12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Kexii
    #2182
    Engem most valahogy jobban felizgatott a nindzsa/szamuráj ismeretlen meg a két kezetlen báránya mint Merle. Valahogy nem jövök rá ki lehet...:D lehet hogy ő Merle?!?
  • Narxis
    #2181
    99% hogy ez lesz szvsz. :D
  • böröczk
    #2180
    Remélem, nem közvetlenül kíván majd bosszút állni Ricken, hanem szerettein keresztül : D
  • böröczk
    #2179
    Lehet, egyszerűbb lett volna az összes képet beszúrnom ide : D
  • Narxis
    #2178
    Arra is de inkább az, hogy ő nem az egyszerűbb karakterek közé tartozik azok után amit tettek vele. Bosszút akar majd állni, ez többnyire izgi szokott lenni.
  • Narxis
    #2177
    wááá :DDDD
  • böröczk
    #2176
    Ezt Te nagyon szépen kigondoltad, de szerinted abban a szituációban nem a fejetlenség volt az egyetlen lehetséges választható út? : D
  • Narxis
    #2175
    :DDDDDD
  • Kasadya
    #2174
    ÁÁÁÁ még ezt:D:D

  • Kasadya
    #2173
  • mijki
    #2172
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Először is nagyon jó rész volt, végre valami. Amit észrevettem Herschel végtelen lövő fegyvere, meg a mindenki bum headshottt(autózás közbe, terepen!!!!). Össze vissza mindenki rohangált, fejetlenség volt, de nagyon.Szerintem ideálisabb lett volna autókkal beállni egy vonalba az útra, onnan támasztva lőni, és ha a zombik túl közel érnek, elmenekülni. A másik meg a fegyverek megint nem rúgtak vissza. Nem hiszem el, hogy egy ilyen nézettségű sorozatnak nincs pénze vaktöltényeket venni, olyan szar így. Rick meg tényleg egyre szimpatikusabb karakter lett, Daryl és Andrea mellett. :)

  • böröczk
    #2171
    Ebben van valami.
    De nyilván jobb úgy utálni egy karaktert, mint Shane-t egy sorozatban, mint azért utálni egy karaktert, mert egyszerűen nem való a sorozatba, haszontalan, akár egy tyúktojással is helyettesíthetnék.

    Mindenki figyelmébe:

    http://everybodyhateslori.tumblr.com/
  • precision
    #2170
    lehet, hogy Shane egy köcsög, mégis jobban utálom a taplóképű Lorit és az idióta Carlt mint őt
    Merle is hatalmas karakter... attól még hogy gonosz, "primitív" vagy "emberi" még nem feltétlen idegesítő
    akárhányszor Lori bejön a képernyőre az ideggörcs határán vagyok :D a leggonoszabb superevil sem képes erre szerintem :)
  • precision
    #2169
    Lori is Carl csak Rick jellemfejlődése miatt "fontos" karakter... persze az elvesztésük is karakterformáló hatású lenne :)

    nekem egyikőjük sem hiányozna... megemésztődhetnének már valami zombigyomorban végre...
  • precision
    #2168
    én jól szórakoztam, ahogy a többiek is
  • böröczk
    #2167
    Merle színt? Lesz legalább Shane után másik karakter, akit lehet gyűlölni.
    Bár legalább arra jó lehetne, hogy csökött kezével széttrancsírozza Lori bárgyú fejét. Carl meg mehetne desszertnek.
  • böröczk
    #2166
    Shane-ben semmi tökösség nem volt, csak egy orbitális:
    Rick jellemfejlődése meg zseniális, én bírtam őt az elején is, és most is.

    Amúgy sokakat rendítene meg szerintetek, ha Carl megmurdálna? És Lori mekkora veszteséget jelentene 1. a sorozatnak, 2. a csapatnak, 3. a nézőknek, komolyan? Maximálisan useless a karaktere is, az már más dolog, hogy egy csapnivaló színész, egy tehetségtelen félNÓTÁS. : D


    Más:



  • Kasadya
    #2165
    ha aláirás kell szólj! támogatom:D
  • Narxis
    #2164
    Fúúú basszus ez brutál egy évadzáró volt, eddig nem érdekelt ennyire sose de most már képes lennék e-mailt írni a rendezőnek, hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azt a fasszopó Lorigecit nyírják már ki könyörgöm!!!! A kurva anyját. Szegény Rick-ben meg megtört valami Shane megölésével. Eddig mindig kompromisszumra törekedett de most ellenkező lett, gondolom ez a változás jelenti az egyik nagy drámát, hogy ebben a világban egy jóindulatú embert sikerült tönkretenni lelkileg. Carl-ról már nem is beszélek. Első dolgom lenne úgy képen törölni, hogy elrepüljön a köcsög kalapja a faszba. :D Az a szamurájkardozós csaj brutál volt. Merle pedig vissza fog térni, ő majd visz egy kis színt a sorozatba.
  • Kasadya
    #2163
    ne sarkits kurvára nem erről van szó....ha te jól szórakoztál azon,hogy egy 65 éves tata egy shotival reload nélkül/sry 1x töltött/ félszáz zombit fejbe lő akkor én kérek elnézést:P
  • precision
    #2162
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a taplóképű Lori megint keveri a szart... hogy elhúzódott már Ricktől, bevágta a durcát... pedig ha megerőltetné azt a borsónyi agyát akkor beláthatná, hogy igaza volt Ricknek amikor azt mondta, hogy "my hands are clean"
    egy szánalmas ribanc...
    az új Rick pedig erőteljesen bejön... kb olyan mint ha Shane "lelke" beleszállt volna... értsd.: mint ha összegyúrták volna a két karaktert... megvan még benne a régi Rick, de megvan benne az a tökösség is ami Shaneben volt
    a zombi rabszolgás szamurájkardos ismeretlen pedig odabaszott!!!
    jöhetne már a következő évad
  • precision
    #2161
    ez egy képregény adaptáció
    ha ilyesmire vágysz kapcsold be a Nat.Geo -t vagy a Discovery Channelt... :)
  • mascarun
    #2160
    Hosszupuskán kint van a felirat!
  • böröczk
    #2159
    Akár. De beleférne még pár név : D
  • mascarun
    #2158
    Nem John W. -re gondoltál?
  • Kasadya
    #2157
    tisztában vagyok vele,hogy film ne nézz hülyének,de amikor ilyen orbitális faszságokat látok az azért durva!
    Különbözőek vagyunk neked bejött,de nekem szinvonal alatti volt:S
  • böröczk
    #2156


