12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Fenrir
    #2262
    Mivel kb semmi háttérinfó a sorozatról, pl hogy mennyi idő alatt zajlott le az egész, mi volt akkor az emberekkel, akkor akár ez lehetne egy iskola is amit sokáig védték a túlélők és még volt arra idejük is, hogy kerítést állítsanak csak valamiért el kellett menniük vagy meghaltak bent.
  • Herold
    #2261
    Érzik a hideget, elkezdtek vonulni dél felé.
  • RatBaG #2260
    szerintem meg aki már látott néhány börtönt amerikai filmekben, az simán felismerhette.
    tipikus régi épület, elmegyógy esetén nem lenne szögesdrót, meg az őrtornyok, egy katonai bázis meg sokkal jobban meg lenne erősítve...
  • Csacsi
    #2259
    Szerintem is már forgatják, ha szeptemberben már jön is :)
  • Fenrir
    #2258
    Lehet, hogy már forgatják.
  • JethroHUN
    #2257
    Amúgy 3. évadot mikor kezdik forgatni?
  • böröczk
    #2256
    Egyébként tényleg nem, egyáltalán. Én amúgy a film végén kb semminek se néztem. Csak valaminek, aminek majd nagy szerepe lesz a harmadik évadban.
  • Fenrir
    #2255
    Ezért mondtam, hogy elsőre nem levágós az, hogy ez egy börtön.
  • böröczk
    #2254
    elmegyógyintézet :D PALOTA
  • Fenrir
    #2253
    Ha csak a sorozatot nézed akkor nem. Egy sötét épületet látsz szögesdrótos kerítéssel körbevéve, ez akár lehet egy katonai bázis is vagy valamilyen másik kormányépület.
  • stargatelost
    #2252
    Ez nem spoiler, ott volt a végén az épület, simán rá lehet ismerni, hogy egy börtön.
  • ForzaInter
    #2251
    "A The Walking Dead-évadzáró 9M nézőt és 18-49-ben 4.7-es ratinget hozott. Országos tévén a közelébe nem érnek a drámák nézettségei." by sorozatjunkie

    brutális..
  • Fabio Capello
    #2250
    Ennyi gyerekek, ez elmond mindent :D

  • ForzaInter
    #2249
    Végén nem volt egyértelmű, hogy egy börtönt mutatnak?:D Onnét már teljesen levágós volt az egész, legalábbis nekem..:D
  • WalkingBarney
    #2248
    1. Jó kis finálé volt, ha ilyen lenne a színvonal minden részben, akkor nyálcsorgatva várnám a részeket, az biztos (most is így várom, de mindegy:D).

    2. Nagyon örülök neki hogy szétirtátok SPOILER NÉLKÜL, hogy börtönbe fog zajlani a 3. évad.. csessze meg az a pár ember, mert én nem tudtam, és nem szeretem ha előre lőnek le dolgokat benne. A közeljövőben figyeljetek már ilyenekre oda....

    Végezetül: DIE LORI DIE!
  • Tinman #2247
    +1
  • szucsy89
    #2246
    fognak lenni = lesznek
  • szucsy89
    #2245
    Azért hihetetlen, hogy kb. egy évadot kellett várni egy ilyen fináléra. Mondjuk az utóbbi 2-3 rész már durván bejövősre sikeredett.

    Én nem olvastam a képregényt, nem tudom mi lesz a börtönben, de ha most a 3. évad ugyan az lesz mint a 2. csak farm helyett börtönben fognak lenni akkor már előre félek :DDD
  • zpp0663
    #2244
    Hatalmasat ütött ez a befejezés. Kíváncsi leszek majd a 3. évad introjára. Tuti megújul mivel Shane már nemnagyon van az élők között :D
  • ForzaInter
    #2243
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én azt nem gondoltam volna amúgy, hogy Hershel túléli. Azt hittem ott fog maradni a farmon és addig lövöldözgeti a zombikat amíg el nem fogy a tölténye, aztán "hősi" halált hal inkább az otthonában, mint hogy elhagyja a farmot, ez meglepetés volt számomra. Dale halála is teljesen meglepett azt hittem Shane fog meghalni mikor írták, hogy valaki kérte, hogy írják ki a karakterét, aztán állam leesett mikor az öreg meghalt.. Utána meg azt gondoltam, hogy akkor most már Shane tuti nem hal meg, mivel az öreg megmurdélt, így másik fontos karakter már nem hal meg..


