12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Jim Morrison
    #2102
    nyomd meg a makrók gombot, ott van minden... amúgy spacek nélkül:
    [ spoiler] Spoiler szöveg [/spoiler ]
  • Zozzancs
    #2101
    és elmondhatná valaki, hogy kell SPOILER tag-et rakni ,mert nem rég kicsit elszóltam magam és majdnem meglincseltetek KÖSZI! :D
  • Zozzancs
    #2100
    Azoknak akik nem tudnák, hogy , hogy került vissza Carlhoz a fegyó:
    Volt egy párbeszéd Rick és Carl között a pajtában és akkor adta vissza..
  • RatBaG #2099
    hát pont ez az! eddig miért érdekelte volna, hiszen arra számított, hogy szedik a sátorfájukat és elhúznak...
  • Jim Morrison
    #2098
    most megnéztem a 12. et... felbasz komolyan :D
  • precision
    #2097
    nyugi, mi is szívesebben látnánk ahogy Zombieledel lesz belőle... :)
  • Jim Morrison
    #2096
    elmúlt pár napban elég sokat írogattatok ahogy látom. Én most néztem meg a 11. részt. Ez a kölyök hogy lehet ilyen gyökér? fölb*szta az agyamat már elnézést.
  • Herold
    #2095
    Okostojás, az hogy lesz tél, azt akkor is tudta, amikor még el akarta küldeni őket.
  • WalkingBarney
    #2094
    Herold, a tél miatt engedi be őket főleg, ezt mondta is... Minek nézel filmet/sorozatot, ha nem figyelsz oda rá?
  • Prof William
    #2093
    Shane anno bemutatta a zombin. Szíven, gyomron, tüdőn lőtte de csak ment tovább.
    A 28-as infectedek ha szívlövést kaptak akkor úgy maradtak.
  • Szolnokboy1
    #2092
    hát de itt meghalnak az emberek, és utána feltámadnak. ott nem haltak meg az emberek, csak megvesztek. szerintem nem ugyanaz.
  • Fenrir
    #2091
    Szemlélet kérdése, itt is valamilyen kór miatt lesznek olyanok az emberek amilyenek.
  • Szolnokboy1
    #2090
    csakhogy abban a filmben nem voltak zombik, csak veszett emberek, akik idővel éhenhaltak.
  • Fenrir
    #2089
    A 28 Weeks Later-ben pl egy idő után elhaltak a zombik, ezért is tudták visszafoglalni és megtisztítani London egy részét.
  • mascarun
    #2088
    Valaki kérdezte hogy hogy került oda Carl a végén.
    Ha jobban figyeled akkor egyszer mutatják hogy a háztól pár száz méterre volt az esemény.(41:45-41:50közt) Kicsit korábban meg mutatják a kölköt hogy távcsővel figyel. Gondolom kiszúrta őket!
  • RatBaG #2087
    az istállós jelenet meg a piálós lövöldözés után megvilágosodott.
  • Herold
    #2086
    Az öreget mi lelte hirtelen, hogy befogadja őket a házába? Erre mintha nem tértek volna ki.
  • G_ArchAngel #2085
    Lehet en vagyok itt a paraszt, de altalaban a legeloket nem kell eros keritessel korbevenni. Ritka kiveteltol eltekintve a labasjoszag eszreveszi es nem megy neki, vagy ha nekimegy, akkor a felso sorban levo szogesdrot hatasara eltavolodik tole.
  • Herold
    #2084
    Persze hát hogyne, a zombik jellemzően sokat vezetnek autót.
  • Kasadya
    #2083
    de a 2007-es komment a bestof:P
  • Kasadya
    #2082
    ahányszor ránézek szakadok:D carl is never in the fucking house! zseniális:D
  • stargatelost
    #2081
    Ja hát persze, így már világos :D :D
  • Kasadya
    #2080
    2043.......:D
  • stargatelost
    #2079
    Junkie kommentek között írta valaki, hogy egy interjúban elmondták, hogy próbálták a kocsiban ülő hullákat úgy mutatni, hogy látszódjon fejsérülés. Mert ha ez megvan, akkor nincs átváltozás (ezért sem változott át Dale)

    Engem inkább az érdekelne, amit itt lentebb is említettek, hogy Carl honnan szopta vissza a fegyvert, mikor elejtette a dzsuvában? Visszament, ja persze...
  • I.C.ram
    #2078
    Ez a Carl milyen botrányosan szarul játszik...
  • Kasadya
    #2077
    lehet egy idő után ha a zombi test nemkap vért? akkor egyszerűen leáll az agyi finkció és "meghalnak"...vagy szimplán azoknak már elrohadt az agyuk ergó nemvolt mozgató akkumlátoruk:P
  • hdmi
    #2076
    Én azt a részét nem értem, hogy a szezon elején a kocsikban, amelyeket az autópályán kifosztottak, azokban voltak halottak, akik nem változtak zombikká, az utolsó 2-3 rész meg azt sugallja, hogy elég természetes úton meghalni, akkor is zombi lesz belőlük. Én itt érzek egy kis ellentmondást.
  • petee
    #2075
    Kövezzetek meg, de nekem az volt a legnagyobb meglepetés ebben a részben, hogy T-Dog megszólalt
  • w77d
    #2074
    egy nagyon jó könyv, én már kétszer mentem végig rajta :D
  • Kasadya
    #2073
    nem tudta! az apját akarta lelőni,mert látta ,hogy agyonszúrja SHane-t....mivel jó ideig Shane volt a pótpapa igy eléggé kedvelte és sziven ütötte,hogy a vérszerinti faterja kicsinálja.....,mikor felkelt shane mint zombi talán azt gondolhatta azért szurta meg a papa,mert zombi volt shane
  • Kasadya
    #2072
    minden résznek ezt a hangulatot kellett volna hoznia! nem a faxom szenvedést.....azért ülünk le TV-ni munka után hogy szórakozzunk,izguljunk,kikapcsolódjunk...a szezon 90% ban egy nagy hatalmas 0 volt! kb barátok közt vagy a tv2-ős történettel.....csalódtam
  • Steve Downie
    #2071
    Meg ugye ez alapján készült a film, amit itt (is) forgattak nálunk Brad Pitték.
  • toysoldier
    #2070
    world war z
  • szucsy89
    #2069
    WWZ? Mi ez könyv, sorozat, film? Érdekelne. :)
  • Hoz_Hun
    #2068
    Én konkrétan annyira utálom Lori karakterét, hogy ha csak úgy halna meg hogy mindenki, hát akkor vesszen az egész banda.
    Majd a season 3-ban meg lesz egy újabb csapat.
  • Prof William
    #2067
    A WWZ -bem is van egy interjú arról hogy Európában nagyon sokan a várakban élték túl a zombivészt.

    Még a Diósgyőri várat is megemlítik. Igaz negatív példaként.
  • kissssss
    #2066
    nos a kransznahorkai vár már leéget szóval azt elfelejtheted. :-(
  • mijki
    #2065
    Én zombie invázió esetén vennék a boltból egy csomó növény, fűszer stb, magot, és keresnék egy olyan várat, aminek van annyi talaja, hogy lehessen növényeket termeszteni. Útközben az OBI-ból még szerszámokat is szednék. :D
  • WalkingBarney
    #2064
    Igen, mert a kutakat nem fosztanák ki rögtön az első napokban :D
  • berczely
    #2063
    Aggregátor! Üzemanyagot meg szerzek a sok otthagyott kocsiból vagy esetleg a kutakról! :P Meg lehet ezt oldani ;-)