23621
  • FrezeR
    #23419
    Van pofájuk elkérni érte több mint 5 ezer Ft-ot. Az alap játék árának a fele. Abban van sok-sok gép, ebben meg vagy 8-10? Picit érdekesen gondolkodnak.
  • eta32 #23418
    A vicc kategória netovábbja hogy meg kell venned a kubota dlc hogy legyen utas a gépekben melletted...
    Ezek ennyire éhesek vagy csak szimplán idióták...inkább az utóbbi....de én megszavazom nekik mindkettőt....
    A javítás is egy vicc ahogy az utolsó 2 is az volt.....

    Utoljára szerkesztette: eta32, 2022.06.28. 07:38:06
  • FrezeR
    #23417
    Na itt az új javítás. Vajon most mit csesznek el vele? :D

    Farming Simulator 22 Update 1.6.0

    Bugfixes & Changes
    Added dual wheel config support to Trelleborg TH400 tires
    Fixed animal husbandries manure output being limited to straw consumption
    Fixed color configurations with large number of options in multiplayer
    Fixed game crash after changing certain advanced FSR settings
    Fixed issues with mod bales when 3d model is used from basegame and only textures from the mod
    Fixed localization for collectibles in mods
    Fixed mod input bindings being overwritten
    Fixed prices page “Selling” price display
    Fixed Rostselmash 2375 and Versatile WD4 displayed max speed in shop
    Fixed Salek ANS-1900 AI support
    Fixed usage of “fold all” input action when tools are attached that cannot be folded
    Fixed Xerion 5000 map hotspot type
    Improved drawbar behavior on Köckerling Allrounder 600
    Improved Lemken Solitair 12 working behavior
    Improved performance when toggling minimap size
    Replaced Lemken Koralin 9-840 default wheel config
    Slightly increased max. distance of high pressure washer
    Various smaller visual and functional fixes on vehicles
    When changing one of the FSR 1.0 options, the AA setting is automatically set to TAA - however, in game it is revealed that in fact TAA is not active.

    New additions
    Added multiplayer permission “Cut trees”
    Added passenger support for various vehicles (requires Kubota DLC)
    Added setting for adjusting framerate limit
  • Balázs 17
    #23416
    Sziasztok
    Aki játszott a farmers dynasty játékkal, tudna mondani hasonló kezdő gépeket ide a farming simualtor 22-be?
  • Rozsdika
    #23415
    Szia Carl! Sajnos nem találtam olyan vetőgépet, esetleg van neked van olyan, és meg osztanád azt nagyon megköszönném. Előre is köszi.
  • Carl Davies
    #23414
    Olyan mod vetőgép kell, ami tudja a lóherét.
  • Rozsdika
    #23413
    Sziasztok! A Great western farm térképpel játszom, és az a problémám hogy lóhere van a növények között, de sajnos semmivel sem tudom elültetni, mert a vetőgépek nem tudják a növényt. És semmilyen vetőgépet nem találtam rá. Ezt hogy lehet orvosolni. válaszokat előre is köszönöm.
  • dimre
    #23412
    Nálam is ez a két térkép a kedvenc, és pont az tetszik benne, hogy semmi nincs pár alap dolgot kivéve. Az meg pláne nem zavar ha nem sétálnak rajta keresztbe kasul vagy nem száguldozik egy-két autó, meg lehetne csinálni, ha csináluk egy fix úthálózatot, és arra berakjuk a gyalogosokat, autó forgalmat.
    Két (több) angol gamer is főként ezeken játszanak, őket szoktam nézni a Youtube-on Sim Farmer , Stevie 4K Gaming
  • Caliph
    #23411
    kedvenc mod map?
    nekem no mans land,meg most western wilds,bár az lehetne nagyobb.
    meg ezekről a mapokról még mindig hiányzik nekem az élet,lehetne egy városka valamelyik sarokban ,meg több előre telepített eladási pont. tudom hogy ezek a mapok arról szólnak hogy szabad kezet kapunk mindenben,de nekem elég lenne csak ha a farmot kéne felhúzni nulláról,meg a gyártási láncokat :)
  • GEPES
    #23410
    Köszönöm szépen a választ.
    Hátha lessz egy új verzió,ami jó lessz.
  • Caliph
    #23409
    köszi pont ilyesmi kellett :)
  • dimre
    #23408
    Talán ez segít
    Sell Price Trigger

    #23406
    Ha szabadtéri legelőkhőz szeretnéd, ott nem működik, a zárt istállóknál meg mindegyiknél van, csak olyan tároló van amit neked kell feltölteni.

