2454
Silent Hunter 5
  • kovajani
    #1334
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=bc9uhg3ifii7jakd76u1.png
  • U995
    #1333
    Az irányító tárcsák a 4.részből alapból benne vannak?
    Mélységmérő? Időjárás jelentés?
  • ronnydown
    #1332
  • DonZorro
    #1331
    Készül a HUNter_Pack_v3.0...
  • Muttley
    #1330
    Ühüüm.
    Mint ahogy EZ is csak 1.790,- Ft. Most már.
    Kíváncsi vagyok, mikor lesz megoldva a singlep végre offline-ban játszhatósága.
    Szvsz ez hatással lenne a gépigényre is.
  • runi 2
    #1329
    Karabiner mikorra várható a kész honosítás? Mert sok mindenkinek igaza van,ha nem beszélik az adott nyelvet még kicsit sem akkor megvannak lőve.
  • DonZorro
    #1328
    Jó lett volna ha a saját oldalunkra teszegetni, fórumozgatni ott... De hát ugyebár nincs rá emberünk...
  • Karabiner
    #1327
    egyébként jó hogy csinálsz egy ilyen mód pakot, aki nem szeret a módokkal össze vissza játszani, annak ez tökéletes
  • Karabiner
    #1326
    meg csupán az üzenetek utasítások szerviz és fegyverzeti részt meg amit írtál arra nincs hatással. azért nem írtam mert nem néztem, nem volt időm, kettő a módok 90% ismerem amiket beraktál, nekem azért ez nem akkora meglepetés
  • DonZorro
    #1325
    Letöltötted egyáltalán??? Vagy ha én csinálom az nem érdekel annyira???
  • DonZorro
    #1324
    Karabiner, kíváncsi lennék ám, a Te véleményedre is! Miért nem írtál eddig semmit sem rá??? Se jót se kritikát???
  • DonZorro
    #1323
    Igen Karabiner, ha csak ezt fordítod le, akkor minden felirat, szöveg és menü magyar lesz, kivéve a hadjáratok és küldetések leírásai...
  • Karabiner
    #1322
    Bizonyos dogokra elegendő, bizonyoska nem.
  • Frigyes54
    #1321
    hol lehet ezeket a csodakat meg tekinteni?
  • DonZorro
    #1320
    Jó lenne, ha FERENC is benézne néha, jól jönnének az Ő ötletei és tudása is...
  • DonZorro
    #1319
    Na skacok, a Főmenüt már sikerült lefordítani! És ami a legszebb, hogy működik is!!!

    Karabiner a MENU.TXT-t elég lefordítani...
  • DonZorro
    #1318
    Várom KARABINER MESTER magyar verzióját!!!
    Asszem ezzel lesz igazán teljes a HUNter_Pack...
  • pz6
    #1317
    VIIC/41 3 Flak-al volt szerelve.(2 könnyű,1 nehézgéppuska)
    Sima VIIC-t is gyártották olyan toronnyal,amire 2 géppuska volt szerelve. (lásd pl. SH3)
    Mondjuk az 5-be nem tudom,hogy betették e azt a változatot..
  • DonZorro
    #1316
    -PZ6-nak tökéletesen igaza van a hidrofont illetően!

    -Főmenü zene megoldható!
    -Zászló is megoldható!
    -A periszkóp üveg állítólag így adja vissza az eredeti állapotot, de kérésre megoldjuk azt is ha a többségnek úgy jobb...
    -VIIC/41? Nem tudom, de annak is utána nézek majd a 3.0 érkezésig!

