12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • ForzaInter
    #2142
    Ilyen nézettség mellet még rengeteg évad várható.
  • mascarun
    #2141
    Gyanítom hogy lesz még pár évad ha amcsiban ekkora a sikere. Biztos elő fognak még kerülni.
  • Kexii
    #2140
    A néger apáról+fiáról nincs valami hír? Vagy ők csak ilyen mellékszereplők voltak?
  • bcrics
    #2139
    http://www.sg.hu/cikkek/88405/nagy_visszatero_a_the_walking_dead_3_szezonjaban
  • Kexii
    #2138
    Ha lett volna eszük már a képregényben hagyják, hogy Carl meghaljon és helyette Rick örökbefogadja Otis-t. Ő úgyis olyan jó fej volt...de Carl megölte őt is =(
  • Zozzancs
    #2137
    Egyébként nem értelek titeket... végül is a képregény alapján kezdték el az egészet és azért a képregényekben szokott lenni pár "furcsa dolog"
    nem si tudom ki ecsetelte azt, hogy Carl pont a rohadt szarvas előtt állt és pont rohadtul eltalálták rajta keresztül.. hát ez volt a képregényben is :D
  • Zozzancs
    #2136
    A képregényben is ez volt... hogy bekenték aztán leázott.. elkezdtem olvasgatni a bookokat... akkor hű de baszott nagy külömbség történetbe nincsen a farmig szint ugyan az volt, azon kívül , hogy a comocban fegyverekért mentek azon a bizonyos esős napon :)
  • Kexii
    #2135
    jó hát igen azon kívül...
    de szerintem kicsit életszerűbben vagy sokkal inkább emberközelibbre csinálhatták volna. Értem én ezalatt a gondolkodásmódjukat meg ilyenek.

    Én igazából 2 nap alatt néztem végig a 2 évadot. Azt mondták, hogy nézzem meg mert teljesen más mint a többi Zombi horror, pl.: Zombieland, Holtak hajnala, Holtak naplója... Ami részben igaz is mivel egy sorozat de viszont itt is ugyan azok az elcsépelt dolgok vannak. Az esetek 90%-ban 10 percel a dolgok előtt tudtam mi lesz.
    Megint a zombikenegetős részt hozom fel: amikor bekenték magukat már mondtam magamba:"itt esni fog az eső..."
  • DeerHunter01
    #2134
    Például, hogy zombi-apokalipszis van :D
  • Kexii
    #2133
    Igen emlékszem rá amikor az iskolához viszik el a kis sánta bicebócát.

    Én inkább szagolnám meg aprítanám a zombik belét minden alkalommal, minthogy a zombik aprítsák az én belemet. :D Az eső ellen meg...eddig egyszer volt az egész sorozatban. Elég mediterrán egy éghajlat van ott. Na meg 1x mennydörgés amikor az a szerencsétlen Lori breakelt a kocsival...

    Sok fura dolog van a filmben, ami szerintem eléggé ellent mond a józan észnek. De azért várom a kövi részt, évadot.
  • vixo
    #2132
    Nem arról szólt az a jelenet,h Carl nem bír lelőni egy beragadt szerencsétlen walkert,hanem,h egy idióta #### és ahelyett,h rögtön headshootolta volna szerencsétlent,játszadozott vele,utána meg beszart,h kiszabadult közben...

    A 2.évadban is nem rég volt egy olyan jelenet,h Rick befeküdt pár kifeküdt walker alá és a többi eleven kolléga nem szimatolta ki őt. De mint előttem is említették,eléggé undorító megoldás lenne állandóan walkerbe bugyolálva mászkálni meg hasonló. Meg hát első évadban sem bizonyult hú de szuper beépülési technikának,ha visszaemlékszel. :)
  • Narxis
    #2131
    A zombiszaft kecibüdös volt, meg fél óriág kenegettek 2 embert még az elején. :D
  • sparrow35
    #2130
    Az is egy elég gagyi jelenet volt...
  • Kosadzk1
    #2129
    fuck logic :D
  • Kexii
    #2128
    Ha valaki nem emlékezne(bár tudom sokan igen): az első évadban a bolond járványügyis doki elmondta, hogy ez egy vírus szóval csak lappang az emberben és az agyat újraindítja ha meghal az ember. És az átváltozás tarthat 8 órába vagy 2-3 percbe is.