    #23407
    Szerintem kis ívben fordulsz vissza, próbálj kihagyni egy-két sort, nem igazán tökéletes a mod, fordulóknál gyakran szoktak bénázni a kővető gépek.
  • GEPES
    #23407
    Sziasztok!

    Nekem a Follow-me módról lenne kérdésem.
    Az a problémám vele,hogy kombájnnal nemigazán működik nálam.
    Amikor kiérek a föld végére,és megfordulok,a követő kombájnra azt írja ki hogy ismeretlen ok miatt abbahagyta a munkát.
    Ez mitől lehet?
    Nagyon megköszönném ha valaki tudna ebben segíteni.
    Gyári STEAMES játékom van,és fenn van a legfrissebb frissítés is.
    Nagyon szépen köszönöm,ha valaki tud ebben segíteni.
    Legyen szép napotok!
  • Rikike77
    #23406
    Sziasztok
    Avval kapcsolatban tudna valaki segiteni, hogy működik az állatoknál a hígtrágya? A normál trágyával semmi bajom, de a hígat bárhová is rakom nem kezd el töltődni...
  • Caliph
    #23405
    akkor még egy: olyan mod létezik e ami a hudon irja hogy az aktuális hónapban épp mi megy a legjobb áron? pls gyapjúért márciusban adják általában a legtöbbet,szal pl az óra alá irja ki ha március hónap van,hogy best price: cotton :D
    vagy valami hasonló,lényeg hogy ne kelljen menübe nézegetni állandóan. tudom,kényelmes vagyok :D

    ok találtam egyet,tesztelem,belinkelem hátha másnak is igénye :D

    pricecompanion
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.06.12. 12:45:01
  • Caliph
    #23404
    ahoy...ha csirkeólnál nem pakolom el a tojás raklapokat akkor magyaráz a játék folyamatosan hogy nincs több hely. ilyenkor ami termelődik tojás az elveszik,vagy ha lesz majd hely a raklapoknak,akkor szépen lepakolja ami bent ragadt ?
    van esetleg valami mod amivel bővíteni lehet hogy több raklap férjen ?
  • FrezeR
    #23403
    Így azért szaporább :)
  • dimre
    #23402
    Csak úgy mellesleg :)
  • eta32 #23401
    Igazából nem oly egyszerű vele dolgozni mint a földön levő gépekkel ,talán nem is oly gazdaságos de nekem jó buli és kicsit változatosabb mint az alap ...
  • eta32 #23400
    Már van olyan fűkasza ami rendesen kardán hajtással tudja a mögötte húzott :akár gyűjtő kocsit akár bálázót működtetni így nem kell a follow my mod sem...
    Konkrétan le is modelezték és működik ,nem csak utána kötöm és a levegőben hajt, lóg a kardán...
    Rendfelszedőben és bálázóban is van már kiterjesztett rendsodró plussz karokkal...
  • Caliph
    #23399
    legjobb már nekem is fent van :) füves munkákhoz egy áldás :)
  • dimre
    #23398
    Semmi konkrét, csak kíváncsi voltam működik-e.