    Időnként tekinsetek fel az oldalra, mert lehetnek apróbb frissítések! Pl ma is lesz... :)
  • pz6
    #1315
    Ez nem hiba.Természetes,hogy a hidrofon minden zajt érzékel.
    "Padlógázzal" a valóságban sem szokták használni,sőt néha még a motorokat is leállították,hogy jobban halljanak...
  • bgabor
    #1314
    Még egy fontos dolog:
    Hidrofón használat közben tisztán hallani a hajó saját motorjának zaját, (víz alatt próbáltam, természetesen), olyannyira, hogy magasabb fordulatszámon a hidrofón használhatatlan. Ezt a hibát javítani kéne.
  • bgabor
    #1313
    Lenne néhány javaslatom:
    - a főmenü zenéjét betehetnéd gramofonzenének, aki akarja hadd hallgathassa mission közben is.
    - kéne a zászlórúdra egy ki/bekapcsolható zászló, amit csak víz felett lehetne aktiválni, víz alatt kikapcsolna, ha a player nem nyomja ki magától. Természetesen történelemhű és nem liberális-kompatibilis zászlóra gondolok.

    -Az attack periscope üvegének két oldalán ilyen lilás ködszerű foltok vannak nálam. Ezeket le kéne venni. Viszont marha jó az observation periscope nagy kontrasztú üvege.

    -be kéne tenni a historical missionökhöz választható hajónak a Type VII/41-et is. Annak van egy helyett két légvédelmi állás a hídján, Flakvierlingel?
  • runi 2
    #1312
    Don Zorro:Szép munka,végre kezd olyanná válni a játék amivel az ember szívesen elbíbelődik órákon át.Megvárom a magyarítást és elkezdem én is játszani.Csak így tovább!
  • DonZorro
    #1311
    Köszi mindenkinek!!! De ez csak gyüjtögetés más nagy emberek munkáiból... Én csak leszedem és egyberakom, tesztelem, hogy mennek-e együtt...

    A magyarítást várom a következő 3.0-hoz Karabiner Mester tollából!

    Az AilRain az benne van, a többit megnézem a következő csomagba...
  • bgabor
    #1310
    Respect ezért a kíválló munkáért!
  • samsung123
    #1309
    DonZOrro: király a mod, főleg hogy képekkel és magyar leirással kommentálva van mi is van benne(ezt igy kéne a továbiakban is)!
    mehetne bele még:
    -AilRain
    -Environmental MOD_1.2for Silent Hunter 5 vagy Sh5 Enviroment mod
    V2.6 nemtudom melyik a jobb szebb, nem próbáltam
    -Free Cam Tweak
    -Capthelms Lighting Effects mod for sh5 video

    kb ezket:) csak tipp, segitségképp
  • zoltang
    #1308
    Amerikai vizeken (1942. febr.)


    A csatorna felett (1941. dec.)

  • U995
    #1307
    DonZorro ennyit fűznék hozzád: RESPECT!

    Neked az ubi fejlesztői közé kéne tartoznod, nagyon állatul megcsináltad ezeket.

  • DonZorro
    #1306
    FENT IS VAN...
  • DonZorro
    #1305
    Már csak 8 perc...
  • DonZorro
    #1304
    Mert újratöltöm, most megy fel megint! Kapott egy kis módosítást még! Szólok ha fent lesz, már csak kb 14 perc...
  • g3o
    #1303
    Nem tudom, melyik reggelre gondolsz Most este van, és error 404.
  • DonZorro
    #1302
    Megnézzük majd...
  • pz6
    #1301
    Király vagy Zorro!

    Egy ötlet:
    Az SH3 OLC GUI célzórendszere nem lenne rossz,bár nem tudom,hogy át e lehet pakolni valahogy az 5-be...
  • DonZorro
    #1300
    Érdemes nézelődni Kapitány urak... Reggelre fent lesz a v2.0!

    A v3.0 viszont már csak Karabiner magyarítása és a német hangok után jelenik meg...
  • Karabiner
    #1299
  • DonZorro
    #1298
    Tudom, hogy Te tudsz mindent, nem is Neked mondtam...
  • Karabiner
    #1297
    Na ne mond, tudom
  • DonZorro
    #1296
    Azt mondták a nagyok, hogy nem is olyan egyszerű fordítani! Állítólag nem elég már ha a MENU.TXT le van fordítva...
  • Karabiner
    #1295
    Fiuk, lányok, magyarosítás sajnos csúszik, az emberke aki csinálná a nyers szöveg fordítást nem ér rá. remélem hamarosan rá fog érni, én készen álok a szerkesztésre csak anyagom nincs amit szerkesszek.