kb nem érdekel,szal még torrentezni sem fogom nem hogy megvenni :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.06.29. 10:46:02
  • dimre
    #23421
    Sajnos vastag bőr van a pofájukon. nagyjából átnéztem a DLC tartalmát, az alapgépekre raktak kb. 8-10 új skint azt csokólom, ezt a modderek ingyé csinálják, és még egy két extra dolgot is beletesznek.
  • komiki
    #23420
    A mai világban ingyen nem dolgozik senki,meg aztán nem is kötelező megvenni.