    Régebbi részeknél nagy kedvenc mod volt, talán most is. Tesztelgetem, hogy mennyire hasznos.
  • eta32 #23397
    Már van hozzá mod és csak le kell tölteni semmi egyéb flik-flak
  • eta32 #23396
    Igen használom-nám ha játszanék a játékkal...
    Működik,legalább is a minap repültem vele,igaz permetezni nem használtam most csak repkedtem...
    Mert van gondod vele ,vagy a működésével?
    A nyár nekem nem kimondottam a szimezésről szól a többi is áll ilyenkor,egyszerűen nincs rá időm energiám...majd a tél közeledtével talán....
  • dimre
    #23395
    eta32 a helikoptert használod, működik rendesen ?
  • FrezeR
    #23394
    Na hát ezért írtam át a hatótávját a szkennernek. Bár így is kellett vele szórakozni, de nem mindegy h 40x kell körbemenned a földeden vagy csak 10x :)
  • dimre
    #23393
    Pont ezért kérdeztem, ha van egy bazi nagy földed jövő hétre se tapizod végig. Megint egy jó ötlet silány megvalósításban, Made in Giants, miért nem elég 5-6 mintahely arányosan elosztva, és beolvasta volna az egész területet, vagy lehetőség a hatókör változtatására. Szóval várunk amíg egy értelmes modder feljavítja. Találtam is most gyorsan egyet Precision Farming Extension
  • FrezeR
    #23392
    Én az egészet végignyomom, mert nem mindenhol ugyan olyan a minősége és igénye. Igaz, hogy kicsit megpiszkáltam a mintavevő hatókörét, mert egy nagyobb földnél azért elég macerás így végigmenni :D De meg is lehet vásárolni egyben mintavételezés nélkül az adatokat, persze jó pénzért az egész területről.
  • dimre
    #23391
    Kérdésem, a precíziós gazdálkodás miatt, ti végig tapizzátok az egész földterület minden négyzetcentiméterét, vagy csak pár mintát vesztek elosztva a területről ?
  • eta32 #23390
  • FrezeR
    #23389
    Képzeld el tegnap este annyit csináltam már ötlet híján, hogy elindítottam az első frissítést és otthagytam magára a játékot, visszanéztem rá úgy negyed óra múlva és addigra lefrissült amit akartam. Aztán ahogy az első megtörtént, úgy már a többi is szépen újra és azonnal letöltődött és/vagy frissült :D Na de hogy mi okozta a javulást azt nem tudom, mert amikor otthagytam is csak állt és állt percekig ahogy az elmúlt napokban. De úgy látszik csak időt kellett neki hagyni, hogy magára találjon :D
  • eta32 #23388
    Ja....akkor ott valami nagyon nem kerek nálad
    Szerintem szerver oldalról nem tudsz csatlakozni valahogy a letöltésekhez frissítésekhez ,vagy windows beállítás esetleg??
    Nekem a frissítés letöltésekkel gyűlt meg a bajom ,mint írtam is korábban ,meg is lepődtem ,hogy most elsőre leszedte,igaz nem volt nagy mennyiség....
  • FrezeR
    #23387
    Na de hogy kavar be egy mod ha üres mod mappával is ezt csinálja?
  • eta32 #23386
    Ezekért a "modokért" ennyi személyes adatot tuti nem kapnak tőlem...még viccnek is rossz...
  • eta32 #23385
    Na akkor mégis csak valamelyik mod kavarhat be nálad....
  • FrezeR
    #23384
    Nem, mert már a frissítés előtt ezt csinálta, vagy 2-3 napja, ma frissítettem.
  • dimre
    #23383
    Kaptunk megint egy ajándék lovat, ilyen dolgokkal próbálják ellensúlyozni a bénázásukat, ja és persze várom tőlük az önfényezést mert nyertek egy Steam díjat, minden évben eljátszák ezt a fasza gyerekek vagyunk játékot.
    Az ajándék DLC-hez ki kell tölteni egy oldalt pár személyes infoval, majd kapsz egy mailt kulccsal, és linkkel.
    Utoljára szerkesztette: dimre, 2022.05.24. 16:39:47
  • eta32 #23382
    Lehet a frissítés kavart be ,de hogy utána megjavul az is fura.
  • FrezeR
    #23381
    Van persze jó sok. Amúgy próbáltam modok nélkül teljesen üres mappával, akkor is ugyan ez történik :) Volt már ilyen nekem talán eddig 2-3 alkalommal és utána magától elmúlt a gond, csak furcsállom, hogy mitől jön ez elő.
  • eta32 #23380
    Na ez furi.....
    Próbáld meg szelektálni a modokat....
    Először is szedd ki az összeset és úgy próbáld meg ,pl: a precizióssal ,majd a többivel ....
    Talán előjön hogy mi is okozhatja a gondot...
    Simán egy mod is bekavarhat,velem együtt gondolom neked is van benn rendesen.
    A log fájlt is nézd meg onnan is sok minden kiderül....általában...