    A 2. évad 2 fele a sorozatnak nekem rohadtul bejött, az első fele gyenge volt (az 1. rész kivételével) de hálaistennek utána beindultak a dolgok. Az első fele nálam kb 5/10, a második fele 9/10.
  • Fenrir
    #2242
    Mi ez a nagy vándorlás amúgy? Az évad elején, az autópályán is ment a horda, de akkor ott nem volt helikopter.
  • szega96
    #2241
    Helikopter ha jól emlékszem az első részben is feltűnt.Az erdőbe vándoroltak, és a lövésre indultak a farm felé.
  • PiszkosFred
    #2240
    Utolso par kepsoron a magyarazat. Elotte meg a lovest hallottak meg, rossz helyen voltak rossz idoben :)
  • bcrics
    #2239
    http://geekz.blog.hu/2012/03/19/the_walking_dead_2_evad

    Kérdésem lenne hogy a Zombik hogy a picsába kerültek ilyen nagy számban hirtelen a farmra?
    Az aktuális részben láttuk hoyg elzúz egy helikopter és az után mennek a zombiek, de hogy a picsába kerültek a farmra?
    ki vezette a helikoptert?
  • böröczk
    #2238
    Én is erre vártam az egész sorozat alatt, de sejthető volt, nem lesz szó róla, akár a legtöbb zombis filmben. Addig derülnek ki a dolgok, hogy vírus okozta, pont. Pl: 28 nappal később, előzményekről semmi szó nem esik az egész film alatt.

    Én amúgy az I am legend kutyáira gondoltam. :) Bár ott is gáz, hogy csak az ebek, patkányok alakultak át, az őzikék, oroszlánok meg vígan futkorásztak a dzsungellé formálódott nagyvárosban.
  • böröczk
    #2237
    Hoh, most nézem újra az egész sorozatot, rögtön a második részben, plázában a walkerek KŐVEL verik be a bejárati ajtó ablaküvegét.
  • Fenrir
    #2236
    Pedig akár ebből is lehetne kanyarítani egy történetszálat, főleg ha úgy vezetnék, hogy a vírus hasonló lenne a T-virus-hoz, ergo mesterséges lenne amit szándékosan vagy véletlenül, de bevetettek.
  • szega96
    #2235
    Meg Merle az egyik kézfejét elhagyta :D
  • precision
    #2234
    mondom hogy nem figyeltem annyira :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    épp az állam kerestem a padlón a két láncravert zombi láttán :)
  • ForzaInter
    #2233
    Nem tudom, de a készítők azt mondták a sorozatban nem fognak ezzel foglalkozni..
  • Andr0
    #2232
    Hát eltértünk a képregénytől nem kicsit, de végül Shane is meghalt... (későn bár de csak elhullott)
    Mindenesetre Lori az egy igazán idegesítő kis anyahomorító ribanc. Nyugodtan elfoghatna már.
  • ForzaInter
    #2231
    Hogy lett volna már Merle?:D Mikor közelről mutatták látszott, hogy néger, meg hogy csaj.:D
  • precision
    #2230
    felejtsük már el a képregényt
    majd kiderül, nézni kell a sorozatot...
  • Fenrir
    #2229
    Arról nem volt szó a képregényben, hogy a vírust hogyan kapta el mindenki? Valaki terjesztette vagy valami létező vírus mutálódott?
  • G_ArchAngel #2228
    Erdekes, hogy tobben is szerepelnek mindket listan.
  • precision
    #2227
    szerintem az állatokban nincs benne a vírus
  • Fenrir
    #2226
    Nem hiszem, hogy fognak mutatni, ha csak nem olyan kutyákat mint a Resident Evil-ben :)
  • böröczk
    #2225
    Pont most kezdtem elejétől a sorozatot, azok csak a döghúsra mentek.
    Nem mutattak még fertőzött, átalakult állatot.
  • Fenrir
    #2224
    Az első évad első részében varjak is csócsáltak halottakat.
  • böröczk
    #2223
    Egy teljesen más téma:

    Ebben a sorozatban nem volt szó az állatokról. Ez a kór csak az embereket fertőzi meg?
    Alapból nem is nagyon látunk állatokat, zombi formájukban pedig pláne.
    Pedig egy-kettőt tutira megcsócsáltak a walkerek, mint azt a szegény lovat is a legelső részben.