2454
Silent Hunter 5
  • DonZorro
    #1414
    Én is úgy gondoltam. Külön MOD-ként lesz benne a magyarítás és a német hang is! Szerintem sem kellene magyarnak lennie, de gondolni kell másokra is...
  • pz6
    #1413
    Meg lehetne oldani ezt a magyarítás dolgot úgy is,hogy maradna a Pack angol nyelven,és lenne egy külön mod,ami csak a fordítást tartalmazza.
    Így aki akarja felteszi,aki nem nem.
    Bár továbbra sem értem (ne vegyétek kötekedésnek),hogy minek fordítás ahhoz a kb 50-60 szóhoz,amit a játék használatához érteni kell...
  • DonZorro
    #1412
    SZAVAZÁS
  • DonZorro
    #1411
    Bár kérésre feltolom és a magyarítást majd egy másik verzióban!
  • DonZorro
    #1410
    Így igaz! Benne van, csak nem akarom a 4.0-át felrakni amíg nincs meg a magyarítás! Abban még lesz legalább 100 javítás és újítás...
  • g3o
    #1409
    Benne van mindkettő.
  • PanzerWolf
    #1408
    Beraktad a torpedók sebzését amiről beszéltem?Meg lehet parancsot adni a hydrofonosnak,hogy kövesse az ellenséges hajót mint a 3-ban volt?
    Amúgy meg te miért tudsz ide nagyobb logót kirakni mint én?
  • DonZorro
    #1407
    A PECCS már tulajdonképpen nem is kell! Minden le van cserélve benne, nem tudom mit kéne még javítani...
  • PanzerWolf
    #1406
    Reméljük hamarosan jön az új peccs és ha minden igaz,akkor a magyarítás is.
    Akkor ha ez mind megvan állok neki én is játszani.
  • DonZorro
    #1405
    A kolbásznak csak 2 vége van nem???
  • g3o
    #1404
    Hátha még a harmadik végéről is beleharaphatnánk :)
  • DonZorro
    #1403
    Ja, dobd már át lécci a magyarításhoz szükséges fájlokat. Elküldeném egy profi angoloshoz...

    Gondolom, ha két végéről esszük a kolbászt, gyorsabban elfogy...
  • DonZorro
    #1402
    KIRÁLY LETT KARABINER MESTER!!!
  • Karabiner
    #1401
    Na ha magyarosítással nem tudok haladni, haladok a weblappal. Zorro nézd majd meg, és örüljön a fejed
  • DonZorro
    #1400
    Ezt meg tudom oldani!

    Csak jönne már az a magyarítás és lehetne tölteni a v4.0-át!
    Tele lesz sok-sok finomsággal és TELEPORT-al is...
  • PanzerWolf
    #1399
    Zorro beletetted a HUNter modba a torpedók realisztikus sebzését is?Sokan panaszkodtak,hogy túl sok torpedót kell kilőne a hajókra,hogy elsüllyedjenek.
  • runi 2
    #1398
    Barátom,ez nem a Startreek vagy mi a neve.
  • DonZorro
    #1397
    Ez a játék a türelemről szól...
  • danikamm
    #1396
    Sziasztok! Olyan lehetőség nincs, hogy teleportálni lehessen a hajót?
    Ne kelljen travel módban, gyorsitva, négy-öt percig utazgatni, hanem
    pl. a feladat végrehajtás helyéről az induló kikötőbe lehessen teleportálni a hajót.
  • Karabiner
    #1395
    igen én a nagy u-flakra gondoltam. de mintha láttam volna hogy lehet olyan tornyot is felszerelni. És aszitem arra gondolsz.
  • bgabor
    #1394
    Lehet, de a játékban a C/41 két 20mm-es és egy 37mm-es gépágyú állással van felszerelve. Az uboat.net szerint a Type VIIC/41-ből 91 darab épült, akkor ezek szerint ebből 89 hagyományos flak fegyverzettel működött? Nem kevered véletlenül a négy darab U-Flak hajóval?
  • Karabiner
    #1393
    a flak tornyos verziobol össz-visz csak két darab épült kísérleti céllal. de nem vált be. vissza is alakították a két hajót később. de dögösen nézki az már tuti.

    a magyarosítás csak lassan most már útnak indul, a fordítóm végzet a szakdogájával talán most már lesz ideje fordítani. vagyis ezt az ígéretet kaptam.
  • PanzerWolf
    #1392
    Csak sajnos ez miatt nehezebben is mozog víz alatt.Sebesség,kanyarodás...stb.
  • bgabor
    #1391
    Nem tudja valaki hogy lehetséges e a TypeVIIC/41 típus használata single missionoknál? Ez a negyedik és egyben utolsó típus a játékban.
    Mélyebbre tud merülni a sima VIIC-nél és nagyon durva, többszintes, három flakos felépítménye van.

  • runi 2
    #1390
    Karabiner,honosítással hogy álltok?Várom ezerrel.
  • DonZorro
    #1389
  • pz6
    #1388
    Hát 486-oson elég nehéz is lett volna a grafikai hódítás...
  • DonZorro
    #1387
    Az a szim nem a grafikával hódított, hanem hogy realisztikus volt az irányítás és az egész elektronika, a szenzorok le voltak modellezve!!!
  • pz6
    #1386
    Mondjuk az tetszett,ahogy a különböző hangmintákkal tudtad azonosítani a különböző zajokat.
  • pz6
    #1385
    Azért egy U-bootnak teljesen más feelingje van!
    Bár én amúgy sem nagyon vagyok oda az amcsikért,lehet,hogy azért is nem jött be annyira...
    Manuális TDC-vel ez sem olyan egyszerű..
  • DonZorro
    #1384
    Talán azért nem jött be, mert nem olyan egyszerű, hogy LOCK és LOSS???
  • pz6
    #1383
    Én a 688i-vel próbálkoztam még anno.De annyira nem jött be,mint egy vh.-s tengeralattjáró.Talán még az SH1 is jobban tetszett zx spectrumon.
  • DonZorro
    #1382
    Tulajdonképpen az ATOM rakéta kilövése a legkisebb dolog a játékban...
  • DonZorro
    #1381
    Nézz utána Karabiner, hogy milyen is a Dangerous Waters...
  • pz6
    #1380
    Búvár Kund...
  • Karabiner
    #1379
    Inkább I világ háborús. Na az mulatságos lenne
  • Karabiner
    #1378
    hupssz; el képzelni
  • Karabiner
    #1377
    és mi a retket csinálnál benne? Atom rakétákat indítanál, meg határozott célpontokra. Meg nyomod a gombot és örülhetsz, még nem is láthatod hogy mit lőttél. Nem tudom képzelni egy modern tegó játékkal mi a fenét lehetne csinálni
  • DonZorro
    #1376
    Mondjuk egy Modern Tengós Szim. mint pl a Dangerous Waters az SH5 grafikájával... Istenem, de szép is lenne!
  • Karabiner
    #1375
    Csak aztán nehogy igazad legyen. Az ubi gondolkodhat úgy is hogy nem kíván több javítást kiadni most ami belefér azt bele teszi. Utána beveszi a felejtő tablettát, hogy valaha volt sh5. És a románokat rá állítja valami más projektre.