12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Prof William
    #2062
    Kár hogy ilyen helyzetben szépen megszűnnek a közművek (világítás, fűtés) egy idő után. Bár egy megfelelően súlyos PS3-al nagy sikerrel lehet fejbe csapni a zéket.

  • WalkingBarney
    #2061
    A házat ha jól emlékszem SPOLIER PICIT A 12. RÉSZHEZ NE OLVASD HA MÉG NEM LÁTTAD: Randall miatt kezdték megerősíteni, hiszen Shane azt hazudta, hogy fegyveres és veszélyes. Plusz a részben kiderül, hogy Kerités veszi körül a farmot (viszonylag erős hiszen a nagytestű állataik miatt van/volt első szándékkal), ezért nem féltek támadásoktól, egészen Dale haláláig, ahol ellenőrizték is, hogy hogy jutott be a kóbor járkáló. Lori krakterét sikerült még jobban megutáltatni velem, pedig nem hittem volna, hogy ennél is jobban tudnám kivánni a halálát. Ricknek ez a rész talán változtat annyit a karakterén hogy valamennyire "rosszfiúsabb" karaktere legyen, de örülnék ha Lori vagy Carl, esetleg mindkettő meghalna a fináléban. Daryl meg nehogy meghaljon, mert ő még az egyetlen értékelhető karakter Shane mellett...
  • Steve Downie
    #2060
    :DDD
  • berczely
    #2059
    Én is hasonlóképp járnék él mihelyst meglenne a biztonságos lakhelyem mennék és összelopkodnék TVket, xboxot, ps3at, csúcs pc-t sok-sok játékot, kaját stb. amit lehet és ellennék :D Ha valamelyik játék felbasz szétverem a konzolt és dugom be a másikat :D
  • Kaplan
    #2058
    Nyuszi vagy!
  • Prof William
    #2057
    Tudom de azért a "valóságban" zombi apokalipszis idején az első dolgom az lenne hogy ha biztonságos helyre bukkanok, akkor megpróbálom megerősíteni.
  • Kaplan
    #2056
    Persze, de azt tudnod kell, hogy az egész "A nagy házmegerősítés" azért indult el mert közeledik a tél. Pár résszel ezelőtt a ribanckurva mondta, hogy egyre rövidebbek a nappalok és egyre hosszabbak az éjszakák. Mivel az egész team beköltözött a házba ezért a "populáció" egy helyre összpontosult. Persze, hogy a lehető legjobban megerősítették a védelmet.
  • Fenrir
    #2055
    Lehet úgy nézni valamit, hogy nem látod. Én nem vagyok kifejezetten szőrszálhasogató, nem keresem direkt a hibákat, de ebben az utóbbi pár részben olyan sok van ami számomra megmagyarázhatatlan, hogy nem tudok elmenni szó nélkül.

    Szerintem egy sorozat és a színészi játék akkor jó ha bele tudja magát képzelni a néző, akár mint aktív, akár mint passzív szereplő. Én megpróbáltam beleképzelni magam a döntéseikbe, de az én józan paraszti eszem nagyon sokszor mást mondana mint amit csinálnak.
  • böröczk
    #2054
  • Kaplan
    #2053
    Az a baj, hogy a sorozat témája is alapvetően szürreális. Innentől kezdve annyira tetszik, hogy minden egyes döntésüket illetve történést megpróbálunk megmagyarázni és szilárd racionális talajra állítani. Könyörgöm, nézzük és élvezzük. Nem azt mondom, hogy ne gondolkodjunk alatta de azért ilyen szinten belemenni a részletekbe már totál felesleges. :)

    (Szerintem)
  • Csacsi
    #2052
    Még jó hogy tudják előre....Csak olvassák a forgatókönyvet :)
  • Fenrir
    #2051
    Számomra elég furcsa volt ebben a részben, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hirtelen most jönnek rá, hogy meg kéne erősíteni a házat, holott már vagy 10 rész óta ott lebzselnek, mintha tudnák előre, hogy most jön egy zombi invázió, ki tudja miért.