    Carl meg... amikor a mocsárnál van fél méterről remegő kézzel nem bírja lelőni az enyhén röhejes kecskeszakállas manust, de Shane-t kb 10 méterről kiszedi a végén. Facepalm

    Az első évadban meg rájöttek ha megfürdenek a zombiszaftban akkor nem érzik őket. Miért nem csinálják mindig azt akkor?!?
  • hdmi
    #2127
    Hát most ilyen hülyeségbe bele lehet kötni, csak az értelmét nem látom: ha te a nyitott kocsidban hagyod a laptopodat, s én meg eltulajdonítom, akkor nem tőled loptam el, hanem találtam?
  • Herold
    #2126
    Nem Daryltől lopta, hanem a Darylnek adott motorban találta.
  • FL Zoli
    #2125
    Amúgy mindenki apró revolverekel(kiv. Rick) meg csinos Glock okkal rohangál..a gyereknek meg adnak egy kéziágyút.
  • böröczk
    #2124
    hazudott : D
    Amúgy nem figyeltem, de akárhogy is, BŰZLIK.
  • hdmi
    #2123
    A kisminkelt képeken szinte nem is lehet ráismerni.
  • hdmi
    #2122
    Nem, mert mondta, hogy ez az a pisztoly, amit ellopott Daryltól.
  • böröczk
    #2121
    Itt más a szerepe.
    És a sminket is mellőzik (már amennyire ugyebár, látszólag nincs egyikőjükön se), kivétel talán Lorillát, akin (bár a rendezők biztos ellenkezőleg remélték) az enyhe smink se segít.
    Várom már, mikor láthatom olyan formában, mint a topic banner közepén ékeskedő hölgyeményt.
  • szucsy89
    #2120
    Jaja, az Odaátban más volt a haja, ott még jobb volt:)
  • böröczk
    #2119
    lehet, hogy megtalálta a Shane által gondosan avar alá rejtett fegyvert : DDD
  • Steve Downie
    #2118
    Nekem Maggie jön be a legjobban :)
  • Prof William
    #2117
    http://www.imdb.com/name/nm0564350/

    Most nézem hogy nagyon kellemes arca van ennek a nőnek. Nem egy szépség de a maga módján jól néz ki.
  • pannika89
    #2116
    Jó tudni, köszi.
  • precision
    #2115
    lesz még egy rész ebben az évadban, a 2x13 -as
    aztán szünet gondolom, és 3. évad... ha jól rémlik már évad elején-közepén berendelték a következő évadot
  • pannika89
    #2114
    3. évad esetleg????
  • pannika89
    #2113
    Most a 12. rész után várható még vmi, vagy ezzel le is "zárták" a sorozatot?
  • hdmi
    #2112
    Ha viszont Carl nem ejti el a pisztolyt, akkor meg ott lett volna egy logikai bukfenc, hogy akkor nem kellett volna elfutnia, hanem lelőhette volna a walkert. Ha lelövi, akkor meg ilyen formában nem tudták volna kiírni a sorozatból az öreget. Akárhogy nézzük, az írók részéről nem volt ez jól átgondolva.
  • Blacksheep333
    #2111
    Kurva nagy baki... Off-screen visszament érte.
  • WalkingBarney
    #2110
    Herold: kihangsúlyozom a FŐLEG szót a válaszomból.. közben nagyon összebratyizott Rickel az öreg, + Glennt is úgymond befogadta.. és még mindig azt mondom ha figyelnél, akkor nem kérdeznél hülyeségeket.
  • Steve Downie
    #2109
    :D:D
  • Zozzancs
    #2108
    Hát igen... vagy a zombi aki felnyitotta dalet bekopogott, hogy az a kis kölyök aki megdobálta elhagyott egy pisztolyt, és utána ment és kinyiffantotta az öreget^^
  • hdmi
    #2107
    Valóban az volt a kérdés: hogy került Carlhoz a pisztoly, amit odaadott Shanenek, mert azt a mocsárban hagyta. S erre nincs válasz, illetve van: hatalmas baki a sorozatban a készítők részéről.
  • Zozzancs
    #2106
    Olvass vissza :))) a hogy került a Carl-hoz kérdésre tökéletes válasz , hogy Rick adta neki vissza:)) mert így is történt... az már más tészta, hogy a közbenső szakasz gyakorlatilag kimaradt :)
  • hdmi
    #2105
    „Azoknak akik nem tudnák, hogy , hogy került vissza Carlhoz a fegyó:
    Volt egy párbeszéd Rick és Carl között a pajtában és akkor adta vissza.”

    Nem tudom eldönteni, hogy most ezt viccnek szántad, vagy komolyan írod. A mocsárba ragadt walkernél ejtette el a fegyvert Carl, s elfutott a fegyver nélkül, az ott maradt a mocsárba. S Carl ezt az „elhagyott” fegyvert adta Shane-nak, aki továbbadta Ricknek, s Rick ezt az eredetileg mocsárba hagyott fegyvert adta Carlnak.
  • Ability
    #2104
    A-a. Már Shane-nek sem adhatta volna oda, mert elhagyta az erdőben amíg a zombival játszott.
  • Zozzancs
    #2103
    Jah tényleg köszi