    Nézz már meg egy Bruce W. filmet, kérlek.
    Hagyjuk már ezt a szőrszálhasogatást, komolyan ne nézz semmilyen szórakoztatás céljából készült filmet vagy sorozatot, még a végén agyvérzést kapsz.
    Mert a Dexter vagy a Fringe nincs tele hasonlókkal, mégis batárjó sorozatok, és imádják őket az emberek.
  • Kasadya
    #2155
    hát b+ nagyon elfogyott a végére a sorozat! ez az utólsó rész rogyásig volt logikai bukfencekkel:( megszámolta valaki pl. Hershell mennyit lőtt a shotival? én igen.....51!-et baszki! és abból majdnem mind fejlövés volt! 51-et lőtt ott egyhelyben állva....már sirtam.....

    a terepen mozgó autóból leadott pisztolyos meg shotgunos fejlövések is szánalomkategóriába mentek át.....miért kellett igy eltulózni ezt az attackot? értem én,hogy epikusat akartak,de épp ez ütötte agyon a dolgot.

    fiatalkori exbarátnőm bátyusa 3x-os IPSC bajnok volt annó....az az ilyen szituációs lövő,de ő is hétvégi kismiska lenne ezekhez képest:D

    Okés Zombik sem léteznek ,de ezeket a harci jeleneteket életszerúbbre is lehetett volna csinálni,mert igy ilyen Asylum mozi szinvonalra degradálták le a filmet....
  • böröczk
    #2154
    Én rajta már nem lepődöm meg, viszont Carl csak mostanában indult be igazán "beszéd" és szereplés ügyileg. De már tudjuk legalább, ki volt a mestere.

    Amúgy ezt az Andreat meg egyre jobban bírom, Daryl mellett ő a másik kedvencem, de Szotyiszemet is csípem a kis barátnőjével együtt, az ő életükért végig szorítottam, szorítani is fogok : D
  • Zozzancs
    #2153
    Képregény Spoiler, megvan ki az a szamuráj kardos 2 zombival :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Michonne a képregényből néger csajszi keressen rá google ban akit érdekel
  • Jim Morrison
    #2152
    :D PB sara is keményen tolta mikor Rick nyomta neki a szöveget :D főleg a monológ után :D
  • Jim Morrison
    #2151
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    asszem valami néger csávó, vagyis szerintem T-Dogot majd kinyírják, mert egy néger mindig kell... Amúgy biztos valami kemény csávó, ha betanított két zombit :D
  • böröczk
    #2150
    No ez egy rettentő zsír rész volt, elejétől a végéig élvezetes volt nézni.

    Más: Ez a Carl mekkora egy tehetségtelen trágya : D
    Én ezzel még mindig nem tudok megbékélni.
    Vannak jó gyerekszínészek, hogy eshetett a választás mégis erre?
    Ennyi kifejezéstelen arcot. Legalább vették volna újra és újra a jeleneteket, amíg egy kis érzelmet vagy némi kifejezőképességet sikerül kicsikarni a srácból.
  • Zozzancs
    #2149
    ez ki az isten?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ki a frász volt az a szamuráj kardos csóka/nő aki megmentette Andreát 2 zombi rabszolgával?? XD
  • Jim Morrison
    #2148
    Hú jó volt ez. Ricknek volt 1-2 jó mondata. Á de várom már a kövi évadot :D


    #2146:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem az volt az another dream :) És tuti nem veszik észre... hú de ideges leszek :D nem bírom az ilyet :D
  • Zozzancs
    #2147
  • mascarun
    #2146
    Képregényes spoiler

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén az már a börtön volt?
  • Steve Downie
    #2145
    Én nem ismerem a képregényt, de úgy tippelem, hogy a szokásos "mindent égessünk fel, ami onnan jön, legyen az élő vagy holt" típusú vezetőről lesz szó :)
  • torma1
    #2144
    írják hogy lesz egy fő gonosz kormányzó is benne. Ő ki? És miért gonosz?
  • berczely
    #2143
    Kint a 13. rész!
    Felirat este 10-11 között!