    Annyira tele van logikai bukfencekkel a sorozat, hogy nem értem, hogy miért nézem még mindig.
  • vixo
    #2050
    hivatalos spoiler szabályok:D :D
  • Narxis
    #2049
    Na basszus ezt ki kell próbálnunk!
  • Narxis
    #2048
    O-M-F-G!!!!
  • precision
    #2047
    amúgy az egész már megint a taplóképű Lori miatt történt (na meg a tenyérbemászó képű Carl miatt :))

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    előző vagy azelőtti részben még hátulról átkarolva manipulálja a férjét, hogy Shane egy állat, el akarja tőle szedni...stb. meg is lett a fight... aztán a mostaniban meg elhinti Shaneben azt hogy még érez iránta valamit és hálás neki és hogy milyen kurvajó volt régen míg a férje vissza nem jött...stb., Shane -nek sem kellett több :)


    amúgy a lövés miatt nem kell sírni gyerekek, ez egy képregény adaptáció :) mondjuk az már más kérdés, hogy hogyan a búbánatba került már megint oda az a nyominger kölyök, holott nem keveset gyalogoltak a faterjáék kitudja merre...
  • mascarun
    #2046
    Te sem olvasod a fórumot csak néha beírsz valamit!
    Párszor már le volt írva! -.-
  • hdmi
    #2045
    Ez nagyon igaz.
  • tommygear
    #2044
  • tutituti
    #2043
  • Steve Downie
    #2042
    :DDDDD

    Ha valaki nem ismerné a sorit, és úgy olvasná el itt a hsz-okat, biztos, h vígjátékra tippelne :D
  • Béka Benő
    #2041
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A kissrác Carl inkább a helyi félmeztelen, mocsárlakó zombikkal haverkodik.
  • vixo
    #2040
  • Louis Cyphre
    #2039
    Számomra is ő volt a legszimpibb. De hogy lett belőle hirtelen élőhalott?
  • Béka Benő
    #2038
    Ezeket a kérdéseket megválaszolhatnátok !
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy került vissza Carl-hoz Daryl pisztolya mikor a kisgyerek elejtette a mocsárban, amikor rátámadt a félmeztelen zombi. Mikor volt ideje visszamenni érte ? Ellógott Dale temetéséről és megkereste ?

    Mi haszna van ezeknek az embereknek ?
    Andrea, T-Dog, Lori, Carol, Glenn, Maggie és Beth Greene.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az útonállók miért nem találtak rá a Hersel-Farmra, ha Randall szerint nem messze volt a tanyájuk ? Hogy lophatta ki a fáskamrából Shane Randall-t feltűnés nélkül ?
  • szucsy89
    #2037
    Ők a következő részben fognak hullani.
  • Fenrir
    #2036
    Kár, hogy az egyetlen érdekes karaktert ölték meg, pedig van rajta kívül nagyon sok filler.
  • ForzaInter
    #2035
    na úgy látom ezután a rész után már nem nagyon vannak elégedetlenkedők:D

    a 2. évad második fele nekem kurvára bejön..
  • desigo
    #2034


    ennyi zomb ellen nem sokan fognak életben maradni...
  • szucsy89
    #2033

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A vége annyra gagyi volt... még ott feküdt Shane, de a kiscsávó már felemelte a fegyvert és az apjára célzott... honnan tudta, hogy fel fog kelni? Ez a szökés-duma is gagyi volt, amit Shane kitalált, hogy kajálhatta be mindenki? Mindegy, a végén ütött a több száz zombi, a ház felé menetelvén. Valószínűleg lesz az utolsó részben egy epic lövöldözés, és a házat annyira szétbasszák a zombik, hogy el kell majd onnan jönniük, nem tudom elképzelni, hogy még egy évadot a farmon töltsenek...
  • Fenrir
    #2032
    Ez lefed kb mindent. Carl meg tényleg elbaxott egy gyerek.
  • desigo
    #2031
    depresszív egy rész volt...
  • JethroHUN
    #2030
    Ez nagyon jó rész volt. Fogyni fog a lőszer a következő részben, az biztos. Én tényleg azt hittem az apjára fogja rá Rick is bevette, lol Fogynak a szereplők De ez már nagyon érett Shanenek.
    Jah igen, itt van a válasz: nem mossák el a késeket, zombi ölés után.
  • WalkingBarney
    #2029
    Nagy rész volt srácok!
  • w77d
    #2028
    nnnna ez a rész BESSSZARÁS volt!! kurvára várom a következő epizódot!
  • WalkingBarney
    #2027
    games4ever: Akkor maradunk a töménynél :D
  • games4ever
    #2026
    Itt ni!
    Nem szeretem a sört, úgyhogy megúsztad!:P
  • WalkingBarney
    #2025
    Aki elsőnek bedobja a linket, az vendégem egy jó korsó sörre :D
  • w77d
    #2024
    én is emiatt mondom, egyébként onnan szoktam levadászni...
  • szucsy89
    #2023
    Nem jön be a hosszupuska oldala, úgyhogy jöhet a felirat majd ha lesz.